Jon The Baptist & DJ Chuck-E - Hard Kandy vs. 3D (8 April 2010)

Hard Dance/German Trance

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Jon The Baptist & DJ Chuck-E - Hard Kandy vs. 3D (8 April 2010)

Postprzez Stelmach 05 cze 2010, 19:13

Jon The Baptist & DJ Chuck-E - Hard Kandy vs. 3D (8 April 2010)

1. Jon the Baptist & DJ Chuck-E - Hotel Urban Suspects Intro
2. Jon the Baptist & DJ Chuck-E - Expand your mind (Bionic Digital)
3. Technikal & Wain Johnstone - Oh My God (Jon the Baptist & DJ Chuck-E Remix) (AWsum)
4. Alex Kidd vs Kidd Kaos - Kiddstock Theme 2009 (BK remix) (Jon the Baptist & DJ Chuck-E vs Vandall bootleg) (Cdr)
5. Eric Prydz - Pjanoo (Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix) (Cdr)
6. Jon the Baptist & DJ Chuck-E - Magic (Future Sound Corporation)
7. Trance Generators - Wildstyle Generation (Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix) (Future Sound Corporation)
8. Jon the Baptist & DJ Chuck-E - If I do (Intolerance Recordings)
9. JK Walker - Survival (Active Media)
10. Jon the Baptist & DJ Chuck-E - The Final Frontier (AWsum Black) --> !!! 10/10 !!! :D
11. Archie & Arbour Australia EP part 1 - Outta Control (Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix) (Intolerance Recordings)
12. Jon the Baptist & DJ Chuck-E vs Vandall - One Three Nine (bootleg) (Cdr)
13. Matt Lee - Chainsaw Bass (Vandall vs Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix) (Cdr)
14. DJ Medowz - The Fallen (Audio:Tech)
15. Jon the Baptist & DJ Chuck-E vs Vandall - Ruffneck (bootleg)
16. Sidney Samson - Riverside (McBunn vs Tekno Tom bootleg) (Cdr)
17. Walt - Bring The Pain (Carnal)
18. Anon - Omen (Hard Trance Mix) (Omen)
19. DB Shredaz - Saeuer (Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix) (Compulzion)
20. Tuneboy - Overdub (Titanic)
21. Technoboy meets Ruffian - The Undersound (Titanic)
22. Jon the Baptist & DJ Chuck-E vs Vandall - Revenge (bootleg)

Pobieralnia: http://lsdb.eu/download/79054/jonthebap ... ia2010.mp3

Ponieważ od kilku dobrych dni nie rozstaję się z tym setem i ostro łomocze mi po głowie, postanowiłem wrzucić go na forum. Jon The Baptist & DJ Chuck-E to niekwestionowana czołówka producentów hard dance w odmianie popularnie nazywanego German Trance. Zbiór utworów przedstawia największe klasyki angielskiego duetu jak Expand Your Mind, Magic, If I Do czy Final Frontier, które jest dla mnie kandydatem do najlepszego numeru 2010. Szkoda że zabrakło najnowszej produkcji Mutation, którą aktualnie grywa Kutski.

Secik z wieloma melodyjnymi akcentami jak choćby wspomniane Magic czy JK Walker - Survival, piękne płynące If I Do, Archie & Arbour Australia EP part 1 - Outta Control. Fajnie przerobiono wielki kawałek Gammera - Matt Lee - Chainsaw Bass (Vandall vs Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix) choć akurat delikatnie bardziej wskazywałbym na oryginał. Świetnie brzmi remix do Eric Prydz - Pjanoo. Bankowo spodoba się wszystkim miłośnikom typowo UK'owych rytmów jak również trance-techowcom 8-)
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Jon The Baptist & DJ Chuck-E - Hard Kandy vs. 3D (8 April 2010)

Postprzez Tulipan aka Nexus 05 cze 2010, 22:04

Stelmach napisał(a):DJ Medowz - The Fallen (Audio:Tech)
!!!!!! 10/10 !!!!!!!!

absolutne objawienie tego seta dla mnie kosa po całości genialny kawalek i bede sie nim teraz jarał przez najblizsze dni :) Co ciekawe jak wiecie jestem wielkim fanem Transformersow i od razu uslyszalem ten mroczny wokal "The Fallen Shall Rise Again" ktory pochodzi z drugiej czesci Transformersów o tytule Revenge of The Fallen \o/ mowił to jeden z Deceptikonów ktorego przepiekna akcja rozjebał wielki Optimus Prime. To ta pierwsza akcja w Shanghaju :) alez tam sie dzialo :) kawalek swoim tempem i energia nawiazuje do filmu bez dwóch zdan.

Oto piekny fimik i slowa na koncu które uzyte zostaly w tym kawalku :D



No a co do samego seta to jaramy sie nim ze Stelmim od kilku dni i naprawde jest czym. Dawno nie slyszalem tak walącego bezkompromisowego basu przez 90 minut.

Stelmach napisał(a):Jon the Baptist & DJ Chuck-E vs Vandall - Ruffneck (bootleg)


Świetny kawalek w środku seta uspokajający i przygotowujacy sluchaczy na nadejscie prawdziwej rzezni w koncówce. Jest to bootleg czyli przerobka slynnego kawalka grupy Freestylers :) Polecam !!! zreszta wiekszosc z Was to zna :)
SO JUMP !!


Stelmach napisał(a):Sidney Samson - Riverside (McBunn vs Tekno Tom bootleg) (Cdr)


no i obok tego kawalka nie moglem przejsc obojetnie gdyz tu ujawnia sie moja wiksiarska dzika ciemna strona mocy no i oczywiscie ten remix mi sie strasznie podoba, kopie nieco juz spowszednialy dla mnie orginal. Riverside Motherfucker !! :D

Po
Stelmach napisał(a):Walt - Bring The Pain (Carnal)
jest mały błąd bo w trackliscie nie ma slynnego kawalka pt Back In A Day !!!!!! Jasia Chrzciciela i Chuck-e który leci w secie ku mojej wielkiej uciesze po kawalku Walta :) Nie wyobrazam sobie tego seta bez tego genialnego kawalka\o/

Ogółem mowiac sporo materialu z tego seta przewinelo sie w audycjach Kutskiego ale dobrze jest je posluchac zebrane do kupy w pieknej formie pedzacego seta. bania tu wyprawia sie nieprzejednana wiec zachecam do sluchania :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Jon The Baptist & DJ Chuck-E - Hard Kandy vs. 3D (8 April 2010)

Postprzez Margo 15 cze 2010, 19:07

biegam w kółko po pokoju i nie mogę przestać ! super secik! :shotdance: :headbang:
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości