Torpex - Twardy Rdzeń S01E03

\o/ gęba sie uśmiecha i nóżka przytupuje \o/

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Torpex - Twardy Rdzeń S01E03

Postprzez Tulipan aka Nexus 12 maja 2010, 20:07

Obrazek


Swiezutki set od Torpexa :) posluchajcie sobie jak sie gralo w Krk :)

http://www.hardcoreplanet.pl/stuff/tr/d ... s01e03.mp3


1. Lumin8 - Rivers Flow In You (Darwin Remix) [CD-R | f/c Australia With Force]
2. Milo - P4Y 4773N710N [Project 00]
3. Ultravibes & Nu Foundation - Fly Away [CD-R]
4. Dougal & Gammer - All My Dreams [Essential Platinum]
5. Darwin & Doug Horizon - Drums are Drumming [CD-R | f/c Blatant Beats]
6. Cruze & Friction - Eurocore [CD-R]
7. S3RL - Keep On Raving Baby (VIP Mix) [Executive]
8. Little Fella - Nite Life [ReBuild Music]
9. Nu Foundation - It's Not Me [CD-R]
10. Darwin & Fracus feat. Ant Johnson - Last Forever (Cube::Hard Remix) [Hardcore Underground]
11. Chanel5 - Never Forget (Alek Szahala Remake) [FINRG]
12. Michael Mansion - Let Me In (Darwin Remix) [Hardcore Underground]
13. Danny Coggin - Moonlight (S3RL Remix) [Executive]
14. Cascada - What Hurts The Most (Al Storm Remix) [CD-R]
15. Stormtrooper - Arcade [Thin'N'Crispy]
16. Darwin - Peak 1.1 [Strictly For The Purist]
17. CLSM & Entity - Rudloe [CLSM]
18. AB & Amplitude - Thinking Machine (Dubstep Machine Edit) [Nu Energy]
19. Carbon Based - Anger Ball [Nu Energy]
20. Nightforce - Symphony For The Devil [CD-R]
21. Oli G - HEH [Nu Energy]
22. Douglas - Send Me [Nu Energy]
23. Gammer - 34m [Worldwide Freeform]
24. Alek Szahala - Astraia [Worldwide Freeform]
25. Lost Soul - Deep Space [CD-R]
26. Aryx - Chaldea [Worldwide Freeform]

numer 23 lecial na imprezie w Krk \o/ ze o 15 nie wspomne :) milo wspominam razem z Torpexem odspiewany wokal w Arcade hehehhe Future Twist Time To Stand Into This :D
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Torpex - Twardy Rdzeń S01E03

Postprzez Stelmach 13 maja 2010, 19:25

Cieszę się jak dziecko :D Rozpędzona torpeda nafaszerowana potężną i radosną energią. Jestem pod wielkim wrażeniem tego co wyprawia nasz baniowicz z Krakowa, świetny set jaki z pewnością rozrusza każdą imprezę. Kilka kawałków całkowicie fanstastycznych

Lumin8 - Rivers Flow In You (Darwin Remix) - rozpędzony ultra eufotyczny kawałek, kapitalny wytłumiony mroczny vocal. Bardzo możliwe że leciał również na sobotniej imprezie. Motyw tzw. "gitarki" doskonale wkomponowany w całość - zamiast zamulać jeszcze bardziej rozpędza wszystko naprzód

Dougal & Gammer - All My Dreams - bankowo poszło również na imprezie tylko że w wersji bez vocalu

Little Fella - Nite Life - kawałek z typowym motywem dla drum & bass; przypomina mi też coś z starych setów Van Dyka.

Darwin & Fracus feat. Ant Johnson - Last Forever (Cube::Hard Remix) - świetny remix Cube Hard, który notuje już drugą niezwykle udane pozycję w 2010 - pamiętajmy o Cube::Hard ft. Jennifer Bolton - Show Me A Sign (Technikal Remix)! polecam --> http://www.youtube.com/watch?v=-hx-ro0CVUM

Chanel5 - Never Forget (Alek Szahala Remake) - doskonały remix mistrza gatunku FIN NRG Alka Szahali. Świetna głęboka i hymnowa melodia.

CLSM & Entity - Rudloe - wszystko o tym fastastycznym numerze napisał Nexus. Mogę Wam jedynie polecić inne kawałki CLSM:
CLSM - Set Your Body Free - http://www.youtube.com/watch?v=-4KvP4mc ... re=related
To wielki klasyk praktycznie wszystkich gatunków w UK - od house aż po drumy. Masa remixów, przeróbek setów. Vocal wykorzystany podobno w prawie setce utworów, takie info znalazłem gdzie na forum. Coś a la Sasha - Wavy Gravy (tu mam sam ponad 30 remixów)

AB & Amplitude - Thinking Machine - kapitalny FIN NRG, kosmiczna prędkość i esencja euforystyki niczym w dziesięciu kawałkach trance na raz. Geniusz! Podobnie zresztą jak Carbon Based - Anger Ball.

Gammer - 34m i Alek Szahala - Astraia to już wielkie klasyki NRG przy których latam pod sufitem

Kilka numerów w klimatach happy hardcore, jakoś mniej mi się spodobało, ale że stanowią fajne nawiązanie do rave'owych dźwięków od jakich zaczynałem muzyczną educkację, również darzę je sympatią:
Cruze & Friction - Eurocore
Darwin & Doug Horizon - Drums are Drumming
S3RL - Keep On Raving Baby

Całość polecam wszystkim którzy zamulają się Schulzem, O'Callaghanem, Arminem i tym podobnymi wynalazkami. Za najlepszą rekomendację może posłużyć fakt, że Johnny który ledwo co przesłuchał set, dziś zadzwonił do mnie i mówi że bierzemy Torpex'a na Parczew !!!!!!!!! :D No i był zły na Nexusa, bo nie mógł się do niego dodzwonić - podobno raz odbiera a raz nie. Nexus pamiętasz kto nie odbierał telefonów :D ?
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Torpex - Twardy Rdzeń S01E03

Postprzez Vidia 13 maja 2010, 22:12

Set przesłucham, przynajmniej pobieżnie, w przyszłym tygodniu najszybciej, żeby usłyszeć, czym tak się podniecacie ;]
Pozdr.

Edit: Słucham właśnie i nie jest źle, obawiałam się, że może być gorzej ;) Specyficzny początek "Cześć, jestem Torpex. Lubię króliki, małe dziewczynki i długie spacery." Pierwszy kawałek bardzo fajny. Rzeczywiście trudno się nie poddac tej euforii. Drugi kawałek nie bardzo, czwarty - fajny. Szybko, rytmicznie, melodyjnie, wesoło. Kiedyś z ciekawości wybrałabym się na imprezę z taką muzyką, bo jeszcze nie byłam [kiedyś byłam na happy hardcore, bardzo mi się podobało].

Torpeda od Torpexa!
Ostatnio edytowano 23 cze 2010, 7:58 przez Vidia, łącznie edytowano 3 razy
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Torpex - Twardy Rdzeń S01E03

Postprzez Tulipan aka Nexus 13 maja 2010, 22:18

kurwa juz niech nie przesadza za drugim razem odebralem bo za pierwszym po prostu nie moglem i juz nie bede sie tlumaczyl w dupie mam, a ciesze sie ze Torpex by zagral u Marcina to bylby wspanialy set a ludzie by odfruneli. dzwonilem do Torpexa i do marcina wszystko sobie dogadaja razem ale powiem tylko tyle ze Wojtek bardzo zadowolony ze sie odezwalem i podoba mu sie taka opcja :) podziekowania od Niego za piekna Krakowska bibe :)

P.S. nie pracuje juz w H&M Arkadia

P.S 2 ja nie odbieram czasem bo jak pracuje na sklepie to nie mam ze soba telefonu bo jak rozmawiam z klientem to nie bede odbieral telefonu tylko wole go obsluzyc zeby byl zadowolony a jak cos to zawsze oddzwaniam i chuj

P.S. 3 tak pamietam kto nie odbieral telefonow
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Torpex - Twardy Rdzeń S01E03

Postprzez Stelmach 14 maja 2010, 7:34

No Prezesie, Torpexa to musimy wyciągnąć na jakąś wódkę następnym razem, albo zaproponować mu melanżyk w naszym towarzystwie :D Gość w porzadku i gra świetną muzykę. Liczę też że szybko nastąpi kolejna edycja Super Vixy z jakimś konkretnym przedstawicielem gatunku z UK.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Torpex - Twardy Rdzeń S01E03

Postprzez Tulipan aka Nexus 15 maja 2010, 11:18

aha i co do tych jebanych telefonów ktorych nienawidze to powiem tylko ze ja do Johnnego mam 3 numery i jak cos potrzebowalem pogadac czy cos to zaden nieaktywny i wtedy ja nic nie mowilem ale jak Marcin potrzebuje cos i ktos nie odbierze za pierwszym razem telefonu no to juz jest wielka obraza i jak on mogl nie odebrac telefonu.

Set Torpexa podoba mi sie coraz bardziej z godziny na godzine koncowka FINRG miazdy i strasznie mi sie podoba Rudloe ktory do tej pory w slyszanych przeze mnie setach nie robil jakiejs furory.
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości