Tune Of The Year 2009

Uwagi odnosnie propozycji, glosowania jak i jego przebiegu.

Powrót do Etap I

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez paauli_83 14 gru 2009, 14:14

Hehe, oj zgadza sie grupy są idealnie dobrane do moich typów, nie miałam problemu w żadnej z nich na oddanie swoich bezcennych głosów :D :squee:

wasyl napisał(a):Tak więc panowie progresywni
- dyskryminacja :shotdance: :D
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Kubo 14 gru 2009, 14:40

Co tu robi made of love i waiting ? :D ja sie pytam sie

Ogolnie to dobre glosowanie sporo kawalkow co lubie przeszlo dalej :) Dobre progi, moj things i wiecej mi nie trzeba :mrgreen:
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vibez 14 gru 2009, 18:19

O rzesz, co ja tu robie :D
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 14 gru 2009, 20:04

paauli_83 napisał(a):wasyl napisał(a):
Tak więc panowie progresywni
- dyskryminacja


A tam... W średniowieczu chłopi zakładali babom homonto i orali nimi pole :D A tak całkiem poważnie, to przepraszam za pominięcie ;* ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 14 gru 2009, 20:28

Widząc wyniki głosowania na usta nasuwa mi się jeden zwrot: o ja cie pierdole! :/

Mój bezapelacyjny tegoroczony TOTY, utwór wręcz niesamowity, fenomenalny, rozjebunden, popeliniarz, władca dziwek, baniowicz, psyryjec itede itepe, czyli Sean Tyas - Rulebook (Original Mix) za burtą! :/ Chyba mam więc duży powód żeby w tym tygodniu zajebać się na amen i chorować przed kolejne 3 dni - brawo UK-owcy za support :/

Mimo to nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło: przeszedł równie dobry remix Bryana, toteż głosować jest nadal na co. Wspomnę tutaj skromnie, że z 5 moich typów weszło gładko 'Johnny The Fox' (Barnes & Heatcliff Remix), 'Thump' oraz 'Vandalism', który ostatecznie zmieniłem, bo został później zdublowany.

Ten etap głosowania to swoista chwila prawdy! Z tego miejsca apeluję do wszystkich amatorów UK trance, ruszcie dupy i oddajcie głosy na jedyne godne i słuszne nuty tego roku, co by nie było później płaczu i widoku tych podjaranych mord progresywnych zamulaczy (bez obrazy :D).

Walka trwa nadal, życie chłoszcze :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Freezer 14 gru 2009, 23:19

Tak swoją drogą to ciekawe kto oprócz nas dwoje zagłosował na Rulebook :), ale i tak na tune of the year to bym tego nie wybrał, ale z tamtej grupy chciałem zeby wyszlo
Ostatnio edytowano 15 gru 2009, 1:40 przez Freezer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 14 gru 2009, 23:23

Freezer napisał(a):Tak swoją drogą to ciekawe kto oprócz nas dwoje zagłosował na Rulebook :), ale i tak na tune of the year to bym tego nie wybrał, ale z tamtej chciałem zeby wyszlo

a ja i owszem :>
Ja glosowalem na remix Kearneya. Dzieki Bogu przynajmniej on przeszedl.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Freezer 15 gru 2009, 1:40

Remix Kearneya trochę głosów otrzymał, ale original to tylko ode mnie, yapera i jeszcze 1 osoby :)
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vidia 15 gru 2009, 10:25

ode mnie na pewno nie, bo głosowałam jedynie na remix Kearneya, który uważam za dużo lepszy od oryginału.
Z wyników nie jestem jakoś szczególnie zadowolona; nie przeszło nic z mojego top5 :| niektóre utwory spodziewałam się, że nie przejdą, innym jednak dawałam większą szansę:| Na szczęście w obecnych grupach jest parę kawałków, na które mogę poświęcić głos. jednakże chyba nie zagłosuję na wszystkie, na które glosowałam poprzednio
przyznam, że specjalnie nie głosowałam na "Thump", bo obawiam/-iałam się, że zostanie TOTY. Każdy wie, że to dobry wałek. Byłam, pewna, że i tak sporo glosów dostanie. Jak widac, tak się stalo.
aha- wielkim zawodem jest nieprzejście niczego od Moderata:/ Oraz petardy "Train no 1" od Dusty Kida
Rzeczywiście, Meridian było w zestawieniu. Nie zauważyłam wtedy, sorry;]
Ostatnio edytowano 15 gru 2009, 13:43 przez Vidia, łącznie edytowano 1 raz
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez paauli_83 15 gru 2009, 12:52

wasyl napisał(a):przepraszam za pominięcie
no cóż zdarza sie :D

yaper napisał(a):podjaranych mord progresywnych zamulaczy
Ene due rabe, połknął bocian żabę, a później chińczyka, co z tego wynika? :lol: :lol:
Avatar użytkownika
paauli_83
 
Wiek: 40
Skąd: from your head

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez demens 15 gru 2009, 13:37

Zamiast "30,00 Years" z grupy 6 II etapu przeszło Dash Berlin? "Najs" :D

W sumie tylko w ostatniej grupie jest problem na co oddać drugi głos, jakby "This World" było w miejsce "Transmission" to bym się nie wahał :>
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez p3ps1 15 gru 2009, 13:58

patrząc co przeszło dalej w 3 i 5 grupie nie było problemu z oddaniem głosów :P Gdyż nie brałem udziału w 1 etapie :P 2 moje pewniaki w 3 reflekt i 5 holland resztę mogę obić kolo dupy :P , głos oddany zobaczymy co z tego będzie :P
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 15 gru 2009, 14:11

Vidia napisał(a):...głosowałam jedynie na remix Kearneya, który uważam za dużo lepszy od oryginału...


Guzik prawda. Co by nie mówić o tym remixie, ale Bryan się za bardzo nie postarał. Kolejna wariacja bliska takim miazgatorom jak 'UpEnded' czy remix do 'Frizzbomb' - zero polotu, ale nadal nieźle daje w palnik. Co innego oryginał sunący na fajnych psysamplach, a leadowy bassline po prostu rozrywa mi jaja za każdym razem, gdy tego słucham. Jeden z najlepszych utworów Tyasa w karierze, o ile nie najlepszy (obok 'Lift' i 'One More Night Out').

Głosy na tym etapie głosowania już oddane. Żadnych niespodzianek z mojej strony nie było - to co podobało mi się w poprzednim etapie także i tu dostało moje błogosławieństwo i trzymam kciuki za kilka murowanych favs, aby dotarły do ostatecznego starcia tytanów.

PS: Jeszcze taki mały wywód uzupełniający co do zwycięzców 10 grup z poprzedniego etapu. Dziwi mnie niezmiernie:

-obecność 'Metropolis' Emerego w miejsce o niebo lepszego 'Exposure'
-taka sama sytuacja jak powyżej tyle, że z 'Tuvan' - cudeńko Bluemana jednak nie dostało od Was kredytu zaufania, a szkoda - Andy w tym roku pokazał klasę i warto go było wyróżnić chociażby tym remixem
-'Made of Love' to jakieś nieporozumienie - utwór ujrzał już swiatło dzienne na albumie Corstena z 2008 roku, był także o ile się nie mylę w Top20 Armina na koniec 2008 roku, także coś tu nie halo - owszem, powiecie, że album to nie singiel, ale odrobina logiki i świeżego spojrzenia na scenę trance do czegoś zobowiązuje
-to samo co powyżej tyczy się Askewowego 'Beirut' w oryginale - utwór może i świetny, ale z rozsądku także bym go tutaj nie uwzględnił, co innego jakiś remix z 2009 roku
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vibez 15 gru 2009, 15:03

Głosy oddane. Musze przyznać że jak nie zdążyłem przesłuchać wszystkiego w pierwszej turze, tak teraz to zrobiłem i znalazłem kilka sowitych progresywnych bomb. Zobaczymy co z tego głosowania wyjdzie 8-)
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez TBk2000 15 gru 2009, 18:12

yaper napisał(a):-'Made of Love' to jakieś nieporozumienie - utwór ujrzał już swiatło dzienne na albumie Corstena z 2008 roku...


Tu nie ma nawet o czym rozmawiac. Liczy sie data kiedy pojawil sie numer, a nie singiel, dlatego MoL powinien zostac usuniety z listy, zwlaszcza, ze jest on jednym z tych, na ktore oddawano najwiecej glosow. A smiesznym byloby gdyby jakims cudem utwor z 2008r. wyladowal na pierwszym miejscu plebiscytu na najlepszy utwor 2009r. :D.

Szkoda jedynie poswieconych glosow na ten utwor, bo zapewne gdyby tego jak rowniez innych zaproponowanych kawalkow nie spelniajacych zasad regulaminu, nie bylo na liscie od poczatku, to inne, duzo lepsze, a co istotniejsze z tego roku, moglyby przejsc do nastepnych etapow :roll:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez bAchoR 16 gru 2009, 12:37

Najlepsze utwory mające coś wspołnego z muzyka i dobrym trancem w jednej grupie. :D
Thump całkiem nieźle sobie radzi, ku mojemu ździwieniu.

Afterglow, Megalithic o/ Trwajcie i wypierdolcie te pseudomuzyczne kompozycje w piździec :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 16 gru 2009, 12:49

Rafał, jak nie zagłosujesz na Kimito, to Cię zrezam :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Humulus 16 gru 2009, 12:50

wasyl napisał(a):Rafał, jak nie zagłosujesz na Kimito, to Cię zrezam :D

Ja zagłosowałem, więc jestem bezpieczny :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Humulus
 
Wiek: 42
Skąd: Tomaszów Lub.

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 16 gru 2009, 14:33

Mnie możesz zrezać :D Batignolles Blues i Summer Solstice to jednak zbyt silna konkurencja dla Kimito.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Transi 16 gru 2009, 14:46

dj3500 napisał(a):Summer Solstice to jednak zbyt silna konkurencja dla Kimito.


O to to 8-)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Etap I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość