Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Elektronika + Kolędy
04.12.2010 - 09.01.2011

Powrót do 13

Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez PaulCane 26 gru 2010, 21:59

Tak w ramach wstępu coś napiszę :D a więc nie wiem czemu, dlaczego jak i kiedy, ale skill mnie trochę opuścił co tutaj słychać miejscami i na secie z EOYC z resztą też :P poza tym to nie wiem na jaką cholerę zagrałem kolędę w wersji murzyńskiej, ale może się komuś spodoba :D to chyba tyle, Enjoy! :D

Tracklist:
1. Kaiser - The Panopticon
2. Motorcycle - As the Rush Comes (High Rankin Remix)
3. Borgore - Nympho
4. Skrillex - Scary Monsters and Nice Sprites
5. Hadouken! - Ugly
6. Daft Punk - Derezzed
7. Nosia - Machine Gun
8. Butch - No Worries
9. Secret Cinema - Shake Ur Tech-Ass
10. Virgil Enziger - Pholgiston
11. Neelix - Leave Me Alone
12. Pedro Delgardo vs. Reaky - Eskylator (Activa Rework)
13. ? feat. Dr. Dre - Bóg się Rodzi


Info
Lenght: 61:55
Weight: 87.54 MB
Gatunki: nie chcę mi się wszystkiego wymieniać :D
Download:
http://www38.zippyshare.com/v/32475453/file.html


Wersja bez kolędy:
http://www62.zippyshare.com/v/26678676/file.html

btw. patrze, że coś spoiler nie działa :P bo żeś sobie bbcode wyłączył - dj3500
Ostatnio edytowano 29 gru 2010, 13:28 przez PaulCane, łącznie edytowano 1 raz
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez peterhol9 26 gru 2010, 23:21

btw. patrze, że coś spoiler nie działa :P bo żeś sobie bbcode wyłączył - dj3500
:D :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez peterhol9 28 gru 2010, 22:00

Ok Mr Pol Kejn.. W Twym secie panuje totalne pomieszanie z poplątaniem. Efekt tego jest niestety taki, że...podoba mi się :D Nie wiem jak to robisz.. z pewnością ominąłbym głębokim, szerokim łukiem pojedyncze numery (lub ich w ogóle nie usłyszał), ale w secie jakoś panuje artystyczny nieład i jest naprawdę tak, że mogę i tupać nóżką i delektować się textem (np o kochaniu mamy, taty i.wiadomo czego) !Umiejętności techniczne masz, bo w niektórych momentach pomysły na przejścia przeszły moje najśmielsze oczekiwania i jestem pewien, że ja nie wymyśliłbym jak zmiksować coś a'la hip hop z elektronicznym bitem na 4. Jedyny minus to ostatni nr czyli kolęda. Ona wyjątkowo nie trzyma się kupy.

Ogólna ocena secika jest oceną dobrą. Najwyższego miejsca raczej nie zajmie, niemniej górna półka powinna być murowana :0
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez PaulCane 28 gru 2010, 22:09

peterhol9 napisał(a):Jedyny minus to ostatni nr czyli kolęda. Ona wyjątkowo nie trzyma się kupy.

tej kolędy miało nie być w oryginalnym secie, ale tak se dla jaj ją dałem :D jutro albo dzisiaj ją usunę i wrzucę wersje bez kolędy, jakby ktoś był zainteresowany :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez peterhol9 28 gru 2010, 22:12

zostaw. Jest gites :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez PaulCane 28 gru 2010, 22:14

peterhol9 napisał(a):zostaw. Jest gites :D

no linka nie będę zmieniał tylko pod to jeszcze dodam wersję bez kolędy :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez Matvel 07 sty 2011, 19:26

Normalnie aż chce się powiedzieć: coś Ty odje****! Wpakowałeś tutaj po prostu wszystko i ogólnie mało co pasuje do pozostałości. Borgore'owa część najbardziej mi się podoba. W house'owej obok No Worries powinno być The Secret jeszcze. Od Hadouken! też było kilka lepszych utworów niż Ugly.
Do tego ogarnąć się powinieneś bo Secret Cinema to 2009 rok. Kolęde pozostawiam bez komentarza.
Technicznie jest słabo, może nie powinienem się czepiać przejść gdzie zupełnie zmieniasz klimat, ale czasami (7-8) się rozjeżdżasz na dłuższe chwile. A i przejścia ze zbliżonych gatunków (8-9,1-2) też nie są rewelacyjne.

Podsumowując, wolałbym jakbyś się skupił na konkretnym gatunku niż zrobił taką sieczkę. Nie postarałeś się niestety. Jakieś punkty możesz dostać bo za dużo trance'u widziałem tam u reszty :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez demens 07 sty 2011, 20:39

Zostały tylko dwa dni a ja dotychczas oceniłem tylko jeden set, a i mam mnóstwo innych rzeczy do roboty więc niestety muszę oceniać na szybko :D Co nie znaczy, że setów nie przesłucham dokładnie zanim coś skrobnę. Twój mix słuchałem dwa razy. Po pierwszym odsłuchu nie miałem zbyt przyjemnych odczuć, za drugim razem już wyłapałem co-nieco, ale nie żeby mi się jakoś bardzo podobało, ani też nie mogę powiedzieć żeby było źle. Set jest na pewno ciekawy. Technika - delikatnie mówiąc nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, o czym zresztą sam się przekonasz po przesłuchaniu mojego seta :D Tak więc nie mam co się wypowiadać w tej kwestii, tak "na ucho" przejścia wyglądały całkiem w porządku, jak na taki gatunkowy miszmasz.
Co do kawałków, początek zapowiadał się nieźle, ale późniejszy rozwój utworu nie przypadł mi do gustu. Remix "As the rush comes" chyba najbardziej mi się spodobał z całego stuff'u. Po tym numerze przez długie minuty już zupełnie nie w moim guście, choć niektóre dźwięki były nawet nawet. Od "No worries" znów zaczęło się robić całkiem przyjemnie. Sążniste techenko od Secret Cinema także na plus. Później słabiej, a od Neelixa do końca świetnie (słucham teraz wersji seta bez kolędy, na innym kompie ściągnąłem i słuchałem tej z kolędą, ale nie dosłuchałem wtedy do końca więc nie mogę jej ocenić :D). Fajne dźwięki w tym "Leave me alone", ryją banię.

Było trochę momentów na plus więc nie wykluczam punktów.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez PaulCane 07 sty 2011, 21:32

@Matvel: to miało być coś w rodzaju yearmix'a więc nie chciałem się ograniczać do jednego gatunku :D co do secret cinema to ja mam to w folderze z datą 2010 więc zapewne dlatego taką wpadkę zaliczyłem :P

dzieki za tak zaskakująco pozytywne komentarze :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez wasyl 08 sty 2011, 21:10

Hehe, Niesamowite rzeczy muszą Ci się dziać w głowie, że częstujesz nas ponownie takim materiałem, a wręcz o stokroć bardziej udziwnionym, niż poprzednio :) W Twojej głowie musi toczyć się istna wojna, dosłownie! Jak Cię wcześniej wychwaliłem i za materiał i za technikę, tak tym razem muszę zganić i za jedno, i za drugie. Niestety. Po pierwsze, miała być to edycja TOTY!, a z tego co widzę, mało osób właśnie takiego seta nagrało ;/. Po drugie Panie! Coś Ty tutaj zagrał :D Istny mezalians gatunkowy i to w takim stopniu odległy od siebie, że nie wiem jak mam klasyfikować muzykę, jaką nas poczęstowałeś a przy tym nie dziw się, że skill Cię opuścił, bo przecież zmieniasz gatunki, co czyni miksowanie o niebo cięższą sztuką, niż miksowanie jednego gatunku... Jedyne za co znowu mogę Cię pochwalić, to za odwagę i zajebistą oryginalność :). Najważniejsze, że nikogo nie udajesz i jesteś sobą nawet będąc tak trudnym w odbiorze :P
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez PaulCane 08 sty 2011, 21:32

Wasyl: Staram się grać to co mi się podoba, a nie to co się innym może spodobać (chociaż zdarzają się wyjątki, chociażby ostatni track z mojego seta z EOYC), poza tym lubię różne gatunki :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez Kasper 09 sty 2011, 14:29

Kiepsko jak bum cyk, ale co zrobić. Twoj set z EOYC znacznie lepszy. Ta "kolęda" też z dupy. Ogólnie set był jak rollercoaster tylko taki z którego jak się wysiada to rzyga dalej jak widzi. Ta dewastacja Motorcycle to syf do kwadratu. Ogólnie masz pecha bo Twój set pozwolił na wylanie pewnych moich frustracji. Jestem na nie, Nie, nIe, niE, NIE, NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Tyle ode mnie, następnym razem ma być (((((GRUBY))))) set!
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez Solo van Small 09 sty 2011, 14:48

chcialem ocenic tradycyjnie, kazdy utwor z osobna ale posypalo by sie za duzo minusow, wiekszosc przejsc niestety nie wyszla ale to raczej wynika ze zbyt duzej roznorodnosci materialowej niz braku umiejetnosci poniewaz byly i takie przejscia ktore jak najbardziej mi sie podobaly
z materialu jaki tu zaprezentowales najbardziej do gustu przypadl mi utwor otwierajacy seta, nr 4, Daft Punk i pozniej to juz dlugo nie bylo nic, poprawa nastapila okolo 40 minuty i wszystko bylo ok prawie do konca, prawie bo zapuscilem sobie wersje z koleda ;)
a wiec tak na koniec moge tylko powiedziec ze nagrales zdrowo pokreconego seta i tak naprawde nie wiem co mam z nim zrobic, jak go ocenic, lubie eksperymenty ale chyba nie az takie
punktacja wieczorem...
pozdro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: Paul Cane - Battle Mix 13 [26.12.2010]

Postprzez PaulCane 09 sty 2011, 15:09

a mnie się podoba :D poza tym początkowo to miało być jeszcze bardziej porąbane (ambient, dubstep, psy breaks, techno, trance, a nawet d'n'b w jednym secie), ale chyba by się jeszcze mniej spodobało niż to... coś :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok


Powrót do 13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron