00.db - Angels & Demons

Progressive / Psy | Joof Recordings | 2010

Powrót do Psytrance / Goa

00.db - Angels & Demons

Postprzez Rado 03 sty 2011, 20:06

Obrazek
Tracklist:
1.1 Dying Isis
1.2 Mejarka
1.3 Angel
1.4 Keymentia
1.5 Timelapser
1.6 Dharker
1.7 Inka
1.8 Sidewinder
Triptronik
2.1 Amanitas
2.2 Orphius
2.3 Hallucia
2.4 Lullaby
2.5 The Dewberry Tree
2.6 Dune Hell
2.7 Spectra
-
2.8 Melatron
2.9 Luma

Fantastyczny album od dobrze znanego duetu Fleming & Blonde. Każdy pewnie ma już swoje perełki z niego więc zapraszam do wypowiedzi, mi osobiście najbardziej przypadły do gustu Dharker, Mejarka i Melatron. Wyszło już kupę czasu temu ale nie znalazłem tematu więc założyłem, mimo tego, że nie jestem zaawansowanym słuchaczem klimatów Psy to u mnie to wydawnictwo plasuje się w pierwszej 5tce ubiegłego roku. Polecam jeśli ktoś przeoczył !
ps: Warto dodać że JOOF zapowiedział album solo na 2011r :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: 00.db - Angels & Demons

Postprzez TBk2000 13 sty 2011, 16:33

No bardzo fajowy album, dzieki za upka :mrgreen:.

A tak powaznie to wiele nie trzeba mowic, prawdziwy muzyczny artyzm slychac w kazdym niemal utworze, ktory w moim prywatnym rankingu plasuje te plytke w samej czolowce najlepszych plyt ever, nie mowiac juz o tych dwoch sypmatycznych panach, ktorych za wklad w scene muzyczna darze olbrzymim szacunkiem.

Bardzo spodobala mi sie koncepcja podzielenia albumu na dwie czesci, psy-trance'owa i psy-bient'owa, bo spodziewalem sie wlasciwie wylacznie brzmien szybkich i przepelnionych energia. Ale skoro to kontynuacja Heaven and Hell, to mozna bylo oczekiwac, iz panowie zrealizuja swoj pomysl na album w podobnej formie. Ogolnie rzecz biorac podoba mi sie calosc, ale na specjalne wyroznienie zasluguje m. in. zlowieszczo brzmiacy The Dewberry Tree ;>.

W tym roku jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie plyt jest wreszcie solowy projekt Fleminga, ktory ma byc, jak sam Fleming wspominal w jednym z epizodow GTG, owocem jego wieloletniej pracy, wiec osobiscie spodziewam sie iscie oldschoolowego brzmienia.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak


Powrót do Psytrance / Goa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości