Tune Of The Year 2009

Uwagi odnosnie propozycji, glosowania jak i jego przebiegu.

Powrót do Etap I

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 16 gru 2009, 14:51

Nieeeee... Po tym wszystkim co razem przeszliśmy? :D W takim razie będę czynił swoją powinność :P Swoją drogą bardzo dobrze, że zagłosowałeś na Batignolles Blues ;>
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 16 gru 2009, 16:50

Muszę Was moi drodzy zmartwić, ale nie macie racji :D Przekomarzanki ciąg dalszy... Co Wy widzicie z tym Kimito? Gdzie mu do jego starszych numerów - kolejna ballada bez duszy, słuchałem tego dosyć często, mimo to nie pamiętam melodii.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 16 gru 2009, 17:16

yaper napisał(a):słuchałem tego dosyć często, mimo to nie pamiętam melodii.


Właśnie to cechuje te ambitniejsze, bardziej wyszukane produkcje... Jakże często zapamiętuje melodie różnego chłamu, którym karmię w pracy potencjalnych Klientów... Przecież zazwyczaj tak mamy (nie tylko ja), że wpada nam w ucho gówniany numer, którego chętnie pozbylibyśmy się z pamięci, a on dodatkowo umiejscawia nam sięw osrodku pamięci na kilka dni i nie pozwala nam o sobie zapomnieć... Takie utwory z reguły trafiają na najwyższe miejsca wszelkiego rodzaju top list ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 16 gru 2009, 17:32

Tylko mi akurat nie o to chodzi. Istnieje wiele progresywnych utworów, które nie powalają chwytliwymi melodiami, mają ciekawie zaaranżowane linie melodyczne, ale nie można o nich powiedzieć 'catchy'. Mimo to, jakoś po paru latach nadal mam w głowie nakreślony ich charakterystyczny obraz, specyficzne, magiczne brzmienie. W syrenkach Kimito tego 'feelingu' nie ma. Pamiętam jak napaliłem się na ten utwór w chwili jego premiery. Bardzo cenię twórczość Kimito to i ten numer brzmi porządnie, klasowo, nie przynosi wstydu artyście.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez bAchoR 16 gru 2009, 18:17

od Kimito Lopeza powinno być Selfish By Nature, a nie ten Such... Wasyl dał dupy i zdradził selfish :(

Selfish By Nature !!! Najlepsze track Kimito.
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 16 gru 2009, 18:35

Selfish By Nature jest z 2008.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez hanan 16 gru 2009, 22:51

to ja moze zrobie maly comingout i przyznam sie do glosu na Dash Berlin - Waiting. Glos oddany ze swojego konta i 12 fikcyjnych :D Po przesluchaniu stu progresywnych i jukejowych propozycji z TOTY, gdy nagle slyszysz taki glos (zwlaszcza na samym poczatku) to masz w d... ze bit jest prosty jak konstrukcja mlotka

sytuacja podobnie jednak jak Faces, ktore z grubsza podobalo sie osobom o roznych gustach i gdy brakowalo pomyslu na 3 glos to lapalo go Faces. Teraz, gdy juz zostaly same sycace walki nie sadze, by obydwa chocby otarly sie o final
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 16 gru 2009, 23:02

Dlatego lepiej oddac 2 glosy jak oddac 3 na sile zeby potem byly takie kwiatki jak teraz, ze przechodzi pop do takiego grona kawalkow jakie sa teraz.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Matvel 16 gru 2009, 23:07

Lepiej w ogóle nie głosować, bo potem kosztem innych przechodzą takie nieporozumienia jak Dash Berlin.

Moje głosy już oddane, problemu większego nie było bo niewiele utworów zostało które zasługują na miano utworu roku.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez phantom 17 gru 2009, 20:28

U mnie podobnie. Mówcie, że idę za trendem, ale przynajmniej jeden numer Voorna lub Moderatów zasługiwał na finał.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez pickars 18 gru 2009, 23:15

A ja w roku glosuje na mniejsze zlo, bo jakichs supermegawymiatajacego kawalka z tych wszystkich zgloszonych nie zauwazylem... moze zbyt wybredny jestem :lol: . Licze po cichu, ze moj faworyt na TOTY wyjdzie z grupy (grupa 5 konkretnie) ale nie robie sobie wielkich nadziei :). Blagam tylko po cichu, zeby w finale nie znalazl sie zaden pop :).
Avatar użytkownika
pickars
 
Wiek: 36
Skąd: Warsaw

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez d3cK 20 gru 2009, 16:40

5 grupa to istne przegiecie. a jak usłyszałem Will Holland feat. Line Froyset Things That Happen to malo co nie spadlem z krzesla. Mistrz! Nawiasem mowiac do cwiercfinalu nie przeszedl zaden z moich typow ale i tak slysze, ze w tym roku trance obrodzil slicznymi perelkami a nie jestem na czasie, gdyz przesluchuje nowosci z innego gatunku muzycznego:)
Przy okazji chcialem pozdrowic sectora i innych, ktorzy znakomicie zorganizowali cale glosowanie na utwor tego roku, brawo chlopaki, gratuluje!:)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 20 gru 2009, 18:09

d3cK napisał(a):ale i tak slysze, ze w tym roku trance obrodzil slicznymi perelkami a nie jestem na czasie


Sluchajac tych kawalkow, to faktycznie mozesz odniesc wrazenie, ze moze i jest dobrze, ale tak naprawde nie jest :) To co jest u nas to tylko tak naprawde ziarenko piasku tego co wyszlo w tym roku.

d3cK napisał(a):Przy okazji chcialem pozdrowic sectora i innych, ktorzy znakomicie zorganizowali cale glosowanie na utwor tego roku, brawo chlopaki, gratuluje!:)


Nie obylo sie bez malych wpadek, ale miejmy nadzijee, ze ogolnie to bedzie juz tylko lepiej z kazdym nastepnym razem. W koncu staralismy sie zrobic to dobrze, ale tak jak mowie, czlowiek uczy sie na wlasnych bledach :)

Dzieks! :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 21 gru 2009, 1:00

Cos mi sie pomieszalo i myslalem ze to juz dzisiaj (wczoraj) jest ostatni dzien glosowania :(
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 21 gru 2009, 1:04

Haha ja tak samo :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

TOTY 2009 - III etap - dzisiaj ostatni dzień głosowania

Postprzez bAchoR 21 gru 2009, 7:11

Kiedy ludzie w końcu przestaną podstawowe projekty nazywać Original Mix. Przecież to jest wieśniactwo :)
Co to w ogóle ma znaczyć Original Mix :) ?

Britney Spears - Sometimes (Original Mix) :lol:
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vidia 21 gru 2009, 9:18

nie straszcie mnie ;p Głosuję dopiero w trzeciej grupie. Dziś odebrałam mejla o treści: Zapraszamy do udzialu w III etapie glosowania na najlepszy utwor roku 2009 tych, ktorzy tego jeszcze nie uczynili. Glosowanie trwa do niedzieli 21.12 wlacznie. Przecież 21.12 to poniedziałek;>
no ale nic to, na zmianę ze słuchaniem Afterhours licze że dziś się wyrobię;]
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: TOTY 2009 - III etap - dzisiaj ostatni dzień głosowania

Postprzez Alexandra 21 gru 2009, 9:47

bAchoR napisał(a):Kiedy ludzie w końcu przestaną podstawowe projekty nazywać Original Mix. Przecież to jest wieśniactwo :)
Co to w ogóle ma znaczyć Original Mix :) ?

Britney Spears - Sometimes (Original Mix) :lol:

łosz ciul, Ty to se zawsze problem znajdziesz :) jakbys miał wieczna ciotę :|
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 39
Skąd: Katowice

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 21 gru 2009, 11:42

bAchoR napisał(a):Kiedy ludzie w końcu przestaną podstawowe projekty nazywać Original Mix. Przecież to jest wieśniactwo :)
Co to w ogóle ma znaczyć Original Mix :) ?


Rafal ogarnij sie bo juz wymyslasz wszedzie problemy. Ludzie nigdy nie przestana nazywac kawalkow Original Mix bo nazywali je tak bardzo dawno i napewo przez dlugo jeszcze beda i nic nie wskazuje na to, zeby to sie zmeinilo, wiec i u nas tak bedzie. Jakos do tej pory nikt sie nie skarzyl na takie nazewnictwo i slusznie bo nie widze problemu.
A jaki tutaj przyklad wiesniactwa? Wiesniactwem moze byc chodzenie w jeansach i gumowcach a napewno nie nazywanie oryginalnej wersji tracka original mix.

Vidia napisał(a):nie straszcie mnie ;p Głosuję dopiero w trzeciej grupie.

Vidia napisał(a):no ale nic to, na zmianę ze słuchaniem Afterhours licze że dziś się wyrobię;]


Bez kitu, ale nie potrafie sobie wyobrazic jak mozesz glosowac w takim tempie :lol: Zwlaszcza, ze wszystkie kawalki juz dawno przesluchalas :>
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Vidia 21 gru 2009, 12:00

ale nie wszystkie pamiętam [odsłuch 1-2 razy]. Nie wszyscy mają tyle czasu co Ty; zwyczajnie nie miałam parę dni dostępu do netu [pisałam więcej, ale mi zjadło post i już mi się nie chce odtwarzać;]
grupa 4 byla mocna, jedynie tam był mały problem z wyborem. Jeszcze tylko gr. 5 została:p
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Etap I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość