The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

techno
04.12.2010 - 09.01.2011

Powrót do 13

The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

Postprzez Matvel 28 gru 2010, 14:41

Set powstał w czasie świąt i trochę dałem ciała bo nie zanotowałem tracklisty. Postaram się zamieścić utwory, które zostały wykorzystane, ale w kolejności to one raczej nie będą. Nie jest to żaden megamix mimo, że czasami lecą po 3 utwory. Techno się tak gra po prostu. Zachęcam do ściągania w jakości 320.
I taka prośba: jeżeli ktoś nie da radę wysłuchać seta w całości to niech mnie nie ocenia.

Tracklist:
Speedy J - Trails (Edit Select Tool 01)
Pfirter - The Dub Track (Len Faki Remix)
Xhin - Blade Moth
Chris Liebing - Auf und Ab (Edit Select Ocd Remixes Part 1)
m0h - Pink Elephant (Secret Cinema Remix)
Phil Kieran - Empty Vessels (Tool 2)
m0h - Se7en (Gary Becks Scene Take 2)
Industrialyzer - Red Cells
Terence Fixmer - Drastik (Tool 1)
Little Nobody - Metropolis How (James Ruskin Remix)
Forward Strategy Group - Applied Generics D
Perc - BCG (Milton Bradley Critical Level Mix)
Gary Beck - Consumed (Speedy J Remix)
Delta Funktionen - Silhouette
Audio Injection - Audio Injection
Terence Fixmer - Dance Like Paranoid
Monoloc - Nohouse
Phase - The Dialogue
Traversable Wormhole - Closed Timelike Curve (Marcel Dettmann Remix)
Phase - Subtext
Phase - Xylo 3


length: 60:20

Soundcloud (320): http://soundcloud.com/theevading/the-ev ... st-of-2010
Zippyshare (192): http://www1.zippyshare.com/v/7160240/file.html
Ostatnio edytowano 29 gru 2010, 15:00 przez Matvel, łącznie edytowano 1 raz
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

Postprzez peterhol9 28 gru 2010, 22:46

Co za mrok!!! Sam niedawno miałem zrobić podobny set, ale wybrałem big roomy :D Ogólnie to podoba mi sie bardzo. Jeszcze parę miesięcy temu byłbym "na nie", jednak obecnie staram się "siedzieć" w różnych stylach, poza trensem i progiem, stąd Twój set przypadł mi do gustu. Technika też niczego sobie, a numer meczu to w zasadzie dwa numery. Jeden z okolic 22 minuty i drugi zaraz po nim :)

aha..minusy: np numer koło 43 minuty daje po uszach. Chyba coś z jakością nie tak :/

Tyle ode mnie. Bywaj :)
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

Postprzez wasyl 07 sty 2011, 9:59

No cóż Matvelu... Niestety tym razem zmęczyłeś mnie tym materiałem niemiłosiernie ;) Znalazłem w tej muzyce dosłownie nic. Prawdą jest, że technicznie zdaje się być wszystko w najlepszym porządku, jednak kłamstwem byłoby z mojej strony stwierdzenie, że materiałowo podobało mi się :). Czekam, aż zaprezentujesz się w nieco innym materiałowym zestawieniu. Tym razem nic więcej nie jestem wstanie ani napisać, ani zdziałać z punktami...
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych

Re: The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

Postprzez Solo van Small 08 sty 2011, 14:08

trudno by mi bylo oceniac kazdy utwor po kolei, tyle tego jest, dlatego ocenie set jako calosc...i zeby nie bylo...mam zamiar przesluchac go w calosci ;) wczoraj mialem okazje przesluchac set RomuSia i powiem szczerze ze jego mix spodobal mi sie o wiele bardziej, Twoj ma lepsze i gorsze fragmenty z nastawieniem na to drugie [technika jest ok tylko niektore utwory mnie mocno zamulily], chociaz nie powiem ze gdybym trafil na impreze na ktorej bys gral wlasnie w taki sposob, bawilbym sie zle, podejrzewam ze skakalbym jak oszalaly po parkiecie, to jest wlasnie to co odroznia techno od innych gatunkow, sluchanie w domu powinno byc kategorycznie zabronione poniewaz nie przekazuje nam w pelni zamyslu dj-a, trance, house, roznego rodzaju proggi mozna sluchac na spokojnie w domu, w drodze do pracy czy chodzac po miescie czy na imprezie i wszedzie bedzie sie nam podobalo tak samo, techno niestety juz nie...
punktacja jutro...
pozdro
punktacja jutro
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

Postprzez PaulCane 08 sty 2011, 21:40

Tego seta przesłuchałem już wcześniej i pozwolę sobie skopiować moją wypowiedź z innego forum :D

Bardzo dobry start! Ładnie pompuje, narazie jest bardzo dobrze. Przy 16 minucie zryłeś mi psychę \o/ tak trzymać! Do 26 minuty bardzo ładnie ciśnie, później robi się trochę monotonnie, nudno, ale nie jest źle. Przy 34 minucie znowu zaczyna kopać i bardzo dobrze :> Później na parę minut znowu trochę nudno. Ostatnie 10 minut pompująco co mi się bardzo podoba.

Raczej będą punkty.
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

Postprzez Kasper 09 sty 2011, 14:25

Męczyłem się tak jak Wasyl, historii o laptopie z innego tematu nie będę powtarzał. Matvel wracaj do starego grania. Technike masz grubą, ale w tym się marnujesz. Tyle ode mnie bo naprawdę z bólem przyszło mi odsłuchiwać te godzine. Weszło - Wyszło, takie wrażenia. Nie dziękuje.
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

Postprzez demens 09 sty 2011, 16:25

I pora na techno, czyli trzeba słuchać głośniej niż inne sety :D Ogólnie podzielam zdanie Solo van Small, zresztą w którejś z poprzednich edycji BM któremuś uczestnikowi napisałem podobnie, na evencie idzie odlecieć przy takiej muzie. Właśnie zanim nie usłyszałem na dobrym nagłośnieniu, byłem kategorycznie na NIE dla takiej muzyki. Technicznie wypadasz do tej pory chyba najlepiej ze wszystkich, widać że w takich klimatach czujesz się jak ryba w wodzie. Co mi się najbardziej podobało - oczywiście początek, no aż żal dupę ściska dlaczego nie jestem w tym momencie na imprezie tylko w domu ;p Okolice 11 i 18 minuty - tu również zostaje odciśnięty trwały ślad na mojej psychice :D Dobra pompa. Kolejne świetne momenty to również 25 i 34 aż do 50 minuty. Końcówka już trochę mniej ciekawie.

Reasumując set jak najbardziej może się podobać, pod warunkiem że leci głośno, a im głośniej w tym przypadku tym lepiej. Były momenty gorsze i lepsze, nie zgodzę się że wszystko jest monotonne. Jak do tej pory każdy z przesłuchanych setów czymś mnie zaciekawił, będzie ciężka rozkmina nad punktacją.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: The Evading - Battle Mix (The best of 2010)

Postprzez Matvel 17 lut 2011, 18:45

http://soundcloud.com/theevading/the-ev ... st-of-2010

zapraszam do ponownego przesłuchania seta i wpisaniu komentarzy, pomoże mi to w konkursie Sentence Sessions
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok


Powrót do 13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron