Andy Whitby’s HARDKAST – Episode 002

SCOTT ATTRILL GUEST MIX

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Andy Whitby’s HARDKAST – Episode 002

Postprzez Tulipan aka Nexus 14 mar 2011, 17:06

Obrazek

http://tinyurl.com/65lxpwj

*Hardkast 002 – Tracklist*



1) Hush Hush – You’re Fired!
2) Klubfiller – Panache (Original mix)
3) Technikal – Ready 2 Rave (Original mix)
4) Dark Matter – Absolute (BK remix)
5) Gammer – Chainsaw (Matt Lee mix)
6) Tom Berry – R U Ready 4 A Higher State of Mindblowing
7) Dave Curtis – Stompin’
8) BK – Badass (Original mix)
9) Lisa Lashes vs. BRK3 – F33l
10) Organ Donors – Throw A Diva (DJ Isaac remix)



Scott Attrill guest mix

1. ElectriK MetriX – Leon B – Traffic Records
2. For An Angel (Scott Attrill Remix) – Paul Van Dyk – Newstate recs
3. Black Label 23 – Black Label DJ’s – Black Label
4. Let Me Hear You Shout – Joe Rogers – Riot! Recordings
5. ONE (Scott Attrill’s ‘Hard Electrik edit’) – Swedish House Mafia
6. Bleep Bleep (A.S.Y.S. Remix)– Kidd Kaos – K405 recs
7. Powerful – Luca Antolini – United Styles Recs
8. Lost In Time – Luca Antolini – United Styles Recs

Zapowiada sie konkretna jazda :) zapinajcie pasy i startujemy z wieloma harddanceowymi nowościami ktore Andy zaprezentowal w swojej wykreconej pod sam kosmos audycji. Jak to u dobrych zawodników zachowany zostaje balans miedzy nowosciami a nieco juz starszymi parkietowymi naganiaczami do ktorych w tym secie zaliczyc na pewno nalezy kawalki numer 3 i 4. Co do nowych utworów to na wstepie moge tylko posmiac sie z iście wixiarskiego kawalka od Technikala ktory bardzo traci w moich oczach i uszach ostatnimi czasy. Swietnie zakwaszony kawalek numer 6 zbudowany na bazie klasyka od Bena Keena. NIezły efekt przyniosła tez wspołpraca cycastek Lisy z BRK3 i kawalek F33l bardzo przypadl mi do gustu. Fajnie rowniez słucha sie guest mixu Scotta gdzie moja uwage przykuł kawalek Joe Rorgersa \o/ Nie mozna rowniez nie wspomniec o wspanialym klasyku od Black Label Dj's. Set przeplatany jest na przemian dobrymi i dennymi produkcjami i wsrod tych najgorszych oczywiscie sa remixy Scotta do One od szwedzkiej chujni i dla aniołka od van dajka. Nie wiem ale chyba Scottowi podobnie jak Technikalowi koncza sie pomysly i siega do ogranych radiowych hitów co mnie bardzo martwi. Ale nie zajmujmy sie słabymi pozycjami a wychwalajmy te piekne do ktorych zaliczyc wymada remix Acid Save Your Soul do Bleep Bleep Kidd Kaoza. Całośc wiencza dwa wyborne hard dancowe dzieła od mistrza gatunku Luca Antolliniego który potwierdza wysoka formie i oby tak dalej. Nie umiem przejsc obojetnie obok świetnego Lost In Time, który grał w swoim hard danceowym secie Kevin Energy na Krafty Radio. Just turn it up just go crazy people - tak o tym kawalku mawiał Kevin.
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Andy Whitby’s HARDKAST – Episode 002

Postprzez Stelmach 16 mar 2011, 9:21

Choć siedzę właśnie w pracy i secika jeszcze nie słuchałem odgrzebuję w myślach brzmienia utworów i z miejsca obstawiam na dwie kosy rodem z Włoch: Poweful i Lost In Time. Zajebiście je lubię jak i wszystko co tworzy Luca Antolini.
Co do Swedish House Mafia to moim zdaniem najlepszy remix do One zrobił Showtek i wcale nie z jakimś ultra mocnym wydaniu. Od Black Label DJ’s mamy pozycję 23, która również mocno siedzi mi w uszach. Resztę wyniucham wieczorkiem kiedy wróce do domu ;-)

PS. Słuchawki będą wysłane ale najpierw przelew!!! Przelej kapustę :D
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron