Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

8 Maja 2009, Warszawa
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez replee 28 kwi 2009, 19:02

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po otwarciu nowego przybytku w Forcie Wola, a już kroi sie kolejna gruba impreza :-D Bileciki - jak wynika z informacji na gronie - 35pln. Mini Event z udziałem wyżej wymienionych Panów odbędzie się w ramach 3-ecich urodzin Warsaw In Love.

Ktoś już teraz wie, że tam będzie? :D Ja się poważnie zastanawiam, bo 15 minut od domu taki bibz, głupio by przegapić... :)
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Judge Jules & Jochen Miller @ Magnetic Club

Postprzez Sisiek 28 kwi 2009, 19:23

Ja z miłą chęcią się przejdę :) Ostatnio było fajnie więc przypuszczam, że i teraz tak będzie :D :D Także moje gołąbeczki możecie na mnie liczyć :mrgreen:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Judge Jules & Jochen Miller @ Magnetic Club

Postprzez hanan 28 kwi 2009, 19:39

ja bede niestety najprawdopodobniej daleko poza wawa, wiec ominie mnie ta przyjemnosc :S
chyba, ze warsow in love w ramach przeprosin za palace of trance zafunduja mi wjazd i przejazd pociagiem w obie strony :]
a na powaznie to jest fajnie, ze tak sie klubik stara, moze zrobic sie naprawde gruba miejscówa
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Judge Jules & Jochen Miller @ Magnetic Club

Postprzez sector 28 kwi 2009, 22:35

Zaczynaja niezle, oby to taka 'dobra passa' trwala jak najdluzej!
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Judge Jules & Jochen Miller @ Magnetic Club

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 kwi 2009, 0:32

ja niestety bede raczej poza warszawa... :/ jad ena spoznina majowke ale jesli nie daj boze cos nei wypali to bede :D
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Judge Jules & Jochen Miller @ Magnetic Club

Postprzez Vidia 29 kwi 2009, 14:27

Jako że to piąTEKK, że niektórzy mnie namawiają na tę imprezę;), że data mi odpowiada bo będę jeszcze w W-wie, i ze względu na (ponoć) techno/techtrance/electro, to bardzo mozliwe, że jeśli uda się dostać bilet, przejdę się. Choć w zyciu nie słyszałam ani JJ ani JM;p I nie wiem, czy przed 8.05 usłyszę.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez archie 30 kwi 2009, 10:50

jesli nie bede mial w poniedzialek zadnego kola (musze obczaic), no to jakze nie wybrac z ta ekipa jeszcze raz:D (no i ciocia bedzie jeszcze w Wawie;) ), a po konsultacjach z ciocia Vidiad, Archie rezygnuje z Angelo Mike;)
there is only one music.. trance music.. d{-_-}b
Avatar użytkownika
archie
 
Wiek: 36
Skąd: teoretycznie wawa

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez Vidia 30 kwi 2009, 12:14

no i Archie dobrze robi :mrgreen: aczkolwiek nie odpisał mi na SMS wczoraj : (
teraz trzeba będzie ogarnąc bilety. Pewnie na ftb już nie będzie, bo za mało czzasu więc albo na wejściu albo w Empikach; ja tym razem nie kupuję ;P xD
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez archie 30 kwi 2009, 17:23

oj przepraszam ciociu :* wczoraj siedzialem w ksiazkach od 14.30 do 4.30... uklady logiczne... O_o jakos zapomnialem, wybacz.. tylko od kiedy mozna ogranac te bilety w empikach..?
there is only one music.. trance music.. d{-_-}b
Avatar użytkownika
archie
 
Wiek: 36
Skąd: teoretycznie wawa

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez replee 30 kwi 2009, 23:06

Ciocie i Wujki, zluzujcie troszku bo się tu zaczyna robić zbyt słitaśno x-D

Bilety od poniedziałku do nabycia w empikach.
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez archie 01 maja 2009, 0:14

haha:D wez odpusc:P ok to kto leci do empiku? ja mam zajecia do 16... poki co dzis na chate i powrot w niedziele.
there is only one music.. trance music.. d{-_-}b
Avatar użytkownika
archie
 
Wiek: 36
Skąd: teoretycznie wawa

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez Technik303 01 maja 2009, 4:08

Judge Jules ;) dobrze zamiata ;) przynajmniej dobrze wymiatał w 2007 :) choć zdarzają się w jego playliście dziwne traki ;) Mi tam jego set na Amazing City w Pradze przypadł do gustu. Grał dużo UK Trance i Tech-Trance. Choć zdarzą mu się w playliście jakaś chała :P Nie byłem na TX '09 to nie wiem ja zagrał. Po filmikach widzę, że tak sobie ;P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez Sisiek 02 maja 2009, 15:36

Ja go ostatnio widziałem na Nature One to ani nie było szalu ani stypy :D Akurat można było odpocząć po paru godzinach z Natusem, Adventem, Clarkiem i Murphym :D Co on może jeszcze wymyślić. Trochę tech-vixy, electro-trance plus coś z vocalami. No ale akurat na jego i Millera można polecieć, spić piwko, pogadać, po gibać się i do domu spać :P

BTS lecisz z nami ? Czy znowu zamulasz się w domu :P <wjazd_na_ambicje> :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez indecentnoise 02 maja 2009, 15:44

Ja sie pewnie wybiore, dobrze bedzie znow spotkac Juliusa (mam nadzieje ze bedzie z zona Amanda).
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Avatar użytkownika
indecentnoise
 
Wiek: 38
Skąd: Warszawa

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez bts 03 maja 2009, 13:12

Sisiek napisał(a):...BTS lecisz z nami ? Czy znowu zamulasz się w domu :P...

Być może pozamulam się z Wami :P
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez Sisiek 03 maja 2009, 13:22

Jak ja lubię te Twoje "być może" :P Pamiętaj, że jeszcze bilety na Audioriver trzeba ogarnąć do 11 maja. W empikach chyba można kupić :)
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez archie 04 maja 2009, 23:29

hm, niedyskretne pytanie: to w koncu kto sie wybiera a kto nie? bo moze warto jednak skoczyc do empiku.. chyba ze na miejscu bedzie mozna kupic:) bez prowizji empiku:)
there is only one music.. trance music.. d{-_-}b
Avatar użytkownika
archie
 
Wiek: 36
Skąd: teoretycznie wawa

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez Vidia 05 maja 2009, 10:37

chyba idę... ale jakoś nie widzę chętnych do kupienia biletów. Każdy sobie sam ma kupić? Bo na bramce to raczej dziękuję.. Organizujemy się jakoś tak jak to miało miejsce ostatnim razem czy każdy sobie rzepkę skrobie?
mnie generalnie jakoś szczególnie na tej imp nie zależy więc jak się jakoś nie zmobilizujemy teraz na dniach to raczej sobie ją daruję i zaoszczędzę siły i kasę na przyszłe balangi a na ten weekend wyjadę z W-wy. Więc prosze o info jak robimy
Ostatnio edytowano 05 maja 2009, 11:31 przez Vidia, łącznie edytowano 2 razy
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez hanan 05 maja 2009, 11:15

ja wracam dopiero 13go, wiec mnie na pewno nie bedzie. Co do biletow to moge wam podpowiedziec tyle, ze na Richarda Duranda kupilem bilet przed sama impreza w kasie w cenie przedsprzedazowej (30zl), ale jak bedzie tym razem to nie wiem
hanan
kłejk 2 umarł
 
Wiek: 46

Re: Judge Jules & Jochen Miller - Magnetic Club / Warszawa

Postprzez Vidia 05 maja 2009, 11:29

Info od WiL:
Bilety będą dostępne na wejściu jednak tylko w ilości takiej jaka pozostanie niesprzedana w sieci sprzedaży EBILET (wszystkie salony EMPiK i inne punkty).
Bilet z przedsprzedaży to gwarancja wejścia (pod warunkiem spełnienia regulaminu: http://www.klubmagnetic.pl/warunki.... ) i gwarancja najniższej ceny (cena na wejściu może ulec podwyższeniu)

więc jeśli już kupować to jestem raczej za biletami w przedsprzedaży.
Czy ktoś idzie dzisiaj kupić?
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości

cron