RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Nie bójcie się techno!
04.12.2010 - 09.01.2011

Powrót do 13

RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez RomuS 27 gru 2010, 18:59

RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

My Dj Set recording live at home. Enjoy it...

LINK:

- http://soundcloud.com/romus/romus-choic ... -promo-set

Info
Lenght: 59:58
Weight: 138 MB
Gatunki: Techno!

Wybaczcie ale nie ogarniam ostatnio nic (prawie) a że set wyjątkowo mi się podoba to Wam go zarzucę ;) Tracklista myślę niebawem się pojawi chyba że nie muszę :p

PS.
(full set-no edits)
Avatar użytkownika
RomuS
 
Wiek: 38
Skąd: Bieruń /k. Katowic

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez PaulCane 27 gru 2010, 19:03

RomuS napisał(a):Tracklista myślę niebawem się pojawi chyba że nie muszę :p

ale jak to tak!?
tak nie można! tracklista musi być!
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez Kasper 28 gru 2010, 18:53

Czy to top 2010?
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez peterhol9 28 gru 2010, 22:56

wiele pytań się pojawia :D

U mnie będą stwierdzenia :D 1) 320 kbps - czyli ktoś mnie pobił jednak :D; 2) wyśmienita technika, jak zawsze z resztą ; 3) spodziewałem się czegoś mocniejszego, takiego bum bum bum. Na szczęście było wolniej i to mi sie podobało :) ; 4) dobra, będzie pytanie: Czy nr koło minuty 34 to nie produkcja Henrego Saiza, tak samo z 48? ; 5) Ogólnie to jest to kolejny set, który mi się podobał :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez Solo van Small 08 sty 2011, 0:16

wlasnie skonczylem sluchac i moge cos napisac...poczatek byl raczej monotonny i obawialem sie czy przebrne przez cala godzine, czy bede wymuszal na sobie jakies przerwy albo sam nie wiem co, do 20 minuty praktycznie bylo bez zmian, nic specjalnego ale gdy minalem ta magiczna bariere cos zaczelo sie dziac, powiem szczerze ze nie wszystkie utwory mi sie podobaly jednak zdecydowana wiekszosc przypadla mi do gustu, im dalej tym bylo lepiej, im blizej konca tym bardziej mi sie podoba, technika bez zarzutu, set ma swoj klimat
nie pozostaje mi nic wiecej do dodania a Tobie nie pozostaje nic wiecej jak tylko czekac na punkty ;)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez PaulCane 08 sty 2011, 23:07

Nie będę się rozpisywał tak jak w innych BM'ach ze względu na to, że gram w bilarda i nie ogarniam za bardzo :P
Muszę natomiast napisać, że technicznie jest bez zarzutu oprócz chyba jednego rozjazdu drobnego, muzycznie też bardzo git czyli w skrócie podobało mi się i mogę Ci zagwarantować jakieś punkty :D
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez dj3500 09 sty 2011, 1:31

Kasper napisał(a):Czy to top 2010?

Dołączam się do pytania. I gdzie ta tracklista?
Avatar użytkownika
dj3500
Administrator
 
Wiek: 33
Skąd: Wrocław

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez peterhol9 09 sty 2011, 1:40

i gdzie te 100 Milionów od Wałęsy ? :D a tak serio, to coś RomuSa ostatnio nie widać :P
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez Matvel 09 sty 2011, 11:01

Właśnie właśnie, tracklista wymaga jest. Bez niej seta nie ruszam.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez Kasper 09 sty 2011, 14:10

Techno się nie boje, ale ostatnio Blake Jarrell wyjaśnił o co chodzi w tym gatunku a mianowicie siedząc sobie na lotnisku nagle komuś zazgrzytało, zasyczało i strzeliło w laptopie i tak to był właśnie ten dźwięk, pure techno. Nie kupuje tego grania za nic. Niestety. technika to Ty masz wypracowaną już do perfekcji. Bardzo fajnie podszedłeś do tematu i jakiś tam flow istnieje. Jednak, nie mój styl. Tak, więc skill +1, track slection -1, a brak tracklisty -1, czyli nie jest najlepiej. Wróć do starego grania.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez Matvel 09 sty 2011, 17:39

Kasper napisał(a):Techno się nie boje, ale ostatnio Blake Jarrell wyjaśnił o co chodzi w tym gatunku a mianowicie siedząc sobie na lotnisku nagle komuś zazgrzytało, zasyczało i strzeliło w laptopie i tak to był właśnie ten dźwięk, pure techno. Nie kupuje tego grania za nic.



Powiedział co wiedział wielki artysta. Pisałem o tym przy swoim temacie, jak komuś techno nie pasuje to niech go nie słucha, a jak już posłucha to niech się nie wypowiada, bo pierd**** głupoty. Wracaj Kasper do Armisia i nie denerwuj reszty.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: RomuS - Choice (New Year | Promo Set)

Postprzez wasyl 09 sty 2011, 19:15

U RomuSa zero odzewu, tracklisty dalej nie ma, reck także i tak się zastanawiam, czy coś Ci tu napisać, bo nie zasłużyłeś :P No ale seta wysłuchałem i niech już będzie, że napiszę, cóż ja o nim myślę. A myślę sobie tak, że materiałowo w moim odczuciu dzieją się ciekawsze rzeczy, niż tym razem u Matvela, jednak nadal nie jest to techno, którego chciałbym w końcu posłuchać... Chciałbym usłyszeć największe zło w okolicy :D Na to, jak do tej pory wygląda, że będzie trzeba jeszcze poczekać. Technicznie znowu bardzo pro i to się ceni. Zważywszy na fakt, w jak małym gronie startujemy w tej edycji, może coś wpadnie, ale jeszcze kilka godzin jest, żeby się dobrze zastanowić.
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do 13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości