Kutski & Showtek - BBC Radio 1 (27-11-2009)

Showtek Guest Mix

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kutski & Showtek - BBC Radio 1 (27-11-2009)

Postprzez Stelmach 04 gru 2009, 23:20

Kutski & Showtek - BBC Radio 1 (27-11-2009)

Sa.Vee.Oh — Unlimited

UK Hard Dance Mix
Scott Atril — Invade (Stadium Mix)
Organ Donors — Lookin For (Vandall Remix)
X-Cabs — Neuro (BK Remix) - świetne!
MDA & Spherical — We Are Hardcore
Lisa Lashes & Phil York — Bondage And Whips
Jon Doe — Back In Time (Dub Mix)
Leigh Brooks — Proper Acid Sound
Technoboy Meets Ruffian — The Undersound

Kutski’s Hardtrance Euro Mix
Kidd Kaos — Music Is My Weapon (ASYS Remix)
FJ Project — Ex Pulse (Hard Mix)
The Prodigy — Voodoo People (Andrea Montorsi Remix)
Fausto And Tommy Pulse — Melancholica
Marcel Woods — Advance (Steve Hill And Hardforze Remix)
Jon the Baptist & DJ Chuck-E — Final Frontier
DJ Edge — Compounded (Joe E’s 2010 Rework)

Showtek Guest Mix
Showtek — The World Is Mine
Brennenheart — Face The Enemy
Noisecontrollers — Attack Again
Zatox — The Noise Maker
Abyss & Judge — Hardstyle Revolution (Showtek Remix)
Showtek — We Speak Music
Electrux — Underground

The Hardest Record In The World Right Now
The Playah — My Misery

Kutski’s UK Hardcore Mix
Phaze4 — You’re Never Gonna Know (Sy And Unknown Remix)
Fracus — Come Into My World
JAKAZID — 40 Miles
DJ Helical Vs DJ Stormtrooper — Line Code
Brisk And Fracus — On and On 2009
Dance Conspiracy — Dub War (Chapter 1)
Leigh Brooks — Proper Acid Sound?
Technoboy meets Ruffian — The Undersound

link: http://rapidshare.com/files/313203550/K ... TALiON.rar

"We'll gonna get an exlusive guestmix from the superstar... "!
O całym epizodzie mogę Wam powiedzieć tyle...że Kutski dawno nie był tak podjarany tym co gra Showtek i nagadał się tyle głupot że śmiałem się prosto to monitora :D To tego słynne pozdrowienia ekipy z shoutbox'a :D Przechodząc do sedna tematu, jak to często bywa mój mistrz zaprosił do udziału w audycji aktualnie największą gwiazdę muzyki hardstyle - holenderskiego producenta i DJ Showteka, znanego ze świetnego albumu "Analogue Player In A Digital World".

Z UK Hard Dance Mix totalnie spodobał mi się X-Cabs — Neuro (BK Remix). Cóż, jak zwykle to bywa czegokolwiek nie zrobi BK zawsze musi wyjść w najlepszej jakości. Prędkość i rytmika utworu jak również ciekawie poprzeplatana hymnowa melodia są uderzające. Wkomponowany vocal "no techno music" z Organ Donors — Lookin For (Vandall Remix) robi niesamowite wrażenie.

Warto posłuchać też szatańskiego kawałka Lisa Lashes & Phil York — Bondage And Whips, podobnie jak w Dancefloor Orgy z vocalem upiornej i jedoczneśnie pięknej Lisy Lashes. Wolę jednak bardziej remix Scott'a Project'a.

Kutski’s Hardtrance Euro Mix to głównie jak dla mnie Fausto And Tommy Pulse — Melancholica i Jon the Baptist & DJ Chuck-E — Final Frontier. Szczególnie ten ostatni gniecie mocą i melodyjnością. Sam vocal stanowi kwintesencję moich gustów jeśli chodzi o ekspresję słowną w utworach muzyki elektronicznej jak również świetny kawałek hard dance :)

No i teraz....Showtek Guest Mix. Na początku wywiad z Kutskim, gdzie panowie mają sobie sporo do powiedzenia na temat produkcji, podróży i stylów muzycznych. Showtek którego styl jest dość osobliwy w muzyce hardstyle opowiada że celowo miesza różne wpływy gatunkowe tak aby uczynić swoje produkcje ciekawszymi i bardziej przystępnymi. Kapitalny początek w postaci Showtek — The World Is Mine pochodzący z najnowszego albumu Showteka. Przy Abyss & Judge — Hardstyle Revolution (Showtek Remix) latałem jak świr z Manieczek na dobrym dropsie w Londynie, a Showtek — We Speak Music to kolejny hit mój i Nexusa, który będziemy śpiewali sobie przy komentowaniu muzyki z UK. Strasznie fajna melodia tego kawałka.

Z UK Hardcorów, dobre Phaze4 — You’re Never Gonna Know i DJ Helical Vs DJ Stormtrooper — Line Code.

Suma sumarum, polecam gorąco!
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kutski & Showtek - BBC Radio 1 (27-11-2009)

Postprzez Tulipan aka Nexus 05 gru 2009, 0:14

Pieknie ze to wrzuciles, zachecam Cie bardzo Lukaszu do przyjrzenia sie blizszego kawalkowi FJ Project - Ex Pulse, widze tu tez naszego ulubienca czyli Final Frontier ktory sobie wrzucalismy co chwila wracajac z Wrocka hehehe ciekaw jestem bardzo produkcji Tha Playah ktory w tym roku odwalil kawal dobrej roboty takimi kawalkami jak Walk The Line czy Master of Shock :) jak to mawiał Kustki - how harder much harder than this !! :) thats Tha Playah Walk The Line forthcoming on Neophyte Records blistering hardcore bits !!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron