Enhanced Perception @ Back to Energy Mix (19.08.11)

Cotton Club - Katowice

Powrót do Sety

Enhanced Perception @ Back to Energy Mix (19.08.11)

Postprzez wasyl 23 sie 2011, 11:29

Hello. Nie mam zwyczaju zamieszczać swoich produkcji w dziale innym, niż właśnie do tych celów przeznaczonym. Jednak tym razem jest nieco inaczej. W związku z tym, że wraz z Kubą zagraliśmy ostatnio na imprezie Back to Energy Mix, która opiewała w klasyki, myślę że właśnie ten dział bardziej oddaje klimat tego, co znajdziecie w tracklistach. Zapraszam zatem do zasysu i dzielenia się swoimi odczuciami.

TL:

Wasyl:

01. Paul van Dyk vs. Second Sun - Crush (Vandit dub)
02. Modulation – Spirits (Cosmicman rmx)
03. Menno de Jong pres. Halcyon – Watermark (Original mix)
04. Jonas Steur – Castamara
05. Passiva – Glamorize
06. Push – Tranzy State Of Mind
07. Plastic Boy – Silver Bath
08. Push – Blue Midnight

dj3500:

01. Orkidea - Beautiful (Syna Remix)
02. Sasha vs. BT - Remember Magnetic North (Optimus Prime Reconstruction)
03. Rusch & Murray - Epic (Above & Beyond Remix)
04. Funabashi - Daylight
05. Menno de Jong - Tundra
06. Way Out West vs. Andy Moor - Halcyon Killa (SolidBase Mashup)
07. Alt+F4 - Alt+F4
08. Algarve - The Longest Journey

Download Wasyl -> http://download.enhanced-perception.com ... .11%29.mp3
Download dj3500 -> http://download.enhanced-perception.com ... 011%29.mp3

Zapraszamy
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Enhanced Perception @ Back to Energy Mix (19.08.11)

Postprzez Sagi 02 wrz 2011, 4:04

narazie recka nr 1 seta Wasyla:

na imprezie, niestety z racji obowiazkow z nia zwiazanych, nie moglem zadnego seta posluchac od deski do deski tak wiec zostaje mi tylko wyobrazenie sobie jak to bylo na imprezie - poprzez sluchanie zgranego materialu

ciekawe ze z swoim materialem zagrales jako pierwszy z EP, wydawalo mi sie i stawialem na to ze zacznie po Romku pan Dejot3500 a tu niespodzianka

wracajac do seta, intro znane i lubiane...moze to nie jest mega hit paula, ale koncowka jego dobrej tworczosci...lubie numery z tego okresu, chociaz do klasykow z OTAB troszke im brakuje mimo wszystko git sie zaczyna secisz potem leci znany track grany z reszta czesto przez samego pvd piekny zywiolowy uplift, dla wielu pewnie za duzy slodziak, dla fanow zwyklych transow - podrecznikowy numer jak robic dobry pozytywny upliftting transss:) nastepnie atakujesz Watermarkiem czylui Menno z czasow kiedy jego muzyka najbardziej mi wchodzila kolejny dobry numer, wywazony, troszke nawet za spokojny po Modulation hehe lubie ten numer wiec milo bylo sobie go odswiezyc...Castamarka...wiekszosc ludzi to zna i dobrze kojarzy..reprezentant nowszych transow...z bardziej cukierkowa melodia przewodnia...ale takie numery jeszcze mi wchodzily dobrze teraz na ta melodyjke przewodnia patrze troszke tak z przymruzeniem oka wydaje sie zbyt banalna ale z sentymentu lubie, tak samo jak inne produkcje z tamtego okresu od Jonasa Szczura...Passiva – Glamorize - tego nie znalem wczesniej (jak ogolem Passivy duzo nie sluchalem) ale numer pozytywny, powiedzialbym ze dobry sredniak ktory sobie spokojnie plynie....no i dochodzimy do majkowej koncowki...3 jego mega hiciory...nie ma co sie tu duzo rozpisywac - klasyczna potega tajemniczego, mrocznego transu...nie wszyscy lubia taki trans...ja bardzo wiec koncowke zaliczam do najlepszego fragmentu twojego seta...zaluje ze na niej nie moglem byc w okolicach danceflooru bylo by deeeeep dance @ parkiet

co do techniki, to akurat w twoim wypadku nie ma co o tym pisac, sam dobrze wiesz co i jak - stary wyga z ciebie czekam az w koncu przejdziesz jednak na granie z cd czy vinyli a nie tam ten traktor w klubie mi to nie pasuje hehehe

ogolem zacny secisz po prostu dobra robota (moze bez mega blysku ale dobre rzemioslo bo i kawalki fajne)

edit: tu bedzie recka nr 2 pana dj3500 :)
Avatar użytkownika
Sagi
 


Powrót do Sety

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron