Mayday DE 2002: Paul van Dyk - live @ Fritz Radio - 01-05-2002

Trance przez duze T. || Mayday DE 2002: Culture Flash

Powrót do Sety

Mayday DE 2002: Paul van Dyk - live @ Fritz Radio - 01-05-2002

Postprzez TBk2000 18 wrz 2009, 1:52

"Sprowokowany" przez temat Michala o "M", Hamasaki, postanowilem przypomniec sobie, no i przy okazji innym jak Trance, ten jedyny, sluszny i porawdziwy :D brzmial przed laty. Do dzis w pamieci nosze pamietna noc na IRC-u podczas relacji z Mayday DE i sluchanie jej na modemie 56k z gownianego streamu 48kbit/s =D. Lezka staje w oku :D. No, ale..

Subdzektem jest jeden z moich ulubionych setow, nie tylko PvD, ale w ogole setow Trance'owych, w calej mojej zyciowej przygodzie z muzyka :D. Siegnalem do archiwum moich plyt i spod sterty zakurzonych krazkow odkopalem plyte z historycznym materialem, ktory pewnie bede jeszcze niejednokrotnie prezentowal kolejnym pokoleniom sluchaczy, pokazujac im tym samym jak brzmial prawdziwy Trance :D.
Set jest jak na starego PvD przystalo, szybki, ostry i energetyczny. Hard-Trance'owe produkcje przeplataja sie tutaj z melodyjnymi upliftami, po vokal-trance'owe wymiatacze, takie jak np. wspomniany wczesniej Ayumi Hamasaki - M. Co by nie mowic, PvD dobor utworow mial zawsze na medal :D. Ponadto Pawel wtedy gral jeszcze z vinyli i mial inna - duzo lepsza - technike grania. Dlatego m.in. tak chetnie wracam do jego starych setow.

Jest to jeden z wielu setow PvD, za ktore mozna bic mu brawa, i przy ktorym niejeden dzisiejszy trance'owy DJ kleka, ale do tego mam jakis wiekszy sentyment :D pewnie przez ten modem i wysokie rachunki za polaczenia z siecia :D.

Konczac moj wywod zacytuje slowa i tytul jednego utworu, ktory swoja moca zmiata wszystkie dzisiejsze Tech i UK Trance-y.. ;] "and they start to dance..." :D <ciary>.


Info:
Title: Mayday DE 2002: Culture Flash
Artist: Paul van Dyk
Genre: Trance
Quality: 192 kbps / 44100Hz Stereo
Total Time: 59:47 min.
Total Size: 82.1 MB

Tracklist:
01. Rhythm Gangstar - The Crowd Song
02. Ayumi Hamasaki - Unite (Airwave Dub)
03. Fisherspooner - Emerge (Remix)
04. Mainx - 88 To Piano
05. DJ Jan vs. Vandueren - Deep Emotion (DJ Ghost Remix)
06. Ferry Corsten - Punk (Original Mix)
07. Misja Helsloot - First Second (Original Mix)
08. Tillmann Uhrmacher - On The Run (Ocean To Shore Club Mix)
09. Ralphie B - Massive (Paul van Dyk Rework)
10. Armin van Buuren - Sunburn
11. E-Cutz - And They Start To Dance
12. Paul van Dyk - Take Me Higher (Paul van Dyk Remix)
13. Ayumi Hamasaki - M (Above and Beyond Typhoon Dub)
14. Nu-NRG - Dreamland

Download:
:arrow: Mayday DE 2002: Paul van Dyk - live @ Fritz Radio - 01-05-2002
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Mayday DE 2002: Paul van Dyk - live @ Fritz Radio - 01-05-2002

Postprzez Sisiek 18 wrz 2009, 6:29

TBKa dobra wrzuta ale dla mnie najlepszym z najlepszych jest ten z 2003 jeżeli nikomu nie przeszkadza to potem go tu dorzucę :)

TBk2000 napisał(a):Konczac moj wywod zacytuje slowa i tytul jednego utworu, ktory swoja moca zmiata wszystkie dzisiejsze Tech i UK Trance-y.. ;] "and they start to dance..." :D <ciary>.


Co racja to racja :)

TBk2000 napisał(a):Jest to jeden z wielu setow PvD, za ktore mozna bic mu brawa, i przy ktorym niejeden dzisiejszy trance'owy DJ kleka, ale do tego mam jakis wiekszy sentyment :D pewnie przez ten modem i wysokie rachunki za polaczenia z siecia :D.


Hehe te sentymenty :P Moja płyta z setem z MD2003 była tak katowana, że odpadło z niej całe sreberko z góry :P Można powiedzieć "to były czasy" a nie teraz codziennie pincet nowych releasów a większość to chałtura.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Mayday DE 2002: Paul van Dyk - live @ Fritz Radio - 01-05-2002

Postprzez Transi 18 wrz 2009, 7:07

Ja nigdy nie zapomnę seta PVD z Energy 2003 - ale Pawełek dał po dupie wtedy _o_ Zdecydowanie mój ulubione transowy set :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Mayday DE 2002: Paul van Dyk - live @ Fritz Radio - 01-05-2002

Postprzez phantom 18 wrz 2009, 8:26

TBk2000 napisał(a):03. Fisherspooner - Emerge (Remix)
04. Mainx - 88 To Piano

To przejście...

TBk2000 napisał(a):07. Misja Helsloot - First Second (Original Mix)
08. Tillmann Uhrmacher - On The Run (Ocean To Shore Club Mix)

i to przejście.

Kiedykolwiek poruszany jest ten set, to są moje pierwsze i najlepsze skojarzenia :D. '88 to Piano' jest pierwsze na liście pożądanych, a niewydanych reworków PVD, zresztą razem z dwoma następnymi kawałkami rzucało mną już przy pierwszym słuchaniu.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Mayday DE 2002: Paul van Dyk - live @ Fritz Radio - 01-05-2002

Postprzez peterhol9 18 wrz 2009, 9:38

cóż to za cudowny set!! Co prawda miałem wersję ściągniętą bez sztandarowego w owym czasie Dreamland, ale nic... I tak cudo nad cudami.. A jeszcze wejście na On the run!!! 88 to piano, końcówka z M, i Punk!! To były lata. Oprócz tego w pamięci pozostaje mi naprawdę niewiele setów. Może jeszcze genialny secik Morpha z tranceescape, asot 209 i John Askew na asocie 250. Tyle :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Mayday DE 2002: Paul van Dyk - live @ Fritz Radio - 01-05-2002

Postprzez michal 18 wrz 2009, 10:11

TBk2000 napisał(a):12. Paul van Dyk - Take Me Higher (Paul van Dyk Remix)
13. Ayumi Hamasaki - M (Above and Beyond Typhoon Dub)


tego miksu nic nie przebije :D szczyt szczytów...

Ogółem - set rozpierdalator od pierwszej do ostatniej minuty. Pamiętam że ściągałem go jakoś zaraz po imprezie, ze strony http://www.raverworld.prv.pl ktoś to pamięta? :D

TBk2000 napisał(a):Ponadto Pawel wtedy gral jeszcze z vinyli i mial inna - duzo lepsza - technike grania. Dlatego m.in. tak chetnie wracam do jego starych setow.


Tak ulubiony przez Siśka set z MD 2003 pvd zagrał głównie z cedeków, a jaki genialny \o/

TBk2000 napisał(a):Fisherspooner - Emerge (Remix)


a to jest remix Moguai'a :) a to:

TBk2000 napisał(a):Paul van Dyk - Take Me Higher (Paul van Dyk Remix)


to numer Hardy'ego Hellera pt 'Take Me Higher' zrełorkowane przez pvd
'Es ist alles lächerlich, wenn man an den Tod denkt' T. Bernhard

"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen" L. Wittgenstein
Avatar użytkownika
michal
 
Wiek: 39
Skąd: Koszalin


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron