Chalse & Status - End Credits

Drum & Bass | Vertigo | 2010

Powrót do Breakbeat / DnB / Dubstep

Chalse & Status - End Credits

Postprzez sector 23 lut 2010, 23:32

Tracklist:
1. End Credits 3:18
2. End Credits (VIP Mix) 4:53
3. End Credits (Live From Tour) 4:14

Dobra! Powiem od rzeczy. Jak zapewne wielu z was wie, raczej nie slucham DnB. Wole raczej inne klimaty. Dzis jednak w moje rece trafil wypasiony na maxa kawalek, ze wyrywa z kapci niszczac po drodze sznorowki i scierajac podeszwy!

Chase & Status atakuja z nowym kawalkiem. Dzieki Bogu nie jest to dubstep tylko drum & bass i to w najlepszym imo wydaniu. Gitarka, mocny beat i nie za szybki basseline wraz z meskim wokalem tworza naprawde swietny kawalek. Ja jestem w szoku i ciagle go slucham.

End Credits utwierdza mnie jedynie w przekonaniu, ze chlopaki maja talent i naprawde znaja sie na tym co robia. Po ich swietnym albumie przyszla pora na jeszcze lepszy singiel.

Polecam wszystkim bo jest co! Jakby to powiedzial Johnny "10/10 !!!!... tjun roku.....!!!"



Mistrz!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Chalse & Status - End Credits

Postprzez Rapture 23 lut 2010, 23:45

sectorze, Tobie i tak naleza sie podziekowania za wrzucenie kiedys do tematu z teledyskamiChase & Status - Pieces, ktory zauroczyl nie tylko mnie ale i rowniez - chyba nawet jeszcze bardziej - mojego wspollokatora, ktory za elektronika jakos srednio przepada :) Jak wchodzilem do tego tematu to mialem przeczucie, zanim jeszcze przeczytalem Twoja recenzje, ze utwor utrzymany jest w podobnej stylistyce. No i nie zawiodlem sie. Bardzo przyjemny utwor, bardziej pop-dnb jednak najwazniejsze, ze bardzo fajnie sie tego slucha :) Bede musial chyba poszukac albumu tych panow, bo niezbyt wiele ich tworczosci poza tym znam a widze, ze zapoznac sie zdecydowanie warto. A juz szczegolnie z powyzszym utworem oraz "Pieces", co tym bardziej zalecane jest osobom, ktore tego jeszcze nie zrobily ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Chalse & Status - End Credits

Postprzez sector 23 lut 2010, 23:58

Ich album jest w stylistyce dnb i dubstep. Kawalki sa zroznicowane, jednak jest pare kos. Wpisz w youtube kawalki z TL z albumu to napewno CI nakresli sytuacje co tam sie dzieje. O ile dobrze pamietam plytke C&S polecil keidys Rez. Jednak nie pamietam czy tutaj czy na forum ktorego nazwy nie wypowiadamy :)

Powiem Ci jeszcze, ze sciagnalem sobie kiedys ich Essential Mix, jednak wogole mi nie podszedl! Nie moge sluchac tego dubstepu. To nie na moje nerwy :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Chalse & Status - End Credits

Postprzez TBk2000 01 mar 2010, 4:25

Ja tak moze troche oftopikowo, ale polecam film z tego klipu ;-p. Wlasnie przed chwila obejrzalem i kawalek na napisach koncowych przypomnial mi, ze gdzies juz go slyszalem. Samego DnB rzadko slucham, ale swego czasu kolekcjonowalem rele z Hospital Records i z wielu innych wielkich labeli. Co do Chase and Status to zdarzaly im sie lepsze kawalki, ale po tytuly jednak musialbym siegnac do plyt bo w... k***a, ja pierdole, co ja robie, ide spac.. :?
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Chalse & Status - End Credits

Postprzez Rez 13 mar 2010, 13:07

sector napisał(a):Powiem Ci jeszcze, ze sciagnalem sobie kiedys ich Essential Mix, jednak wogole mi nie podszedl! Nie moge sluchac tego dubstepu. To nie na moje nerwy :)


To nie był essential mix tylko set z dnb awards w Birmingham gdzie z reszta prawie trafiliśmy przez pomyłkę :)
Co do kawałka to współpraca Chase and Status z Plan B układa się doskonale, jak widać po kawałku Pieces i End Credits.
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Chalse & Status - End Credits

Postprzez sector 13 mar 2010, 14:32

Faktycznie, masz racje! Jednak to i tak nie na moje nerwy :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Chalse & Status - End Credits

Postprzez Monisia 28 mar 2010, 19:18

nie chce nic mówić ale słyszałam lepsze numery jeżeli chodzi o dramy :P taki jak np. John B - Red Sky, High Contrast - True Colours, Logistics - Inside My Soul (Friction & Nu Balance Rmx) ewentualnie Adam Freeland - Burn the Clock

chyba bardziej lubię klimat w stronę Mistabishi czy też Artificial Intelligence

sector napisał(a):Powiem od rzeczy. Jak zapewne wielu z was wie, raczej nie slucham DnB. Wole raczej inne klimaty. Dzis jednak w moje rece trafil wypasiony na maxa kawalek, ze wyrywa z kapci niszczac po drodze sznorowki i scierajac podeszwy!

czasem warto jest otworzyć się na inne gatunki muzyczne a nie tylko siedzieć w jednym ;]
jest wiele fajnych dobrych nut wystarczy troszkę zainteresowania ;]
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Chalse & Status - End Credits

Postprzez sector 28 mar 2010, 22:26

Monisia napisał(a):czasem warto jest otworzyć się na inne gatunki muzyczne a nie tylko siedzieć w jednym ;]
jest wiele fajnych dobrych nut wystarczy troszkę zainteresowania ;]


Piszesz oczywiste oczywistosci. Wszyscy o tym wiedza. Jednak nie kazdy ma ochote przewalanie ton 'gowna' w celu znelezienia jednego rodzynka :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null


Powrót do Breakbeat / DnB / Dubstep

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron