Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

with Mario Ranieri
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Sisiek 28 kwi 2009, 12:09

Obrazek

OVERDOXX NIGHT
Klub m25
Ul.Mińska 25 Warszawa
Start 22 Koniec 06
Wjazd: 30zł

LINE UP:
Hard Techno Stage:

Mario Ranieri
Dariush Gee vs Kill Brothers
Death Maker
Cargo vs Solid
Schranzwhore

Drum And Bass Stage:

Idar & Mc Radi
Domin
Radebe

Mario Ranieri – swoje pierwsze doświadczenia muzyczne zdobył już w czasach szkolnych gdy rozpoczął grę na pianinie. W tym samym czasie za pośrednictwem swojego kuzyna, pod którego opieką się znajdował, ulegał wpływom electro. Stopniowo rozpoczął również eksperymenty muzyczne na swoim komputerze, na którym nagrał swoją pierwszą techno ścieżkę dzwiękową. Kończąc szkołę średnią za pieniądze zarobione w swojej pierwszej pracy kupił prawdziwy syntetyzator i od tego czasu gromadził coraz to nowe sprzęty. Obecnie jest najbardziej znanym austriackim producentem muzycznym i DJ’em z gatunku hard techno. Wydaje muzykę pod należącymi do niego takimi markami jak Schubfaktor, Schlagwerx, Vernacular, Ostarrichi i Girlpower jak również w ramach innych marek Fon, Lifeform, Artillery, Abstract, Highball, Carnage, Subsounds, Friendly Fire, Tausendgroove i Tekktribe. Najlepsze sety dj’skie Mario są ciężkie do sklasyfikowania. Wiele ścieżek dzwiękowych rozwija się od groove house, hardtechno poprzez punky hardcore aż do crazy nois. W każdej z nich rozsiewa niezwykle pozytywne wibracje. Ale przede wszystkim łączy w niezwykle umiejętny sposób wiele rozmaitych stylów tworząc swoją własną jakość.


Jeszcze sporo czasu ale zapraszam forumowiczów i forumowiczki :) A zwłaszcza taką jedną forumowiczke. :P Specjalnie na zamówienie druga scena drumowa :D Dobry ogień i dobra zabawa na wysokich obrotach gwarantowana :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: OVERDOXX NIGHT@M25 05.06.2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 28 kwi 2009, 12:44

jeeeeeeessssstt !!!!!!!!!!!!!!!! Mario ranieri ahhh spotkanie po latach hehe pamietam jego niszczcycielski set w dawnej lokomotywie

szykuje sie potezny techno wpierdol, mam nadzieje ze z kasą bede dobrze stal i ze uda sie ogarnac wolne w robo
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: OVERDOXX NIGHT@M25 05.06.2009

Postprzez Sisiek 28 kwi 2009, 13:15

Tulipan aka Nexus napisał(a):jeeeeeeessssstt !!!!!!!!!!!!!!!! Mario ranieri ahhh spotkanie po latach hehe pamietam jego niszczcycielski set w dawnej lokomotywie


Prezesie loko loko lecimy :D

Tulipan aka Nexus napisał(a):szykuje sie potezny techno wpierdol, mam nadzieje ze z kasą bede dobrze stal i ze uda sie ogarnac wolne w robo


Złotówkę dziennie musisz odkładać no a z wolnym w robocie to może rozchorujesz się na świńską grypę to dadzą Ci wolne :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: OVERDOXX NIGHT@M25 05.06.2009

Postprzez Vidia 28 kwi 2009, 15:46

hard techno? no to idę :mrgreen:
scena DNB jest dodatkową zachętą.
jak mi się spodoba co on gra to postaram się zawitać.
Sisiek napisał(a):Złotówkę dziennie musisz odkładać

buhahahahahha:D tak, odkładaj złotówkę dziennie. Ja też będę to czynić i tym samym solidaryzowac się z Tobą.
Big up!(=
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: OVERDOXX NIGHT: M25, Warszawa - 05-06-2009

Postprzez Sisiek 28 kwi 2009, 19:14

Vidiad napisał(a):buhahahahahha:D tak, odkładaj złotówkę dziennie. Ja też będę to czynić i tym samym solidaryzować się z Tobą.


Otwieramy stowarzyszenie odkładania złotówki dziennie w celach imprezowych :D

Vidiad napisał(a):jak mi się spodoba co on gra to postaram się zawitać.


Dużo hard-techno, schranzowych bootlegów. Zresztą nie tylko. Polecam obejrzeć to video jak ktoś się waha czy wpaść :)

http://www.youtube.com/watch?v=4rT7rNAIgq8

Do kompletu dorzucam dobry secik http://www.megaupload.com/?d=AWXRC2IR Mario Ranieri @ Schranz Tanz Night 12, Club Simfonija, SLO 4.10.2008

A tak tytułem uzupełnienia dodam że Schranzkurwa i Cargo też na pewno nie zawiodą i dorzucą do pieca swoje 3 grosze :D Zwłaszcza za Cargo daje głowę :D Darek Gee i Kill Brothers też dobrzy zawodnicy tak więc skład imprezy prezentuje się bardzo okazale. 8-)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: OVERDOXX NIGHT: M25, Warszawa - 05-06-2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 kwi 2009, 0:35

na pewno bedzie magicznie ja stawiam sobie za cel ta impre bardziej niz jakies millery czy julesy hehehehe alez sie napalilem na ta balange oze z w morde przyjezdzajcie !! MARIO RANIERIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! umcy umcy umcy umcy !! łup łup łup łup !! every me and every you.... ahh kocham te schranzowe bootlegi !!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: OVERDOXX NIGHT: M25, Warszawa - 05-06-2009

Postprzez JohnnyKnoxville 29 kwi 2009, 8:21

Prawdopodobnie będe też na 100% :D Dobry Schranz nie jest zły :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: OVERDOXX NIGHT: M25, Warszawa - 05-06-2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 kwi 2009, 9:24

wspaniała wiadomość klub jest chyba moim ulubionym w warszawie, swietnie ze bedziesz Marcin, ja dzis sobie usiade i wprowadze małe zmiany grafikowe hehehe ale bedzie balanga
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Sisiek 09 maja 2009, 21:18

Mam nadzieję, że nastroje społeczne nie opadły i już szykujecie wygodne buty na to wydarzenie :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Margo 10 maja 2009, 12:48

Sisiek napisał(a):Schranzwhore



oj Krysia pociśnie Wam, jak się nie patrzy :D dobry zawodnik! na pewno się nie zawiedziecie :) :twisted:
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez replee 11 maja 2009, 0:30

Są dwa czynniki które sprawiają, że jeśli nie będe miał nic na głowie to zawitam na 100%:

1) Jeszcze nie byłem w M25
2) Idzie dobra ekipa, więc nie wypada tej ekipy nie wesprzeć swoją skromną osobą :-D
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez archie 11 maja 2009, 2:55

hmm.. wiec ja dorzuce swoje 3grosze (ale krotko tym razem), o sesja nie zawisnie mi nad glowa.. ekipa jak widze bedzie spora a impreza szukuje sie gruba:)
there is only one music.. trance music.. d{-_-}b
Avatar użytkownika
archie
 
Wiek: 36
Skąd: teoretycznie wawa

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Vidia 11 maja 2009, 17:45

Replee idzie na hard techo/schranz! tego się nie spodziewałam:p ;)
Z tego co czytam w tym temacie lista osób deklarujących swoje przyjście wygląda póki co tak:
1) ja
2) Nexus
3) Sisiek
4) Replee
5) Archie
6) Johnny

Muszę powiedzieć że dostałam materiał od Ranieriego do przesłuchania od jednego miłego forumowicza:P , jestem własnie w trakcie przesłuchiwania setu (trzygodzinnego:O) bodajże z jakiejś imprezy w Bułgarii (nie pamiętam dokładnie) no i jestem pod wrażeniem - własciwie jest to pierwszy set w moim życiu hardtechno/schranz jakiego słucham tak w całości i dosyć uważnie.. Ranieri bardzo mi się podoba jak miksuje technicznie, technicznie na razie wydaje mi się bardzo dobry, miks jest pomysłowy, wyważony, trochę nawalania ale i trochę melodii różnych, nie jest generalnie nudno (bo jednak dla mnie jest to mimo wszystko dośc monotonna muzyka często), np. bardzo spodobała mi się kompozycja Rogera Sancheza "Another chance" z dodanym schranzowym podkładem, nie wiem czy to remix czy schranzowy bootleg, ale przypadło mi to coś do gustu, nie przypuszczałam że stary dosyć dobry a w każdym razie przyjemny hałsior będzie tak fajnie brzmiał podany w schranzowym sosie. Ciekawe jest też intro tego seta. Wyobrażam sobie, jak ludzie musieli szaleć na tej imprezie, zwłaszcza w momencie wejścia potężnej stopy na początku seta.
Ta impreza będzie pierwszą moją schranzowa imprezą, o ile pójdę. Na techno się już bywało, również w M25. Nie było tego dużo ale z każdej technicznej imrezy wychodziłam zadowolona - tyle że to były raczej inne rodzaje techno, np. detroit, bangin.. na hard jeszcze nie byłam. Założę się, że na Overdoxx będzie góra z 20-30 % kobiet, a reszta - faceci:P Od 22.00 do 6.00 raczej nie wytrzymam. Sama jestem ciekawa, do ktorej dam radę xP Pewnie do 2.00 lub 3.00 (czyli połowa), ale nie uprzedzajmy faktów. Niech podadzą czasotabliczkę najpierw.
Raczej się pojawię, szkoda by było przepuścić taką okazję, a na posłuchanie MR mam coraz większą ochotę w miarę czytania o nim i słuchania jego setu (na razie jednego). Nie byłam jeszcze na schranzie, trzeba wreszcie zobaczyć i posłuchac jak wygląda prawdziwa rozpierducha a nie tylko słuchać w domu kawałków Kroechera i Wittekinda i sobie wyobrażać jak to jest na Maydayu :twisted: ;)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez JohnnyKnoxville 11 maja 2009, 18:26

Czego ja na ostatnim miejscu ???? :D
Vidiad napisał(a):i sobie wyobrażać jak to jest na Maydayu
tego sie nie da wyobrazić pod rzadnym względem..... :P tak skomentuje :P A Ranieriego sam jestem ciekawy :P Z którego roku ten set i miesiąca ??? Możesz dokładnie napisać ??? :P
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Sisiek 11 maja 2009, 20:29

Margo napisał(a):oj Krysia pociśnie Wam, jak się nie patrzy :D


Chyba, że się za bardzo zbombluje :D

Vidiad, bardzo się ciesze że się spodobało :) i nawet nie przyjmuje do wiadomości tego "o ile pójdę"Jak będzie trzeba to będziesz spać u mnie na balkonie :P

Vidiad napisał(a):Od 22.00 do 6.00 raczej nie wytrzymam. Sama jestem ciekawa, do której dam radę xP Pewnie do 2.00 lub 3.00 (czyli połowa), ale nie uprzedzajmy faktów.


Ja po imprezach w M25 tańczę jeszcze w tramwajach :D Więc dasz rade długo wytrzymać :P

JohnnyKnoxville napisał(a): Vidiad napisał(a):i sobie wyobrażać jak to jest na Maydayu

tego sie nie da wyobrazić pod rzadnym względem..... :P


Racja kto był choćby raz na Mayday będzie tam jeździł co roku :D Lodowisko i wszystko jasne :D

Co do seta to set o którym wspomina pewna bardzo miła forumowiczka :P to : http://www.megaupload.com/?d=O82S56XF

Co do schranzowych bootlegów polecam m.in label Bootek http://www.discogs.com/label/Bootek o którym Wam ostatnio wspominałem. Jest jeszcze jeden ale w tej chwili zapomniałem jak się zowie. Ale mam prawie wszystkie wydawnictwa z Bootek gdzieś na płytach więc jak coś służę pomocą ;P

W ogóle to jestem pod wrażeniem i jestem zaskoczony, że aż tyle osób deklaruję chęć swojego przybycie :) Każdy kto będzie dostanie ode mnie lizaka w nagrodę :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Tulipan aka Nexus 11 maja 2009, 20:39

z bootlegow to bardzo lubie every you every me zespolu Placebo a przerobil go Felix Kroecher, swietnym trakiem z schranzowych wymiataczy jest tez Alloy Mental - Fire Fire Fire (Marco Remus Remix) wogole gdyby nie bootlegi to schranz by dla mnie nie istnial, to bardzo humorystyczny element wielu setów :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Sisiek 11 maja 2009, 21:22

Największy kozak to chyba Robert Natus & Arkus P. - Hardcore Salsa :D Fire też kosi :D Ja bootlegi lubię ale najbardziej do serca przypada mi dość agresywny styl Tomka Gee ( jego numery z różnymi dialogami z filmów grozy :D ), współpracującego z nim Leo Lakera i Natusa. Na Natusie najwięcej osób wynosili na ostatnim N1 :D W ogóle marzenie pojechać na niemiecką edycje N1. Sceny w bunkrach i tak dalej :twisted:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Vidia 18 maja 2009, 10:08

Dziś poszukałam tego ;], poza tym czasotabliczka wygląda tak:
HARD TECHNO STAGE:
22:00 – 00:00 Schranzwhore
00:00 – 02:00 Kill Brothers vs Dariush Gee
02:00 – 04:00 Mario Ranieri
04:00 – 06:00 Death Maker
Jak na scenie dolnej/drumandbassowej nie wiem. Ranieri zaczyna o 2.00 czyli wtedy gdy mniej więcej zamierzałam wyjść:p W tej sytuacji dobrze byłoby przyjśc tak 23-23.30 a wyjść po MR.. i chyba tak uczynię. Myślę że będę sobie co jakiś czas schodzić na dół, tam też jest taki chillout room gdzie niewiele słychać na szczęście i można nieco odetchnąć. Dziś w nocy słuchałam tego: Mario Ranieri @ Schranz Tanz Night 12, Club Simfonija, SLO 4.10.2008. Jeszcze nie skończyłam, natomiast miał tam troszke rozjazdów ale set jest mocny, dla mnie aż nieco za szybki. Mario Ranieri @ Club Black Box Sofia, Bulgaria 11.11.2006 - to obejrzałam przed chwilą, naprawdę powala. "Sweet dreams are melody", "Groove is in the heart".. znane utwory w innych wersjach, a wszystko należycie zgrane. MR technicznie jest świetny, też chcę tak grać!:P
Dysponuje ktoś tracklistami do tych setów? Przydałyby się.
Polecam to: http://www.youtube.com/watch?v=prQR8Hij ... re=related - bardzo mi się spodobało, aż chce się tańczyć. Świetna wersja. Szkoda że tylko 3minutowa.
Sisiek napisał(a):Vidiad, bardzo się ciesze że się spodobało i nawet nie przyjmuje do wiadomości tego "o ile pójdę"Jak będzie trzeba to będziesz spać u mnie na balkonie

hehe a na podłodze nie byłoby miejsca?;>
Sisiek napisał(a):Ja po imprezach w M25 tańczę jeszcze w tramwajach Więc dasz rade długo wytrzymać

ale to Ty;P ja to zasypiam w tramwajach po imprezach;p
Sisiek napisał(a):W ogóle to jestem pod wrażeniem i jestem zaskoczony, że aż tyle osób deklaruję chęć swojego przybycie Każdy kto będzie dostanie ode mnie lizaka w nagrodę

Zobaczyć, jak Sisiek na Mińskiej 25 rozdaje przed klubem lizaki? bezcenne;)
swoją drogą też myślałam, że na takie klimaty niewiele osób będzie chciało iść.
JohnnyKnoxville napisał(a):Czego ja na ostatnim miejscu ????

ponieważ przekręcałeś moją ksywkę Obrazek no i nie znam Cię osobiście;)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Sisiek 19 maja 2009, 17:34

Vidiad napisał(a):Ranieri zaczyna o 2.00 czyli wtedy gdy mniej więcej zamierzałam wyjść:p


Co byś zrobiła z tak pięknie rozpoczętą nocą :P Bo spać to by się chyba nie udało :P Dobrze będzie dasz rade, trzymam kciuki :P

Vidiad napisał(a):hehe a na podłodze nie byłoby miejsca?;>


Coś by się pewnie znalazło :P Może nawet jakieś łóżko :D

Vidiad napisał(a):ale to Ty;P ja to zasypiam w tramwajach po imprezach;p


Zaczniemy wracać autobusami :D

Vidiad napisał(a):Zobaczyć, jak Sisiek na Mińskiej 25 rozdaje przed klubem lizaki? bezcenne;)


Lizaki i "cukierki" hehehe :D ;)

Jeszcze parę dni i lecimy :D Niezmiernie się ciesze z tego faktu :P
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Overdoxx Night - M25 / Warszawa - 05.06.09

Postprzez Technik303 21 maja 2009, 12:05

MR jakoś nie zachwycił setem na CF :) Prawie cały set cienkimi szrancowymi bootlegami głównie od Boris S. Inni także remixują znane hiciory. Polowa tych bootlegow zrobiona na odwal, bez masteringu ? Motyw przewodni danej przeróbki często zagłuszany "szarpaniną" czyt. szrancem :P
Wole już bootlegi z "p series" tylko kilka mi podchodzi. Polecam również Bootek'i :)

Co do Yeke-Yeke to wg mnie najlepsze rmx'y:
http://www.chemical-records.co.uk/sc/de ... k=BLB001-a
http://www.chemical-records.co.uk/sc/deck?track=VL013-b

W starej Lokomotywie i Przestrzeni Graffenberga pamiętam te szrancowe imprezy ;) Kiedyś nawet Extase ciężko grał, widać nie tylko jemu szybko szranc się przejadł :P
Dla kogoś to pewnie jest super ! Kwestia czasu ;) Mi się szybko szranc znudził. Ile można tego łomotu słuchać ;) 3x lepsza impreza będzie 13.06 ;) Możecie mi zarzucić czepialstwo. Co mi tam. Wyrażam swoje zdanie szrancu :P Już wole techno "spod ręki" Tom Hadesa, czy Alexa Karakasisa, Thomasa Krome, Dave The Drummera, DJ Ant'a, Geezera, Chrisa Liberatora, Pedro Delgardo, Wehbby :P

Mimo wszystko życzę udanej imprezy ;) z ogarnianiem słabych bootlegow i "łupanki" w secie M.R. :)
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron