Tune Of The Year 2010

Skargi, wnioski, zażalenia
Głosowanie na najlepszy numer 2010 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2010

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez yaper 11 gru 2010, 16:11

Ale kapa, nic z moich typów nie przeszło dalej, co uważam za porażkę trance w tym roku. Idę zapalić znicz i zapłakać cicho w kącie. Pozostaje głosować na 'The Witch' do czego zachęcam wszystkich porządnych transowiczów.

PS: Hurts w zestawieniu?! Epic fail... Po cichu kibicowałem Caribou, które wkręciło mi się grając w FiFę 11, no ale life hurts...

I think you must capture one... you must! Vote for the WITCH!

Obrazek
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Matvel 11 gru 2010, 16:27

Hurts również mi nie bardzo pasuje w takim głosowaniu, ale jak sprawdziłem jest to niby electropop więc do muzyki elektronicznej się zalicza.

@down: w remixie Prydza to spoko, dobrze że nie Armisia
Ostatnio edytowano 11 gru 2010, 16:38 przez Matvel, łącznie edytowano 1 raz
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez PaulCane 11 gru 2010, 16:30

Mi się nie podoba, że przeszły szczególnie 2 propozycje, a konkretniej faithless w remixie prydza i hurts, ale ogólnie jest całkiem dobrze :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez TBk2000 11 gru 2010, 16:47

Az trzy z moich propozycji przeszlo dalej, z czego Sun To Me odnotowalo pokazna ilosc punktow, co dobrze wrozy temu numerowi w dalszej czesci zabawy ;-). Mile zaskoczony jestem awansem Liquid Soul - Devotion (Protoculture Remix), ktoremu nie dawalem wiele szans, ale sadze, ze juz dalej nie przejdzie. No i na koniec Ivan Nikusev & Wav-E – Aurora (Airwave Breaks Remix), ktory z tej calej masy MM-wego plumkania, zasluzyl chyba na wsparcie stalych odbiorcow tego labelu ;-). Pozostalych dwoch propozycji mi nie szkoda, choc jesli mialbym stawiac wylacznie na Trance, to tylko z ich udzialem.

Na koniec zycze powodzenia dj3500, ktory w podsumowaniu bedzie mixowal CBL z 00.db :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Matvel 11 gru 2010, 16:51

TBk2000 napisał(a):Na koniec zycze powodzenia dj3500, ktory w podsumowaniu bedzie mixowal CBL z 00.db :D.


Pod tym względem może być bardzo ciekawie :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez yaper 11 gru 2010, 16:51

Akurat Liquid Soul - Devotion (Protoculture Remix) jest arcyporządne zatem możesz liczyć na mój głos w jego sprawie. Z 'Sun To Me' miałem zagwozdkę, bo sfera instrumentalna jest porządna, ale wokal Faithless mnie skutecznie od tego numeru odrzucił - chętnie posłuchałbym duba.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez TBk2000 11 gru 2010, 17:25

Faithless bez wokalu to juz nie Faithless ;-P, i imo poza swietna robota '00' i TDB, jest to drugi mocny element tego numeru, bez ktorego kawalek bylby tylko w polowie tak dobry, no ale Faithless sie lubi albo nie ;-). Devotion wielka niespodzianka rocznego podsumowania? bylbym zaskoczony! :D.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez wasyl 11 gru 2010, 17:28

Z moich propozycji przeszły 2 typy, więc też całkiem nieźle... Wczoraj ułożyłem już zestawienie do TL mojego TOTY 2010, gdzie nie zagram żadnej pozycji z tych, które wytypowałem tutaj, a do dlatego, że część by się powieliła, a pozostała część po prostu by nie przeszła :). Reasumując, dość dobrze to wygląda :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez yaper 11 gru 2010, 17:34

TBk2000 napisał(a):Faithless bez wokalu to juz nie Faithless ;-P, i imo poza swietna robota '00' i TDB, jest to drugi mocny element tego numeru, bez ktorego kawalek bylby tylko w polowie tak dobry, no ale Faithless sie lubi albo nie ;-)


Akurat w tym numerze wokal mi nie pasuje, ale to czysto subiektywna kwestia. Generalnie uwielbiam wokal Faithless, w tym roku furorę robi remiksowanie 'Not Going Home' i chętnie usłyszałbym wersję pana 00 - na pewno wypadłoby to lepiej, bo i wokal jakiś taki bardziej plastyczny jest. Anyway, odtrzaskam jeszcze 'STM', a nuż się wkręci mocniej, a głos pewnie i tak oddam, bo konkurenci słabi.

TBk2000 napisał(a):Devotion wielka niespodzianka rocznego podsumowania? bylbym zaskoczony! :D.


Szczerze mówiąc wolałbym na jego miejscu Protoculture - Music is Forever (to jest dopiero kocur), ale i tak jest dobrze.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Transi 11 gru 2010, 17:46

Głosy oddane - ładnie się grupy ułożyły :)

"Sun To Me (00.db Remix)" będzie dostępne za darmo w najbliższym czasie :)
Avatar użytkownika
Transi
Keep It Dark
 
Skąd: Gorlice

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez dj3500 11 gru 2010, 18:09

yaper napisał(a):nic z moich typów nie przeszło dalej, co uważam za porażkę trance w tym roku

No bo trance trochę poległ w tym roku :> Ale te numery trance, które przeszły, nie są złe imo.
TBk2000 napisał(a):Na koniec zycze powodzenia dj3500, ktory w podsumowaniu bedzie mixowal CBL z 00.db :D.

Będzie grubo. Może znowu wyjdzie coś na kształt przejścia z Papillona w Rulebooka :mrgreen:
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez phantom 11 gru 2010, 18:11

Matvel napisał(a):Hurts również mi nie bardzo pasuje w takim głosowaniu, ale jak sprawdziłem jest to niby electropop więc do muzyki elektronicznej się zalicza.

Nie trzeba sprawdzać. To po prostu reaktywowany synth-pop z lat 80. Dużo ciekawszą propozycją byłoby "Better Than Love", bo tam przynajmniej konkretnie dają syntezatorami, a i utwór bardziej wyrazisty.

Nie rozumiem szumu wokół remiksów "Not Going Home". Właściwie nic nie wnoszą w stosunku do wersji albumowej i - w przypadku Prydza - wypada to poniżej możliwości i oczekiwań. Mimo to głosuję na ten numer, bo lubię wersję Faithless, no i przynajmniej pasuje do tytułu TOTY w przeciwieństwie do niektórych niszowych propozycji.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez sector 11 gru 2010, 18:43

phantom napisał(a): no i przynajmniej pasuje do tytułu TOTY w przeciwieństwie do niektórych niszowych propozycji.

Otoz to Panie Kolego! Otoz to!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Tulipan aka Nexus 11 gru 2010, 19:04

jestem megazadowolony ze kawalek Nomad - Taken dostal az 5 glosów :) jest to tak czy siak moj TOTY 2010 \o/ ciesze sie rowniez ze az jedna z moich propozycji przeszla dalej mianowicie Cirez D - Glow :) na tym etapie z racji tego ze mam cala wolna niedziele dobrze sie wslucham w kawalki ktore przeszly bo prawie zadnego nie znam i malo odsluchiwalem w tamtym etapie wiec teraz bedzie bardziej obiektywnie :) Licze ze wygra najlepszy czyli Gaia - Tuvan :P
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez SRGnt 11 gru 2010, 20:42

Tulipan aka Nexus napisał(a): ciesze sie rowniez ze az jedna z moich propozycji przeszla dalej mianowicie Cirez D - Glow :)

Cieszę się razem z Tobą, bo Glow to kawałek zdecydowanie wart dalszej uwagi w konkursie :D
Poza tym przeszły moje 2 kawałki, więc też jest nieźle :)
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Vidia 11 gru 2010, 21:43

Ja się, jak już pisałam w SB, cieszę z przejścia przynajmniej jednego podanego przeze mnie utworu dalej (She moves w remiksie); rok temu nic z moich propozycji nie przeszło, ale dalej pamiętam jak bardzo uradowały mnie dwa głosy oddane - przez nie wiem kogo (: - na Tomcrafta (który nota bene z tego, co przesłuchałam, nie wydał w tym roku nic godnego większej uwagi - w przeciwieństwie do roku zeszłego). Troszkę zasmuciło mnie, że Luetzenkirchen - Summer smile dostał tylko 4 głosy (razem z moim). Nie jest to może superkawałek, ale mniemałam, że takie brzmienie znajdzie nieco więcej zwolenników. Aczkolwiek musze przyznac, że Luetzenkirchen miał producencko dużo słabszy ten rok niż 2009, niestety. Myślę, że mało brakowało, aby uwielbiane przeze mnie '909+' przeszło (żałuję tym bardziej, że 'We are' przeszło, moim zdaniem jest to dużo słabszy utwór; mam nadzieję że nie przejdzie dalej, mimo pieknego motywu w środku). No ale jak to ostatnio napisal Rafał, podobno mam dziwny gust :D ;] W zeszłym roku na ten przykład bardzo liczyłam na przejście dalej czegoś od Moderata, bo w moim odczuciu projekt ten zdecydowanie na to zasługiwał. Tak się jednak nie stało...
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez PaulCane 11 gru 2010, 21:54

z tego co pamiętam na EPce na której jest Summer Smile od Lutzenkirchen były lepsze utwory (nie pamiętam jak się nazywały, ale wg. mnie Summer Smile był jednym ze słabszych utworów na tamtym wydawnictwie)
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez phantom 11 gru 2010, 22:59

Vidia napisał(a):Troszkę zasmuciło mnie, że Luetzenkirchen - Summer smile dostał tylko 4 głosy (razem z moim).

Ha, a "Hateful" aż jeden (razem z moim) :D. Toż to nawet "2 Hearts" dostało więcej.
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Vidia 12 gru 2010, 0:06

hehe, dla mnie 'Hateful' jest kompletnie niestrawne - tak teraz jak i za pierwszym odsłuchem; tak od strony muzyki jak od strony video ;] Co do EPy Luetzenkirchena 'Phuture disco vibes' to właśnie 'Summer smile' najbardziej mi się widział, a w każdym razie uznałam go za najodpowiedniejszy do wstawienia tu ;]
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez d3cK 18 gru 2010, 16:19

dlaczego alan_fitzpatrick-face_of_rejection jest w TOTY skoro wyszedl w 2009 roku?
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tune Of The Year 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron