Will Courtis - Minty Hardcore Mix (August 2009)

Hardcore & Freeform

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Will Courtis - Minty Hardcore Mix (August 2009)

Postprzez Stelmach 27 lis 2009, 0:54

Will Courtis - Minty Hardcore Mix (August 2009)

1. Dougal & Gammer - Turn It Up!
2. Gammer & Francis Hill - It Will Be Alright
3. Taya - Every Now & Then (Mike Modulate Remix)
4. Technikal - Song For You (Technikore Remix)
5. Insight feat. Emily Reed - Digital Lover (Sy & Unknown Remix)
6. Exalt & DTF feat. Lisa Abbott - Take Off
7. Ramos vs. Supreme & UFO - Terminator (Re-Con Remix)
8. Mike Modulate & Marie Louise - When I See You
9. D-Code- Like I Feel (Squad-E Remix)
10. Quiz & Minty- Baby Baby
11. Technikal & Wain Johnstone - Look @ The Heaven (Technikore Remix)
12. Squad-E- Turn It Up
13. Hypasonic feat Davey B - Show Me The Way
14. Re-con & Squad-E - Claim To Recycle
15. Leda vs. Infinity - Let Me Go 2009 (JTS remix)
16. Scott Brown - Turn Up The Music (Marc Smith & Al Storm remix)

Link: http://www.sendspace.com/file/romqly

Set co prawda z sierpnia, ale zaopatrzony w wiele pozycji które przewijają się regularnie na setach Wyspiarzy w 2009 roku. W czołówce oczywiście świetne Song For You, It Will Be Alright, Digital Lover oraz wielki hit gatunku hardcore - Technikal & Wain Johnstone - Look @ The Heaven 8-) z wytwórni Awsum Andego Withby który strasznie lubię. Ogółem całość utrzymana w sprawnych, rytmicznych i nasyconych euforyczną melodyjnością dźwięków, które jak sam sprawdziłem w Londynie potrafią ruszyć każdego na dancefloor. Brakuje jedynie kawałka Technikal & Will Courtis – Dedicate, który jest prawdziwym niszczycielem parkietów a jego prędkość jak już pisałem przekracza Grudematch od Suckley'a.

Dla wszelkich przeciwników tego gatunku muzyki proponuję Gammer & Francis Hill - It Will Be Alright http://www.youtube.com/watch?v=yi4hFJEsQPQ wielki numer licznych hardcorowych składanej na Wyspach jak również setów, min. chyba najbardziej znanej serii imprez HTID i kompilacji o takiej samej nazwie :)

Obrazek

Gorąco namawiam i zachęcam!
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Will Courtis - Minty Hardcore Mix (August 2009)

Postprzez Tulipan aka Nexus 27 lis 2009, 12:27

no pieknie pieknie... set wali od samego rana w moje membrany az milo uwielbiam takie wziosłe rzeczy ehehhe szykuje sie wlasnie do pracy ale cos opisze pozniej bo set wart grubszej recenzji :) na czolo wysuwa sie tu kawalek Insight feat. Emily Reed - Digital Lover (Sy & Unknown Remix) :) jest wspanialy uwielbiam takie wokale rodem z eurodance'owych produkcji z poczatku nowego millenium jak np Rocco czy Special K hehehe wspaniale mi sie tego slucha. Oczywiscie jest tu tez genialny Song for You, puscilbym to kazdej swojej dziewczynie gdybym gral na imprezie :) dzieki Stelmi as always wicked stuff :P idąc śladem dżingli Kutskiego - "Stelmi uploads hard dance and hardcore every friday night on evibes.pl yeaha" :)

No i chyba ie pojde do roboty bo nie moge przestac sluchac tego seta hehehe sluchajcie kochani moi... genialne kawalki tu taj mamy warto skupic sie oczywiscie na nieprzecietnej kosie czyli Ramos vs. Supreme & UFO - Terminator (Re-Con Remix) track zaopatrzony jest we wspanialy break ktory targa mna na wszytskie strony. Zagłebiając sie dalej mozna tez uslyszec Quiz & Minty- Baby Baby , który jest niczym innym jak mocnym coverem znanego i lubianego klasyka z lat 90' czyli Corona - baby baby ( http://www.youtube.com/watch?v=gQoVI8AphUU&translated=1 ) :) ten kawalek dedykuje Sectorowi i Pressyi z którymi to ostatnio wymieniamy sie linkami do kiczowatych ale jakze pozytywnych klasyków z przelomu wieków :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Will Courtis - Minty Hardcore Mix (August 2009)

Postprzez sector 27 lis 2009, 14:21

Przekonales mnie Nexus, sciagam :- D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Will Courtis - Minty Hardcore Mix (August 2009)

Postprzez Stelmach 28 lis 2009, 0:08

Ja jeszcze chciałem zwrócić uwagę na kawałek Technikal & Wain Johnstone - Look @ The Heaven. Produkcja jest esencją stylu Technikal'a określanego jako "uplifting hardcore", zaś klimat jak i flow całego kawałka przekonały widocznie Andego Withby, żeby umieścić go na swoim labelu "Awsum", gdzie w tym roku trafiają same perły brytyjskiej elektroniki (na czele z Rise Above).

Numer po raz pierwszy usłuszałem na John Kutski & Cally Gage - Live At Radio 1 (2009-05-30) w guestmixie pięknej Cally Gage i od razu dał mi nieźle polatać. Wcześniej nie omieszkano wypuścić go na CD1 składanki z Hard Dance Awards.

Obrazek
Posłuchajcie głównie oryginału który jest piękną euforyczną kompozycją dźwięków z kapitalną rytmiką: http://www.trackitdown.net/genre/hard_d ... 39064.html

Pamiętajmy że produkcja ta ma u podstaw potężny hardcore klasyk w postaci produkcji Yoji Biomehanika - Look @ The Heaven 2000, więc już sam ten fakt musi budzić szacunek: http://www.youtube.com/watch?v=zizl3gd3 ... re=related . I właśnie dlatego sam hardcore bardzo lubię na wszechstronność, wymienność muzycznych funkcji i liczne nawiązania w postaci remixów/coverów do wielkiej rzeszy uznanych utworów. Nie chcę tu robić jeszcze większej reklamy tej produkcji ale powiem że oryginał od Technikal'a przebija nawet klasyk Biomechaniki.

"Already featured as a key track on the recent Hard Dance Award Euphoria CD mixed by Andy Whitby 'Look @ The Heaven' is a collaboration with upcoming NUsum DJ Wain Johnstone and covers one of Yoji's biggest tracks of his career. With support from DJ Kutski, who recently debuted the Technikore mix on Radio 1, you'd be crazy to miss out on the track Andy Whitby played at Midnight on NYE at Bionic"

...i aż żal że tak doskonałej muzyki nie ma szans usłyszeć w Polsce...
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron