Tune Of The Year 2010

Skargi, wnioski, zażalenia
Głosowanie na najlepszy numer 2010 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2010

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez sector 18 gru 2010, 16:30

To nas ktos oszukal z tym numerem! W takim razie, numer zostal skasowany z ankiety, jednak z tego powodu MUSICIE ZAGLOSOWAC JESZCZE RAZ W 1 GRUPIE!!!!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Stelmach 18 gru 2010, 21:59

A o starych, dobrych naganiaczach Luetzenkirchena spod znaku Paffendorf już nie pamiętacie :D ?

Nexus mi ciągle powtarza, że bardzo lubi Crazy Sexy Marvelous 8-) Zresztą ja też.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez SRGnt 19 gru 2010, 9:17

d3cK napisał(a):dlaczego alan_fitzpatrick-face_of_rejection jest w TOTY skoro wyszedl w 2009 roku?

Bez jaj panowie, wyszedl bodajze w grudniu 2009, to kiedy niby mialby sie pojawic w glosowaniu skoro co roku rozpoczyna sie onow listopadzie? :/ A czy wszystkie utwory sa juz powydawane? Niepotrzebne zamieszanie i nie ladnie z tym usuwaniem teraz :/
Avatar użytkownika
SRGnt
 
Wiek: 41
Skąd: Lublin

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Matvel 19 gru 2010, 10:51

SRGnt napisał(a):
d3cK napisał(a):dlaczego alan_fitzpatrick-face_of_rejection jest w TOTY skoro wyszedl w 2009 roku?

Bez jaj panowie, wyszedl bodajze w grudniu 2009, to kiedy niby mialby sie pojawic w glosowaniu skoro co roku rozpoczyna sie onow listopadzie? :/ A czy wszystkie utwory sa juz powydawane? Niepotrzebne zamieszanie i nie ladnie z tym usuwaniem teraz :/


Prawie - 30 Nov 2009

Decyzja moim zdaniem jak najbardziej słuszna, 2009 to jednak 2009 a my wybieramy utwór 2010.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez dj3500 19 gru 2010, 11:07

Jak to wyszło to jeszcze był czas na zgłaszanie utworów w poprzednim TOTY. Swoją drogą przy obecnych zasadach rzeczy wydane w grudniu mają pecha :] Można by rozważyć zmianę kiedyś, no ale na razie jest jak jest.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Vidia 19 gru 2010, 11:12

Dokładnie. Jestem za rozważeniem zmiany w przyszłości, bo tak jest trochę niesprawiedliwie.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Matvel 19 gru 2010, 11:18

Zawsze można zrobić tak jak z The Witch. Zostało zgłoszone zanim wyszło, tylko trzeba być pewnym że wyjdzie nie tak jak z kilkoma innymi utworami.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Rado 21 gru 2010, 12:39

Pojawią się te wyniki ? Bo piszę, że ankieta do wczoraj więc wypadałoby ją chyba zakończyć.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez TBk2000 21 gru 2010, 13:25

No i tak jak sadzilem, Devotion zakonczyl swoj wyscig na etapie III przegrywajac z Domased Electronica i Carbon Based Lifeforms. Ale za to wciaz Aurora i Sun To Me deklasuja swoich przeciwnikow ;-p. Wielu pewnie tez ucieszy obecnosc The Witch w finale :-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Rado 21 gru 2010, 13:55

Pięknie, pięknie, pięknie! Tylko teraz Taxi czy The Witch, będzie bardzo trudny wybór. Fajnie również, że jest Sun To Me i Nothing Else Matters. Teraz będzie dopiero zacięty bój. Z moich faworytów nie przeszedł tylko Goosebumps.
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez demens 21 gru 2010, 15:40

Ech no i zapomniałem zagłosować, tzn. zrobiłem to kilka dni temu tylko w pierwszej grupie a resztę zostawiłem na wczoraj. Ale i tak moje głosy nic by nie zmieniły :D W takim układzie chyba najlepiej wypada "The Witch", choć muszę jeszcze dokładniej się wsłuchać w "Aurora" (słuchałem tylko raz w niezbyt sprzyjających warunkach, mimo to dało się odczuć "grubość" numeru).
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Tulipan aka Nexus 21 gru 2010, 19:32

to jakie kawalki przeszly ? Widze ze moje Cirez D - Glow chyba przeszlo wiec ciesze sie strasznie, ogolnie weszly dobre numery na kazdy chyba oddalem swoj glos moim faworytem w tym momencie jest Nothing Else Matters :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Matvel 21 gru 2010, 19:59

Nothing Else Matters będzie coś widzę moim Tuvanem tego roku. W ogóle nie trawię tego numeru. The Witch jest zajebiste, ale czy zasługuje na tytuł TOTY? Jakoś bardziej na utwór roku pasuje mi Taxi bądź Glow.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez yaper 21 gru 2010, 20:02

A ja znowu mam mieszane uczucia i ponarzekam jak stara baba.

Generalnie lwia część tego na co zagłosowałem przeszła dalej, ale niestety mój faworyt 'Devotion' przepadł w odmętach infamii.

Cieszy awans remixu do 'Ararat', 'The Witch' rewolwerowca Askewa, 'Glow' czyli kolejna pompka z aliasu Cirez D, 'It's Just A Bad Dream', który dzięki TOTY poznałem i bezgranicznie polubiłem. To będą raczej moi faworyci do zagłosowania, zatem trudny czeka mnie wybór.

Smuci lekko, że zamiast całkiem dobrego 'Supersede' przeszedł o wiele słabszy 'M' - nie mogę w tym drugim znaleźć tego coś, co tak zachwyca pozostałych głosujących, no nie mogę :/

@Rado, to chyba jasne, że 'The Witch'! Generalnie nie głosujcie na 'Taxi', bo to marne popłuczyny po wcześniejszych petardach Pattersona, moje osobiste rozczarowanie znając dorobek tego artysty, zwykłe odcinanie kuponów, do tego wykonane bez smaku i pazura. O wiele bardziej na tym miejscu widziałbym John Askew - Blackout (Simon Patterson Remix), bądź bliski stylowi Simona kawałek Matt Everson - Heist Manoeuvre (Nick Sentience Remix).
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez sector 21 gru 2010, 20:06

yaper napisał(a):Generalnie nie głosujcie na 'Taxi', bo to marne popłuczyny po wcześniejszych petardach Pattersona
yaper napisał(a):O wiele bardziej na tym miejscu widziałbym John Askew - Blackout (Simon Patterson Remix)

Mądrego to i dobrze posluchac. Ja to widze podobnie jak i Ty. TAXI mowimy zdecydowane i stawnowcze NIE!

Pojawila sie ostatnia grupa. 13 trakow, oddac mozna 3 glosy. Czas macie narazie do 29, ale mozliwe, ze dj3500 to zmieni bo to w koncu on ulozy z klockow koncowego seta! Niech wygra najlepszy i niech nie bedzie to gowno!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez yaper 21 gru 2010, 20:13

Generalnie na tym etapie mistrzostw (:D) wszyscy mają swoich faworytów zatem i czas do zagłosowania mógłby być mniejszy. Mi tam rybka, aczkolwiek jeszcze muszę podjąć decyzję o moim trzecim głosie, o którego biją się 2 utwory.

Co do tego 'gówna' to również mam nadzieję, że tak się nie stanie i wygra jeden z utworów, na które oddam głos (co za skromność), a nurty takie jak UK trance, progressive i tech house winny usatysfakcjonować przeciwników przesłodzonych wokali.
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Tulipan aka Nexus 21 gru 2010, 20:28

Dwa glosy mam trafione w ciemno ale o prawo do trzeciego miejsca u mnie bija sie bardzo intensywnie dwa dobre progi :) Nie glosowalem na Witch i na Taxi :) Ogolnie naprawde fajne kawalki przeszly jednak teraz zaluje ze nie dałem Melatrona Fleminga bo mysle ze mialby wieksze szanse niz Sun to me. No dobra czekamy z niecierpliwoscia jak sie potoczy dalej gra :) Wybierzcie mądrze i zeby to nie bylo gówno :) (kolejny dobry tekst z forum hehe)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez Rado 21 gru 2010, 20:30

Fakt Blackout również ubóstwiam tyle, że to jednak odświeżony numer i wolałem postawić na coś z tego roku. Gdy idę sobie w słuchawkach ulicą i słucham The Witch to mam dreszcze ostatnio - fenomen :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez PaulCane 21 gru 2010, 20:37

no ja ostatnio mam ciary jak idę/stoje i czegokolwiek słucham... bo jest mi po prostu zimno :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Tune Of The Year 2010

Postprzez sector 21 gru 2010, 22:03

to moze zaglosuj na zime?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tune Of The Year 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości