Organ Donors and Kidd Kaos - Silence

hard-trance | audio surgery records / asr002 | 23-11-2009

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Organ Donors and Kidd Kaos - Silence

Postprzez TBk2000 23 lis 2009, 15:08

Musze powiedziec, ze takie podejscie do zasluzonych klasykow jest co by nie bylo dosc odwaznym krokiem. Dla jednych bowiem moze byc to spora obraza ich "muzyczych uczuc" :D, dla innych zas luzna interpretacja wyrazona w dooosc nietypowy sposob. Ale jesli chodzi o mnie, to szczerze mowiac, zdecydowanie lepiej mi odpowiada taka wariacja tego utworu, niz ew. proba wskrzeszenia go w postaci kolejnych trance'owych remix'ow przy zachowaniu odpowiednych proporcji bliszych temu co juz slyszelismy 10 lat temu, i jak zdecydowanie pokazuje historia, niekoniecznie udanych.
Z cala pewnoscia wersje te klasycznej "Ciszy" nie znajda wielu sympatykow lubiacych mentalnie odlatywac podczas breakdownu, zeby nie powiedziec, ze nie znajda ich w ogole, tym bardziej, ze kawalki te poza tytulem, raczej niewiele maja wspolnego z cisza :D. Jednak ktos kto lubi konkretne i mocne granie a zarazem czuje jakis tam sentyment do powyzszej produkcji, na pewno nie odrzuci tych dwoch, z calym przekonaniem moge powiedziec, ze znakomitych wersji ;].

Info:
Artist: Organ Donors and Kidd Kaos
Title: Silence
Genre: Hard-Hard-Hard-Trance
Label: Audio Surgery Records
Cat. nr.: ASR002
Release data: 23-11-2009

Tracklist:
01. Organ Donors and Kidd Kaos - Silence
02. Organ Donors and Kidd Kaos - Silence (Mac 'n' Taylor Remix)

Sample:
:arrow: Organ Donors and Kidd Kaos - Silence (Junodownload.com)
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Organ Donors and Kidd Kaos - Silence

Postprzez Monisia 24 lis 2009, 22:39

:) no co do tytułu to na pewno nie ma on nic wspólnego z utworami :) produkcję są świetne. Otwieram się teraz na różne gatunki muzyczne. I te wałki również trafiają w mój gust.
jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
Avatar użytkownika
Monisia
black diamond
 
Wiek: 35
Skąd: Wawa-Turek

Re: Organ Donors and Kidd Kaos - Silence

Postprzez Stelmach 25 lis 2009, 8:34

Piękna hard dance'owa nowa interpretacja starego hitu, z tematu viewtopic.php?f=5&t=1848 o którym juz wspomniałem wcześniej na forum.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Organ Donors and Kidd Kaos - Silence

Postprzez tomson 25 lis 2009, 15:43

wow, odważna interpretacja ;), jak do mnie, przemawia bardziej remix.
.
Avatar użytkownika
tomson
 
Wiek: 35
Skąd: tarnobrzeg/lublin

Re: Organ Donors and Kidd Kaos - Silence

Postprzez KaSS 26 lis 2009, 19:31

Remix Mac 'n' Taylor Remix nawet nawet :) Ale ten vocal jest strrasznie wyjący.. Nie ma to jak stara wersja :) Jest chyba najlepsza.
Obrazek
<3|trance .. transforming peace into music|<3
Avatar użytkownika
KaSS
 
Wiek: 31


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron