Proteus - Trance Energy 2010 Utrecht NL

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Proteus - Trance Energy 2010 Utrecht NL

Postprzez Stelmach 29 kwi 2010, 7:58

01. Miss Shiva - Dreams 2002 (Cosmic Gate & RaPiiDz Remix)
02. ID
03. Dark By Design & Phil York - Fade Out
04. Proteus - ID
05. ID - Same bassline as IK - X Bass (Yoji Biomehanika With MC Magika Hardstyle Remix)
06. Tommy Pulse - The Messiah (Resurrection Mix)
07. Push - Universal Nation (Steve Hill VS Dark by Design mix)
08. Atomic Inc - Tone Generator (FJ Project Mix)
09. Jon the Baptist & Dj Chuck-E - The Final Frontier
10. ID
11. Proteus - ID

http://rapidshare.com/files/380822358/P ... 3.2010.mp3

O tym secie z kolei mogę powiedzić tyle, że bardzo żałuję że wyszlismy przed końcem, gdyż przepadł nam świetny numer jakim jest Jon the Baptist & Dj Chuck-E - The Final Frontier. Do tego znajome numery Kutskiego -Tommy Pulse - The Messiah i całkiem niezły Push - Universal Nation (Steve Hill VS Dark by Design mix).
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Proteus - Trance Energy 2010 Utrecht NL

Postprzez Tulipan aka Nexus 01 maja 2010, 11:52

Set nie ma słabych pozycji wlasnie taka muzyka odpowiada mi najbardziej jest dynamiczna i ciagle cos sie w niej dzieje rewelacyjny styl i dobór utworów. Na pierwszy rzut oka uwielbiany przeze mnie a juz najbardziej przez Stelmacha The Final Frontier nie pasuje do całosci jednak tu jest dobrze podkrecony i wielka szkoda ze nei zostalismy... juz sobie wyobrazam jak Stelmi dostaje padaczki :) Sisior i Stelmi widzieliscie jak mnei na tym secie zabralo mimo ze nic nei pilem i nie bralem to muzyka wyzwolila we mnie nadludzka sile i fruwałem razem z innymi na tyłach hali a Proteus zarzynał nas coraz to nowymi pedzacymi kawalkami :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Proteus - Trance Energy 2010 Utrecht NL

Postprzez Sisiek 01 maja 2010, 14:20

Tulipan aka Nexus napisał(a):Sisior i Stelmi widzieliscie jak mnei na tym secie zabralo


Potwierdzam Pan Prezes latał niczym pająk po ścianach. Proteus sążnie dopierdalał ale na mnie taka muzyka jakoś nie działa.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości