Kutski - Live BBC Radio 1 (15.08.2009)

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kutski - Live BBC Radio 1 (15.08.2009)

Postprzez Stelmach 15 sie 2009, 21:59

Kutski - Live BBC Radio 1 (15.08.2009)

Tiesto - 'Lethal Industry (Andrea Montorsi Remix)' (CD-R)

UK Hard Dance Mix
Greg Downey - 'Grudgematch (Jordan Suckley Remix)' (Goodgreef Digital)
Lisa Lashes vs. Alex Kidd & Kidd Kaos - 'Disarray (DbD & Phil York Remix)' (Lashed)
Ben Collie & SQ - 'Hard Dance Music' (Electrik Shandy)
Cally & Juice - 'I've Become' (Our Style)
Anne Savage - 'Sound Of Goodbye (Dirty Tech Mix)' (Siren)

Alex Kidd & Kidd Kaos - 'Kiddstock Theme 2009 (ASYS Remix)' (Kiddfectious)

01:30
2 Baby D - 'Let Me Be Your Fantasy 2009 (Hardforze Remix)' (CD-R)
Ilogik & UK Gold - 'Player' (Tidy)

Kutski's Freerange Mix
DJ Shimamura - 'Shimamura' (Dynasty Records)
DJ Shimamura ft. Rakutensai - 'Like An Influx' (Dynasty Records)
DJ Shimamura - 'Return 2 Universe '09' (Dynasty Records)
DJ Shimamura ft. MC Rally - 'Gener8or' (Dynasty Records)
DJ Shimamura - 'Hold U Now' (Dynasty Records)
DJ Shimamura - 'Uphoria' (Dynasty Records)
DJ Shimamura - 'Bring The Noize' (Dynasty Records)

02:00
Kutski's Euro Mix
Frontliner - 'Expressionz' (Scantraxx)
Dozer - 'Go' (Superplastik)
DJ Isaac - 'The Sound Of The Underground' (Drop Out)
DJ Stephanie - 'The Power of Love' (BLQ)

Silkcuts - 'Silkcuts 8' (Silkcuts)

The Hardest Record In The World Right Now
Tha Playah - 'Mastah of Shock (Angerfist Remix)' (Neophyte)

Kutski's UK Hardcore Mix
Bang! vs Al Storm ft. Nikki Mac - 'Breaking Thru' (24/7)
Ultravibes - 'Bang 2008' (Warped Science)
Slipmatt - 'Breaking Free (Modified Motion Remix)' (Can You Feel It)
Scott Brown vs DJ Rab-S - 'Now Is The Time (Euphion Remix)' (Evolution)
DJ Seduction - 'My Own (Darwin Remix)' (Impact)
Chwhynny - 'Until The Day I Die (Darwin & Entity Remix)' (CD-R)
Bass Reaction - 'Technophobia (Headbanger Remix)' (Evolution)

Kutski's Rave/Breaks Mash Up
Dr Dubbz - 'I Remember' (CD-R)
Billy 'Daniel' Bunter & Jon Doe ft. Fay Hendry - 'Round & Round (Twister Remix)' (Can You Feel It)
Danny Breaks - 'Far Out (Al Storm Remix)' (Suburban Base)

Criminal Minds - 'Flynnys Theme' (CD-R)

Pobieralnia:
http://depositfiles.com/en/files/0qephgqni
http://hotfile.com/links/10250791/5be78 ... 9.mp3.html

Wracamy kochani z tematem po dwóch ostatnich słabszych epizodach Kutskiego. Początek zaczynamy od remixu Andrea Montorsi, utożsamianego chyba głownie z kawałkiem Don't Leave Me i Give Me Your Rythm. Przeróbka Tiestowego Lethal Industry utrzymana w klimatach hard dance, raczej gorsza od najlepszej interpretacji Svenson & Gielen. Dalej świetny remix do Grudematch/Colossal by Jordan Suckley wydobywający wiele ożywczej energetyki z orygianłu. Ten sam który zapodał JOC na Subculture 035. Z dużeym zainteresowaniem zabrałem się za odsłuch najnowszej pozycji Lisy - Lisa Lashes vs. Alex Kidd & Kidd Kaos - Disarray, niemniej muszę stwierdzić że ustępuje miejsca Maxwell'owi i Dancefloor Orgy; tym razem York się nie postarał.
Ben Collie & SQ - 'Hard Dance Music' - to świetny hardcorowy euforyk, ze wzniosłym symfonicznym motywem melodii, który znając życie działa niszcząco usłyszany live na imprezie. Cally & Juice zapodają najnowszą produkcję/remix 'I've Become' który również puścili w swoim secie na holenderskim Dance Valley. Na temat Kiddstock Theme 2009 najlepiej posłuchać co mówi sam Kutski. Numer niesamowicie miażdży, poraża energią i rozpędem. Aż sam nie wiem czy lepsza jest przeróbka ASYS czy remix BK. To kawałek ze specjalnymi dedykacjami dla Nexusa, który podczas ostatnich naszych wyjazdów odśpiewywał uroczyście vocal utworu :mrgreen:
Kolejno lecą dobre kawałki - remix Hardforze aka Steve Hill do Baby D i ciekawy epizod utrzymany w stylistyce freeform od japońskiego przedstawiciela hard dance - DJ Shimamura. Całość przyśpiesza i miło łomocze na 160 BMP. Na imprezie coś takiego to zabójstwo i totalne zoranie umysłu ;) Kolejna dobra przeróbka to DJ Stephanie - 'The Power of Love'...do miłego posłuchania.
Dalej Silkcuts - 'Silkcuts 8' --> vocal i melodia z wielkiego klasyka od Paula Oakenfolda: The Space Brothers - Forgiven 8-)
UK Hardcore Mix funduje nam słodkości happy, z których widzę że kilka było na tegorocznej składance HTiD i setach Styles & Breeze. Kolejne, niezliczone już produkcje Browna i Darwina. Fajne Slipmatt - Breaking Free.
Dużo dobrego i zróżnicowanego materiału godnego polecenia. Z imprezowym pozdro od Stelmiego!
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kutski - Live BBC Radio 1 (15.08.2009)

Postprzez Tulipan aka Nexus 21 sie 2009, 8:39

jako że mój szanowny kolega Łukasz odwalil kawał nikomu niepotrzebnej roboty i wstawil set i napisal recke czuje sie zobowiązany coś skrobnąć :)

Ogólnie set gra juz sobie od wczoraj i przez jakis czas na pewno nie zejdzie jesczze z tracklisty. Na początek ograne i remixowane do bólu lethal industry ktore chyba jesczze do gustu mi nie bardzo przypadlo, ale pozyjemy zobaczymy. Nastepnie w uszy rzuca sie utwor o poteżnej linii basowej i swietnym tempie, chodzi mi mianowicie o Ben Collie & SQ - 'Hard Dance Music' (Electrik Shandy) ktore rowniez bardzo spodobalo sie Kutskiemu. Jedziemy dalej i znow mam coś co mi sie strasznie spodobało mianowicie bardzo wesoła (happy) melodia i wokal z Linkin Park & Jay Z - Numb czyli Cally & Juice - 'I've Become' (Our Style) - jestem gorącym zwolennikiem tego typu połaczeń gdyż mam w pamieci utwor Linkin Park - Numb w bootlegu Heatbeat ktorym Judge Jules pozamiatał parkiet na tegorocznym RTX a ludzie wydzierali sie i spiewali wszyscy razem. Dalej mamy troszke nieudolną przeróbke Perpetous Dreamer'a więc ja pomine aby szybciutko przejsc do chyba najwiekszego obecnie naganiacza czyli Kiddstock theme 2009, wiekszosc z Was a przynajmniej ci ktorzy jechali ze mna w jednym aucie na sunsrie wie ze uwielbiam ten kawałek :)

We freerange mix Kutski zaprezentował nam Dj Shinamure ktory srednio mi przypadl do gustu swoimi mocnymi drum'n'bassami choc na uwage zasluguje u mnie DJ Shimamura ft. MC Rally - 'Gener8or' (Dynasty Records).


Nie mozna rowniez przejsc obojetnie obok the Hardest Record In The World Right Now :) czyli remix Angerfista do Masta of Shock :D ależ tam sie dzieje, sluchajac tego mam wrazenie ze zaraz diabeł wyjdzie z ziemi :) POLECAM !! SPIT TO THE CROWD !! hehehehe

Najbardzije jednak z całej audycji spodobał mi sie UK HARDCORE MIX ktory pozamiatał mną równo na czele z happy hardcorowym Bang! vs Al Storm ft. Nikki Mac - 'Breaking Thru' (24/7) oraz Chwhynny - 'Until The Day I Die (Darwin & Entity Remix)' (CD-R) :)

Cała audycja mi sie podoba jednak nie zawsze szerokie spektrum przeglądu muzycznego pana Kutaskiego mie sie podoba i przypada do gustu choc te drumy Shinamury sa naprawde mocne. Harder Kutski Harder !!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Kutski - Live BBC Radio 1 (15.08.2009)

Postprzez Stelmach 21 sie 2009, 10:46

Tulipan aka Nexus napisał(a):jestem gorącym zwolennikiem tego typu połaczeń gdyż mam w pamieci utwor Linkin Park - Numb w bootlegu Heatbeat ktorym Judge Jules pozamiatał parkiet na tegorocznym RTX a ludzie wydzierali sie i spiewali wszyscy razem.


Tak, tak...własnie zapomniałem wspomnieć o tym kawałku. Bardzo udany remix ;) Ciekaw jestem oryginału Lisy - Disarray, który na pewno nieźle ryje i młóci a la Maxwell i Dancefloor Orgy, bo remix York'a coś za bardzo poszarpany i niespójny, w przeciwieństwo z kolei do Has It Come To This, którego remix jest mistrzostwem świata i jedną z najlepszych produkcji Lisy Lashes & Phil York. Kocham ten numer.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kutski - Live BBC Radio 1 (15.08.2009)

Postprzez Rez 22 sie 2009, 19:01

nie chce zakladac nowego tematu, ale chcialbym cos polecic:D a mianowicie

Kutski Live @ Raverbaby 12

One of my first gigs in 2009 and it was massive!! At the legendary Air venue in Birmingham, I played the set before ‘Kick Off’, and had probably the best hardcore set of my career! Especially proud of the last 20 minutes or so of this set, full of classic Dutch hardcore all mashed up!!


http://www.djkutski.com/upload/SMT/kuts ... baby12.zip

40 minut niesamowitej bani!!!
Avatar użytkownika
Rez
 
Wiek: 37
Skąd: Wroclaw/Londyn

Re: Kutski - Live BBC Radio 1 (15.08.2009)

Postprzez Stelmach 22 sie 2009, 21:21

Raver Baby w Birmingham to kolejna wielka imprezka którą chciałbym zaliczyć w UK, mam nadzieję że niestety dopiero przyszłego lata. Dobre granie Kutskiego, mam sporo setów z tegorocznej edycji w co prawda innych klimatach, bo UK hardcore, freeform, happy - najlepszy tradycyjnie od Kevina Energy & Sharkeya i Hixxy & Gammera. Brytyjskie mistrzostwo.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości