Tune Of The Year 2009

Uwagi odnosnie propozycji, glosowania jak i jego przebiegu.

Powrót do Etap I

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 02 gru 2009, 19:56

paauli, to nie klikaj przypadkiem, jeśli nic Ci się nie podoba ;P bo znowu jakiś nakurwiacz przejdzie przypadkiem :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 02 gru 2009, 19:58

Wasyl widzę ostro walczy z wiksą :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 02 gru 2009, 20:07

Osobiście z głosowaniem nie miałem problemów, wszędzie zdołałem wybrać po 3 faworyzowane numery: jedne lepsze, inne gorsze - prawdziwe głosowanie zacznie się dopiero w kolejnej fazie. Teraz to tylko przebieżka z wieloma typami z księżyca wziętymi, czemu nie muszę się dziwić, bo to w końcu są prywatne TOTY z własnego widzimisię. I tak zwycięży prawda i dobro, ja Wam to mówię (choć mrowie progresoholików trochę niepokoi :///). Teraz pokrótce o każdej z grup:

1 - mocno średniawa grupa, 3 mocne kawałki, a tak to bida z nędzą - mimo wszystko problemów nie miałem i będę zaskoczony jeśli przynajmniej 2 moje typy nie wyjdą.

2 - rzeczywiście, mocna, problematyczna grupa - 2 megahity, a o trzecie miejsce biły się aż 4 numery!

3 - tutaj z kolei bardzo letnio: 1 świetny numer, kolejny OK, ale z trójeczką miałem już dylemat...

4 - również trochę biednie, z dwoma megaprodukcjami nie miałem żadnych wahań, trójka wybrana jedynie ze względu na dobre brzmienie, aczkolwiek na TOTY to ona nie zasługuje

5 - piąteczka obrodziła czterema świetnymi numerami i tutaj musiałem kogoś skrzywdzić, mówi się trudno - ze względu na rozterki mogę zaliczyć ją do tych lepszych

6 - jedno z gorszych zestawień: dwa pewniaki plus jeden numer z musu do kompletu - wstydu w jego przypadku nie ma, ale i tak nie jestem usatysfakcjonowany w pełni

7 - kolejna, obok drugiej, mocna grupa - 6 wałeczków biło się dzielnie o moje względy - co do dwóch megapier**** hitów nie miałem żadnych wątpliwości (ciekawe, o czym pieję, tak! tutaj jest mój TOTY i liczę, że będzie to jednak TOTY i zamknie usta wszystkim zamulaczom :D!!!), za to trzeci wybrał batalię z trójką przeciwników - emocji było aż nadto!

8 - kolejna mocna grupa z sześcioma pretendentami do chwały - mimo wszystko wybrałem 3 megazajebiste produkcje i nie żałuję swoich wyborów, ale zaznaczam, że jeśli pozostała trójka znalazła by się w słabych grupach to z pewnością dostałaby ode mnie głos :)

9 - trzy numery mocno wybijające się od reszty - o jakiejkolwiek rywalizacji nie mogło być tutaj mowy, toteż grupę oceniam jako słabą, aczkolwiek przyjemną bo bez rozterek sercowych i o jeden zawał jak na razie mniej na moim koncie :D

10 - tadam! doszliśmy do imo najsłabszej grupy, gdzie miałem wielkie męki z obdarzeniem głosami numerów


-----

Podsumowując: 2, 7, 8 naprawdę mocne, 10 żenująca jak na moje gusta - reszta taka sobie: jedne lepsze, inne gorsze: ważne, że tam moi faworyci jakoś sensownie się rozłożyli. Czekamy na kolejną fazę. Amen. :-)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez paauli_83 02 gru 2009, 20:12

wasyl napisał(a):nie klikaj przypadkiem
czyli moge wstrzymac sie od głosu? :D tam wszystko dla mnie to takie sialalalalalonglong :D

yaper, pod kątem muzyki za chiny chin i chinek bym sie z Tobą nie dogadała :D
Ostatnio edytowano 02 gru 2009, 20:12 przez paauli_83, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Transi 02 gru 2009, 20:12

wasyl dobrze prawie :D yaper ftl :D
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 02 gru 2009, 20:14

paauli, a ja bym i tak polemizował :P

uwielbiam progi i często przy nich się gibbam, ale jeśli trwa zażarta walka o prym w galaxy to vixa rządzi :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 02 gru 2009, 20:15

Yaper o jakim konkursie Ty piszesz bo chyba nie o naszym :D 10 grupa słaba oO pobijmy się o gusta :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez paauli_83 02 gru 2009, 20:19

gibbanie gibbaniu nie równe zatem :D

nie polemizuj bo zejdziesz na złą drogę, samo to pisząc o grupie 10 wytwarza u mnie takowy odruch :shotdance: :mrgreen:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 02 gru 2009, 20:19

dj3500 napisał(a):Yaper o jakim konkursie Ty piszesz bo chyba nie o naszym :D 10 grupa słaba oO pobijmy się o gusta :mrgreen:


Bo dla mnie jest słaba i za **uj **ujów i **ujoz (by pauuli :D) nie mogę się do niej przekonać, a analizuję ją już jakiś czas. 'Lost Continent' spoko, ale czemu nie Maindave Mix? Już by wtedy mój głosik tam zawędrował. Swoją drogą, jak już jesteśmy przy progach to wielka szkoda, że nikt nie wytypował mojego progowego TOTY Domased Electronica - Dewpoint - w moim ogólnogatunkowym charcie niestety brakło miejsca, bo skupiałem się przede wszystkim na UK/uplifting trance.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez paauli_83 02 gru 2009, 20:31

yaper napisał(a):**uj
nowa odmiana chinki? :D

gr 10:
Kay-D - Lost Continent (Original Mix)
Dusty Kid - Train No 1 (Original Mix)
Aes Dana - Heights (Original Mix)
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
Shiha, Dr. K, Nii - Am Alive feat. Sarah Blacker (Martin Roth 'Home Is Where We Belong' Remix)
East Cafe - Summer Solstice (Michael & Levan & Stiven Rivic Remix)
:larrybounce:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 02 gru 2009, 20:35

dj3500 napisał(a):10 grupa słaba oO pobijmy się o gusta :mrgreen:

ja i yaper kontra reszta swiata! :- D my bedziemy was bic z predkoscia 140bpm a wy bedziecie robic uniki w zoltim tempie :- D hah! Tak naprawde jaja sobie robie :P

Ogolnie zgadzam sie z yaperem. Moze nie we wszystkim, ale co do 10 grupy to tak :) W sumie skoro mowicie, ze grupa mocna, to ciesze sie, nasze uk trensowe hity sie w taka nie ulozyly bo wtedy by sie dla mnie skonczylo glosowanie :D

Paauli Ciebie trzeba naprowadzic na dobra droge! Nie samym klikaniem i czekoladowym czlowiek zyje! :D

paauli_83 napisał(a):gr 10:
Kay-D - Lost Continent (Original Mix)
Dusty Kid - Train No 1 (Original Mix)
Aes Dana - Heights (Original Mix)
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
Shiha, Dr. K, Nii - Am Alive feat. Sarah Blacker (Martin Roth 'Home Is Where We Belong' Remix)
East Cafe - Summer Solstice (Michael & Levan & Stiven Rivic Remix)


w zyciu nie slyszalem zadnego z tych numerow! :- D

yaper odezwij sie do mnie na gg, trzeba obgadac ulozenie nastepnych grup oraz to ktore kawalki przechodza dalej! :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 02 gru 2009, 20:43

dj3500 napisał(a):Wasyl widzę ostro walczy z wiksą :mrgreen:


Ktoś k.. musi :D

paauli_83 napisał(a):gr 10:
Kay-D - Lost Continent (Original Mix)
Dusty Kid - Train No 1 (Original Mix)
Aes Dana - Heights (Original Mix)
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
Shiha, Dr. K, Nii - Am Alive feat. Sarah Blacker (Martin Roth 'Home Is Where We Belong' Remix)
East Cafe - Summer Solstice (Michael & Levan & Stiven Rivic Remix)
:larrybounce:


ooo i jeszcze jeden nieprzeciętny uplift do tego zestawienia ->
Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix) :) PS. bardzo dobrze, że się moje typy spodobały ;P
sector napisał(a):my bedziemy was bic z predkoscia 140bpm a wy bedziecie robic uniki w zoltim tempie :- D hah!

a ja wtedy wjadę ze swoim liquid d'n'b i Ci nawet kapitan bomba i człowiek biegunka nie pomoże :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 02 gru 2009, 20:43

O to to! Sectorro masz absolutną rację i twój post (jak i moje - skromność nie boli :P) powinien służyć jako przykład kolejnym głosującym (bo wierzę, że ktoś jeszcze zagłosuje, w końcu FME liczy wielu członków, a głosów jak na razie troszę mało) :D A Pauuli to może się jeszcze kiedyś nawróci: głowę daję, że nie słyszała jeszcze dobrej sieki na pełnej kjurwie zarazem pędzącej i tony ołowiu koszącej - trzeba jej zapuścić rewolwerowca Askewa albo mózgojeba Kearneya do poduszki to się jej przyśnią aniołki i przejrzy na oczy :D

Sam słyszałem tylko parę z podanych przez Paulę numerów, większość to dla mnie czarna magia! Masakra! O Kay-D już wspominałem, dziwne, że nie zamieściłaś całkiem fajnego 'Pappilona' od Union Jacka :P

PS: My już wiemy, kto zdobędzie TOTY :D 8-)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez paauli_83 02 gru 2009, 20:48

sector napisał(a):na dobra droge
ale moja droga dobra przeciez jest :D

sector napisał(a):w zyciu nie slyszalem zadnego z tych numerow!
ojojoj, za duzo bogosu zdecydowanie :D

wasyl napisał(a):a ja wtedy wjadę ze swoim liquid d'n'b i Ci nawet kapitan bomba i człowiek biegunka nie pomoże
tak, tak ja biorę po zbóju + majonez i nie ma szans z nami zaden stoczterdziesto bipeem :mrgreen:

yaper napisał(a):A Pauuli to może się jeszcze kiedyś nawróci
a kysz, a kysz :twisted:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Transi 02 gru 2009, 22:13

sector napisał(a):my bedziemy was bic z predkoscia 140bpm a wy bedziecie robic uniki w zoltim tempie :- D hah!


To nie żółwie tempo - to bullet time :mrgreen: Nie macie szans :lol:
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 02 gru 2009, 23:56

wasyl napisał(a):a ja wtedy wjadę ze swoim liquid d'n'b i Ci nawet kapitan bomba i człowiek biegunka nie pomoże


mamy tajna broń w zanadzru :P Technoist... cxiekawe czy wygra progus czy nakurwiacz heheeh ja stelmi johnny sector troche tam nawrzucalismy wiec moze cos przejdzie dalej :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez phantom 03 gru 2009, 14:54

yaper napisał(a):10 żenująca jak na moje gusta

Przecież masz Union Jacków, a wystarczy oddać jeden głos. Coście tacy maksymalistyczni :D.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vidia 03 gru 2009, 19:20

hehe :mrgreen:
Dopiero uporałam się z grupą 10. Pierwsze dwa traki łatwo było wybrać. Przy trzecim wahałam się między dwiema pozycjami transowymi, ale decyzja w końcu została podjęta.
Miałam zamiar wybrać w każdej z grup po 3 pozycje, jednak teraz już nie jestem tego taka pewna;)
Głosowac można do 10 czy 11 grudnia?
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 03 gru 2009, 19:30

do 10, tak jak jest to w napisane w tematach!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez artur 04 gru 2009, 23:23

fajnie, że są kawałki Moderatów :)
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Etap I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron