Chase & Status - Time (feat. Delilah)

Breakbeat / D&B | Mercury | 2011

Powrót do Breakbeat / DnB / Dubstep

Chase & Status - Time (feat. Delilah)

Postprzez sector 07 cze 2011, 17:53

Obrazek

Tracklist:
1. Time (Radio Edit)
2. Time (C&S Champagne Bubbler Mix)
3. Time (Wilkinson Remix)
4. Time (Kamuki House Remix)
5. Time (Kev Willow Remix)

Musze przyznac, ze juz od jakiegos czasu nie sluchalem nic nowego od chlopakow. Do tego o ile zawsze kojazyli mi sie bardziej z gestym dubstepem i gdzie niegdzie d&b to tym razem musze powiedziec, ze pozytywnie mnie saskoczyli. Dosyc przyjemnie brzmiacy track, bez zbednego pierdzenia i naparzania beatem, ktory wraz z wokalem sympatycznej kolezanki Delilah naprawde ladnie sie komponuje.

Pewnie niektorzy, co wieksze cwaniaki siedzace w d&b, moga powiedziec, ze jest to troche popowe brzmienie to jednak mi sie podoba :)
W sumie o ile wersja Original Mix aka Radio Edit nie robi na mnie szalu to najwieksze wrazenie wywarl na mnie breakbeat'owy remix C&C CHampagne Bubbler Mix - daje niezle kopa. Klimat tracka ulega lekkiej poprawie i nie jest juz tak depresyjny jak w wersji oficjalnej. Dodatkowo troche wymajstrowany wokal, ktory nabiera innego wyrazu - moze troche cukierkowego, ale w dupie mam a jak.
Wilkinson Remix to juz za duzo jak dla mnie. Taki drum & base robi niezly balagan w mojej glowie.
Kamuki House Remix o dziwo brzmi rowniez calkiem niezle, jesli ktos lubi takie klimaty. CIeply beat, dobrze wkomponowany wokal. Az dziwne, ze tak dobrze to brzmi w takiej odslonie! :)
Kev Willow Remix - to juz na maxa wykrecony remix :D Tutaj to chyba jest polaczone wszystko a najbardziej slychac dubstep. Jak dla mnie odpada, ale to tworzy cala ekpke bardzo zroznicowana pod wzgledem roznorodnosci remixow! Dla kazdego cos dobrego. W moim odczuciu C&S Remix wygrywa!

Oficjalny teledysk i wersja oryginalna!



Time (C&S Champagne Bubbler Mix)

:twisted: :twisted: :twisted:

Polecam!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Chase & Status - Time (feat. Delilah)

Postprzez phantom 14 cze 2011, 8:46

Widziałem to chyba w rebel.tv. "End Credits" z Plan B zdecydowanie lepsze, "Blind Faith" też (oldschoolowy klimat :)). Tu ani linia perkusyjna nie jest złożona, ani tekst nie zaskakuje po kilkudziesięciu sekundach. Mimo to numer wciąż trzyma poziom jak na przeznaczony do mainstreamu.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Chase & Status - Time (feat. Delilah)

Postprzez Matvel 14 cze 2011, 16:26

W ogóle nie przemawia do mnie taki komercyjny dubstep. Jeszcze wcześniejsze produkcje Chase & Status również mimo przepełnienia wokalami były całkiem ok, tak teraz nie mogę ich słuchać.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do Breakbeat / DnB / Dubstep

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron