Tune Of The Year 2009

Uwagi odnosnie propozycji, glosowania jak i jego przebiegu.

Powrót do Etap I

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vidia 11 gru 2009, 13:13

viewtopic.php?f=49&t=2032 w gr. 7 jest podany zły link na YOU Tube do utworu Alex M.O.R.P.H. feat. Ana Criado - Sunset Boulevard (Ilya Malyuev Sunset Dub) - po prostu pod tym linkiem kryje się inny utwor. To może kogoś wprowadzić [lub już wprowadziło] w błąd. Ktoś nawet z komentujących na YouTube to zauważył
nie zdołałam niestety wyników podejrzeć, ale myślę, że wasyl może mieć rację;|
Kubo napisał(a):Sporo numerow ma ta sama liczbe glosow :> czy bedzie jakas dogrywaka ?

też mnie to zastanawia/ło..
Rozumiem, że ankieta trwa do NIEDZIELI do GODZ. 2.59 w nocy? żeby było jasne. Tak mi się wyświetla.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez TBk2000 11 gru 2009, 14:46

Uuu.. szkoda, ze tak wyszlo, bo przez ten wypadek wyniki na pewno nie beda do konca w pelni wiarygodne. Osobiscie jednak wyrazam gleboka nadzieje, ze ci ktorzy nie glosowali a widzieli, nie beda ich w jakis sposob mataczyc glosujac na cos innego niz wczesniej zamierzali, tylko po to by przepchnac cos do nastepnego etapu jako (dla siebie) "mniejsze zlo". Poza tym, wszelkiego rodzaju formy agitacji sa niemile widziane ! ;].
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 11 gru 2009, 15:12

Vidia napisał(a):viewtopic.php?f=49&t=2032 w gr. 7 jest podany zły link na YOU Tube do utworu Alex M.O.R.P.H. feat. Ana Criado - Sunset Boulevard (Ilya Malyuev Sunset Dub) - po prostu pod tym linkiem kryje się inny utwor. To może kogoś wprowadzić [lub już wprowadziło] w błąd.

Niestety nie znam wszystkich kawalkow i wpisujac cos w youtube, mialem nadzieje, ze to bedzie to. Jesli to bylo co innego to niestety jedyne co mi zostaje powiedziec to "trudno". Zmienie link na poprawny pozniej.

Vidia napisał(a):Rozumiem, że ankieta trwa do NIEDZIELI do GODZ. 2.59 w nocy? żeby było jasne. Tak mi się wyświetla.

Tak. Na chwile obecna jest do niedzieli 2.59. Czy nie starczy wam sobota, zeby zaglosowac w reszcie grup? Prosilbym was z tego miejsca o sprezenie sie troche. W niedziele bede mial czas, zeby nad tym usiasc i rozplanowac wszystko raz jeszcze, natomiast w poniedzialek nie za bardzo. Jesli jednak nie uda sie coponiektorym (Vidia i Hanan :) ) to trudno, zrobie grupy w poniedzialek, jednak bym tego nie chcial, wiec sprobujcie pojsc mi troche na reke :)

Vidia napisał(a):też mnie to zastanawia/ło..

Szczerze mowiac nie przewiduje/my dogrywki. Chociaz na 100% jeszcze nie wiem. Zobaczymy ile przejdzie wszystkich numerow i o ile bedzie sie roznic grupa ostateczna w porownaniu z grupami, ktore przewidzialem wczesniej. Jesli nie bedzie za duzo zawirowac i za duzo dodatkowych produkcji to bedzie tak jak to napisalem w regulaminie. Czyli nadal bedziemy glosowali na 2 kawalki z powiedzmy 7 a nie z 6 jak mialo byc do tej pory.
Niestety wszystkie powyzsze uniedogodnienia sa glownie spowodowane bardzo mala iloscia glosujacych. Niestety! Jednak mam nadzieje, ze sytuacje, takie jak powyzsza, gdzie jest kilka numerow, ktore maja taka sama ilosc glosow nie trafia sie w finale, bo przeciez chyba wszyscy chcemy zeby wygral 1 kawalek a nie np. 3 :)

Czekam na oddzew, "niedoglosowanych" :)

TBk2000 napisał(a):Osobiscie jednak wyrazam gleboka nadzieje, ze ci ktorzy nie glosowali a widzieli, nie beda ich w jakis sposob mataczyc glosujac na cos innego niz wczesniej zamierzali, tylko po to by przepchnac cos do nastepnego etapu jako (dla siebie)


W sumie zastanawiam sie czy teraz, nie odznaczyc opcji umozliwiajacej zmiane glosow. Zwlaszcza, ze czesc osob juz widziala wyniki :P Przemysle to i najwyzej zadzialam pozniej.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 11 gru 2009, 16:30

Faktycznie, ja przestawiałem termin głosowania w bazie ale coś mi się omsknęło i zamiast o 3 dni do przodu przesunąłem go o 3 godziny :/ Wybaczcie. Co do głosowania to jak nie zdążycie do 2:59 w niedzielę, to w razie czego ja mogę zrobić grupy do III etapu skoro nie masz sector czasu w poniedziałek.

Wyników nie widziałem, ale jeśli faktycznie prowadzą progresywni to bardzo się cieszę bo wystarczy już tej łupaniny :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 11 gru 2009, 16:53

sector napisał(a):
Vidia napisał(a):Rozumiem, że ankieta trwa do NIEDZIELI do GODZ. 2.59 w nocy? żeby było jasne. Tak mi się wyświetla.

Tak. Na chwile obecna jest do niedzieli 2.59. Czy nie starczy wam sobota, zeby zaglosowac w reszcie grup? Prosilbym was z tego miejsca o sprezenie sie troche. W niedziele bede mial czas, zeby nad tym usiasc i rozplanowac wszystko raz jeszcze, natomiast w poniedzialek nie za bardzo. Jesli jednak nie uda sie coponiektorym (Vidia i Hanan :) ) to trudno, zrobie grupy w poniedzialek, jednak bym tego nie chcial, wiec sprobujcie pojsc mi troche na reke :)


ja moge co najwyzej w sobote wieczorem lub ndz rano podac, w ktorych grupach juz oddalem glos, bo mysle, ze wczesniej niz deadline sie z wszystkim nie wyrobie. No chyba, ze faktycznie dj3500 ogranie wszytsko w pndz i wtedy w ogole nie ma problemu.
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 11 gru 2009, 17:26

Czyli co Hanan nie wyrobisz sie jutro ze wszystkim?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 11 gru 2009, 17:36

niestety nie, serio... na jutro wieczor bede mial dopiero 8 grup zrobionych, na niedziele zostana 9 i 10
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 11 gru 2009, 17:44

No ok, to ja przestawię wszystkie tematy do północy i potem sam ogarnę etap III.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 11 gru 2009, 17:53

Rado napisał(a):Ja podejrzalem wyniki i apeluje do wszystkich Ukejowcow aby oddawali swoje glosy bo jak to sie tak skonczy to za rozowo faktycznie nie bedzie.


Nie przyjmuję nawet do wiadomości tego, że moje kochane UK nie przejdą dalej! Ludzie!, co z wami? Przecież na forum jest kilka osób gustujących w tych klimatach, toteż powinny one z automatu oddać głosy! :///
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Kubo 11 gru 2009, 20:31

Jestem ciekawy ile juz konto zostalo zdublowanych :D che che xD
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez TBk2000 12 gru 2009, 1:46

Proponuje zamknac rejestracje do zakonczenia glosowania =D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 12 gru 2009, 15:59

Spoko, pod koniec wyrzucimy głosy userów zarejestrowanych po rozpoczęciu głosowania jeśli byli tacy. Jak się okaże że ktoś sobie dublował konto to też będą konsekwencje :>
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez TBk2000 13 gru 2009, 21:02

Hmm, po zwroceniu uwagi na jedna z propozycji na ToTY przez Technik'a, sprawdzilem reszte podanych utworow i tak oto okazalo sie, ze kilka z nich jest juz "starszej" daty. Przypominam jednoczesnie, ze mialy byc podawane utwory wydane w roku 2009, a nie uslyszane ;-p. Mozna by sie teraz spierac, ze to Administracja powinna posprawdzac daty wydania, ale ja osobiscie sadzilem, ze kazdy, podajac tak wazne dla siebie typy na najlepsze kawalki roku, posiada wiedze na temat daty ich wydania. Mniejsza z tym. Utwory podane ponizej, jesli ktorys z nich przejdzie do nastepnego etapu, beda musialy zostac zdyskwalifikowane.

Paul van Dyk - Get Back (Giuseppe Ottaviani Remix) | 2008 [album, Hands on in Berween]
Discotronic - Tricky Disco | 2006 [Mental Madness]
Dust & Heatcliff - Eastern Dawn | 2008 [Discover White Label]
Unknown Artist - Monster (Phil York & Dark By Design Remix) | 2007
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Sisiek 13 gru 2009, 21:33

Ogólnie to głosowanie ch.. jak siedem nieszczęść ;) Nie ma na co głosować, przemieszanie w grupach jak w tobołku u cyganki. Nie mówiąc już o takim zjawisku jak ten sam numer w jednej grupie tylko w różnych remixach. Ale jak coś to ja nic nie komentuje. Nie interesuje mnie to :D Zagłosowałem na parę wałków bo więcej nie zasługuje na nic.
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 13 gru 2009, 21:35

Ehhh... mialo byc profesjonalnie, a wyszlo jak zawsze :| No nic, zobaczymy, jak sie skonczy glosowanie, za 2,5h.

Sisiek napisał(a):Nie mówiąc już o takim zjawisku jak ten sam numer w jednej grupie tylko w różnych remixach

Sugerujesz, ze nie moglo sie tak stac, ze przy losowym sortowaniu remix i original mix wpadlo w ta sama 10? :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Sisiek 13 gru 2009, 21:36

sector napisał(a):Ehhh... mialo byc profesjonalnie, a wyszlo jak zawsze :|


Co byś nie robił i tak będzie dobrze (by Johny Knoxville) :D
Ostatnio edytowano 13 gru 2009, 21:38 przez Sisiek, łącznie edytowano 1 raz
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 13 gru 2009, 21:37

Sisiek napisał(a):Co byś nie robił i tak będzie dobrze (by Johny Knioxville) :D

haha! Madrego to i dobrze posluchac :> A prawda jest taka, ze wszyscy tak narzekaja a tylko przyjezdzaja na gotowe! (by Johnny)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Sisiek 13 gru 2009, 21:38

Mi w głosowaniu brakuje numerów od techno kolesi z Niemiec. Po co nam kawałki holendrów :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 13 gru 2009, 22:29

Tak przegladam sobie swoj folder z 2009 i musze powiedziec, ze umknelo nam naprawde duzo dobrych kawalkow z tego roku. W 2010 musze sobie koniecznie jakis plik txt zrobic gdzie bede zapisywal wszsytkie topowe produkcje, zeby potem nie bylo takich kwiatkow, jak teraz.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 13 gru 2009, 23:02

O, numer z 2006 roku, niezła patologia :> Co do sprawdzania dat wydania - B! pewnie by to zrobił, ale my raczej nie mamy akurat na to czasu ;) Zresztą przy tylu kawałkach to już prędzej napisałbym skrypt do robienia tego. A i Sisior, gdybyś posłuchał Gaia - Tuvan oryginał i remix to dużo ciężej znaleźć jakieś podobieństwa niż różnice ;)

Co do zawartości muzycznej, prawie w każdej grupie znalazłem 3 świetne utwory (tylko w drugiej strasznie słabo). Myślę że pod tym względem jest dużo lepiej niż np. rok temu. Renesans melodyjnego progressive i te sprawy.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Etap I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość