Cosmic Baby - Live at E-Werk 1993

'Stellar Supreme' na żywo

Powrót do Sety

Cosmic Baby - Live at E-Werk 1993

Postprzez phantom 23 sty 2010, 10:37

Obrazek

Na prośbę sectora kolejny odcinek cyklu A Blast from the Past, tym razem z przeciwnego obozu, czyli nie Eye Q, nie Frankfurt, ale Berlin i MFS. Pochodzenie seta nie jest do końca jasne, stąd tylko rok jego nagrania i brak tracklisty, ale mniej więcej od 30. minuty rozpoczyna się live act Cosmic Baby, w którym prezentowany album "Stellar Supreme".

Pierwszej płyty Blüchela właściwie nie wypada nawet bliżej przedstawiać, bo to nie tylko najlepszy krążek w dorobku tego projektu, ale i jeden z niekwestionowanych klasyków berliner trance'u czy - jak nazywali to niektórzy - ambient trance'u. Mam nadzieję, że bAchoR nie poczuł się urażony :twisted:. W każdym razie dla tych, którzy nie czują fascynacji tak zwanym classic trance'em, tradycyjnie link do Discogs. Polecam także tym, którym tamta muzyka wydawała się zbyt ostra i oddalona od późniejszych stricte melodyjnych epic trance'ów. Muzyka Blüchela nie była wtedy typowo klubowa - zresztą to był też powód do zawiązania The Visions of Shiva, a i nie bez przyczyny zainteresowało się nią szersze grono odbiorców oraz komercyjny label Logic Records (oddział BMG).

Jakość zapisu jak zwykle nie najlepsza, ale mam nadzieję, że przeżyjecie :).

klik
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Cosmic Baby - Live at E-Werk 1993

Postprzez sector 08 lut 2010, 17:51

Tak slucham slucham i mam mieszane uczucia. Niby jest duzo fajnych kawalkow w tym secie, jednak poziom mixowania, bledy w streamie i inne tego typu rzeczy jakos odwracaja moja uwage od przekazu i ukrytego piekna zawartego w tym secie. Tym razej jednak nie udalo Ci sie trafic w moj gust. Nie mniej jednak licze na dalsze Twoje posty w tym dziale i z zaciekawieniem czekam na kolejne tematy o swietnych setach z przeszlosci!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron