Tune Of The Year 2009

Uwagi odnosnie propozycji, glosowania jak i jego przebiegu.

Powrót do Etap I

Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 18 lis 2009, 17:19

Tutaj mozecie pisac wszelkie problemy, skargi, wnioski oraz zazalenia.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009 - 5 propozycji

Postprzez Matvel 18 lis 2009, 18:02

Z regulaminu:
sector napisał(a):Etap pierwszy: bedzie trwal do 30.12.2009

sector napisał(a):Etap drugi: bedzie trwal od 01.12.2009


Coś jest chyba nie tak?
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 18 lis 2009, 19:30

Poprawilem juz. Powinno byc 30.11.2009. Drugi jest juz dobrze.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez soczek 18 lis 2009, 20:34

Jakie gatunki są uznawane? Bardziej "ambitne" (jeśli można tak nazwać), czy typowe produkcje z audycji typu TATW czy ASOT też są uznawane?
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 18 lis 2009, 20:58

soczek napisał(a):Jakie gatunki są uznawane? Bardziej "ambitne" (jeśli można tak nazwać), czy typowe produkcje z audycji typu TATW czy ASOT też są uznawane?


Jak sama nazwa forum mowi Forum Muzki Elektronicznej (oprocz vixy oczywiscie).
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez soczek 18 lis 2009, 22:14

sector napisał(a):
soczek napisał(a):Jakie gatunki są uznawane? Bardziej "ambitne" (jeśli można tak nazwać), czy typowe produkcje z audycji typu TATW czy ASOT też są uznawane?


Jak sama nazwa forum mowi Forum Muzki Elektronicznej (oprocz vixy oczywiscie).

Wiem, ale jeżeli większość propozycji będzie to tech czy minimal, to śmiesznie wyskakiwać z trancem ;)
soczek
 
Skąd: Nowy Sącz

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 18 lis 2009, 22:27

Kolego sympatyczny. Tutaj jest szeroko pojeta muzyka elektroniczna. Nie mniej jednak na forum i tak 99% uzytkownikow slucha Trensu (UK, progressive, tech itp). Wiec, nie masz co pisac, ze smiesznie bedzie. Wpisuj swoje najlepsze numery tego roku i juz.

Reasumujac, to nadal glownie forum trensowe.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 20 lis 2009, 16:16

Dokładnje! Pisz co chcesz i nie przejmuj się innymi. Zresztą po pierwszych postach widać, że swoje typy podają także zamulacze i klikmeni - oć to wolność słowa i wyznania przecie! :P
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez d3cK 29 lis 2009, 12:55

W transie nie siedze juz od jakiegos czasu ale wciaz kocham ten gatunek, przesluchalem kilka walkow ktore osoby podaly w swoich typowaniach i musze przyznac, ze sa znakomite. Mimo wszystko w tym roku stalem sie techno-klikaczem, zatem postawie na utwory, ktore dobrze znam, a za odsluch pozostalych propozycji wezme sie chyba w 2010 roku :P
Kurcze, tyle ciekawych utworow a czlowiek nawet nie ma kiedy im sie dobrze przyjrzec :/
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 01 gru 2009, 13:56

Dzis zrobilem juz wszystkie grupy. Wszystko zostalo polosowane. Wszedzie gdzie udalo mi sie znalezc odsluch na necie (szukalem tego doslownie tylko na youtube i google) wkleilem link pod spodem. Siedzialem nad tym ok. 3h, wiec jesli czegos brakuje, cos jest nie tak, ktos ma propozycje czy chcialby mnie poprawic to piszcie tutaj co i jak.

Bym zapomnial. Wyniki w kazdej z grup sa ukryte. Ma to na celu zapobiec sugerowaniu sie glosami innych. Wszystko zostanie ujawnione po zakonczeniu glosowania.

Pod ankietami mozna dowolnie dyskutowac na temat kazdej z grup, kawalkow itp. Swoje golsy tez mozna podawac. Znajac zycie i tak ktos poda ze zaglosowal na numer 1 a tak naprawde zaglosuje na cos zupelnie innego :D
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Alexandra 01 gru 2009, 23:04

jasny penis, nie zauwazylam ze mozna dac 3 głosy i w pierwszych trzech grupach walnelam po jednym glosie, a moglam dac wiecej :(
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 38
Skąd: Katowice

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez Matvel 01 gru 2009, 23:08

Ja już głosowanie mam za sobą, w dwóch grupach zagłosowałem po jednym kawałku bo nic więcej nie zasługiwało na głos :D Ogólnie dobra sieczka jest i jestem szalenie ciekaw co tam przejdzie do finału. Oby tylko nie takie padaki jak Dash Berlin albo Corsten ;]
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 01 gru 2009, 23:18

Sectorze, coś zostało przeoczone i mnie wychodzi inaczej... Głosowało 31 osób po 5 utworów, co daje wynik 155, nie natomiast 151. Musi brakować 4 utworów i akurat tego jestem pewien, bo brakuje chociażby dwóch numerów typowanych przeze mnie, tj. Shiha, Dr. K, Nii - Am Alive feat. Sarah Blacker (Martin Roth 'Home Is Where We Belong' Remix) oraz Ivan Nikusev & Wav-E – No More Sadness (Bobby Deep Remix), albo ja już całkiem oślepłem... Tak więc oznajmiam tym samym, że jestem jedną z tych poszkodowanych osób, abstrahując od samych artystów oczywiście ;P
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 01 gru 2009, 23:50

Sector nie sprawdził, czy ktoś nie edytował postów po ich napisaniu - pewnie jakieś inne (starsze) Twoje propozycje zostały uwzględnione. Jeśli Ci zależy na nowych, to wystartujemy głosowanie ponownie w grupach, w których się znalazły.

A utworów rzeczywiście jest 151 - głosowań 31*5 = 155, ale 4 się powtórzyły.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 01 gru 2009, 23:56

Alexandra napisał(a):jasny penis, nie zauwazylam ze mozna dac 3 głosy i w pierwszych trzech grupach walnelam po jednym glosie, a moglam dac wiecej :(

Skasowałem Twoje głosy z grup, w których zagłosowałaś mniej niż 3 razy. Teraz się popraw :>
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez dj3500 02 gru 2009, 0:28

OK, grupy 1,3,7,10 zostały edytowane. W związku z tym skasowaliśmy wszystkie głosy i prosimy o ponowne zagłosowanie w tych grupach tych, którzy już to uczynili.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez sector 02 gru 2009, 2:27

wasyl napisał(a):Głosowało 31 osób po 5 utworów, co daje wynik 155, nie natomiast 151. Musi brakować 4 utworów i akurat tego jestem pewien, bo brakuje chociażby dwóch numerów typowanych przeze mnie, tj. Shiha, Dr. K, Nii - Am Alive feat. Sarah Blacker (Martin Roth 'Home Is Where We Belong' Remix) oraz Ivan Nikusev & Wav-E – No More Sadness (Bobby Deep Remix),


Tak jak napisal wyzej dj3500, kawalki sie powtarzaly, co widac nawet po postach uzytkownikow w temacie, gdzie sie podawalo swoje propozycje. Dlatego zamiast 155 zrobilo sie 151! 4 numery sie pokrywaly z innymi. To raz.

Dwa to nie zauwazylem tego, ze zmieniles swoj post! W przypadku gdy Yaper zemianial glosy wyroznil zmiane swojego glosy za pomoca [ b ] u Ciebie jedynie byla mala informacja pod postem i do tego mala czcionka. Dlatego to przeoczylem. Przyznaje moja wina, jednak chcialem sie z tym jak najszybciej uwinac. Nie dosc, ze rano siedzialem nad tym kupe czasu to jeszcze teraz sprawdzalem wszystkie glosy po 3x co zajelo mi prawie tyle samo czasu co rano.

Mam jednak nadzijee, ze juz teraz wsyzstko jest ok i kazdemu wszystko sie zgadza!

Tak jak napisal dj3500. Ci wszyscy, ktorzy glosowali juz w grupach 1, 3, 7, 10, musza zaglosowac jeszcze raz, poniewaz wszystkie glosy zostaly zresetowane!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 02 gru 2009, 9:27

dj3500 napisał(a):Jeśli Ci zależy na nowych, to wystartujemy głosowanie ponownie w grupach, w których się znalazły.


noo-->

dj3500 napisał(a):OK, grupy 1,3,7,10 zostały edytowane. W związku z tym skasowaliśmy wszystkie głosy i prosimy o ponowne zagłosowanie w tych grupach tych, którzy już to uczynili.


dziekujat ;)

sector napisał(a):Dwa to nie zauwazylem tego, ze zmieniles swoj post! W przypadku gdy Yaper zemianial glosy wyroznil zmiane swojego glosy za pomoca [ b ] u Ciebie jedynie byla mala informacja pod postem i do tego mala czcionka. Dlatego to przeoczylem.


Tak to prawda, nie załączałem dodatkowej informacji, żeby nie robić niepotrzebnie zamieszania, gdyż wyszedłem z założenia, że głosy będziesz zliczał dopiero dnia wczorajszego ;). Ważne, że już problem rozwiązany. Jeszcze raz dzięki za poważne potraktowanie sprawy ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez wasyl 02 gru 2009, 10:55

Matvel napisał(a):Ja już głosowanie mam za sobą, w dwóch grupach zagłosowałem po jednym kawałku bo nic więcej nie zasługiwało na głos :D


heh, ja też, natomiast widzę też co dzieje się w 10 grupie i tam z kolei chętnie oddałbym przynajmniej 6 głosów :P
Można rzec, że grupa nr. 10, to tzw. grupa śmierci ;)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2009

Postprzez yaper 02 gru 2009, 11:45

A u mnie znowu w gr10 straszna cienizna i ciężko było coś wybrać.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Następna strona

Powrót do Etap I

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron