Dj Kutski 17.10.2009

tym razem ostatni track rzadzi :P

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Dj Kutski 17.10.2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 19 paź 2009, 17:52

Tracklisting - Saturday 17th October 2009

Deadmau5 - 'Ghosts N Stuff' (Mac Teck & Riggsy Remix) (CD-R)

UK Hard Dance Mix
Organ Donors & Kidd Kaos - 'Silence' (Audio Surgery)
Adrenalin Dept, Amber D & Lucy Clarke - 'Drop It' (CDR)
Marcel Woods - 'Advance (Steve Hill & Hardforze Remix) (Masif)
Black Label DJ's - 'Black Label 11' (Black Label)
MDA & Spherical - 'Wanna Ride' (Beastie Snax)

Tommy Pulse & Fausto - 'Melacncholika' (XSIF)
Tony De Vit - 'Are You All Around (BK Remix)' (Tidy)
Lusty -'On My Own' (Encore Hard)

Kutski's Freerange Mix
LFO - 'LFO' (CD-R)
Manix - 'Feel Real Good' (Twister Remix) (Label)
DJs Unite - 'Volume 1' (Bunter Remix)
Paddy K - 'Get On Up'
Flashback Project - 'Blaze The Fire'(Can You Feel It)
The Prodigy -- 'Warriors Dance' (Take Me To The Hospital) (XL)
Bunter, Peacemaker & Karen Danzig - 'Only The Night'
Kicks Like A Mule - 'The Bouncer' (Bunter & Shimano Remix)
Peacemaker - 'No Barriers' (Peacemaker)
Liquid - 'Liquid Is Liquid' (DJ Wire Remix)
Liquid - 'Sweet Harmony' (Slipmatt Remix)

Kutski's Euro Mix
Fontliner - 'Expressionz' (Scantraxx)
Bioweapon Vs Toneshitferz - 'Future of Noize'
Phil TY - 'A Kay A' (Straight On Mix) (Dance Pollution)
Endymion Vs The Viper - 'How Long' (DJ Isaac Remix) (CD-R)

Commander Tom - 'Are Am Eye' (Noom Records)

The Hardest Record In The World
Nosferatu Vs DJ Mad Dog - 'Lack Of Existence' (Enzyme X)

Kutski's UK Hardcore Mix
Breeze & UFO - 'Maybe' (All Around The World)
Al Storm & Hardfroze - 'Don't Go Breaking My Heart' (24/7)
Dirty Chopper - 'Dubplate Skank' (Warped Science)
Prestige & Nik Itch - 'U Think' (Biological Beats)
Sy & Unknown - 'Bring Me Round To Love' (Joey Riot Remix) (Quosh)
S3RL - 'We All Scream' (Relentless)

Oldskool Mix
The Prodigy - 'Everybody In The Place' (Fairground Remix) (Take Me To The Hospital)
Phuture Assassins - 'Future Sound' (Suburban Base)
Blame - 'Music Takes You' (2 Bad Mice Remix)

Jimmy J & Cru LT - 'Take Me Away' (Slipmatt Remix) (Knightforce)

pod nieobecnosc wujka Stelmacha wrzucam najnowsza audycje dj Kustkiego który tym razem raczej sie nie popisal (mówie tu głównie o Freerange mix które ostatnio sa coraz słabsze imo) ale jest kilka pozycji na które warto zwrócić uwage :) bardzo fajny HArdest rec in the worl oraz ostatnia pozycja która wyzwala w wielu forumowiczach niesssamowitą euforie :) jest tez swietny mash up od BK czyli pozycja numer 3 od legendarnego Tony De Vit o którym Kutski zwykł mówić "godfather of all thing from hard house, in the 90's he was a pioneer in this sound in clubs right across the world but probably most famously his residency in London night club Trade, he tragically past away in 1998 but his legacy still lives on with his music that he left us without a doubts some of the greatest traks ever written, and that sound is just as fresh today as it was over decade ago when it was made"

zachecam do sluchania a o trackach które mi sie podobaja ropzpisze sie bardziej wieczorem bo jest tu kilka klasyków w nowych wersjach oraz klasyków w wersjach które mi sie nie podobaja :) Rave ON !!

http://rapidshare.com/files/294064973/0 ... n.mp3.html


Moim zdaniem jakas totalna wpadke zanotowal kidd Kaoz bo ta przerobka Silence wogole mi nie podchodzi, co dalej sluchajcie hehe yyyyyyy no przede wszytskim na czele u mnie prezentuje sie Mda & Spherical czyli ulubieńcy Stelmacha :) z bardzo mocna stopą basową. Utwór niszczy !Kutski mówi finnaly released hehehe

Nastepny utwór wart uwagi to zapowiedziany bardzo ladnie przez Kutskiego Tommy Pulse & Fauso czyli "These two guys really stuck in a hard trance over years and they pioneer's that scene" utwór melancholica bardzo mnei zrył świetny break który potrafi sprowadzić na złą droge niejednego archanioła :)

dalej fajny kawałek ale niestety w orginalnej wersji czyli Lusty - on my own i tutaj ta wersja mi sie nie podoba nie pamietam kto robil do tego potezny remix ale wystarczy ze zajrze zaraz do innych tracklist :P

Frrerange mix pomijam bo nic mnie tam nie urzekło poza tym ze jak sie konczy to "in the background" zaczyna potwornie walić i tym sposobem przechodzimy do bardzociezkiego wałka czyli Frontliner - Expressionz POLECAM !

Pozniej mamy Australijczyków ktorzy w bardzo holenderskim stylu racza nas swoja produkcja, mowa tu oczywiscie o Future of Noize

No i moj ulubiony kawalek z tej audycji czyli bardzo przyjemny w słuchaniu oraz tanczeniu Phil TY - 'A Kay A' (Straight On Mix) (Dance Pollution) co za wokalik !! hehe uwielbiam takie produkcje choc oczywiscie nie sa jakby najwyzszych lotów jednak we mnie wyzwalaja wiele euforii i swietnie sie przy nich bawie. Jest tu jeden taki moment ze wokal rozmawia z bitem nie umiem tego okreslic ale jest tu taka chwila ze wokal sobie mowi oi jakby zaraz odpowiedz elektroniki :) ok go on Gurski yyyyy i mean Kutski heheh

Wpadke zaliczyli tez chyba jednak mistrzowie ciezkich hardstylowych uderzen czyli Endymion vs Viper - How Long i to jesccze w remixie bardzo słabym Dja Isaac'a znanego ze slynnego kawalka Sound of The Underground. Kawałek ten bardzo podoba sie samemu Kutskiemu, mi jednak do gustu nie przypadl :)

Kolejny wielki klasyk to Commander Tom !! Are Em Eye hehe swietny wkrecajacy wałek. P jak to mówi Kutski "rewind back now in a club for a german classic hard trance from back in 95' absolute classic !!"

No i teraz czas na legendarną pozycje audycji Kustkiego czyli The Hardest Record In The World Right Now i uwierzcie mi ze wałek jest naprawde mocny choc dla mnie nadal na czele jest The Playah - Walk The Line jednak Nosferatu Vs DJ Mad Dog - 'Lack Of Existence' (Enzyme X) plasuje sie w ścisłej czołowce. Moc Moc Moc !! Harder Kutski Harder !! brawo utwor bardzo mi sie podoba psychiczny wokal i dziki bas to jest to co lubie jak to mawia dj Kutski "it's gonna be biiig"

hehe no ok zblizamy sie do konca powoli tej załosnej recki :P

wszyscy wiedzą ze lubie takie brzmienia z euforycznym wokalem wiec i tu w czesci UK hardcore znalazlem cos dla siebie czyli Breeze & UFO - 'Maybe' (All Around The World) oraz Al Storm & Hardfroze - 'Don't Go Breaking My Heart' (24/7) tu na chwilke sie zatrzymam poniewaz Al Storm bardzo duzo zyskuje w moich oczach, mam w pamieci cały czas jego swietny kawalek który zrobil z Bishopem czyli Virtual Nightmare. Bardzo fajne euforyczne hard danceowe wokale i pysznie szybki bicior heheh Hardcore Know The Score !!

High energy punded tak sygnuje ostatnia pozycje w hardcore mix pan Kutski mowiac o S3RL - 'We All Scream' (Relentless), która mi równiez sie bardzo podoba i niedlugo sie ukaze :)

No i nareszcie moge omówić ostatnia pozycje tej piatkowej audycji czyli Jimmy J & Cru LT - 'Take Me Away' (Slipmatt Remix) (Knightforce) strasznie sie ucieszylem ze to zagral nasz wesoły radiowiec bo mamy tam wokal ze znanego i lubianego edita Bryana Kearneya do Mix Factory - Take Me Away które na potege katowaliśmy jadac samochodem na Sunrise !! hehehehe milo ze to zagral od siebie powiem jescze tylko tyle ze bardzo wam polecam ich kawałek nazywający sie Six Days http://www.youtube.com/watch?v=9V1cU0uLCe8

i to tyle :) Stay Tune !!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Dj Kutski 17.10.2009

Postprzez Stelmach 21 paź 2009, 22:10

Tulipan aka Nexus napisał(a): "godfather of all thing from hard house, in the 90's he was a pioneer in this sound in clubs right across the world but probably most famously his residency in London night club Trade, he tragically past away in 1998 but his legacy still lives on with his music that he left us without a doubts some of the greatest traks ever written, and that sound is just as fresh today as it was over decade ago when it was made"


Piękna wypowiedź Kutskiego na temat Tonego De Vit. Szkoda że BK zniszczył całą prędkość i energię "All You All Ready Now" (Kutskiemu trochę pomylił sie tytuł na playliscie :D ). Co by jednak nie powiedzieć numer jest punktem wyjścia dla niemalże wszystkich produkcji Bryana Kearneya, który od De Vita zaczerpnąl charakterystyczny poszarpany bassline.

Tulipan aka Nexus napisał(a):Wpadke zaliczyli tez chyba jednak mistrzowie ciezkich hardstylowych uderzen czyli Endymion vs Viper - How Long i to jesccze w remixie bardzo słabym Dja Isaac'a znanego ze slynnego kawalka Sound of The Underground.


Cally & Juice na HHA w Londynie dwa razy wałkowali ten kawałek, ale w wydaniu mixu jak i live niczym mnie także nie zaskoczył.

Tulipan aka Nexus napisał(a):No i nareszcie moge omówić ostatnia pozycje tej piatkowej audycji czyli Jimmy J & Cru LT - 'Take Me Away' (Slipmatt Remix) (Knightforce) strasznie sie ucieszylem ze to zagral nasz wesoły radiowiec bo mamy tam wokal ze znanego i lubianego edita Bryana Kearneya do Mix Factory - Take Me Away które na potege katowaliśmy jadac samochodem na Sunrise !!


Bardzo miła przeróbka od Slipmatta, który notuje przeróbkę kolejnego klasyka po Scott Brown - Now Is The Time.

Póki co do następnego piątki - czyli "In Kutski we trust every Friday week" ! :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron