The Prodigy - Omen

Electronic | Take Me To The Hospital | 2009

Powrót do Breakbeat / DnB / Dubstep

The Prodigy - Omen

Postprzez sector 20 sty 2009, 19:13

Obrazek

Po pierwszym, w sumie sadzac po opiniach ludzi, niezbyt udanym singlu 'Invaders Must Die' promujacym nowa plyte the prodigy, wychodzi o wiele lepszy nowy promos. Tym razem jest to Omen. Omen serwuje nam zupelnie cos innego niz poprzedni kawalek, ktory byl bardzo podobny do stylu jaki prezetuja Pendulum. Tutaj natomiast, w przypadku Omena, jest to produkcja przypominajaca dawne, dobre The Prodigy. Mowa tutaj o samplach, troche podkreconych oczywiscie, z Charly oraz riffow, ktore mozna znalesc na plytce 'Music For The Jilted Generation'. Vocale podobno pochodza z filmu Two-Lane Blacktop z 1971, wiec tez niezle Liam sie nakombinowal zeby to wszystko gralo dobrze. Jak dla mnie kawalek jest poprostu swietny. Bardzo przypomina The Prodigy. Na chwile obecna nie moge sie juz doczekac wyjscia calej plytki, ktora ma wyjsc o ile sie nie myle w lutym, tak przynajmniej mowil Liam w audycji w BBC Radio One.



Dodam jeszcze ze niestety posiadam jedynie wersje oryginalna, ale istnieja jeszcze remixy jak:

Digital Bundle (HOSPDLS02) / INDIVIDUAL TRACK DOWNLOADS
1. Omen (Edit)
2. Omen (Herve's End Of The World Remix) – Exclusive to iTunes
3. Omen (Noisia remix)
4. Omen (Extended)
5. Omen (Instrumental)

CD Single (HOSPCDS02)
1. Omen (Edit)
2. Omen (Noisia Remix)

12” Vinyl (HOSPT02)
1. Omen (Noisia Remix)
2. Invaders Must Die (Chase And Status Remix)

Digital Bundle (HOSPDLS02) / INDIVIDUAL TRACK DOWNLOADS
1. Omen (Edit)
2. Omen (Herve's End Of The World Remix) – Exclusive to iTunes
3. Omen (Noisia remix)
4. Omen (Extended)
5. Omen (Instrumental)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez tymek 20 sty 2009, 19:42

wpada w ucho ale to nie to Prodigy co kiedys, bez jaj jakies takie
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez sector 20 sty 2009, 20:00

tymek napisał(a):wpada w ucho ale to nie to Prodigy co kiedys, bez jaj jakies takie

dokladnie to samo to wiadomo ze nie. To samo mozesz stwierdzic sluchajac kazdego kolejnego albumu prodigy. Kazdy rozni sie od poprzedniego (prawie). Starego Prodigy juz nie uslyszymy pewnie nigdy bo troche sie zmienili chlopaki. Mimo to uwazam ze i tak jest zajebiscie :dorkdance:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez tymek 20 sty 2009, 20:17

zdecydowanie bardziej podoba mi sie Warriors Dance :D
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez sector 20 sty 2009, 20:28

tymek napisał(a):zdecydowanie bardziej podoba mi sie Warriors Dance :D

hm.. w sumie Warriors Dance tez mi sie zajebiscie podoba, ale Omen tez jest swietny. Zajebisty zrobili do tego teledysk! Jak dla mnie bomba :happytime: :pooltwirl:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez tymek 20 sty 2009, 20:34

nie mowie ze jest zle, ale brakuje mi w nim Prodizowego pazura :)
chociaz na zywo i tak by mnie pewnie zniszczyl :P

sector napisał(a):2. Invaders Must Die (Chase And Status Remix)

to mnie interesuje
Avatar użytkownika
tymek
 

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez badzio 20 sty 2009, 21:51

Trochę proste... Ale i tak siadło mi ostro na głowę
badzio
 
Wiek: 36
Skąd: Bydgoszcz/Fordon

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez ant 20 sty 2009, 22:31

Dla mnie mega świetny numer, kolejny singiel ktory ostro gniecie, teledysk znam juz na pamięć :D
Sector nic dziwnego że posiadasz tylko wersje oryginalna bo:
"Omen is released on Monday 16th February 2009 and not January as was stated."
na 12" już czeka miejsce :D
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez sector 20 sty 2009, 23:02

ant napisał(a):Sector nic dziwnego że posiadasz tylko wersje oryginalna

Liam mowil ze tylko taka moze wyslac :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez xymek 21 sty 2009, 0:35

SPox numer...sluchac ze to prodigy...i dobrze...choc jak mam sie do czegos przyczepic to za duzo grzybow w barszcz o ile ktos kapuje o co mi chodzi :D
Obrazek
Avatar użytkownika
xymek
 
Wiek: 43
Skąd: Warszawa

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez TBk2000 26 sty 2009, 12:49

Ciezko oczekiwac po nich kolejnego Smack My Bitch.., albo Voodoo People, ale kawalek i tak mocno ryje ma psychike. Na zywo podejrzewam, ze wiara doszczetnie rozjebana. Kawal szybki, mocny z duza iloscia gwaltownych zwrotow akcji, takiego gowna oczekiwalem od tych czarnuchow :mrgreen:. Mam nadzieje, ze chociaz wieksza czesc materialu z nowego albumu zalatuje Omen-em, bo szczerze mowiac, Invaders Must Die rowniez niezbyt dobrze mi podszedl.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez bAchoR 26 sty 2009, 16:29

Żenada. Tą melodyjka woła o pomste do nieba kurwa !! w Protectorze lepsze sprężynki wymyślali. ;/ Nigdy nie lubiłem ich muzyki i zawsze uważałem, że to banda drących pizde krzykaczy.
Omenn xD
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez TBk2000 26 sty 2009, 16:48

To po co sie w ogole wypowiadasz, skoro nigdy ich nie "lubiles". Wszyscy juz czytali w innym temacie Twoje "zdanie" na ich temat, nie musisz na kazdym kroku podkreslac tego komentarzami na poziomie 10-letniego trolla, ktory mysli, ze jego przyrost ellowatosci zalezy od ilosci napisanych kurw.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez bAchoR 26 sty 2009, 17:46

Chciałem sprawdzić zachęcany komentarzami, że się zmienili muzycznie. Niestety. Poza tym mam prawo wypowiadać się w dowolnie wybranym przez siebie temacie.
Napisz mi jak często przeklinam w postach jakie pisze i jak często wypowiadałem się na ich temat.
Chyba troche przegiąłeś. Może postowi wyżej sproro brakuje do jakieś przyzwoitości, ale to zaledwie odstetek wszystkiego. Widocznie na podstawie jednego elementu potrafisz wyobrazić sobie całe puzzle z 1000 elementów i tak własnie oceniasz ludzi.
Jak masz zamiar rzucać trollami to powiedz mi to w oczy.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez bAchoR 26 sty 2009, 18:55

a zresztą. O co to kłótnia. Jestem baranem i trollem i musisz się nauczyć z tym żyć ;)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez TBk2000 26 sty 2009, 19:16

Wiesz, tez liczylem na to, ze zrobia jakis fajny uplift, do milego spacerowania golymi stopami po plazy w blasku budzacego sie na horyzoncie slonca, ale niestety, to tylko The Prodigy. Nie wiem jakich zmian mozna oczekiwac po grupie, ktora od lat robi muzyke w jedynych dla siebie charakterystycznych klimatach, i to przez kogos kto z gory nastawiony jest na calkowicie inne granie.

Nie wiem jak czesto przeklinasz, nie zagladam do kazdego tematu na forum, ale to na co trafiam w Twoim wykonaniu to czesto zlepek kurw, chujow i pizd. Nie wyglada to raczej na wypowiadanie sie na dany temat, a na zwykle przypieprzanie sie na sile do czegos, co mialo juz miejsce w niejednym temacie. Bardzo dobra zacheta dla potencjalnego nowego usera, ktory na pewno chcialby brac udzial w dyskusji i byc nazywanym pojebana pizda. Ale nie moja sprawa, nie ja Ciebie oceniam, a sam na taka opinie pracujesz.

I nikt sie nie kloci, zwrocilem jedynie uwage na to, ze czesto bez wiekszego powodu rzucasz miesem na prawo i lewo, co gorsza w tamatach, ktore w ogole Cie nie interesuja. I ja nic nie musze, jestem tu tylko zwyklym userem, jak wiekszosc. Ale choc moja rola jest tutaj znikoma, to od niej jak od wielu innych, zalezy wizerunek calego forum.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez bAchoR 26 sty 2009, 19:49

Musze Ci przyznać racje w 3 akapicie. Pierwsza częśc wypowiedzi zawiała niebywałą ironią :D
Nie powinienem był oczekiwać od soli, że będzie słodka.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez sector 26 sty 2009, 23:37

bAchoR napisał(a):w Protectorze lepsze sprężynki wymyślali

Omen nie jest wogole sprezynka to raz a dwa to przesadziles zdrowo. Tomek dobrze podsumowal pare kwestii i oglnie proponuje wrocic do tematu :imperio: To mowilem ja s!ector :wannafught:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez Rapture 28 sty 2009, 22:04

Oryginal fajny ale remix Noisii kopie dupsko po calosci :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: The Prodigy - Omen

Postprzez Humulus 03 lut 2009, 5:22

Oryginał całkiem przyjemny - przywołuje czasy "Music For Jilted Generation". Remixy z kolei kojarzą mi się z ludźmi, których strój wyjściowy to zwoje światłowodów. Czekam na kolejne single do "Invaders Must Die" - zwłaszcza na "World's On Fire".
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Następna strona

Powrót do Breakbeat / DnB / Dubstep

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron