Dogrywka!

2/4 | 30.12 - 02.01
Głosowanie na najlepszy numer 2010 roku.

Powrót do Tune Of The Year 2010

Wybierz dwa utwory:

Ankieta wygasła 01 sty 2011, 0:42

Carbon Based Lifeforms - M
12
27%
John Askew - The Witch
9
20%
Max Graham feat. Ana Criado - Nothing Else Matters (Aly & Fila Remix)
9
20%
Deep Fog - It's Just A Bad Dream
14
32%
 
Liczba głosów : 44

Dogrywka!

Postprzez dj3500 30 gru 2010, 0:58

Niestety, kurz opadł, spojrzałem na wyniki i okazało się, tak jak się obawiałem, że nie udało się ustalić utworu roku. Ba! Na najwyższym miejscu podium znalazły się aż cztery numery. Ponieważ nie chcemy raczej, żeby tak było - w końcu powinien zostać ustalony jeden utwór, budząc sprzeczne uczucia i dopingując jego sympatyków oraz przeciwników do żywej dyskusji ;) - konieczne wydaje się zorganizowanie dogrywki.

Termin jej zakończenia to 23:59 02.01.2011 (termin podany przy ankiecie należy zignorować).
By uniknąć przekrętów i ściemy, głosować mogą Użytkownicy mający przynajmniej 10 postów w dniu rozpoczęcia ankiety.
Dokładne wyniki ankiety finałowej (tej poprzedniej) pozostaną utajnione do czasu audycji. Wiadomo więc na razie jedynie (aż?), że 4 numery z tej ankiety miały ex aequo najwięcej głosów, a cała reszta miała mniej.
Jeśli ktoś głosował w poprzedniej ankiecie, a nie zagłosuje w tej, jego głosy zostaną przepisane. Jednak im więcej takich osób, tym dla nas więcej pracy, dlatego jeśli już to czytacie, to zagłosujcie nawet jeśli nie zmieniacie swoich głosów. Ta opcja jest raczej przewidziana na wypadek tego, że ktoś może np. nie dojrzeć tego tematu.
Ostateczne wyniki będą jak co roku zaprezentowane w pierwszej noworocznej edycji Enhanced Perception. W tym roku wypada dopiero 07.01 o 17:00 (akurat dobrze się złożyło).

A oto ścisła czołówka tegorocznego konkursu:

Carbon Based Lifeforms - M
http://www.youtube.com/watch?v=w9vzukntQlk

John Askew - The Witch
http://www.youtube.com/watch?v=eiIp1XAvdtw

Max Graham feat. Ana Criado - Nothing Else Matters (Aly & Fila Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=uhm62xT5P5s

Deep Fog - It's Just A Bad Dream
http://www.youtube.com/watch?v=UoGGJ-uxGQo

Oczywiście "częściowe wyniki" można w tym temacie komentować :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Dogrywka!

Postprzez Vibez 30 gru 2010, 3:06

Moja progresywna opcja w tym głosowaniu padła, tak więc kieruje się ku parkietowym rozwiązaniom!
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: Dogrywka!

Postprzez d3cK 30 gru 2010, 9:39

poszło:)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Dogrywka!

Postprzez wasyl 30 gru 2010, 10:08

Vibez, Ty zdrajco! :D
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Dogrywka!

Postprzez Vidia 30 gru 2010, 10:10

również poszło. Dziwi mnie trochę, że można zagłosować aż na 2 utwory.. Ja zagłosowałam na jeden, choć mocno się zastanawiałam nad drugim.
Szkoda, że nic, na co głosowałam w poprzedniej ankiecie, nie weszło do finału.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Dogrywka!

Postprzez Matvel 30 gru 2010, 10:42

Matko, jak wygra te wokalne badziewie to sobie za rok chyba daruję takie zabawy.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Dogrywka!

Postprzez Tulipan aka Nexus 30 gru 2010, 11:05

ale zobacz jaka to wokalne badziewie "ma żywość energie" :) no nie jestem zadowolony z wyników cieszy ze przeszlo nothing else matters na ktore od poczatku glosowalem, dziwi mnei mimo wszystko ze tak daleko zaszlo The Witch, pozostale dwie pozycje od poczatku niezbyt mi sie podobaly zdecydowanie lepsze jest Deep Fog. Narazie nei glosuje poczekam z tym az wroce z pracy i sobie wtedy troszke jeszcze poslucham tych traków moze cos mi sie nowego na uszy wrzuci :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Dogrywka!

Postprzez PaulCane 30 gru 2010, 12:07

mnie The Witch nie dziwi, za to Nothing Else Matters tak :D głosy już oddane i nie poszły na te jak to Matvel ładnie określił "wokalne badziewie" :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 31
Skąd: Białystok

Re: Dogrywka!

Postprzez dj3500 30 gru 2010, 13:41

Matvel napisał(a):Matko, jak wygra te wokalne badziewie to sobie za rok chyba daruję takie zabawy.

Ale ogólnie skład utworów chyba jednak dużo lepszy niż rok temu. Ponadto wtedy wszystkie utwory poza jednym to był trance. A dwa lata temu w ogóle wszystkie.

No ale żeby nie było, oczywiście mnie też dziwi wysoka pozycja Nothing Else Matters. Starałem się, ale nie słyszę w tym kawałku żadnej wartości.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Dogrywka!

Postprzez bAchoR 30 gru 2010, 13:53

Sylwester idzie. Ma być dynamicznie. Tyle powiem. 8-) Mój głos na >135 BPM
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dogrywka!

Postprzez phantom 30 gru 2010, 14:40

dj3500 napisał(a):Ale ogólnie skład utworów chyba jednak dużo lepszy niż rok temu. Ponadto wtedy wszystkie utwory poza jednym to był trance. A dwa lata temu w ogóle wszystkie.

W ubiegłym roku to przynajmniej był "Papillon" :D. A teraz i tak właściwie jest sam trance + Hurts i CBL, a jak ktoś kiedyś napisał, ambient jest jak jeden wielki breakdown :).
phantom
 
Wiek: 36
Skąd: wlkp.

Re: Dogrywka!

Postprzez TBk2000 30 gru 2010, 23:06

Mnie 'Nothing Else Matters' nawet sie spodobal, ale glosu na niego nie oddam, bo imo w zestawieniu byly o wiele lepsze numery. W ogole z takiego trance to na miejscu tego numeru widzialbym Ex-Driver - The Love We Lost (Icone Remix), ktory ma swietna melodie i imo jest na poziomie starych dobrych Upliftow. Podobnie rzecz sie ma z Robert Nickson - We Won't Forget (Original Mix), oraz moze jeszcze Glensk - Pacific Blue (Daniel Kandi's Bangin Mix), ktory moze jedzie na wyeksploatowanym samplingu, ale brzmi calkiem niezle. Mimo iz odwrocilem sie od tej muzyki juz dawno, to czasami jednak niektore numery wpadna w ucho. Sam nie podalem ich w propozycjach, bo w tym roku zafascynowany jestem psychedeliczna odmiana Trance i choc bralem je pod uwage, to zabraklo po prostu miejsca.

Troche zaluje, ze Sun To Me nie pojawil sie wyzej, bo na pierwsza trojke bardzo liczylem po dosc wysokich notowaniach w poprzednich etapach. Pozytywnie za to jestem zaskoczony wysokim wynikiem Carbon Based Lifeforms, nie spodziewalem sie, ze ambient moze az tak wysoko u nas w podsumowaniu zajsc. Az mnie ciekawosc zzera, jak zestawienie bedzie wygladalo za rok ;-).
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: Dogrywka!

Postprzez bAchoR 31 gru 2010, 9:26

Glensk - Pacific Blue (Daniel Kandi's Bangin Mix)


Mój TOTY. Numery na liście finałowej ssają mu z połykiem !
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Dogrywka!

Postprzez yaper 31 gru 2010, 15:35

... ale pompa! nie zagłosowałem na Wiedźmę, nie zagłosowałem na wokalne gówno, ale pompa! :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: Dogrywka!

Postprzez d3cK 02 sty 2011, 13:12

bAchoR napisał(a):
Glensk - Pacific Blue (Daniel Kandi's Bangin Mix)


Mój TOTY. Numery na liście finałowej ssają mu z połykiem !

masz racje, ten numer jest 10x lepszy od nothing else matters. Co lepsze, Glensk to chlopak z Polski :)
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Dogrywka!

Postprzez dj3500 05 sty 2011, 12:31

dj3500 napisał(a):Jeśli ktoś głosował w poprzedniej ankiecie, a nie zagłosuje w tej, jego głosy zostaną przepisane. Jednak im więcej takich osób, tym dla nas więcej pracy, dlatego jeśli już to czytacie, to zagłosujcie nawet jeśli nie zmieniacie swoich głosów. Ta opcja jest raczej przewidziana na wypadek tego, że ktoś może np. nie dojrzeć tego tematu.

Przepisanie tych głosów dałoby +1 głos każdej opcji, więc zdecydowałem się w to nie bawić.

Dogrywka na szczęście wyłoniła jednoznacznego zwycięzcę. Zapraszam:
dj3500 napisał(a):Ostateczne wyniki będą jak co roku zaprezentowane w pierwszej noworocznej edycji Enhanced Perception. W tym roku wypada dopiero 07.01 o 17:00 (akurat dobrze się złożyło).

EDIT: audycja TOTY będzie w piątek, nie w czwartek.
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: Dogrywka!

Postprzez dj3500 08 sty 2011, 12:38

Audycja odbędzie się wreszcie dzisiaj o 16 (za 3,5h). Link do streamu i inne w tym temacie: viewtopic.php?f=24&t=3339&p=39628#p39628
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do Tune Of The Year 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości