Tune Of The Year 2010

Skargi, wnioski, zażalenia
Głosowanie na najlepszy numer 2010 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2010

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez wasyl 11 sty 2011, 22:26

No to może jeszcze ja się wypowiem... Otóż może nie tyle jestem zadowolony z samego zestawienia tegorocznego TOTY, co z samej kolejności tegoż zestawienia. Naprawdę nigdy nie wierzyłem, że coś, na co będę oddawał głosy, począwszy od pierwszej rundy, znajdzie się nawet nie tyle na podium, co ostatecznie pozostanie tym numerem 1. Bardzo dobrze się stało, że tak się właśnie stało. Pragnę wspomnieć o czymś, o czym nie dane było mi tutaj czytać, a bardzo szkoda. Mianowicie chciałbym pogratulować mojemu serdecznemu przyjacielowi - Kubie (dj3500) :D za tak majestatyczne sklejenie materiału, którego ja sam nigdy nie skleiłbym w takim stylu. Przejście na Hurts miało być takie fatalne? No to możesz być spokojny - nie było. Ba! Lepiej wpleść się tego nie dało IMO. Przyznam się też, że w konspiracji poproszono mnie o próbę zmiksowania M z It's Just a Bad Dream i po kilku próbach poddałem się... Powiedziałem sobie - nie! Tego się nie da zmiksować, a już na pewno nie da się wejść z Carbonami po utworze o tak innym brzmieniu... Kuba podołał temu trudowi i za to uważam, iż należą się zdecydowane słowa uznania. Podobało mi się, pracuj dalej :D.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez peterhol9 11 sty 2011, 22:38

wasyl napisał(a): Przejście na Hurts miało być takie fatalne? No to możesz być spokojny - nie było. Ba! Lepiej wpleść się tego nie dało IMO.

that's right :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Freezer 11 sty 2011, 23:44

OMG! Coś nie mogę uwierzyć, że piszą to ludzie z tego forum... Hurts...
Avatar użytkownika
Freezer
Shipwrecked
 
Wiek: 36
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez dj3500 11 sty 2011, 23:59

wasyl napisał(a):Mianowicie chciałbym pogratulować mojemu serdecznemu przyjacielowi - Kubie (dj3500) :D za tak majestatyczne sklejenie materiału, którego ja sam nigdy nie skleiłbym w takim stylu. Przejście na Hurts miało być takie fatalne? No to możesz być spokojny - nie było. Ba! Lepiej wpleść się tego nie dało IMO. Przyznam się też, że w konspiracji poproszono mnie o próbę zmiksowania M z It's Just a Bad Dream i po kilku próbach poddałem się... Powiedziałem sobie - nie! Tego się nie da zmiksować, a już na pewno nie da się wejść z Carbonami po utworze o tak innym brzmieniu... Kuba podołał temu trudowi i za to uważam, iż należą się zdecydowane słowa uznania. Podobało mi się, pracuj dalej :D.

Ależ bezczelny podliz, drogi przyjacielu :mrgreen: Między M i Deep Fogiem nie powiedziałbym, że jest jakieś przejście ;) Natomiast to poprzednie jakoś wyszło. Przypominam o zaległych reckach do dwunastej edycji BMu! ;)

Co do Hurts. Też uważam, że to dobrze, że się pojawiło, choć początkowo byłem dość sceptyczny. Zawsze to otwarcie na nowe gatunki, coś spoza tego całego kotła trance-prog-house-techno. W ogóle fakt, że gdzieś w połowie stawki znalazł się taki synthpop, a na drugim miejscu ambient, uważam za dobrze rokujący dla przyszłości forum w obliczu czasów, gdy trance (a także niestety i progi) mają coraz mniej do zaoferowania słuchaczom, a tych apetyt na nowe doznania muzyczne również wszak rośnie.

Skoro jest już tu z nami Deep Fog, to: życzyłbym sobie od Ciebie jakichś nowych dobrych propozycji. Ostatnio coś cicho :>
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez d3cK 13 sty 2011, 21:34

Kasper napisał(a):Lepiej bym tego nie ujął cały ich album jest świetny, ale ten numer to całkowite mistrzostwo... my whole life...


świetny kawałek i teledysk.
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez TrancEye 15 sty 2011, 1:47

d3cK napisał(a):
Kasper napisał(a):Lepiej bym tego nie ujął cały ich album jest świetny, ale ten numer to całkowite mistrzostwo... my whole life...

świetny kawałek i teledysk.


pierwszy raz to slysze, genialne to jest
Avatar użytkownika
TrancEye
Uplifter
 
Wiek: 40
Skąd: Toruń

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez bAchoR 15 sty 2011, 11:45

Zadałem Wam prowokacyjne pytanie. Podaliście w miarę sensowne argumenty. Ale skupmy się na ,,racji''.
Kto dał wam prawo racji ? :) A może ani ja, ani żaden z Was nie ma racji ? Co to w ogóle racja i czemu ktoś ma ją mieć, a ktoś nie ? Zwłaszcza iż tematu nie można zakoćwiczyć o żadną udowodnioną wiedzę, jak wielkość planet w Układzie Słonecznym czy wpływ Słońca na okres wegetacyjny ryżu w Chinach (pozdro dla Piotra).
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez sector 15 sty 2011, 12:31

Moja racja jest bardziej mojsza niz Twojsza! I w morde dac moge dac!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez bAchoR 15 sty 2011, 12:46

Bo moja racja jest racja najmojsza !
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 37
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Matvel 16 sty 2011, 19:59

Dla miłośników tego wycia :D
http://www.be-at.tv/#/brands/sunday-bes ... 010/hurts/

Ogólnie fajna stronka.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez peterhol9 16 sty 2011, 20:20

bAchoR napisał(a): (pozdro dla Piotra).
którego? :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Rapture 17 sty 2011, 23:42

Ykhm,nie zeby to bym jakis fanclub Hurts ale

MISTRZ!
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Kasper 18 sty 2011, 12:58

Niedługo ich 3 koncerty w Polsce.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez d3cK 18 sty 2011, 21:54

Nie żebym był jakimś fanem Hurts, ale wg mnie są oni dla mnie objawieniem roku. Ich muzyka weszła z hukiem do radia prezentując przy tym wysoki poziom muzyczny, nie grają lipy ("nie ma lipy!"), grają ambitnie, mądre słowa (co jest ewenementem jeśli chodzi o dzisiejszą muzykę popularną - niedługo teksty "wsadź mi penisa w mordę" będzie chlebem powszednim), ciekawe teledyski, a muzyka i stroje nawiązują do świetnej ówcześnie muzyki z UK z lat 80-90. Podoba mi się! Ściągam ich album :)

Żeby nie było offtopa - dla mnie wybór tego tracka to tragedia, choć jest w miarę niezły. W 2010 wyszło mnóstwo lepszych, świetnych tracków.
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do Tune Of The Year 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron