Merr0w - Born Underwater

goa trance / Suntrip Records / 10-03-2009

Powrót do Psytrance / Goa

Merr0w - Born Underwater

Postprzez JoseDiablo 12 sie 2009, 21:16

Obrazek

Merr0w - Born Underwater

Label: Suntrip Records
Nr katalogowy#: SUNCD12
Format: CD, Album
Kraj: Belgia
Data wydania: 10-03-2009
Styl: Goa Trance

Tracklista:

1 Lured By The Nymphs (2:25)
2 Atlantis (8:14)
3 Rise Up To The Sun (7:32)
4 Born Underwater (8:06)
5 Aquarius (8:36)
6 The Pleiades (8:30)
7 Mermaid's Twin Sister (6:42)
8 Mind Blowing (7:53)
9 Poseidon Lullaby (8:11)
10 Blue Planet (9:10)

Na chwilę obecną chyba najlepszy spośród uptempowych albumów, utrzymanych w psychedlicznych klimatach, spośród tych, które miałem okazje usłyszeć w tym roku. Lepszy nawet niż nowy album Filterii, czy Afgin - Astral Experience (obydwa zresztą wydane w tej samej wytwórnii) Do końca roku jeszcze sporo czasu, być może więc pojawi się jeszcze mocniejszy kandydat w tej kategorii (np. nowy album Cosmosis) ale fakt faktem, że ta pozycja pozwoliła mi spojrzeć nieco inaczej na goa trance. Sporym wyróżnikiem in plus tego wydawnictwa jest cała gama organicznych dźwięków, które integrują się w wyjątkowo spójną całość z psychedeliczną otoczką.

Odsłuch:
www.psyshop.com
Avatar użytkownika
JoseDiablo
 
Wiek: 38
Skąd: Krk

Re: Merr0w - Born Underwater

Postprzez artt 12 sie 2009, 22:51

Jose widze uskutecznia tematy z zacnymi brzmieniami :D jeszcze tej propozycji nie zdazylem przesluchac, ale w wolnej chwili nie omieszkam rzucic uchem :D
Avatar użytkownika
artt
 
Wiek: 114

Re: Merr0w - Born Underwater

Postprzez Sagi 22 sie 2009, 11:13

merrow znany i lubiany przez wielu :) ja osobiscie jeszcze nie zmierzylem sie z tym projektem (jedynie sluchalem w aucie jadac z ekipa na mistyke na slowacji :) i nie powiem plyta mnie zaciekawila po tym car soundzie :P)
Avatar użytkownika
Sagi
 


Powrót do Psytrance / Goa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron