E-Clip - Shuma

psy-trance | yellow sunshine explosion | 28-01-2011

Powrót do Psytrance / Goa

E-Clip - Shuma

Postprzez TBk2000 29 sty 2011, 0:34

Obrazek


Zapowiadany w ubieglym roku album Shuma autorstwa serbskiego producenta Marko Radovanovic'a wreszcie trafil do dystrybucji. Radovanovic na scenie muzycznej istnieje juz od dlugich lat, ale to wlasnie projekt E-Clip i produkcje spod tego aliasu przyniosly mu chyba najwieksze zainteresowanie ze strony fanow muzyki psy, ale takze wielkich pionierow, chociazby Fleming'a, ktory w styczniu zaprosil Radovanovic'a do Global Trance Grooves. Ja swoje zainteresowanie z tym producentem wiaze od ubieglego roku kiedy to moja, ze tak powiem fascynacja muzyka Psy-Trance nabrala wiekszego obrotu, i w tym wszystkim m.in. liczne elektryzujace produkcje E-Clip staly sie dla mnie wizytowka dla calego gatunku oraz wciaz wysokiej klasy dla tej niszowej odmiany Trance.
E-Clip to jeden z moich ulubionych producentow ubieglego roku, stad tez premiera tego albumu to dla mnie sprawa priorytetowa i juz nie moge sie doczekac kiedy przeslucham calosc. Czesc materialu jest juz dobrze znana ze styczniowego epizodu GTG, a z reszta mozna zapoznac sie na psyshop.com, lub jesli ktos woli wygodniejsza forme na soundcloud.com Marko zamiescil zmixowana wersje probek dzwiekowych.
Album szczegolnie polecam osobom znudzonym Askew'ami i innymi artystami, ktorzy po prostu sie wypalili.


Info:
Artist: E-Clip
Title: Shuma
Genre: Psy-Trance
Label: Yellow Sunshine Explosion
Cat. Nr.: YSE1CD244

Tracklist:
01. E-Clip - Live is Enough
02. E-Clip - Asia Tribe
03. E-Clip - Crow
04. E-Clip feat. Egorythmia - New Level of Being
05. E-Clip - Chandra
06. E-Clip - Reactor
07. E-Clip - Nostalgic
08. E-Clip - Existence
09. E-Clip - Cosmic Energy

Sample:
=> Psyshop.com
=> Soundcloud.com
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Powrót do Psytrance / Goa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron