Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: Trance Selection Vol.3 @ Antidotum ,Wrocław 29.05.09

Postprzez Jachu 03 maja 2009, 16:56

A ja na 90% się pojawie. Jedyna rzecza, ktora moze mi popsuc plany jest magisterka, ktora musze oddac do konca maja. Musze w ogole obadac to Antidotum, bo jeszcze nigdy tam nie bylem.
Avatar użytkownika
Jachu
 
Wiek: 38

Re: Trance Selection Vol.3 @ Antidotum ,Wrocław 29.05.09

Postprzez cryshis 03 maja 2009, 17:28

Jachu napisał(a):A ja na 90% się pojawie. Jedyna rzecza, ktora moze mi popsuc plany jest magisterka, ktora musze oddac do konca maja. Musze w ogole obadac to Antidotum, bo jeszcze nigdy tam nie bylem.


zapraszamy Jachu :D na wódeczke :D
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Trance Selection Vol.3 @ Antidotum ,Wrocław 29.05.09

Postprzez Rapture 03 maja 2009, 22:33

Tylko tej wódeczki na miejscu nie kupujcie, no chyba ze macie pojemne konta :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Trance Selection Vol.3 @ Antidotum ,Wrocław 29.05.09

Postprzez cryshis 13 maja 2009, 17:47

Rapture napisał(a):Tylko tej wódeczki na miejscu nie kupujcie, no chyba ze macie pojemne konta :D


dla wtajemniczonych wódeczka bedzie darmowa :D
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez Technik303 13 maja 2009, 20:41

Jak ktoś chce się "alkoholizować" w klubie to powinien zaopatrzyć się w większą gotówkę ;) praktycznie większości knajp ceny nie są w typowych budkach piwnych :P ;) Czasem można trafić na promocje jakiś drinków...
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez Rapture 15 maja 2009, 11:15

Technik ale nie uwazasz, ze 8 zl za browarka to lekka przesada?
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez Technik303 15 maja 2009, 12:52

XO, Lemoniada, i inne to już standard... jak knajpa trzyma poziom, to niestety ceny też nie na studencka kieszeń :/ Nie moja wina, że clubbing kosztuje :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez sector 15 maja 2009, 14:38

Rapture napisał(a):Technik ale nie uwazasz, ze 8 zl za browarka to lekka przesada?


Zalezy jak na to patrzec.

Z jednej strony kluby i tak nie zarabiaja na tym jakos mega fpyte duzo. Powiedzmy w sklepie kupisz browara za 3zl a tutaj placisz 8zl. Niby jest roznica, ale tak jak pisze Technik. Jesli klub trzyma poziom i ma renome to nie ma sie co dziwic. Takie czasy. kazdy chce zarobic.

Z drugiej strony mysle, ze nie nalezy doszukiwac sie problemu w cenie piwa tylko w wysokosci naszych zarobkow. Bo jakbys zarabial wiecej to nie przeszkadzaloby Ci piwo za 8zl. Np. UK. Piwo w sklepie kosztuje powieszmy 1-1,5f za puche a w knajpie 3,5f przewaznie. Czyli prawie 3x wiecej. Jednak nikt nie narzeka i raczej wszyscy chodza pic do pubow/clubow bo fajnie posiedziec przy piwku ze znajomymi. Tylko, ze oni zarabiaja tyle ze ich na to stac.
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez Technik303 24 maja 2009, 18:45

Są sposoby, jak ostatnio ;) biforek w chałupie + własny alko ;) a w klubie tylko na degustacje ;)
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez cryshis 25 maja 2009, 7:51

Technik303 napisał(a):Są sposoby, jak ostatnio ;) biforek w chałupie + własny alko ;) a w klubie tylko na degustacje ;)


do niektorych lokali nietrzezwych nie wpuszczaja :lol:
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez Technik303 25 maja 2009, 19:09

W krótkich spodenkach też kolesi nie wpuszczają ;)

dodano:
Miałem na myśli spodenki za kolana ;) a nie takie jak np. na W-F :P
Ostatnio edytowano 28 maja 2009, 22:55 przez Technik303, łącznie edytowano 1 raz
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez sector 25 maja 2009, 20:02

Technik303 napisał(a):W krótkich spodenkach też kolesi nie wpuszczają ;)


W adidasach tez nie wpuszczaja i jaki z tego wniosek?
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez cryshis 25 maja 2009, 21:38

że trzeba przyjsc w samej koszulce bez spodni i butow ? :D
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez Rapture 25 maja 2009, 22:38

W czapkach tez nie wpuszczaja. Kocham taka klubowa tolerancje \o/
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez ant 30 maja 2009, 9:19

No i jak było? opowiadajcie :) Strasznie załuje że nie mogłem wczoraj :?
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez cryshis 30 maja 2009, 10:45

no było fpyte :D jestem potwornym kacem :) seciki Panowie zagrali zacne ,ja niestety mialem dobne problem z TS PRO i nie wyszlo tak jak oczekiwalem ,ale ponoc bylo dobrze :P To byla moja pierwsza wizyta w tym lokalu i musze przyznac ,ze jest naprawde fajny :) Do zobaczeczenia na kolejnej bibce w Anti :)
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez Jachu 30 maja 2009, 12:24

Tak jak sie spodziewalem, magisterka troche mi popsula zabawe. Pojawilem sie na 2,5 godzinki i mialem okazje posluchac polowy seta Martina S, calego PAFFa i calego Technika. Z tego co zdazylem posluchac to Martin zagral bardzo energetyczny trance (Martin, czekam na trackliste, szczegolnie mnie interesuja trzy ostatnie kawalki!:), PAFF troche zwolnil i na poczatku zagral wolniejsze numery z grubym basslinem, ale potem podkrecil tempo - generalnie bylo troche dobrego, elektrusowego bassline'u. Na koniec Technik, ktory mnie troche zaskoczyl - na poczatku bylo dosyc wolno, mrocznie, głeboko (o ile dobrze papietam to pierwszy kawalek pod minimal podchodzil. Pozniej troche szybciej, ale dalej gleboko. Za ostatni kawalek Technik ma mistrza - co to stary bylo?:D dawaj tytul (dla niewtajemniczonych - kawalek z podkladem rodem z czasow kina niemego:D). Ogolnie klubik przyjemny, klimatyczny, z dwoma salami - calkiem przyjemne miejsce na impreze. Naglosnienie bylo zajebiste, choc momentami byl jakis leciutki przesterek. Nie wiem z kim z forum sie witalem - napewno byl Wysher i Emjot. Ludzi bylo średnio duzo - czasami parkiet sie wyludnial, a czasami byl caly zapelniony. Generalnie dobra imprezka byla, chociaz, jak juz mowilem, dla mnie troche za krotka, bo musialem wracac i rzezbić swoją prace. Do nastepnego!
Avatar użytkownika
Jachu
 
Wiek: 38

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez d3cK 30 maja 2009, 14:09

No więc i ja się wypowiem :D
Bibka przerosła moje najśmielsze oczekiwania:)
Do klubu wpadłem z dziewczyną po 22, akurat był mały warm-up prowadzony przez M.M, który jak na mój gust przygrywał delikatną wiksę ale wpędził nas w dobry klimat :D
Potem przyszedł czas na Martina S, który zagrał bardzo fajnie, energicznie i sprawił, że na parkiecie od razu pojawiły się ludki:)
Najlepszy set zagrał PAFF :) Super dobór kawałków, kontakt z publiką prawie jak Eddie Halliwell :D No i na końcu zagrał Trance Allstars - Lost in Love, który doprowadził ludzi do istnego szaleństwa na parkiecie.Gratulowałem mu po jego secie, gratuluję mu i tutaj. Dobra robota chłopie! Aha, trzymam Cię za słowo, za miesiąc następna bibka! :)
Technik też fajnie zagrał, na początku mrocznie, minimalowo. Dał trochę ludziom odpocząć po secie PAFFA:)
Cryshis- na początku chyba trema Cię złapała bo waliłeś konie niemiłosiernie :D Pod koniec było już dobrze, ale masz u mnie wielkiego plusa za zajebisty dobór kawałków, który wyrwał mnie i Klaudię z ładnych bucików :) Grałeś tak energetyczne techno, że nie sposób było zejść z parkietu. Prawie cały Twój set przebalowałem przebierając nóżkami i witami w tę i we w tę :)
Nie omieszkam też złożyć słowa zasługi dla panów, którzy grali z gramców a nie z CDków.
Na SkoreX zabrakło już sił i pieniędzy :)
W Antidotum byłem pierwszy raz i musze przyznać, że lokal naprawdę na poziomie. Drineczki pyszne , fajne kelnerki, jest gdzie usiąść, świetni klubowicze. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od transu, po dubstepy, minimale i techno. Impreza dostaje ode mnie 10/10, kto nie byl niech żałuje!

PS
Kto cykał foteczki mojej wywijającej pannie i gdzie je można obejrzeć? :D
Avatar użytkownika
d3cK
Wjechał na superkoniu
 
Wiek: 37
Skąd: Wrocław

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez cryshis 30 maja 2009, 14:21

d3cK napisał(a):Cryshis- na początku chyba trema Cię złapała bo waliłeś konie niemiłosiernie :D


własnie nie trema ,mialem jakies problemy z softem (traktor scratch pro) na kompie ,kompletnie nie wiem co bylo grane ... :o calego seta meczylem z tym zamiast normalnie grac i dopiero pod koniec udalo mi sie to jakos ogarnac :/ ogolnie z mojej strony podczas tego wieczoru nie bylo mowy o zadnym miksowaniu ,zamiast tego wpatrywalem sie w monitor i grzebalem w ustawienaich - bylem mega zly :/ ogolnie panowal straszny bajzel na konsoli i wszystko trzeba bylo przelaczac i rozlaczac na szybko ,miejsca bylo malo,a kazdy gral z czegos innego ... ale wazne ,ze jakos przeszlo i sie podobalo :)

d3cK napisał(a):PS
Kto cykał foteczki mojej wywijającej pannie i gdzie je można obejrzeć? :D


moj znajomy fotograf :) specjalnie zaprosilem go na ta impreze ,cyknol ponad 5gb fot ,niektore przegladalem ,wyszyly naprawde kozackie :) po weekendzie obiecal je obrobic i zrobic jakas galerie :) jak tylko dostane linka do podrzuce na forum :)
I don't understand people who satisfy with ordinary pop music .
Avatar użytkownika
cryshis
Administrator
 

Re: Trance Selection Vol.3 - Antidotum / Wrocław - 29.05.09

Postprzez Sagi 30 maja 2009, 14:56

coz jaki z tego moral ? olac kompy :P ;) nie no ogolnie fajnie ze sie u was cos dzieje w tym w wrocku tyle coz pozazdroscic :P
Avatar użytkownika
Sagi
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości