[30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Breakbeat/Psy Breaks
29.09.2010 - 02.11.2010

Powrót do 12

[30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez PaulCane 03 paź 2010, 12:58

Witam, tym razem będzie bardziej klimatycznie, mocniej i ciekawiej :D breakbeaty itp. zawsze mi się grało dość ciężko i tutaj to słychać w niektórych momentach, ale ogólnie nie wyszło tragicznie :D mam nadzieje że się spodoba ;]

Tracklist:
1. Freeland - Under Control (Alex Metric Remix)
2. The Proigy vs. Elite Force - Smack the Force Up
3. Beatman and Ludmilla - Ayra
4. Toxic Beats - The Dawn
5. RMS and Peak - New Realm (Original Mix)
6. Future Funk Squad - Isolate (Eshericks Remix)
7. Hanuman Tribe feat. Ivy Gold - Baba Jaga (Eshericks Remix)


Info:
Genres: Breakbeat/Psy Breaks
Weight: 56MB
Duration: 38:54
Bitrate: 192KBP/s

Download:
Zippyshare

Soundcloud
Ostatnio edytowano 05 paź 2010, 19:46 przez PaulCane, łącznie edytowano 1 raz
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez peterhol9 05 paź 2010, 12:47

W skrócie telegraficznym:
Zaczynamy. Pierwszy numer..kojarzy mi się z rockiem :D Ciekawe dzwięki, z którymi nieczęsto mam do czynienia. Pamiętam tylko jak podobnymi numerami Kai Tracid zaczynał swój set z Tranceescape :) Pierwsze przejście niczego sobie. Następnie słyszę Smack my plaża up ( :D ), który swego czasu słyszałem tu i tam. Podoba mi się. Klimat poprzedniego wałka został podtrzymany :) Kolejne przejście również bdb. Znajdujemy się w krainie następnego numeru o swietnym basslinie. Minuta 14 i nadchodzi kolejny „wymyk” na numer, który swymi wiolonczelami tudzież innymi skrzypkami wprawia mnie w zachwyt. Nawet to elekto zacięcie nie psuje numeru. Minuta 20.. wyciszony low i wchodzimy na kolejny numer. Ooo..słyszę tym razem coś pod psychadelic. Za psy trensem nigdy nie przepadałem, ale tutaj jakiegoś super hiper Goa nie ma, więc nie jest najgorzej. Minuta nr 26.. bardzo fajne przejscie. Lubię takie :) numer również przedni. Baa..track seta :) Kolejne schizowe przejscie i równie schizowy numer mamy za sobą.
Ogólnie: drugi Twój set i w moim drugim notowaniu najprawdopodobniej znowu zajmiesz pozycję nr 1. Oby tak dalej. Dziękuję, pozdrawiam :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez wasyl 05 paź 2010, 21:17

Wariat! :P Ten set jest... Kuriozalny ze wszech miar :) Nie chcę rozpisywać się po kolei, a także opisywać każdego przejścia z kolei, bo oniemiałem zawartością tego, co znalazłem w tych niecałych 40 minutach :). Jeśli muzyka potrafi wydymać, to właśnie zostałem wydymany przez tą muzykę, żeby nie powiedzieć "przez Ciebie" :D. Kiedyś bardzo interesowałem się różnymi odmianami breaków i nawet w pewnym momencie słuchałem właśnie takowych, jakie nam zaprezentowałeś... Jednakże poprzestałem na słuchaniu i graniu progressive breaks, nie zaś pure breakzzzz & psy breaks, a z takowymi mamy tutaj dotyczenia i dobrze... :) No cóż, nudzić się tutaj z całą pewnością nie można. Grasz Pan bardzo ciekawą muzykę, jakiej nie przypominam sobie w żadnej ze wcześniejszych edycji, nawet na Ś.P. fmt :). Jest taki Pan o ksywie Gatekeep, który to właśnie zaraził mnie taką muzyką podczas cyklu imprez odbywających się w Wałbrzychu na świeżym powietrzu i sentyment pozostał do dziś:) Jak widzisz, ciągle gdzieś błądzę myślami i nie odnoszę się punktowo do zawartości seta, bo tak naprawdę nie wiem co napisać :D. Technicznie momentami wybornie, momentami może ciut brakło pomysłu na przejście, a czasem było wręcz bardzo pomysłowo... Niemniej jednak technicznie jest na pewno na +, w szczególności podczas grania takiego gatunku. Muzycznie jest momentami wybornie...Od 20 minuty do ~32 po prostu zgwałciłeś moje uszy :D w pozytywnym tego słowa znaczeniu... Utwór który wkrada się w 27 minucie, uważam że połamałby nie jednej osobie nogi, podczas imprezy, w tym mnie :D. Na początku i na końcu było mniej wzniośle w osobistym odczuciu, jednakże nie jestem Ci w stanie odmówić skilla i muzycznego wyczucia, więc na 100% będą punkty ode mnie. Brawo :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez Matvel 21 paź 2010, 16:46

Tym razem zacznę od Ciebie. Pierwszy utwór usłyszałem rok temu jak HH go zagrał na Mayday i na tamtym nagłośnieniu mnie poskładał. Jak się słucha go w domu nie ma takiego wrażenia, ale jest oke. Przejście trochę ścięte, a sam mashup mi się nie podoba. Trójka posiada fajny bass i w sumie tylko tyle mnie rusza. Co do czwórki wrażenia podobne jak przy poprzednim utworze. Zaczyna się coś dziać w końcu. No i do końca są poryte psajki. Osobiście wolę psy w klimacie mojego bm z edycji 5. Powiem Ci że z techniką to się chłopie wyrobiłeś bardzo szybko i trzeba Cię będzie jakoś zaraz wkręcać w jakieś granie, żebyś się nie marnował. Co do samego seta, to nie jest dla mnie aż tak rewelacyjny jak piszą Ci dwaj wyżej, ale słuchało się bardzo przyjemnie. Dużo bardziej podobało mi się dzieło z poprzedniej edycji. Jak będzie dużo progresywnych zamulaczy to się na punkty pewnie załapiesz :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez Rapture 24 paź 2010, 14:52

Secik zaczal sie nawet przyjemnym brejkiem, ktory sam pogrywalem, nastepnie nawet niezly mashup Prodigy, z multum brejkowych wersji tego utworu i tak ubostwiam ta od Kraty Kuts :) Nastepne numery moge ujac krotko - niestety nie jest to moja bajka, o ile za samymi brejkami przepadam jak najbardziej to w wersji psy nie podchodza mi niestety totalnie. Co do samej techniki ogolnie ok, choc momentami tam jakies mankamenty jak lekkie offbeaty czy wejscia lekko nie we fraze sie zdarzaly. Podsumowujac o punkty raczej ciezko bedzie bo mi Twoj set po prostu nie za bardzo podszedl - coz moze nastepnym razem :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez RomuS 01 lis 2010, 17:01

Brejki :) to Sectorowi będzie się podobało pewnie ;) moja zajawka poszła w kierunku DnB. i po przesłuchaniu całego setu tylko nieśmiertelne Prodigy jest na Plus resztę musiałem przesuwać by wyszukać coś ciekawszego... Trudno licze na kolejne eksperymenty bo dzięki nim poszerzmy swój muzyczny świat i to jest dobre a nie zamykanie się na czasem ciekawsze klimaty niż te które wałkujemy od dawien dawna.
Do następnego. GL
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez Kasper 02 lis 2010, 19:58

Kurde dobre to było. Dało się zostać sponiewieranym przez ten mix. Co do przejść nie chcę sie wypowiadać bo mixowanie breaków to dla mnie czarna magia, ale stary! Zawartość muzyczna petarda istny rollercoaster, ale tylko ten który jeździ w górnych kondygnacjach. Cokolwiek to miało znaczyć, no podobało mi się ten pierwszy numer kapitalny. Podobał mi się jeszcze jeden, ale nie umię teraz wyczaić go z tej tracklisty bo słuchałem ten secisz jako jeden z pierwszych. Bardzo podoba mi się ten styl breaków, o wiele żywsze od tego co zwykł prezentować wasyl. Zaskoczyłeś mnie, jak robisz to już od kilku edycji, ale tym razem przegiąłeś na dobrze. Są punkty.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez PaulCane 02 lis 2010, 20:01

Kasper napisał(a):Zaskoczyłeś mnie, jak robisz to już od kilku edycji, ale tym razem przegiąłeś na dobrze. Są punkty.

to jest druga edycja w której biorę udział :D

dzięki za pozytywne i te mniej pozytywne komentarze ;) następnym razem też postaram się zaskoczyć (może Psy?) :]
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez Kasper 02 lis 2010, 20:03

PaulCane napisał(a):to jest druga edycja w której biorę udział :D


hah szał... w sumie rzeczywiście, ale to pewnie przez to, że widać Cie tam i uwdzie na forum.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez Juma 02 lis 2010, 21:37

Paul Cane, Paul Cane - the breaks emotions vulcane.
Przesluchalem set bardzo uwaznie i musze powiedziec ze bardzo ciekawy material zaserwowales. Jako ze z Sectorem uwielbiamy Lady Waks i stuff przez nia serwowany bujalem sie dosc energicznie przy tym secie. Technicznie flow z polotem i finezja. Widac ze nie tylko kostka na shoucie dobrze rzucasz, potrafisz tez niezle mixowac. Beda jeszcze z Ciebie ludzie.... sie smiali.
Bedzie pkt-owane.
1,2,7 - Rzadza i dziela jak PO majatkiem narodowym
Avatar użytkownika
Juma
 

Re: [30.09.2010] Paul Cane - battle Mix 12

Postprzez dj3500 02 lis 2010, 23:12

Na początku technika taka sobie i to jedyne co złego mogę powiedzieć o tym secie.
Numery dobre, żywe, ciekawe, dość różnorodne. Trójka to absolutny powerplay. Noga przy secie chodzi jak trzeba. Technika poza początkiem nie pozostawia wiele do życzenia. I jeszcze niszcząca końcówka. U mnie raczej wygrywasz. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław


Powrót do 12

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości