Tune Of The Year 2009

Uwagi odnosnie propozycji, glosowania jak i jego przebiegu.

Powrót do Etap I

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez demens 13 gru 2009, 23:17

bts napisał(a):Pierwotnie Always Pattersona chciałem podać w TOP5 ale w swojej nieskończonej mądrości stwierdziłem, że ktoś inny na pewno to zaproponuje więc nie podałem, potem zapomniałem sprawdzić i dupa. Tym bardziej szkoda, ponieważ wszystko inne co znajduje się w zestawieniu uważam za gorsze od Always, oczywiście mowa tu o kawałkach Simona.

Hehe u mnie to samo, jak usłyszałem pierwszy raz ten kawałek Patterson'a to mi szczena trochę opadła, chyba najlepszy jego track. Z pewnością też jeden z najlepszych tego roku.
Szkoda też, że nikt nie docenił żadnej produkcji z "Sea Tides EP" Blueman'a :>
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 14 gru 2009, 0:10

wesolo bedzie, jak Rulebook Tyasa, albo Gaia Tuvan nie przejda bo beda mialy za malo glosow, a bez problemu by przeszly, gdyby zsumowac obie wersje :)

slucham wlasnie 9tej grupy, wiec przy okazji spisze male podsumowanie w stylu yapera, choc mamy oczywiscie odmienny gust.

1) dosc przyjemna grupa, wsrod "wartych rozwazenia" przewaga spokojnych walkow, choc i tak rzadzi tu petarda

2) wybijaja sie dwa kawalki (jeden w dwoch remiksach), walke o 3 glos wygrywa mix forumowicza. Grupa jak dla mnie slaba, bo tylko 4 utwory mialy szanse na glos

3) grupa bez szalu, glos z automatu dostaje oczywiscie najlepszy poptrens zeszlego roku, dwa kolejne wymagaly dlugiego zastanowienia i wybralem bedac nie do konca pewnym czy robie dobrze

4) kolejna nieciekawa dla mnie grupa, 3 kawalki lepsze od innych, choc tylko troche. Z braku laku chcialem nawet wybrac jajcarskie Diskotronic, choc w koncu udalo sie tego uniknac

5) grupa z najbardziej wykreconymi numerami. Posrod tych chorych klimatow udalo sie wynalezc 4 rodzynki, w ktorych jeden byl krolewski, a 3 pozostale najwyzej OK.

6) dwa zamulacze pewniakami do glosu, decyzja co do 3go zajela mi sporo czasu (choc nie narzekam na wybor). Nawet spoko 10tka.

7) grupa "OJAJEBIE". Praktycznie kazdy kawalek zaslugiwal na awans do dalszej fazy, moglbym z czystym sumieniem oddac glos strzelajac w ciemno i bylbym zadowolony z wyboru. Ostatecznie kryterium wyboru stanowilo, ze kawalek musi byc tranceowy. Z tego co zostalo postawilem na dwie petardy, by zrownowazyc spokojne klimaty, na ktore w wiekszosci glosowalem w pozostalych grupach (i w tej oddajac 3ci glos)

8) kompletnie nie dla mnie grupa, 2 kawalki wybralem jeszcze z czystym sumieniem (choc zupelnie bez zachwytu). Rozwazalem czy w ogole oddac 3ci glos, w koncu zlapala go nuta, ktora wg. mnie najfajniej by sie sprawdzila na evencie.

9) druga grupa dla tych, ktorzy wola jak jest dziwniej niz normalniej. Dwa glosy oddalem bez zastanowienia, trzeci dostal kawalek najspokojniejszy z wybranych przeze mnie w calym zestawieniu.
KUR... MIALO BYC DO 2.59!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MIALEM NOSA BY PRZED 24 WPISAC GLOSY W GRUPACH 7 i 8
W TEJ GRUPIE GLOS LAPIA
Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces (Ben Gold Remix)
John Askew - Bad Apple (Original Mix)
Mango - Strawberry (Gridlocked Remix)
co na szczescie nie zmienia wynikow

10) braklo czasu na odsluch... oby racje mieli ci, ktorzy twierdza, ze bida z nedza

3 glosy dostali ode mnie humulus i wysher - gratulacje :D
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 14 gru 2009, 0:22

Wlasnie zakonczylo sie glosowanie. Musze powiedziec, ze troche jestem zly na to jak poszlo bo widac jak to wczesniej napisal Wasyl znaczna przewage sluchaczy progresywnych nad tymi co lubia mocne uderzenia. Z tego co widze to z moich typow przeszlo bradzo niewiele :(

Simon Patterson - Thump (Original Mix)
John Askew - Beirut (Original Mix)
Sean Tyas - Rulebook (Brian Kearney's Out The Window Remix)
(jakze cieszy przejscie tego numeru dalej)
Activa - Transmission (Original Mix)

W grupie 9, niestety szkoda Bad Apple, ktore dostalo malo glosow. Niewatpliwym hitem glosowania jak narazie o ile dobrze zauwazylem na szybko jest Faces w remixie Golda, bo otrzymal az 17% glosoww swojej grupie.

Reszta jesli chodzi i moj gust straszna kicha. Tak naprawde jak dla mnie zostaly jedynie 4 kawalki na ktore bede mogl glosowac. Mam tylko nadzieje, ze losowanie ulozy sie tak, ze beda one w roznych grupach, zeby mogly przejsc dalej, bo jak pojdzie to nie bede nawet glosowal na Top 10 :(

@Vidia - mowilas, ze nie ma Meridian w grupie, a w 7 grupie wlasnie widnieje ta produkcja.

Na chwile obecna mamy pretendenta do numeru roku w postaci Faces (Ben Gold Remix) \o/ Chociaz Patterson tez przeszedl dalej, wiec moze drugi raz z rzedu? :- ))

hanan napisał(a):10) braklo czasu na odsluch... oby racje mieli ci, ktorzy twierdza, ze bida z nedza

tak bida z nyndza :)

hanan napisał(a):KUR... MIALO BYC DO 2.59!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie mialo byc do Niedzieli do 23:59!

Chcialem dodac, ze jutro w godzinach popoludniowych (wczesnych) mozecie sie spodziewac ostatniej fazy grupowej :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 14 gru 2009, 0:34

very funny
sector napisał(a):
Vidia napisał(a):Rozumiem, że ankieta trwa do NIEDZIELI do GODZ. 2.59 w nocy? żeby było jasne. Tak mi się wyświetla.

Tak. Na chwile obecna jest do niedzieli 2.59...


edit:
imho Faces nie ma najmniejszych szans na wysokie miejsce, po prostu taka charakterystyka tamtej grupy. Watpie by przeszlo do finalu
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 14 gru 2009, 0:35

Tak, pisalem 'na chwile obecna' a potem cj3500 napisal ->

dj3500 napisał(a):No ok, to ja przestawię wszystkie tematy do północy i potem sam ogarnę etap III.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 14 gru 2009, 0:37

Żeby było jasne bo niektórzy chyba nie ogarniają czegoś takiego jak daty i godziny :mrgreen: więc teraz mamy już poniedziałek. A za ok. 2,5h będzie poniedziałek 2:59. Miało być do niedzieli 2:59 ale potem przesunąłem do przodu o 21 godzin. Gdybym nie przesunął, to skończyłoby się niecałą dobę temu.

Co do wyników - są po prostu rewelacyjne! Przeszła połowa numerów na które głosowałem, w tym trzy z moich własnych typów. Teraz to dopiero będzie masakra żeby się zdecydować w niektórych grupach :o
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez TBk2000 14 gru 2009, 0:39

Z moich typow przeszedl tylko jeden, wiec jest mi zle, smutno i w ogole jestem zawiedziony. Razi natomiast spora ilosc upliftow i wokalnej popeliny. Sa jednak jeszcze na liscie kawalki, na ktore bede oddawal swoje glosy, wiec gra sie toczy :>.

Teraz jeszcze kwestia grupy 8 i 10, co z nimi ? Jak widac po dwoch faworytow jest wylonionych, ale o trzecie miejsce walcza po trzy produkcje w obu grupach.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 14 gru 2009, 0:40

Wstępny ruling jest taki że przychodzi wszystko co jest co najmniej trzecie ex aequo.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez TBk2000 14 gru 2009, 0:48

No to rewelacja, zatem moj Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix) przechodzi ;]. Chociaz ciesze sie rowniez z obecnosci Union Jack - Papillon (Original Mix), oraz East Cafe - Summer Solstice (Michael & Levan & Stiven Rivic Remix), ktore, patrzac na cala grupe, maja wciaz szanse na pozamiatanie w II etapie, jesli glosujacy na inne prog produkcje w grupie 10, ktore odpadly, poswieca na nie swoj glos ;-p.

Dziwi jeszcze, ze dwa numery nie maja zadnego glosu, bo przeciez ktos je zglosil, wiec powinny miec choc po jednym ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 14 gru 2009, 1:22

ja uwazam, ze tylko dwa, bo:
1) wiele osob, ktore glosowaly pozniej mialo juz swoje TOTY zgloszone przez inne osoby
2) po odsluchu kawalkow w grupach mogly uznac, ze sa tam duzo lepsze, nieznane im wczesniej utwory niz ich wlasne

ja powinienem byc happy, bo w wiekszosci grup ustrzelilem po dwa kawalki, ale strasznie szkoda mi mojego nr1 w grupie 5 - Ilya Soloviev and Poshout - Leaving Planet (Original Mix), zrobil na mnie mega wrazenie, takie tegoroczne Suru \o/
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez TBk2000 14 gru 2009, 2:12

Ja nie odsluchiwalem wszystkich kawalkow, bo i po co ? W wiekszosci przypadkow juz sam wykonawca odpycha, wiec sensu wiekszego nie bylo ;-p. Czasami lepiej zaglosowac raz, niz dolozyc sie do byle czego, a potem dziwic sie, ze jakies dziadostwo przeszlo ;].
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 14 gru 2009, 9:18

TBk2000 napisał(a):Dziwi jeszcze, ze dwa numery nie maja zadnego glosu, bo przeciez ktos je zglosil, wiec powinny miec choc po jednym ;-).


Hehe, Tbk, czy mówisz może o Aes Dana - Heights? :> No więc... Wyszedłem z założenia, że skoro 10 grupa jest tak cholernie mocna, że chętnie oddałbym tam 7 głosów, a Aes Dana nie doczekała się żadnego w połowie terminu, oznaczało to, że jeśli zagłosuje na nią, to i tak jej tym jedynym głosem nie pomogę, za to zmarnuję jakże cenny w tej grupie głos :).

hanan napisał(a):ale strasznie szkoda mi mojego nr1 w grupie 5 - Ilya Soloviev and Poshout - Leaving Planet (Original Mix), zrobil na mnie mega wrazenie, takie tegoroczne Suru \o/


mój monolog do Kubo na gg:>:

wAsYl (2-12-2009 11:09)
ten utwor w ogole jest zlepkiem kilku utworow ktore byly wysoko w dotychczasowych TOTY
wAsYl (2-12-2009 11:09)

wAsYl (2-12-2009 11:09)
odnosze takie wrazenie
wAsYl (2-12-2009 11:09)
ze ma cos z Suru np.
wAsYl (2-12-2009 11:09)
ma bardzo duzo z Super8 i TAB
wAsYl (2-12-2009 11:10)
i dlatego wydaje mi sie, ze zajdzie daleko
wAsYl (2-12-2009 11:10)
zobaczymy czy sie potwierdzi


Tak więc hanan, nie jesteś sam ;D noi już wiem, że się nie potwierdziło, aczkolwiek na fmt dawałbym wielkie szanse tej produkcji ;)

PS. Bardzo cieszę się, że przeszło ok 50% moich typów ;), a może i lepiej... Ku zaskoczeniu, przeszedł nawet No More Sadness - mój typ, który zmieniłem w ost. chwili :) - jestem pewien, że gdyby nie załączenie odsłuchu, utwór nie doczekałby się nawet połowy głosów. Bardzo fajnie, że przeszedł jedyny typowany przeze mnie w 7 grupie utwór polecony z ręki dj3500 - Peace. Będzie się działo... Tak więc panowie progresywni - do boju k...!!! :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Matvel 14 gru 2009, 10:38

Trochę jestem załamany, spodziewałem się że powchodzą te wasze zamulasy, ale jest jeszcze gorzej: Dash Berlin, Corsten. A skąd zachwyty nad Gaia to w ogóle nie wiem, idę w kąt popłakać :slamhead:
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 14 gru 2009, 12:25

wasyl napisał(a):Wyszedłem z założenia, że skoro 10 grupa jest tak cholernie mocna, że chętnie oddałbym tam 7 głosów, a Aes Dana nie doczekała się żadnego w połowie terminu,

Skad wiesz, ze w polowie terminu nie doczekala sie zadnego glosu? OSZUKIWALES!! :objection:

Matvel napisał(a):Trochę jestem załamany, spodziewałem się że powchodzą te wasze zamulasy, ale jest jeszcze gorzej: Dash Berlin, Corsten. A skąd zachwyty nad Gaia to w ogóle nie wiem, idę w kąt popłakać :slamhead:

Podpisuje sie pod tym 4 rekami i nogami. Niektore glosy wygladaja wogole jak wyrwane z kosmosu :| Niby nikt nie slucha schulza i armina, ze o corstenie nie wspomne a poprzechodzili wlasnie oni pod jakimis smiesznymi aliasami, chyba dla niepoznaki zeby mniej wytrawni sluchacze nie wiedzieli, ze to oni. Gaia, Dakota, Corsten :lol: co tu k. jest? :|

Az wstyd, ze np. taki pop przeszedl dalej :| Ferry Corsten Featuring Betsie Larkin - Made of Love (Original Mix) :lol: :slamhead:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 14 gru 2009, 12:52

sector napisał(a):wasyl napisał(a):
Wyszedłem z założenia, że skoro 10 grupa jest tak cholernie mocna, że chętnie oddałbym tam 7 głosów, a Aes Dana nie doczekała się żadnego w połowie terminu,
Skad wiesz, ze w polowie terminu nie doczekala sie zadnego glosu? OSZUKIWALES!!


Wiesz... Popytałem... :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 14 gru 2009, 13:04

z tego wynika, ze powinnismy poblokowac wszysstkie komunikatory d oczasu ujawnienia glosowania :- ))
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 14 gru 2009, 13:27

Wlasnie rozlosowalem 5 nowych grup z wygranych kawalkow z 1 czesci Etapu II. Mam nadzieje, ze nigdzie sie nie pomylilem (sprawdzalem wszystko 3x).

Tak jak bylo to w poczatkowym zalozeniu, grup jest 5. Jedynie jedna grupa druga zawiera w sobie 6 produkcji, wszystkie pozostale maja ich po 7. Z kazdej grupy mozna wybrac 2 swoje typu! Glosowanie zakonczy sie 21.12 (23.59!). To tak dla przypomnienia spoznilaskim! Tym razem, nie przewidujemy zmiany terminu, poniewaz glosowanie musi skonczyc sie dokladnie tak jak jest to rozpisane w regulaminie. Wszystko po to, zeby dj3500 zdazyl nagrac audycje z wynikam i wrzucic ja na sense.fm przed nowym rokiem.
W sumie i tak wydaje mi sie, ze tym razem nie powinno byc problemu, poniewaz licze na to, ze kawalki sa juz znane (w poprzedniej edycji sami na nie glosowaliscie).

Tak samo jak poprzednio glosy mozna zmieniac a wyniki grup zostaja ukryte do czasu zakonczenia ankiety.

Gdybym sie gdzies pomylil to dajcie znac. Trzeba bedzie szybko poprawic. Tutaj jeszcze jakby ktos chcial lista wszystkich kawalkow, ktore przeszly dalej.

Faskil - We're All Cunt5 (Original Mix)
Mike Foyle - Bittersweet Nightshade (Markus Schulz Return To Coldharbour Remix)
Domased Electronica - Mermaid (Michael & Levan featuring Stiven Rivic Remix)

Gareth Emery - Metropolis (Original Mix)
Gaia - Tuvan (Original Mix)
Simon Patterson - Thump (Original Mix)

Ferry Corsten Featuring Betsie Larkin - Made of Love (Original Mix)
Estiva - I Feel Fine (Piano Dub)
Ivan Nikusev & Wav-E – No More Sadness (Bobby Deep Remix)

Michael & Levan feat. Stiven Rivic - Connection (Aeron Aether Remix)
Airwave feat. Ludovic Meyer - Batignolles Blues (Ferry Tayle & Stephan R Neverending Story Remix)
John Askew - Vandalism (Original Mix)

BT - The Rose Of Jericho (Sultan & Ned Shepard Remix)
John Askew - Beirut (Original Mix)
Joe Garrett - Afterglow (Temple One Mix)

Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (Origal Mix)
Bakke & Joni - Envision (Original Mix)
Dakota - Johnny The Fox (Barnes & Heatcliff Remix)

Sean Tyas - Rulebook (Brian Kearney's Out The Window Remix)
Saints & Sinners - Peace (Breakfast Remix)
Activa - Transmission (Original Mix)

Douglas Howarth - Would You Make Toasts With Me (Original Mix)
Kimito Lopez - There's No Such Things As Mermaids (Original Mix)
Temple One - Sahara Nights (Original Mix)
Neptune Project - Aztec (Aly & Fila Remix)
Estiva - Fading freedom (Original Mix)

Andy Moor & Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - Faces (Ben Gold Remix)
Moshic - Karar (Original Mix)
Reflekt - Need To Feel Loved (Adam K & Soha Vocal Mix)

Will Holland feat. Line Froyset - Things That Happen (Temple One Remix)
John O'Callaghan feat. Aly & Fila - Megalithic (Original Mix)
East Cafe - Summer Solstice (Michael & Levan & Stiven Rivic Remix)
Union Jack - Papillon (Original Mix)
Oleg Zubkov - New Parallels (Atrium Sun Remix)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Transi 14 gru 2009, 13:50

Nieźle! 10 utworów, na które głosowałem, przedostało się do kolejnego etapu :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 14 gru 2009, 13:52

1 grupa jak dla mnie moze nie istniec :lol:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Transi 14 gru 2009, 13:54

Musze powiedzieć, że grupy są wprost idealne :D Nie miałem problemów z dokonaniem wyboru ;] Nic tylko trzymać kciuki za swoje typy ;]
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Etap I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości