D4RK "Scary Fairy" Hard Trance Mix

Euforyczne rytmy prosto z Brytanii

Powrót do UK Hard / Hardstyle

D4RK "Scary Fairy" Hard Trance Mix

Postprzez Tulipan aka Nexus 18 lis 2011, 18:38

D4RK "Scary Fairy"

In preperation for the forthcoming D4RK Hard Trance set @ Frantic New Years Day event, here's a special D4RK (Trance Fairy) mix for you to enjoy.
Frantic NYD 2012 "White Party" @ Hidden, Vauxall - http://www.facebook.com/event.php?eid=263315260368104

D4RK "Scary Fairy" (Hard Trance UK/Euro)
Dominik Dudek & Marcin Przybylski "Ttwenty years like one day" (Rob O.T.T. Remix)
Criostasis & David McRae "Dreams" (Instrumental Mix)
Jody 6 "What the fuck Did you come for!"
Code Blue "Moonshine" (Pero Remix)
Cally Gage & Klubfiller "My World" (Energy Syndicate Remix)
Code Blue "Rapture"
Dan Kelly "Bullets & blood" (Criostasis remix)
Criostasis meets DJ Yorrin "Number 4"
NuroGL "Storm"
DJ Yorrin "Invulnerable"
Technikal & NG Rezonance "Still Dreaming"
Rob O.T.T. "Polarized"
Nomad vs Wragg & Log:One "Relentless"
Wragg & Log:One v Ian Cross "Run for Cover"

http://soundcloud.com/d4rk_skullfuck3r/d4rk-scary-fairy

Aby umilic Stelmiemu wyjazd do Londynu zamieszczam ten set by grał mu a takze i Wam i sprawial wiele radosci i dodawal energii w zimowe wieczory przez Red Tubem :) Tracklista obfituje w hard trensowe kosy min od polskich producentów ktorym chyle czoła za wysoki poziom muzyczny. NIe wiem ile jest pobran na soundcloudzie ale jak cos to pozniej wrzuce link na serwer wiec bedzie mozna pobrac sobie spokojnie :) Niespodzianka dla mnei jest tez to ze Dark - typowy hardcoreoweic - wzial sie za hard trance co wyszlo mu bardzo odbrze i mam nadzieje ze bedzie czesciej zapuszczal sie w te klimaty :)

Nie musze chyba mowic ktory utwor mi sie najbardziej podoba :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: D4RK "Scary Fairy" Hard Trance Mix

Postprzez Stelmach 18 lis 2011, 22:40

Jutro w Londynie szykuje się suta impreza z 6 godzinnym setem Mistrza, ja rozgrzewam się właśnie starym dobrym techno Nick Sentience & Andy Farley - Digitize, BK & Andy Farley - Chemical Imbalance i kapitalnym Ian Fitzpatrick - Feel So Good. Set skrojony równo na wymiar i uszyty pod miarę, ciekawy remix do Twenty years like one day od Rob'a O.T.T. bo oryginał nudny jak flaki z olejem. Nowy z 2011 Rob O.T.T. "Polarized" też niezły w zasadzie w klimacie psy.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: D4RK "Scary Fairy" Hard Trance Mix

Postprzez Tulipan aka Nexus 22 lis 2011, 18:58

Noooo przeryłem ten set od deski do deski niczym Przedwiosnie w liceum i moge powiedziec ze absolutnie numerem jeden tego seta a i dla mnie najbardziej euforycznym nagraniem roku 2011 staje sie Criostasis meets DJ Yorrin "Number 4" !! 17/10 rozkurw i setki wykrzykników :)

jutub jeden filmik drugi...

Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa


Powrót do UK Hard / Hardstyle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości