Paul Maddox & Technikal - Tidycast 5 (26-10-09)

hard house, hard dance

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Paul Maddox & Technikal - Tidycast 5 (26-10-09)

Postprzez Stelmach 24 lis 2009, 20:10

Paul Maddox & Technikal - Tidycast 4 (26-10-09)

Dwóch czołowych przestawicieli brytyjskiej sceny hard dance funduje nam świetne sety z cyklu Tidycast. Pierwszy od Madoxx'a zabarwiony typową mieszanką acid'owych rytmów z głębokim bassline; Technikal serwuje nam styl ogólnie określany "uplifting hardcore" z esencjonalną zawartością gatunków euphoric i hard trance. Doskonały numer Paul Maddox & Andy Farley - Anaomaly, Technikal & April - Mad Glow oraz Technikal presents Will Courtis - Dedicate, który śmiało można porównać do remixu Suckley'a do Grudematch :twisted:

Technikal - Tidycast Episode 5
Link: http://www.tidy.com/audio/podcasts/podcast_0_5.mp3

1. Technikal - Song For You (Technikals All Tekked Out Mix)
2. Organ Donors - In Power (Technikal Remix)
3. Technikal feat. MDA & Spherical - Turn It Up
4. Amber D - Rush On Me
5. Discotronic - Tricky Disco
6. Technikal presents Will Courtis - Dedicate
7. Technikal & April - Mad Glow
8. Rob Tissera & Technikal - Freefallin (MDA & Spherical Remix)

Paul Maddox - Tidycast Episode 4
Link: http://www.tidy.com/audio/podcasts/podcast_0_4.mp3

1. Amp Attack - Feel The Melody
2. Olive Grooves - Think Pink
3. Hyperstate & Kieran Browne - Picks Me Up
4. Paul Maddox & Paul Glazby - Gargantuan
5. Paul Maddox & Andy Farley - Anaomaly
6. Stimulant DJs - Hoovertime (Rich Resonate Remix)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Paul Maddox & Technikal - Tidycast 5 (26-10-09)

Postprzez Tulipan aka Nexus 25 lis 2009, 0:16

oooo prosze panstwa mamy tu arcydzielo w postaci seta Technikala. Alf Bamford czyli Technikal jest jednym zmoich ulubionych piewców stylu euphoric. Polecam każdemu kto nie stroni od wzniosłych wokali cieszacych morde od ucha do ucha oraz lubuje sie w wywrywających rece do góry hymnowych syntezatorowych dzwiekach. W ciemno polecam set Technikala bo znajduja sie tam 2-3 kawalki za którymi szaleje i przepadam :) Mowa mianowcie o Technikal - Song For You (Technikals All Tekked Out Mix) oraz Rob Tissera & Technikal - Freefallin (MDA & Spherical Remix) 10/10 !!!!! a także utwór który u mojego przyjaciela Łukasza S. powoduje euforie i ogólnoorganiczne wzniecenie czyli Technikal & April - Mad Glow. Co do seta Maddoxa to musze przesluchac bo nie wiem za bardzo czego sie spodziewac choc na pewno warto go sciagnac i zagrac głosniej :) dziekuje Łukaszu :*
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Paul Maddox & Technikal - Tidycast 5 (26-10-09)

Postprzez Stelmach 28 lis 2009, 3:34

Chciałem Wam tylko napisać że jest 3:30 w nocy a set Technikal'a nie daje mi spać. Gość pędzi z taką pompą na 160 BMP że nawet Askew czy Kearney mogę się schować :D Piękny, lekki i mega euforyczny styl, to co się wyprawia w Discotronic - Tricky Disco, Technikal presents Will Courtis - Dedicate, Technikal & April - Mad Glow... jest trudne do intelektualnego wyjaśnienia. Gdyby jeszcze poleciało Gear Shift....Pełen odlot.

Set jest lekki, przyjemny, hymnowo-wzniosły od 30 minuty gwarantuje pełen zestaw muzycznych wrażeń. Polecam wszystkim jako definicję UK hardcore/hard dance.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron