Kutski's 20,000 Hardcore Facebook Members Mix

Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kutski's 20,000 Hardcore Facebook Members Mix

Postprzez Amnes 16 kwi 2011, 20:21

Witam wszystkich Polaków!

Od jakiegoś czasu bardzo podobają mi się sety Kutskiego, którego Stelmach gorąco polecał już ze dwa lata temu ze swoim markowym uśmieszkiem szelmowskim. Ten właśnie set tak mi wykręca suty, że mam całe piekące i czerwone po odsłuchaniu. Tracklisty brak nad czym ubolewam jak jasny gwint albo nie umiem używać googli. Będę tego seta katował przez długi czas bo raz za razem idą numery z takim drivem, melodią, powerem, elektropierdem, wiksobasem i często wokalem, że nie idzie wytrzymać i nie zapuścić ponownie.

Link:

http://www.djkutski.com/upload/SMT/kutski_20k_FB.zip

Jeszcze raz polecam wszystkim. Jak ktoś byłby tak miły zdziałać coś w rodzaju tracklisty będę niezmiernie wdzięczny i obiecuję kielicha przy spotkaniu.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Kutski's 20,000 Hardcore Facebook Members Mix

Postprzez Rado 17 kwi 2011, 14:12

Pierwszą hard trance'ową część tracklisty znalazłem na necie a z drugiej części znam parę numerów więc wieczorem ogarnę i tutaj wrzucę(chyba,że Stelmi ogarnie szybciej), wyborowe granie jak zawsze od tego pana 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Kutski's 20,000 Hardcore Facebook Members Mix

Postprzez Amnes 17 kwi 2011, 17:26

Przydadzą mi się jakieś większe kolumny do sypialni, żeby mocniej naparzało!
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Kutski's 20,000 Hardcore Facebook Members Mix

Postprzez Rado 17 kwi 2011, 22:31

No, jakimś cudem ogarnąłem więcej numerów niż myślałem, świetna naparzanka :twisted: Tak więc:
01. Kutski Intro (Hardstyle dictionary)
02. Marcel Woods - Advanced (Colin James + Alan Ruddick mix) w/ Marcel Woods - Advanced (Organ donors mix)
03. Tony De Vit - The Dawn (Scott Attrill mix)
04. Deadmau5 - The reward is cheese (Wragg + Log One 'Deadrat' Bootleg)
05. Afrojack - Take over control (Kutski Mashup)
06. Sam Punk Pres. Instructor - Set Me Free (Robin Clark Remix) [ nie na 100%]
07. ID
08. Brennan Heart & A-Lusion — Don’t Speak
09. ID
10. Showtek - Breakbeat Junkie
11. Dj Isaac ft. Justice - We Are Your Friends
12. ID
13. Brennan Heart - Rockstar Dj
14. ID
15. ID
16. Zatox And Tatanka - Loops & Things
17. Mike NRG - Lost In Dreams (Q-Base Anthem 2010) [ nie mam pojęcia jaka wersja/remix ale istny ogień!]
18. ID

Kielicha przy najbliższej okazji i dzięki, że się podzieliłeś secikiem bo jest czego słuchać a jest też set ze stycznia nagrany live
http://www.facebook.com/note.php?note_id=487622437734 jutro go może odsłucham to też założy się temat bo TL wygląda grubo! Pozdro !
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Kutski's 20,000 Hardcore Facebook Members Mix

Postprzez Stelmach 18 kwi 2011, 13:34

Brawa dla Radosława za szybkie rozkminienie tracklisty, która swoją drogą zapadła się gdzieś w otchłani internetowych zasobów. Od siebie dodaję numery, które udało mi się odgadnąć:

01. Isaac - Hardstyle Dictionary & Dj Jam X & De Leon - Can You dig It (Mash Up)
02. Marcel Woods - Advanced (Colin James & Alan Ruddick Remix)
03. Tony De Vit - The Dawn (Scott Attrill Remix)
04. Deadmau5 - The Reward Is Cheese (Wragg & Log:One 'Deadrat' Remix)
05. Afrojack feat. Eva Simons - Take Over Control (Spencer & Hill Remix)
06. Dutch Master - 5AM (Kodex Remix)
07. Tuneboy - Ombrello Maledetto
08. Brennan Heart & A-Lusion - Don’t Speak
09. Max Enforcer & Waverider - Dilemma
10. Showtek - Breakbeat Junkie
11. Isaac vs. Simian - We Are Your Friends - mistrz!
12. Noisecontrollers - Club Jumper - z dedykacjami dla Nexsia który uwielbia takie vocale :D
13. Brennan Heart - Rockstar DJ & ID (Mash Up) - ze wspomnieniami z Trance Energy 2010
14. Bioweapon - Don’t Hold Ya Breath
15. Zatox & Tatanka - Loops & Things
16. Dune - I Can't Stop Raving (Evil Activities & The Viper Remix)
17. Mike NRG - Lost In Dreams (Vocal Mix)
18. ID

Swoją drogą niesamowicie podoba mi się We Are Your Friends. Wybitnie dobry imprezowy naganiacz, przy którym publiczność osiąga okołoorbitalną przestrzeń i prędkość światła. Liczę że któryś z zawodników na niemieckim Mayday zapoda specjalnie dla mnie ten kawałek.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Kutski's 20,000 Hardcore Facebook Members Mix

Postprzez Amnes 19 kwi 2011, 13:30

Rado pozamiatał, a Stelmach wypolerował. W całym internecie nie było TL'ki, ale zawodnicy z Evibes nie zawiedli.

Skoro tracklista już jest to pozostaje mi w wolnej chwili klasycznie wytłuścić 20/10 i inne rarytasy. Jedno co trzeba przyznać: Kutski umie miksować jak nikt inny.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości