Tune Of The Year 2009

Uwagi odnosnie propozycji, glosowania jak i jego przebiegu.

Powrót do Etap I

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Matvel 02 gru 2009, 11:48

Grupą śmierci bym jej nie nazwał, ale chętnie bym tam na 4 utwory zagłosował.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 02 gru 2009, 12:06

wasyl napisał(a):heh, ja też, natomiast widzę też co dzieje się w 10 grupie i tam z kolei chętnie oddałbym przynajmniej 6 głosów :P
Można rzec, że grupa nr. 10, to tzw. grupa śmierci ;)


Wg. mnie grupa smierci dla kazdego jest inna. Mozliwe, ze w 10 jest najwiecej Twoich klimatow.
W sumie, az wstyd sie przyznac, ale nawet mimo to, ze ja je losowalem i robilem wszystkie tematy, to nie mam pojecia co gdzie jest. Nawet nie wiem, ktora grupa jest dla mnie najsilniejsza :)

W sumie ciekawy jestem co wygra. Czy wygra cos mocniejszego, jak rok temu o ile sie nie myle cos pokroju Pattersona, czy np. tym razem uzytkownicy progresyvni, upliftowi zbiora sie w kupe i przebija swoje propozycje i wygra jakis zamulacz.

W sumie najwiecej sie nam wszystkim juz naswietli, jak zostanie juz tylko 5 grup w drugiej czesci. Wtedy pewnie wiekszosc bedzie zalezalo od losowania.

Mam tylko nadizeje, ze wyniki beda jasne i nie bedzie sytuacji, ze w kazdej grupie wygraja 4 czy 5 kawalkow zamiast 3 :) Wtedy to bedzie dopiero kongo, sajgon i meksyk :D

I jeszcze! Fajnie by bylo, gdyby przynajmniej polowa naszych uzytkownikow wziela udzial w glosowaniu. Bo znajac zycie i historie to zaglosuja tylko CI najbardziej 'aktywni' na forum a reszta oleje sprawe ;C
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vidia 02 gru 2009, 12:20

Ja 30 listopada zmieniłam w moim Top 5 '09 jeden utwór - Tomcraft Naked on clouds na Moderata Rusty nails (Original mix) [wspomnienia i niezapomniane muzyczne przeżycia z Audioriver '09 wygrały i moje oczarowanie Moderatem, którego tak dokładniej poznałam dopiero w 2009 r., poza tym nie wiedzieć czemu wydawało mi się, że album Moderata jest z 2008 r.]. Wczoraj, gdy przeglądałam sobie grupy po raz pierwszy, widziałam, że "Rusty nails" w nich nie ma, za to jest "Naked on clouds" (który wcześniej z wielkim bólem ale wykasowałam i zmieniłam). Dzisiaj jeszcze raz przejrzałam grupy i widzę, że "Rusty nails" jest, z czego się ogromnie cieszę i za co dziękuję :)
Teraz mogę spokojnie przejść do głosowania. Szczegół, że z niektórych grup prawie nic nie znam xP przy okazji uzupełnię wiedzę.
Jeszcze na koniec mała sugestia;] czy nie sądzicie, że może lepiej byłoby dopiero w styczniu następnego roku wybierać kawałki roku poprzedniego? Bo my wybieramy TOTY 2009 już w listopadzie 2009 (zaczęliśmy). A przecież jeszcze w grudniu 2009 może wyjść coś ciekawego. To tak na przyszłość do rozważenia;] Dla mnie listopad to nieco za wcześnie, sprawiedliwiej byłoby chyba wybierać najwczesniej w styczniu ;]
Pozdro.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 02 gru 2009, 12:21

sector napisał(a):W sumie ciekawy jestem co wygra. Czy wygra cos mocniejszego, jak rok temu o ile sie nie myle cos pokroju Pattersona, czy np. tym razem uzytkownicy progresyvni, upliftowi zbiora sie w kupe i przebija swoje propozycje i wygra jakis zamulacz.


No właśnie... Trzeba zauważyć, że dotychczas nie było chyba konkursu, w którym pojawiłoby się aż tyle czysto Prog House'owych produkcji, co może sprawić, że Kuba będzie miał problem z sensownym złożeniem seta do naszej audycji ;). Właściwie to najbardziej oczekuje jaka tl wyjdzie do seta TOTY ;P, bo nie potrafię sobie wyobrazić mieszanki utworów z tych, które zaproponowałeś np. Ty, następnie coś od Nexusa :D, trochę połamańców ode mnie i na koniec doprawiamy to sisiorowym techno, żeby zwieńczyć wszystko jakimś upliftem :D. Na pewno będzie ciekawie... Szkoda tylko, że
sector napisał(a):znajac zycie i historie to zaglosuja tylko CI najbardziej 'aktywni' na forum a reszta oleje sprawe ;C
.

PS. I faktycznie, na dobrą sprawę mógłby wygrać w końcu jakiś zamulacz ;>
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 02 gru 2009, 12:23

Vidia napisał(a):Jeszcze na koniec mała sugestia;] czy nie sądzicie, że może lepiej byłoby dopiero w styczniu następnego roku wybierać kawałki roku poprzedniego?


Nie, bo musi być nagrany materiał na audycję noworoczną w Sense.FM :PPPPPPPPPPP
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 02 gru 2009, 12:31

sector napisał(a):W sumie ciekawy jestem co wygra. Czy wygra cos mocniejszego, jak rok temu o ile sie nie myle cos pokroju Pattersona, czy np. tym razem uzytkownicy progresyvni, upliftowi zbiora sie w kupe i przebija swoje propozycje i wygra jakis zamulacz.


Liczę na wsparcie w słusznej sprawie.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 02 gru 2009, 13:38

yaper napisał(a):Liczę na wsparcie w słusznej sprawie.


No jasne ;- ))

wasyl napisał(a):PS. I faktycznie, na dobrą sprawę mógłby wygrać w końcu jakiś zamulacz ;>


Mi tam to wiesz... :) Dla mnie moze nawet wygrac Chylinska :lol: A tak na powaznie, to ciekawy jestem co wybiora nasi forumowicze hehe.

Vidia napisał(a):Jeszcze na koniec mała sugestia;] czy nie sądzicie, że może lepiej byłoby dopiero w styczniu następnego roku wybierać kawałki roku poprzedniego? Bo my wybieramy TOTY 2009 już w listopadzie 2009 (zaczęliśmy). A przecież jeszcze w grudniu 2009 może wyjść coś ciekawego. To tak na przyszłość do rozważenia;] Dla mnie listopad to nieco za wcześnie, sprawiedliwiej byłoby chyba wybierać najwczesniej w styczniu ;]


Ale, wiesz Vidia. W sumie to jest tutaj pare numero, ktore dopiero wyjda w grudniu. Jakis tam remix od Temple One o ktorym pisal Kubo i ktos jeszcze chyba. W sumie mysle, ze wiekszosc ludzi raczej ogarnia sprawe swoich faworytow i mniej wiecej wie co wyjdzie w jego ulubionym labelu itp. Pozatym tak jak pisalem wczesniej. Mozna glosowac na numery, ktore wyjda do konca roku a jeszcze ich nie ma. Ogolnie mysle, ze wieksze emocje jak sie bedzie sluchalo w pierwszy dzien nowego roku niz np. w jakas sobote stycznia.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 02 gru 2009, 15:19

Dobra. Wstepnie przegladnalem grupy i co moge powiedziec. Na 10 rozlosowanych grup, zaglosowalem jedynie na chwile obecna w grupie 7, 8, 9 oraz grupie 2, chodz w tej ostatniej mialem niezly problem bo chetnei bym zaglosowal na 4 kawalki :)

W kazdej innej grupie praktycznie nie znam zadnej produkcji i nie mam zielonego pojecia na co glosowac :D A jak juz cos znam to doslownie moze z 1 kawalek i to wszystko. Zapisalem sobie w notatniku co i jak i z czasem trzeba bedzie zabrac sie za jakis odsluch i wybrac tegorocznych faworytow.

Nie wiem czy to kogos zainteresuje, ale przegladajac na szybko cala liste kawalkow wychodzi na to, ze najpopularniejszym producentem w naszym rankingu jest John Askew! W liscie jest, sa az 4 jego produkcje i 1 remix! Kolejnym producentem jest Markus Schulz, ktory przymykajac oko i biorac pod uwage jego alias Dakota jest na rowni z Johnem (3 produkcje jako Dakota, 1 jak Markus Schulz i 1 remix).
Najpopularniejszym remixerem na forum jest prawdopodobnie Temple One gdzie wbija sie, ze swoimi 3 remixami :) Na rowni z nim jest Bryan Kearney (2 reworki oraz 1 remix).

Mam nadzieje, ze nie pomylilem sie nigdzie :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 02 gru 2009, 15:40

sector napisał(a):Na 10 rozlosowanych grup, zaglosowalem jedynie na chwile obecna w grupie 7, 8, 9 oraz grupie 2, chodz w tej ostatniej mialem niezly problem bo chetnei bym zaglosowal na 4 kawalki :)


W takim razie teza o tym, że grupa śmierci dla każdego jest inna umacnia się po tym poście ;). Dlaczego? Dlatego, że z kolei ja w grupie drugiej grupie ledwo zagłosowałem na 1 pozycję ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Kubo 02 gru 2009, 16:36

Ja podobnie jak Bartek mialem problem z 2 grupa i wybralem ledwo jeden walek (w dodatku ponoc jeszcze nie wydany xD). Tak, tak.. kwestia gustu :) 10 grupa killerem bez dwoch zdan ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 02 gru 2009, 17:24

Jak macie problemy z jakas z grup chlopaki to piszcie do mnie. Pomoge wam zaglosowac! : -D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez TBk2000 02 gru 2009, 17:27

Glosy oddane, problemu z wyborem nie bylo ;-). Takie rozlosowanie mi podpasowalo i moglem spokojnie wybrac po trzy numery, choc wiekszosc grup dostalo ode mnie po 1-2 glosy. Przy okazji poznalem tytul walka, ktorym Picotto na Tunnel'u mnie zmasakrowal - Slam - Hot Knives ;p, a ze zostal mi glos to przyznalem.

A tak w ogole to mysle, ze wygra Thump ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Matvel 02 gru 2009, 17:35

Znowu Patterson to by było przegięcie. Ja tylko mam nadzieję że jednak nie wygra jakiś zamulacz tak jak sobie życzy Wasyl :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 02 gru 2009, 17:57

No, 10 to zdecydowanie grupa śmierci :> A jak nie wiesz Sector na co masz tam głosować to chętnie pomogę ;)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 02 gru 2009, 18:13

Ja sobie obiecuje, ze przeslucham wszystkie kawalki i zdecydowanie wybore 3 z kazdej grupy. No chyba, ze doslownie mi sie nic nie bedzie podobalo to wtedy wiadomo oddam mniej stosunkowo mniej glosow.

Na chwile obecna najwiecej glosow jest w grupie 8. Sa to 43 oddane glosy co w sumie jest bardzo malo na chwile obecna. Jednak spore pradopodobienstwo, ze jest tam jakis lubiany przez wszystkich walek. Moze Gary Maguire - One Way (John Askew Remix)? :)

Btw. wydaje mi sie, ze za duzo 'zamulaczy' tutaj u nas bierze czynny udzial w glosowaniu i Patterson raczej nie wygra :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Transi 02 gru 2009, 18:16

Jakich zamulaczy panowie? :D Same wyśmienite progresywne brzmienia :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 02 gru 2009, 18:36

sector napisał(a):Na chwile obecna najwiecej glosow jest w grupie 8. Sa to 43 oddane glosy co w sumie jest bardzo malo na chwile obecna. Jednak spore pradopodobienstwo, ze jest tam jakis lubiany przez wszystkich walek. Moze Gary Maguire - One Way (John Askew Remix)? :)


To z całą pewnością też jest bardzo silna grupa :), ale nie dlatego, że jest Gary Maquire :D, z kolei jest tam np. DH, jest Estiva, Abdomen Burst i fenomenalny Kimito Lopez. Ta grupa również sprawiła mi problem...

Transi napisał(a):akich zamulaczy panowie? :D Same wyśmienite progresywne brzmienia :)


o to to ;P btw. jak tak patrze Transi na Twój avatar, to aż mnie serce boli, że dopiero dziś dowiedziałem się o utworze, który ma zostać wydany 29 Dec. 2009r., tak więc jeszcze by się załapał... Mowa oczywiście o arcydziele, bo inaczej tego nazwać nie potrafię - Atrium Sun - Abyss
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez bts 02 gru 2009, 18:52

sector napisał(a):Ja sobie obiecuje, ze przeslucham wszystkie kawalki i zdecydowanie wybore 3 z kazdej grupy...

Moim zdaniem nie ma innego wyjścia. Z chęcią sprawdzę czy ktoś podał coś lepszego od moich toty, przecież proponując swoje na pewno zapomniałem o wielu dobrych kawałkach. Jedna grupa dziennie z lekkim przyspieszeniem pod koniec i się zdąży.
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Transi 02 gru 2009, 18:56

wasyl napisał(a):btw. jak tak patrze Transi na Twój avatar, to aż mnie serce boli, że dopiero dziś dowiedziałem się o utworze, który ma zostać wydany 29 Dec. 2009r., tak więc jeszcze by się załapał... Mowa oczywiście o arcydziele, bo inaczej tego nazwać nie potrafię - Atrium Sun - Abyss


Hehe, Rivic dopiero wczoraj umieścił informację o tej EP ;) Tak wiec nie było szans, aby dołożyć ten utwór (fenomenalny notabene) do zestawienia ;) Z innej beczki: Rasti Tkac żyje i wkrótce przesyła do Mistiquemusic swój remix do "Ararat" :D Nareszcie!
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez paauli_83 02 gru 2009, 19:28

No to to, co wczoraj sie pokasowało, dzis powtórzyłam głosy, lecz do tej pory nie mogę się zdecydowac na cokolwiek z grupy 2, wczoraj tam nie oddałam głosu, dzis tez nie...najgorsza grupa moim zdaniem :D W ciemno na coś kliknę :D

sector napisał(a):za duzo 'zamulaczy'

siała baba mak :D

sector napisał(a):Na chwile obecna najwiecej glosow jest w grupie 8.

a ja tam oddałam onli dwa :)

10 i 9 tam są dobre numery :D bynajmniej mi najwięcej czasu zeszło sie z wyborem tej 'trójki' :P
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Etap I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość