Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

ATB in Concert? Summer City? Sensation White? Nieee, to Fall Sequence!
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez Technik303 26 lis 2009, 18:51

Liczę, że będzie dobra frekwencja ;) spam już dawno poszedł w ruch ;) LoL
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez Satelight 27 lis 2009, 1:29

Witajcie wszyscy fani muzyki elektronicznej, a w szczególności muzyki trance.

Z uwagi na zadowalającą frekwencję na "Fall sequence" zapraszam do wysłuchania audycji "Sky music" w Akademickim Radiu LUZ na 91,6 FM we Wrocławiu już w ten piątek o godzinie 22. Gośćmi programu będą DJ'e, którzy rządzili na Fall sequence. Przedstawimy Wam małą relację, opowiemy trochę więcej o tym co się działo i jak się działo ;)

Po godzinie 23 usłyszycie dj-set grany na żywo z radiowego studia.

Sky music - jedyna audycja we wrocławskim eterze prowadzona na żywo na 91,6 FM.
Trance, progressive, uplifting - wszystko to zawsze w piątek o godzinie 22 w radiu LUZ.

Opis audycji: http://www.radioluz.pwr.wroc.pl/show_art.php?id=1432&kat=7
Oficjalna strona audycji: http://www.skymusic.pl

Do usłyszenia o 22, tylko w radiu LUZ :)
Satelight - założyciel Sky music - dwuletniej trance'owej audycji w Radiu LUZ we Wrocławiu
Trochę o tym co było i co jest teraz: http://www.myspace.com/djsatelight
Strona audycji: http://www.skymusic.prv.pl
Strona radia LUZ: http://www.radioluz.pwr.wroc.pl
Avatar użytkownika
Satelight
 
Skąd: Warszawa

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez sector 27 lis 2009, 11:03

Czyli rozumiem ze bylo dobrze? :)
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez artur 27 lis 2009, 14:20

witam.

Dopiero sie obudziłem po imprezie, musiałem jeszcze wczoraj autobusami śmigać bo taksówkarz odmówił mi usługi.

Początek imprezy zapowiadał się dla mnie średnio, bo zmierzając do kanapy ugryzł mnie jakiś pies i wylądowałem na ostrym, potem na drugim ostry zakaźnym, także troche czasu mi zeszło zanim dotarłem do kanapy.

Ludzie zaczęli schodzić się trochę później niż w kwietniu, około 24:00 była przeszło setka chyba, ale jeszcze nie liczyłem ile wejściówek poszło. Co do samej imprezy to może nie było już takiej atmosfery jak podczas spring sequence, jednak wiadomo - to co pierwsze, nowe, świeże zawsze zostaje w głowie na dłużej.

Nagłośnienie pierwsza klasa, małe problemy gdy zmieniało się źródła grania pc/gramofon także kilka razy zadudniło w kanapie. Ludzie oprócz kilku denatów bawili się przednio, wielkie dzięki ludziom z mojego roku za odwiedziny. Pojawili się też znajomi z Katowic , specjalnie na impreze wpadli, także pozytyw :roll:

Kiki i jej boska koleżanka :roll: :o :oops: robiły zdjęcia także sam jestem ciekaw jak to wyglądało :)

Co do dzisiejszego grania w radiu to ja chyba odpadam bo nie mam jak załatwić przewozu decków.
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez sector 27 lis 2009, 14:26

Nagrajcie przynajmniej audycje jak sie da :-) W takim razie czekam na zdjecia!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez artur 27 lis 2009, 17:38

dzisiaj w audycji pojawi sie wysher i ja. Uda sie przywieźć gramofony, także cos tam pomiksujemy. Start 22:00 w radiu LUZ - http://www.radioluz.pwr.wroc.pl/ audycja http://skymusic.pl/
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez kiki 27 lis 2009, 18:14

elo elo!!! luuudzie! bylo naprawde swietnie!!! ja to sie najbardziej balam tego,ze mnie calonocny trance zamuli, ale jednak okazalo sie,ze kazdy z chlopakow inaczej zagral, w swoim stylu,inne kawalki - bylo super!!! przyszlam z moja Anytka gdzies w polowie seta Jachu - gral ladnie energicznie i byl kon :D ale co tam hehe, potem wyshi zaczarowal cala publike swoim wystepem!! wyshi Twoje granie bylo ekstra - i ten kontakt z publika!! masakra!!! parkiet caly pelny, euforia,uniesione rece.. :D poootem wbil Arti z swoim progresywnym duchem - intro pierwsza klasa! pozniej tez swietnie!!! yimanya i andain - masakra co sie dzialo na parkiecie!!! potem mrowa - tez byla zywiolowosc i obrotnosc, ludzie szaleli a i na koniec tekknik nam zapodal piekna vixe!! born slippy ale szkoda ze bez vocalu - wszyscy byli w pozytywnym szoku, gdy zblizala sie juz pozna godzina,technik nie zalowal bpm a tam parkiet caly czas pelny!!!!! naglosnienie, swiatelka,klimat,ludzie,muzyka no naprawde kto nie przyszedl niech zaluje!! :)
co prawda nie bylo tyle emocji jak na spring sequence,ale wrazenia po imprezie bardzo podobne!!! no takie klasyki polecialy,ze co chwile bylam poruszona i z wielkim sentymentem tanczylam,spiewalam i sie bawilam!!! ojej co tam bylo no np: andain - beautiful things, filterheadz - yimanya, cos tam cos tam - find, born slippy, cos tam cos tam - beauty hides in the deep tralalala, atb nawet byl :D air for life \o/ Anicie tez sie podobalo, super bylo spotkac ludzi z forum i te same sympatyczne buzie co na pierwszej imprezie! chlopaki powinniscie byc dumni z tej calej organizacji!! \o/

co do fot - nie wiem czy w ogole jakies zdjecie ostre wyszlo :P jutro sie tym zajme ;)
pozdrawiam i dzieki za bibke!!

ps. nie mam gloooosu ;(
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez kiki 27 lis 2009, 20:10

chlory tutaj jest pierwsza z 3 czesci zdjec! nawet fajne wyszly :mrgreen:
jutro kolejne
pozdro

link: http://www.sendspace.com/file/wvo8sm

link do fotek part II: http://www.sendspace.com/file/zd5dcr

ostatni link: http://www.sendspace.com/file/jemmgl

\o/
Ostatnio edytowano 28 lis 2009, 13:26 przez kiki, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez ant 27 lis 2009, 20:57

Było dobrze :) ciesze ze sie spodobało, tyeraz musze odpoczac bo biegania bylo co nie miara wczoraj. Dla mnie najlepszy set zagrał Technik, spodziewalismy sie ze o 3 bedziemy juz sie zwijac, a po jego secie zostalo jeszcze tyle ludzi ze zagralismy B2B do 3.40. Ściągam fotki i ide odespac:)
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez Rapture 27 lis 2009, 21:10

artur napisał(a):jej boska koleżanka

+1000! \o/ :D

A co do samej imprezy - jak zwykle na najwyzszym poziomie, tak jak sie zreszta spodziewalem. Troszke szkoda, ze mniej ludzi niz na pierwszej edycji, za to publika wytrzymala o wiele dluzej - chocby Technik, wbrew swym obawom, nie zagral dla pustego parkietu, wrecz przeciwnie! :) Co do grajacych to praktycznie kazdy zagral cos fajnego, jednak podobnie jak kiki wyroznie wyshera - jak nie slucham juz prawie obecnie Trance'u tak swietnie sie bawilem przez calutki set :) do tego kilka fajnych akcji jak np. zrzuta na browca dla wyshi'ego i fajne rozkminy z wyshim i freezer'em - tego drugiego w koncu mialem przyjemnosc poznac ;)

To by poki co bylo na tyle. Mam nadzieje, ze kiedys bede mial przyjemnosc z wami zagrac jako - parafrazujac pomysl kiki - RSR w stroju Prydz'a (pozdro dla kumatych :D)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 35
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez Nolaan 27 lis 2009, 22:11

A ja, żeby to szlag trafił, nie byłem :( No ale czasem tak w życiu bywa. Na zaś się już pojawię. Traklisty proszę, panowie dj-e, traklisty!!
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez ant 27 lis 2009, 22:15

Wbijajcie do radia Luz, chłopaki się właśnie produkują:
http://radioluz.pwr.wroc.pl/listen.pls
aha, no i numer gg do studia:
8704567
:)
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez kiki 27 lis 2009, 22:26

no ja slucham i co tam sie pisze na gg?
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez ant 27 lis 2009, 22:29

Najlepiej o tym jak sie bawiliscie, co bylo dobrze co zle, mozna zadawac pytania do chłopaków, albo pozdrowic kogos :P wachlarz możliwości :D
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez artur 28 lis 2009, 1:14

sam jeszcze nie słuchałem, ale jakby ktoś miał ochotę sprawdzić o czym było na antenie to łapcie linka :

http://wyslijto.pl/plik/7t7887doe1
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez Sagi 28 lis 2009, 12:17

pooglądałem troszke fotek + opisy i mozna powiedziec tylko tyle ze robicie dobra robote :) oby tak dalej i do przodu :) publika mysle wystarczajaca hehe wiec fajnie ze jest dla kogo to robic i im sie to podoba. no i w koncu mozna grac prawdziwe transowe i prog transowe killery (wspomniane born slippy, findy, drezdeny, yimanye itd) bez patrzenia na to ze to nie jest trendi ze ludzie na to nie pojda itd :) i o to chodzi wlasnie w takich bibkach - grac to czego nie graja na tych komercyjnych polskich festach i imprezach, zeby zawsze byla jakas alternatywa do tego co jest "na czasie"

btw praca mi nie pozwolila zbytnio na wyjazd..ale mam nadzieje ze za 3 razem (bo to chyba jasne ze bedzie 3 edycja) musze sie zjawic :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez kiki 28 lis 2009, 13:25

Sagi napisał(a):bez patrzenia na to ze to nie jest trendi ze ludzie na to nie pojda itd :)


szczerze mowiac, jakby chlopcy zagrali jakies nowowsci to nie wiedzialabym co ze soba zrobic!! :mrgreen:
a tak to wszystkim znane piekne,sentymentalne, jedyne w swoim rodzaju (...) klasyczne utwory sie bardzo podobaly
ant napisał(a):co zle


a bylo cos zlego? :P tylko dwa zgony na tyle osob to chyba dobrze ;)

a mnie dalej gardlo boli i glosu nie mam... mam nadzieje, ze ekipa dzisiaj tez do browaru wbija ;)

pozdro pozdro

ps. fotki part III tez juz sa do sciagniecia
Obrazek
Avatar użytkownika
kiki
z Afryki
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez Sagi 28 lis 2009, 14:27

kiki napisał(a):szczerze mowiac, jakby chlopcy zagrali jakies nowowsci to nie wiedzialabym co ze soba zrobic!! :mrgreen:
a tak to wszystkim znane piekne,sentymentalne, jedyne w swoim rodzaju (...) klasyczne utwory sie bardzo podobaly

i dla mnie to jest wlasnie esencja robienia takich imprez...byc moze sa tutaj osoby ktore sie juz wystarczajaco wybawily przy klasykach ale mi ich jest wciaz malo, w sensie ze na imprezach ze moge je uslyszec i sie przy nich bawic :)
Avatar użytkownika
Sagi
 

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez wysher 28 lis 2009, 18:00

Wysher @ Fall Sequence (192 kbps):
http://dl.dropbox.com/u/3230774/Wysher% ... quence.mp3

Tracklista:
01. Eric Prydz - Pjanoo
02. Fonzerelli - Moonlight Party (Original Mix)
03. David Villa & Tito Coca - La Noche (Full Guitar Mix)
04. Armin van Buuren feat. Justine Suissa - Burned With Desire (Rising Star Vocal Mix)
05. Corderoy – Sweetest Dreams (Ferry Corsten Remix) [Gnomus Rework]
06. Dash Berlin feat. Emma Hewitt - Waiting (Sean Tyas Mix)
07. Thomas Bronzwaer – Close Horizon (Giuseppe Ottaviani Remix)
08. Hidden Logic pres. Luminary – Amsterdam (Smith & Pledger Remix)
09. Nic Chagall - Monday Bar (Original Mix)
10. Dust & Heatcliff - Eastern Dawn (Original Mix)
11. Faruk Sabanci - Glory Of A Sultan (Indecent Noise Remix)
12. Thr3shold And Detune - Shapeshifter (Riot Mix)
13. Icicle - Eudaimonia (Indecent Noise Remix)
14. Steve Allen - Self Belief (Thr3shold Remix)
15. Neptune Project - Aztec (Aly & Fila Remix)
16. ATB vs. Paul Van Dyk - Nothing But Sunset Girl (Wysher Mashup)
17. Lee Haslam - Punch Drunk
18. Dave 202 - Louvre (Original Mix)
19. Aly & Fila - Lost Language (Original Mix)
Ostatnio edytowano 29 lis 2009, 20:01 przez wysher, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wysher
 
Wiek: 38
Skąd: Wrocław

Re: Fall Sequence @ Stara Kanapa (Wrocław) - 26.11.2009 (czwartek)

Postprzez Nolaan 28 lis 2009, 20:09

Co tu dużo mówić, Herr Wyshi? Pozamiatałeś, jak zwykle. Świetny dobór kawałków (nawet Pjanoo dało się przełknąć, choć nie cierpię tego wałka), klimat jak należy, technika imo bez zarzutu...
Ty weź choć raz zmontuj cienkiego i wiksiarskiego seta, bo już nudny jesteś z tymi dobrymi, nawet opieprzyć Cię nie ma za co :P
Pocałujta wójta w ...
Avatar użytkownika
Nolaan
 
Wiek: 38
Skąd: Z bardzo daleka.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości