Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

set jest ZA DARMO !!

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Tulipan aka Nexus 23 sty 2011, 22:23

Obrazek

Http://jtbanddjchuck-e.co.uk/music/jtb+ ... robbin.mp3

.....Score....



Nero ‘Me and you’Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix
Pendulum ‘The Island part one’Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix
Lee Haslam ‘Music is the drug' Nomad remix (Tidy) osobisty nowy numer 1 !! Nomad to GENIUSZ !! :twisted:
DJ Medowz ‘After hours club’Nomad remix (Digitally infected) powtórze - Nomad to Geniusz !!
Guyver ‘You’ll know it’Wragg & Log:One remix (Tidy)
Jon the Baptist & DJ Chuck-E ‘Come on’(Intolerance Recordings)
Darren Hall ‘Simply Twisted’Jon the Baptist & DJ Chuck-E remix (Implosion)
Jon the Baptist & DJ Chuck-E ‘Turn it up’(Intolerance Recordings)
Cally & Juice feat MC Shocker ‘Bionic decade anthem’Jon the Baptist & Chuck-E remix (Bionic) :twisted:
Jon the Baptist & DJ Chuck-E feat' MC Shocker‘Greatest show on earth’ (Bionic)
Jon the Baptist & DJ Chuck-E ‘Mutation’(Intolerance) hit Stelmacha ......!!!!!!!20/10!!!!!.....
Phil York & BRK3 ‘Traffic’SHOCK:FORCE remix (Tranzlation)
Jon the Baptist & DJ Chuck-E ‘Insomnia relapse’(Intolerance Recordings)
Jon the Baptist & DJ Chuck-E vs Vandall ‘Ruffneck’
Paul Maddox ‘Endangered’Wragg & Log:One remix (Tidy)

Cortina ‘Music is moving’Andrea Montorsi & Luca Antolini remix (Nukleuz) the most napierdalający kawałek in this set :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Dutch-master ‘Million miles’(Dutch-master works)
Dutch-master ‘Recalled to life’(Dutch-master works)
Jon the Baptist & DJ Chuck-E vs Vandall ‘Late night addict’ bootleg credits Showtek / D-Block and S-Tefan
Neal Hefti ‘Batman theme’

sporo dobrych numerów znanych z niedawno wrzuconego seta przez Łukasza jednak ten to najswieższy nabytek jeszcze gorący dostepny ZA DARMO !! polecam sciagnac jesli ktos jest spragniony mocnej hard trancowej muzyki to na pewno sie nie zawiedzie do tego hardstyleowa koncówka idealnie dopełnia całości a wisienka na torcie jest moj ulubiony Recalled to Life :D
Ostatnio edytowano 24 sty 2011, 2:03 przez Tulipan aka Nexus, łącznie edytowano 2 razy
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Stelmach 23 sty 2011, 22:53

Tak znakomity set już od jakiegoś czasu mam na głośnikach. Doskonała mieszanka dźwięków brytyjskiego duetu, masa zacnych numerów które Piotrek właściwie wytłuścił :-) Odemnie dodam wspaniałe vocal'owo Darren Hall - Simply Twisted, Come On, najnowszy remix 2011 do klasyka Cortina - Music is moving, doskonale brzmi Milion Miles od Dutch Mastera. Zabrakło jedynie Mutation które bardzo lubię. Piękny set, kolejną wyprawę do UK trzeba koniecznie zadedykować JTB & DJC!



Polecam Wam zerknąć na filmik i pierwszy piękny trance'owy kawałek "If I Do" - ogień! Ciekaw jestem kiedy wyjdzie "One Three Nine" który był w mojej czołówce za ubiegły rocznik.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Tulipan aka Nexus 24 sty 2011, 1:51

Stelmach napisał(a):Zabrakło jedynie Mutation które bardzo lubię


?

przeciez jest mutation... :) wytłuszcze ci go specjalnie :)

slucham sobie seta bo jak zakladalem temat to jeszcze nie mialem tego seta i wytluscilem tzw "pewniaki" :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Stelmach 24 sty 2011, 16:14

Tulipan aka Nexus napisał(a):hit Stelmacha ......!!!!!!!20/10!!!!!.....

aaaaa......noooo....Piiioootrek.... :D ja dopiero zauważyłem go jak dostał 20/10, kropki i wykrzykniki, gdyż 10/10 to standard i jak dla mnie za mało.

Tulipan aka Nexus napisał(a):Cortina ‘Music is moving’Andrea Montorsi & Luca Antolini remix (Nukleuz) the most napierdalający kawałek in this set

Jak widać po moim podpisie również już wcześniej zwróciłem uwagę na nowy remix. Wielki klasyk, jak i świetny remix, symbol labelu Nukleuz i jednocześnie jeden z najlepiej sprzedających się pozycji w UK. Ten wielki i ponadczasowy numer wydany w 1999 roku, a oryginał w 1992 roku, doczekał się masy remixow, które pokazują że jest ciągle żywy i na czasie. Są min. perełki od Tony De Vit'a i Red Jerr'ego - tego od Westbam vs. Red Jerry - Wizards Of The Sonic! Fajna jest hardcore'owa wersja Gammer's Hardcore mix.

Dodam że projekt Cortina to Ben Keen, Madam Friction, Richard Bottom, a głownym założycielem jest Ben Keen - czyli BK, którego marki prezentować nie trzeba :-) Oto choćby opinia zaczerpnięta z discogs:

If human beings were radio-controlled, this record would be the remote control. Seriously, if I were God and I felt like fucking around with my radio-controlled subjects, I would spin this track and my subjects would have no choice but to dance, regardless of the fact that I gave dem suckers free will. While the Fargetta original from 1992 will always hold a special place in my heart, it's this Cortina (re)interpretation that can fimrly hold its place in my crate. There is no way that you can be a floorilling DJ and not play this track at least once a night. If you're experiencing a tough crowd, this is basically the emergency button. It thumps and thumps and thumps... then it thumps some more. It's one of those tracks that you may hear while you're in the john, and you know it's one of "those" tracks so you quickly run out to the floor and wait for that vicious bass line to drop in. Yes, it's one of those tracks... seriously.
żródło: discogs, Cortina

Proponuję wrócić też do oryginału i remixu BK:


Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Rado 24 sty 2011, 23:22

Ja również zapoznałem się z tym setem dzisiejszego popołudnia i mam bardzo pozytywne wrażenia, dużo euforycznych numerów jak i również parkietowych kos, ciekawy remix do Pendulum na początku, oprócz już wytłuszczonych numerów warte uwagi są na pewno również Simply Twisted i Insomnia Relapse, generalnie set się przepięknie rozpędza i nie sposób się nudzić słuchając go, od DM ja akurat wolę Million MIles które poleciało przed rtl, ogólnie ostatnio słucham wszystkiego po trochu ale dawno nie byłem na żadnej bibie w tym klimacie i mam ogromną ochotę się wybrać, mam nadzieję, że w Łodzi pogadamy sobie o muzyce i będziemy mogli dzielić się pozytywnymi wrażeniami odnośnie tych nagrań 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Tulipan aka Nexus 25 sty 2011, 20:21

Radku i inni :) oto teledysk do milion miles away :) krecony w Polsce miedzy innymi na Electrocity :D brawo brawo brawo szkoda ze wtedy nie bylem na wiekszej czesci tego seta numer jest swietny i moze byc godnym nastepca Recalled to life :D



wspomnienia powracaja za kazdym razem gdy wlączam sobie ten teledysk :) piekan impreza zwlaszcza ucieczka przed policja hehe "Nexus wez ode mnie to piwo bo ja jestem niepełnoletni :)"
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Stelmach 25 sty 2011, 22:25

Bardzo miłe ze strony Dutch Master'a, że nie zapomniał o jednej z najlepszych polskich imprez minionego roku. Próbowałem doszukać się nas na filmiku, ale głównie kręcona jest blondyna w czerwonej sukience :D A sam kawałek doskonały, głownie w 1:02 gdy wchodzi pompujący kick. Numer zrobiony na kształt produkcji Showtek'a i kontynuujący linię produkcji hardstyle z wyraźnie zaznaczoną linią melodyjną i z wytłumionym bassline.

Ostatnio czytałem też wywiad z Showtek'ami, który stwierdzili że Dutch Master Works z Holandii to obecnie najlepszy label. Ostatnio wydał tam Showtek - Breakbeat Junkie. Jeden minus to że najnowsze Dutch Master - 5 AM, mniej już mi się podoba.

Tulipan aka Nexus napisał(a): :) piekan impreza zwlaszcza ucieczka przed policja hehe "Nexus wez ode mnie to piwo bo ja jestem niepełnoletni :)"

Pobyt w Głogowie u Jumy przejdzie do historii, a już piątek okazja do gorącej powtórki w patologicznej Łodzi :D Emocji i wrażeń nie zabraknie. A Nexus: "daj mi tylko piiiiiwkooo bo...." Radziu, szykuj głębokie gardło na litry z Siśkiem :mrgreen:
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Tulipan aka Nexus 25 sty 2011, 22:33

Stelmach napisał(a):Ostatnio czytałem też wywiad z Showtek'ami, który stwierdzili że Dutch Master Works z Holandii to obecnie najlepszy label. Ostatnio wydał tam Showtek - Breakbeat Junkie


Warto przypomniec skoro jestesmy przy temacie Electrocity ze Showteki po raz pierwszy zagrali ten numer na Electrocity :D ta impreza mimo ze minelo juz od niech sporo czasu wraca do mnie ciagle jak bumerang i staje sie jednym z wielkich historycznych wydarzen na mojej imprezowej drodze :) Lata ciezkiej pracy wielu ludzi sprawily ze jest to moim zdaniem jedna z najlepszych imprez w Europie. Licze ze w przyszlym roku ... kurwa w tym roku (ciagle sie nie moge przestawic) ... line up bedzie tak samo dobry a moze i lepszy. Życzylbym sobie Kearneya, Phila Yorka, Tha Playah, Fausto, Scott Atrill, Jon The Baptist & Dj Chucki-E, Lisa Pin Up, Andy Whitby, Proteus, Luca Antolini, Angerfist nawet jesli pojawi sie 2 - 3 z nich bede wniebowziety :) czekam z niecierpliwoscia na 14.08 zobaczymy co tym razem zaserwuja nam organizatorzy. Niestety z reguly jest tak ze w jednym roku line up jest kozak a w nastepnym bieda... w tym roku wypada rok biedy ale badzmy pozytywnej mysli :)

Własnie Rado mi pisze na gadu ze mam szykowac tego seta na Łódź :D Panie Radku ma sie rozumiec !!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Stelmach 26 sty 2011, 11:13

Tulipan aka Nexus napisał(a):Własnie Rado mi pisze na gadu ze mam szykowac tego seta na Łódź Panie Radku ma sie rozumiec !!

No mnie już też informował o materacu :D Liczę na siewierską ekipę, która godnie podjęła to trudne wyzwanie i stawiła mężnie czoła wszelkim przeciwieństwom głogowsko-parczewskiego losu :D Michał też ma się zjawić, być może będzie już rozumiał o czym rozmawiamy.
Tulipan aka Nexus napisał(a):czekam z niecierpliwoscia na 14.08 zobaczymy co tym razem zaserwuja nam organizatorzy.

Jak się nie postarają krzywda się nie stanie. 28.08.2011 jest "Frantic" w Londynie, a tam obsada będzie przednia.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Jon the Baptist & DJ Chuck-E mix download 'Bapman & Throbbin'

Postprzez Amnes 16 lut 2011, 21:34

Dla mnie set bombowy.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości