MDA & Spherical - Timeless Memories Mix (December 2009)

A na deser Technikal - Rave On 2 Promo Mix (January 2010)

Powrót do UK Hard / Hardstyle

MDA & Spherical - Timeless Memories Mix (December 2009)

Postprzez Stelmach 17 sty 2010, 23:00

MDA & Spherical - Timeless Memories Mix (December 2009)
Link:
http://www.sendspace.com/file/f7bsgo
http://www.filefactory.com/file/a2c7122 ... _2009_.mp3

MDA & Spherical - Wanna Ride
Phil York - Alright (Phil York vs Dark By Design Remix) nowa wersja ???
od 20.00 min do 25.00 min --> :twisted:
Guyver - Serious Sound
bootleg z Cube Hard - Show Me A Sign (Technikal Remix)
Delerium - Silence (remix)

Pierwsze co Wam powiem to że set jest rewelacyjnie dobry. Nie mam do niego tracklisty, kilka sztuk które słyszałem na innych setach, resztę którą znam jest powyżej. Secik stanowi głównie zestaw hard trance z domieszką hard house, hard dance, trance, uplifting, bounce, 303 i w zasadzie po dokładniejszym odsłuchu doszukać można się jeszcze kilku innych gatunków. Dwóch niezwykle utalentowanych producentów hard house z Londynu znów zaskakują dobrze skleconym materiałem. Tempowe i rytmiczne up'beaty lecą z prędkością 150 BMP, zaś to co odstawia się między 20 a 25 minutą wprawia mnie w zachwyt. Numer maksymalnie znany, dwuktronie leciał na HHA w Londynie na secie Andego Withby i stawiam flaszkę temu co mi go rozkmini. Vocal w imprezowych warunkach sieje spustoszenie My Mind Wasn't Mind :D
Końcówka znanych klasyków, min. Red Carpet - Allright, Binary Finary, Silence, Outta Space w remixach hard trance.

Całość szczególnie dedykuję miłośnikom UK trance - znajdziecie tu na prawdę wiele dla siebie. Aktualnie to mój faworyt.

Technikal - Rave On 2 Promo Mix (January 2010)
Link:
http://www.letsraveon.com/mixes/Technik ... omoMix.mp3

Technikal & Wain Johnstone - Look At The Heaven
Technikal - Song For You
Natalie & Technikal - Big Sky
Phil York - Alright (Phil York vs Dark By Design Remix) ??? nowa wersja

Numery które znałem z setu nowego Technikal'a na czele z wielkim euforykiem - Technikal & Wain Johnstone - Look At The Heaven. Reszta również godna uwagi i polecenia.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: MDA & Spherical - Timeless Memories Mix (December 2009)

Postprzez Tulipan aka Nexus 18 sty 2010, 21:56

set jest genialny brawo brawo :) usiadłem troche i rozkminilem ten wałek co jest od 20 do 25 minuty :)

Stelmach napisał(a):stawiam flaszkę temu co mi go rozkmini


trzymam za slowo :P

to jest 4 Breather - Come On Andy Whitby & Klubfiller Remix



:) Enjoy

w secie znajdziemy tez potezny remix Prodigy - Voodoo People zdaje sie ze moze to byc ten sam co grala go Lisa Lashes na Tunnel Electrocity w 2008, oczywiscie zaraz po nim leci Firestarter i pozniej Out of Space i na koniec mamy Charly ale niestety nie w remixie JOC jednak równie dobrze trzesącym organami wewnetrznymi :D nie chce mi sie szukac remixów :P ale to KOPIE DUPE !!!!!!!!!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: MDA & Spherical - Timeless Memories Mix (December 2009)

Postprzez Stelmach 21 sty 2010, 6:10

Przekonałem się na własnej skórze że w warunkach imprezowych ten vocal sprawia że ludzie znajdują się kilka centymetrów nad ziemią. Świetne sety. Dzięki wielki Nexus.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości