Tune Of The Year 2009

Uwagi odnosnie propozycji, glosowania jak i jego przebiegu.

Powrót do Etap I

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Zielona 06 gru 2009, 0:05

szkoda ze nie bralam udzialu w propozycjach ... bo niestety sposrod takiej liczby propozycji znalazlam tylko jeden dobry numer w 9 grupie jako kandydat do numeru roku .... dziwnie troche wyszlo no ale mowi sie trudno ... czasu brak wiec rzadko tu zagladalam ostatnio ... ale mysle ze to sie wkrotce zmieni bo Mala zaczyna juz byc bardziej zabawowa wiec i mama bedzie mogla troszke odpoczac :)

ps. Ten na gorze to dr House :D
TOP 10 2009:
Marcus Schossow - A New Beginning
AMB - Lil (Original Mix)
Andre Lodemann - Vehemence Of Silence (Motor City Drum Ensemble Perspective)
Mathew Jonson - When love feels like crying
KhoMha - Gritty Roar
Marc Romboy & Stephan Bodzin - Phobos (Original Mix)
Moby - Mistake (Funkagenda Remix)
Jonas Steur - Drifting Sand
Deadmau5 – Strobe
Reflekt – Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix)
Avatar użytkownika
Zielona
 
Wiek: 42
Skąd: ślask

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 06 gru 2009, 23:15

a ja jak nie lubie aly i pedofila to sobie wlasnie uswiadomilem, ze nie podalem jednego z lepszych kawalkow tego roku w swoich 5 typach a mianowicie Sly One - This Late Stage (Aly & Fila Remix). No, ale tak to wlasnie jest ja ksie robi wszystko na ostatnia chwile. Grrrrrr ...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Humulus 07 gru 2009, 17:47

Jak już to Sly One - "This Late Stage" (Original Mix). Pedofile zepsuli to wydawnictwo swoimi egipskimi łapskami - pewnie Set nimi kierował. W sumie w rankingu zabrakło też miejsca na Stowers & Young - "Ocean" (Sly One vs. Jurrane Remix) ze stajni Perceptive, ale i tak jestem zadowolony bo tylko w jednej grupie (9) miałem poważne kłopoty z dokonaniem wyboru.
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 07 gru 2009, 18:46

Humulus napisał(a):Jak już to Sly One - "This Late Stage" (Original Mix)


nie podwazaj mojego zdania bo Cie wyloguje forum na amen :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 07 gru 2009, 22:22

Wiele masakrycznych wałków brakuje w tym zestawieniu. Tak to już jest, kiedy ma się tylko możliwość podania 5 propozycji, a nikt inny nie poda tych, które nie załapały się do naszych typowań, a są równie mocarne. Wspomnę tutaj chociażby o:

Activa - Get On With It
Simon Patterson - Always
Sean Tyas - I Remember Now
Ron Hagen & Pascal M - Riddles In The Sand
Project Logical - Sobota
3rd Moon - Bliss / Monsun
Akesson - Flavour Park
Aly & Fila - Khepera
Paul Webster - Istambul (Fred Baker Remix)

i wielu innych (pełną listę najlepszych utworów 2009 podam gdzieś z końcem roku, kiedy zbiorę wszystko w całość, z podziałem na subgatunki).
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez bts 08 gru 2009, 13:26

Pierwotnie Always Pattersona chciałem podać w TOP5 ale w swojej nieskończonej mądrości stwierdziłem, że ktoś inny na pewno to zaproponuje więc nie podałem, potem zapomniałem sprawdzić i dupa. Tym bardziej szkoda, ponieważ wszystko inne co znajduje się w zestawieniu uważam za gorsze od Always, oczywiście mowa tu o kawałkach Simona.
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 09 gru 2009, 14:16

Moze dalo by rade przedluzyc glosowanie w tej rundzie o 2-3 dni kosztem drugiej rundy?

W tej rundzie jest masa nieznanych kawalkow, ktore trzeba przesluchac jak ktos chce powaznie podejsc do glosowania, a to zajmuje mase czasu (zwlaszcza tak jak ja, gdy po3buje conajmniej 2/3 razy przesluchac dany utwor, by miec pewnosc, jak go oceniam). W drugiej kazdy bedzie juz znal kawalki, wiec zaglosowac to bedzie chwila (wiec tydzien lub 8 dni powinno wystarczyc). Z tego co wiem Vidia tez jest za tym pomyslem, nie wiem jak bts...

Mysle, ze nie mozna tego nazwac zmiana regul, a jedynie modyfikacja regulaminu. Gdyby nie bylo zdecydowanych glosow sprzeciwu wobec tej prosby, to moze... ?
Ostatnio edytowano 09 gru 2009, 14:31 przez hanan, łącznie edytowano 1 raz
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vidia 09 gru 2009, 14:29

popieram hanana!
również pragnę podejść do głosowania poważnie, tak, żeby jego efekty były miarodajne.. Od kiedy tylko wróciłam do domu, słucham kiedy mogę. Kawałki są różnych gatunków, więc siłą rzeczy większości nie znam..
hanan napisał(a):zwlaszcza tak jak ja, gdy po3buje conajmniej 2/3 razy przesluchac dany utwor, by miec pewnosc, jak go oceniam

mam podobnie. Teraz, właśnie z braku czasu, ograniczyłam się do 2 odsłuchów, w nielicznych przypadkach do trzech.
Tak więc jeśli chcecie mieć w miare prawdziwe wyniki, rozważcie tę prośbę;) Bo tak to troche na szybko się słucha, a wiadomo, jak to jest. Można jeszcze zmienić opinię co do utworu itp.
Ostatnio edytowano 09 gru 2009, 14:53 przez Vidia, łącznie edytowano 1 raz
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 09 gru 2009, 14:30

czemu wszyscy pisza mojego nicka z duzej litery... :roll:
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 09 gru 2009, 15:03

hanan napisał(a):czemu wszyscy pisza mojego nicka z duzej litery... :roll:

Bo to pokazuje, ze masz szacunek do drugiej osoby jesli piszesz jego imie/nick z duzej litery :) (teoretycznie).

Dobra. Wstepnie przedluzymy do 13. W sumie wiecej czasu potrzeba teraz niz przy glosowaniu na 2 z 5. Tym samym termin TOTY zrowna sie z terminem BM. Oficjalne info napisze, jak pogadam z DJem.

Wezcie tylko uwage, ze dla was jest to 2-3 dni dluzej w glosowaniu, tylko, ze ja potem musze siedziec pare h w poniedzialek i losowac kawalki i zasakladac tematu :roll:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 09 gru 2009, 15:04

dziękówa :P
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 09 gru 2009, 16:12

sector napisał(a):Wezcie tylko uwage, ze dla was jest to 2-3 dni dluzej w glosowaniu, tylko, ze ja potem musze siedziec pare h w poniedzialek i losowac kawalki i zasakladac tematu :roll:

oj biedactwo :mrgreen: nie rób już z siebie takiego męczennika, i tak przecież musisz to zrobić a kwestia (jak na moje oko) tak z pół godziny roboty.

to ja przestawię te terminy w bazie jak wrócę do domu.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 09 gru 2009, 16:23

dj3500 napisał(a):oj biedactwo :mrgreen: nie rób już z siebie takiego męczennika, i tak przecież musisz to zrobić a kwestia (jak na moje oko) tak z pół godziny roboty.

Dobra dobra. Tak czy siak lepiej to zrobic w piatek niz w poniedzialek :P Poza tym. nienawidze zmian (jesli juz mam cos ustalone) i opoznien.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 11 gru 2009, 9:38

Po przejrzeniu wyników głosowania w poszczególnych grupach, nasuwa mi się jeden wniosek - forum zostało zdominowane przez progresywnych userów :>>
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 11 gru 2009, 10:11

ej, glosowanie mialo byc do 13go...
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Kubo 11 gru 2009, 11:22

Sporo numerow ma ta sama liczbe glosow :> czy bedzie jakas dogrywaka ?
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 11 gru 2009, 11:26

ja i Vidia jeszcze nie glosowalismy we wszytskich grupach. Mam nadzieje, ze te glosy beda uwzglednione, wiec moze sie zmienic sytuacja....
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 11 gru 2009, 11:48

Ja tez nie glosowalem. dj3500 chyba zaspal i zapomnial zmienic czas zakonczenia ankiety :P Zaraz to zmienie bo tez jeszcze nie glosowalem wszedzie lol.

Dobra. Niestety wyszlo jak wyszlo. Zmienilem trwanie ankiet o +2 dni. Takze skonczy sie w niedziele jakos o tej porze. Glosujcie bo nie znacie dnia ani godziny!

Mam nadzieje, ze za duzo osob nie widzialo wynikow :P Swoja droga, jak tak ma wygladac dalej glosowanie to chyba przestane glosowac bo nie bedzie na co. Troche zart.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 11 gru 2009, 11:52

mam nadzieje, ze nie pojawia sie teraz martwe/nowe dusze glosujace na "jedynie sluszne" kawalki ;]

edit: mi starczylo silnej woli tylko by nie podejrzec wynikow w grupach, w ktorych jeszcze nie glosowalem
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Rado 11 gru 2009, 11:59

Ja podejrzalem wyniki i apeluje do wszystkich Ukejowcow aby oddawali swoje glosy bo jak to sie tak skonczy to za rozowo faktycznie nie bedzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Etap I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość