[29.12.2010] Solo van Small - BM Special Top 10 2010

ogolnie trance...
04.12.2010 - 09.01.2011

Powrót do 13

[29.12.2010] Solo van Small - BM Special Top 10 2010

Postprzez Solo van Small 29 gru 2010, 22:05

Witam wszystkich :)

nie wiem od czego zaczac, trudno mi bylo dobrac odpowiednie utwory do tego seta, wybor byl tym ciezszy ze prawde mowiac nie bylo z czego wybierac, rok temu nie bylo z tym problemu, usiadlem i nagralem a teraz to nie wiedzialem co z czym i po co...dlatego moj set wyglada tak jak wyglada, mi samemu do konca sie specjalnie nie podoba ale mimo wszystko cos w nim jest, sa w nim utwory ktore na przestrzeni ostatnich 12 miesiecy przykuly moja uwage na tyle mocno ze spodobaly mi sie od pierwszego przesluchania co jest zjawiskiem niezbyt czestym, jestem dosc wybredny, mimo to caly czas sie zastanawiam co tam robia niektore utwory poniewaz w oczach wielu w was a moze nawet was wszystkich wiekszosc a moze nawet wszystkie utwory nie powinny byc brane pod uwage w podsumowaniu roku a tym bardziej nie powinny sie one znajdowac w pierwszej dziesiatce, uspokoje wiec wszystkich i powiem od razu ze nie jest to moja pierwsza 10 najlepszych utworow mijajacego roku, sa to tylko kawalki ktore mialy na mnie wyrazny wplyw i gdzies mi tam co jakis czas towarzyszyly a poniewaz ladnie sie ze soba kompiluja uwazam ze set o takim tytule jest dla nich miejscem idealnym
gdybym mial wybierac te najlepsze kawalki roku to mix wygladalby jak polaczenie wieprzowiny z makowcem ;)


tracklista:
1.Filo and Peri feat. Audrey Gallagher - This Night [Original Mix]
2.Dogzilla - Without You [Rafael Frost Mix]
3.Martin Roth vs Blank & Jones - KooKoo [Session 1]
4.Sander van Doorn - Daddyrock [Original Mix]
5.Ali Wilson - Infectious [Original Mix]
6.Jon O'Bir - Out Of Touch [Beltek Remix]
7.Ali Wilson - Pandora [Tech Mix]
8.Rank 1 and Jochen Miller - The Great Escape
9.Armin Van Buuren feat. BT - These Silent Hearts
10.Scot Project - G(Ghost) [Orginal Mix]


http://www.fileserve.com/file/ukExKkd

http://www49.zippyshare.com/v/49908806/file.html

dlugosc: 57:45 min
waga: 79,32 mb
jakosc: 192 kbps

zycze milych wrazen z odsluchu :)
Wypoczynek :) - Over & Out :)
Avatar użytkownika
Solo van Small
 
Wiek: 43
Skąd: Vega

Re: [29.12.2010] Solo van Small - BM Special Top 10 2010

Postprzez peterhol9 30 gru 2010, 1:15

Jednak nie mogłem zasnąć nie skomentowawszy Twego setu :) Otóż ogólne moje wrażenie jest..."w kratkę". Kolor czarny wynika zapewne z tego powodu, że grasz trance, w którym ja nie siedzę. Kolor biały stanowi jak najbardziej początek w postaci This night, Pandora, The great escape no i Ghost. Co się tyczy techniki to nie jest źle, aczkolwiek chyba trochę widać, że wyszedłeś z wprawy, bo Twoje wcześniejsze sety technicznie były bajeczne. Nie wiem, może to moje słuchawki są lipne, ale jakby na przejściach robiło się lekko za cicho. Jeżeli to jednak słuchawki to zwracam honor :)

Ogólnie to jest dobrze, ale bez zaskoczenia. Czekam na następną edycję z Twoim nowym setowym nabytkiem :D
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: [29.12.2010] Solo van Small - BM Special Top 10 2010

Postprzez Matvel 07 sty 2011, 20:18

1. O matko, kto ją jeszcze bierze do wycia bo śpiewem tego nazwać nie można.
2. Czekam na remix Simon'a, ten mi się w ogóle nie podoba.
3. Tego utworu nie słyszałem wcześniej i poza tym że melodia zerżnieta z jakiegoś klasyka jest ok.
4. Oj co ten Sander ze sobą zrobił.
5. Nic specjalnego, ale chyba dotychczas najlepszy utwór.
6. Również dobre!
7. Nie trawię tego utworu, dali trance'owcom afrykańską wstawkę i się podniecają, a utwór przeciętny do bólu.
8. Nic specjalnego.
9. Dziękuję za taki wokal.
10. No i najlepsze zostało na koniec, choć to i tak nie ten stary dobry Scot.

Technicznie bardzo zachowawczo i spokojnie, trochę brakowało mi szaleństwa :D Brakuje mi Twoich starszych setów z lepszym repertuarem. O punkty raczej będzie ciężko.
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: [29.12.2010] Solo van Small - BM Special Top 10 2010

Postprzez demens 08 sty 2011, 14:20

No niestety, nie za bardzo trawię taki trance jaki został przedstawiony w tym secie. Z tego właśnie powodu znałem tylko dwie pozycje, i są to te, które zagrałeś w którejś z ostatnich edycji BM czyli nr 6 i 7. Z techniką mixowania jak zawsze wypadłeś znakomicie, w tym względzie nie ma się do czego przeczepić. Jednak większość utworów, jak już mówiłem, nie w moim guście. Najlepszy numer seta to chyba "Infectious", dobrze wypada też "Pandora", o której to już chyba pochlebnie wypowiadałem się przy okazji opinii do innego seta nagranego przez Ciebie na potrzeby BM. Czyli Ali Wilson ciągle mi "leży" :) Pamiętam jak kiedyś męczyłem jego "Emanation", polecam ten numer choć pewnie znasz. Na wyróżnienie zasługuje także ostatni numer. Najgorzej wypadło chyba "The silent hearts", bardzo słaby wokal.

Osobiście ciekaw jestem jak wyglądałaby ta "wieprzowina z makowcem", technicznie pewnie byłoby dużo gorzej, ale z pewnością dużo nadrobiłbyś poziomem nagrań. W obecnej sytuacji o punkty będzie ciężko, ale świetna technika i 3 dobre kawałki to już jest trochę pozytywów więc wszystko zależy od tego co zaprezentowała reszta, w tej chwili mam jeszcze cztery sety do przesłuchania.
demens
 
Wiek: 34
Skąd: łódzkie

Re: [29.12.2010] Solo van Small - BM Special Top 10 2010

Postprzez PaulCane 08 sty 2011, 23:55

1. Słaby vocal i ogólnie słaby utwór
2. Jakby lekki error w synchronizacji, ale ogólnie git. Proszę, nie w tej wersji! już bym wolał zripowany remix pattersona z jakimiś jinglami czy czymś niż to coś.
3. Przejście bez zarzutu. Utwór całkiem dobry.
4. jw, utwór średni
5. jw. nawet niezły wał
6. jw, track przyzwoity
7. jw, ale pandory nie trawie za bardzo btw. szał na afrykańskie motywy został chyba zapoczątkowany przez waka waka, a to znaczy że nie mogło z tego wyniknąć nic dobrego :vomit:
8. jw, utwór lepszy niż poprzednik, ale też mi się nie podoba
9. jw. marny utwór z resztą jak całe Mirage
10. jw. konkretna kosa na koniec

Technicznie bardzo git, muzycznie taka mieszanka kiełbasy polskiej i niemieckiej (co prawda niemieckiej nigdy nie jadłem, ale porównanie jest) czyli przeplatanka dobrych wałków i cienizny, co do punktów to się zobaczy :p
PaulCane
Paua
 
Wiek: 30
Skąd: Białystok

Re: [29.12.2010] Solo van Small - BM Special Top 10 2010

Postprzez Kasper 09 sty 2011, 14:18

Set bardzo spójny. Transowe TOP 10 zupełnie odmienne od tego co ja preferuje w tym gatunku. Jednak cztery numery wypada wymienić z racji na ich potencjał. Mowa o Out Of Touch, Pandorze, The Great Escape czy też These Silent Hurts. Tak właściwie tylko kooperacja Rank 1 i Jochena a w zasadzie to co wyprodukował Benno najbardziej wpada w moje ucho. 2 pierwsze w złych wersjach a These Silent Hurts już mam obgrane do bólu i wokal zbyt zaczął mnie drażnić. Skill Solo to Ty masz z czołówki światowej. Kapitalnie to wszystko pomieszałeś, dlatego wyszło bardzo dobrze. Sympatyczny mix, mimo iż materiałowo z tej niższej półki. Dobrze jest, coś Ci tam sypne ;)
Avatar użytkownika
Kasper
 
Wiek: 38
Skąd: Rybnik, PL

Re: [29.12.2010] Solo van Small - BM Special Top 10 2010

Postprzez wasyl 09 sty 2011, 18:56

Solo, wsłuchując się po raz kolejny w Twojego seta, byłem zdumiony skillem, który opanowałeś w sztuce mixingu. Wszystko współgrało ze sobą znakomicie. Technicznie set wykonany jest pierwszorzędnie, igła. Set jest również bardzo spójny i dość żwawy, jak na Ciebie przystało. Jednak znowu czegoś zabrakło mi w samym materiale, w którym znalazłem może 2 pozycje bardziej zapadające mi w pamięci. Powerplay to numer spod minuty 35, który nie dość, że bardzo oryginalny, to bardzo bujający i naprawdę ciekawy. Punkty będą na pewno, z tym, że na tą chwilę jeszcze nie wiem ile, ale... Wkrótce się dowiem :)
Avatar użytkownika
wasyl
 
Wiek: 37
Skąd: Wałbrzych


Powrót do 13

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron