I Love New Year - Hala Stulecia / Wrocław - 31.12.08

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

I Love New Year - Hala Stulecia / Wrocław - 31.12.08

Postprzez artur 13 gru 2008, 23:54

Od pewnego czasu zastanawiałem sie co zrobić z nocą sylwestrową. Myślałem nawet czy by nie zaopiekować się za kase jakimiś bachorami, których rodzice chcą się wyskakać i w ten sposób zarobić trochę mamony.

Problem rozwiązał się sam - wysłałem maila z konta dziewczyny do maga, na konkurs o bilecik na tą impreze w Ludowej Hali. Niespodziewanie wygraliśmy bilecik :mrgreen:

Czy wybiera się ktoś z Was na tą impreze ? Sam w sumie nie wiem jakie mam mieć nastawienie. Komentarze o zeszłoroczenej edycji były niezłe, jednak po Tiesto troche mam opór z takimi masówkami... Mam nadzieje, że będzie pozytywnie :)

A do tego zobacze Aly & Fila na żywo, bo już nawet do Egiptu się chciałem wybrać z ich powodu :mrgreen:

Obrazek
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez ant 14 gru 2008, 17:28

Ja jeśli wygrałbym bilet to chetnie zawitał bym do Hali. NIestety cena troche mnie odstrasza. Posluchac Aly & Fila po północy w Nowy rok to musi być coś pięknego ;)
Obrazek
Afterforest
Avatar użytkownika
ant
 
Wiek: 35
Skąd: Skierniewice/Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez JohnnyKnoxville 14 gru 2008, 23:02

ant napisał(a):NIestety cena troche mnie odstrasza.


To jest raczej tani event akurat..... A w cenie 89 zł chyba nic odstraszającego nie ma ???? Jesli weźmie sie pod uwage bądz co bądź te nazwiska z lineupu, oraz to że to jednak sylwester.... No chyba że chodzi Ci że musisz dojechać jakoś no i jeszcze noclegi wynająć to wtedy po części rozumiem.....

Ja będe na tej imprezie.... Jeśli chciałby sie ktoś umówić, spotkać albo dołączyć do mnie to nie ma problemu....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: I love new year 2008

Postprzez p__ 18 gru 2008, 15:01

No to do zobaczenia 31 :)
hi, my name is Pauline & I'm an audioholic.
Avatar użytkownika
p__
 
Wiek: 33
Skąd: Lublin

Re: I love new year 2008

Postprzez yaper 20 gru 2008, 18:47

Ja się nadal waham, bo nie mam planów na tego Sylwka i już raczej nie będę miał żadnej alternatywy. Problem tylko jeden: nie chce mi się samemu cisnąć w pociągu w dwie strony, bo wiem jaka to katorga dla umysłu :( Nadal jest szansa, że znajdę jakąś osobę jadącą z Krakowa lub przed Kraków... póki co czekam... A propos, jedzie ktoś z forum właśnie przez Kraków? Johny??
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: I love new year 2008

Postprzez artur 20 gru 2008, 21:51

ja niestety jetem juz na miejscu, wiec w pociągu towarzyszyc nie moge nikomu.

Jakby co to mozna sie ustawić przed imprezą : )
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez ada_m 20 gru 2008, 21:57

yaper napisał(a):Ja się nadal waham, bo nie mam planów na tego Sylwka i już raczej nie będę miał żadnej alternatywy. Problem tylko jeden: nie chce mi się samemu cisnąć w pociągu w dwie strony, bo wiem jaka to katorga dla umysłu :( Nadal jest szansa, że znajdę jakąś osobę jadącą z Krakowa lub przed Kraków... póki co czekam... A propos, jedzie ktoś z forum właśnie przez Kraków? Johny??


NIe jest tak źle samemu 6 godzin, gorzej z powrotem ;) Jak coś, to przez Kraków jezdze.
Line up jak dla mnie super, no ale cóż - jak się nie ma miedzi, to sie na dupie siedzi :(
ada_m
 
Skąd: małopolska

Re: I love new year 2008

Postprzez JohnnyKnoxville 20 gru 2008, 22:06

Yaper niestety.... Jak Cie to coś ratuje to u mnie sie ostatnio troche zmieniło i bede jechał teraz przez Wawe.... Nie wiem czy Ci to coś da ???? Ale mówie.... Jak by co to mozesz do nas dołączać z tym problemu żadnego nie będzie.... :P
Wszystkich zachecam na tego sylwestra, bo jakoś tak mój nos mi podpowiada że będzie mega... :P Juz po samych eventach są miłe wspomnienia, a po sylwestrze na evencie to na prawde muszą być mega miłe.... a co po domówce ????? Ja na domówkach to pół sylwestrów w życiu spędziłem, zawsze jest tak samo.... Jednym słowem taki standardzik.....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: I love new year 2008

Postprzez pressya 21 gru 2008, 0:44

najprawdopodobniej bede ale jeszcze nie wiem :)
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: I love new year 2008

Postprzez yaper 21 gru 2008, 1:56

Ehh Johnny, wizja jazdy przez Wawę mnie nie zachęca, a ponadto niczego tak naprawdę nie zmienia, bo musiałbym do tej Wawy dojechać i tak sam, więc na jedno wychodzi :) Na szczęście mam jeszcze jakieś opcje, więc może nie będę musiał się nudzić w pociągu i pojadę. Jakby co to dam znać i jakiś forumowy meeting :)
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: I love new year 2008

Postprzez p3ps1 26 gru 2008, 18:52

jak nic nie wypali z moim sylwestrem i będe zdeklarowany to zaprosze w moje skromne progi na herbatke z prądem ... później spacerek 20 minutowy lub podjedziemy taryfa za 10 zł pod hale :P

chwilowo brak pomysłu na spędzenie sylwestra wiec jeszcze dam znać jak coś :P
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez Enters 26 gru 2008, 22:01

p__ napisał(a):No to do zobaczenia 31 :)

Do zobaczenia P :) Ja będę na pewno :D
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Re: I love new year 2008

Postprzez artur 27 gru 2008, 1:58

to co robicie jakis meeting przed ? :)
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez JohnnyKnoxville 28 gru 2008, 21:42

Przydał by sie, ja z kolega póki co przyjezdzamy do Wro na 3 dni, mamy hotel 300metrów od hali.... Kto byłby chetny na jakis meting i befor, ewentualnie na after gdzies uderzyc ????? Wogóle robie liste chetnych kto na 100% tam sie wybiera????

Ja+kolega
artur + Karolina
P__
Enters
kto jeszcze ?????

506122479 mój numer, dzwonić w celu umówienia!!!!!!!!!!!!!!! Zapiszcie sobie ten numer i niech ktos zadzwoni to sie ustawimy na konkretne miejsce i czas....
Ostatnio edytowano 29 gru 2008, 10:22 przez JohnnyKnoxville, łącznie edytowano 1 raz
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: I love new year 2008

Postprzez artur 29 gru 2008, 2:00

JohnnyKnoxville napisał(a):
Ja+kolega
artur
adam
Enters
kto jeszcze ?????


Artur + Karolina jego dziewczyna :D

koncze prace o 17, przespie sie godzinke albo dwie i mozna sie spotkac. Mam nadzieje, że impreza bedzie gruba. :roll:
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez Tulipan aka Nexus 29 gru 2008, 23:00

zapomniales Johnny o tym dla ktorego bedzie to 11 sty event w tym roku :P ruszamy spora grupa z wawy i prawdopodobnie bedziemy we wro okolo 18:30 wiec jakby co chetnie sie ustawimy, bedzie Darek, Diana :) hihi, Anita ktora poznales pewnie na lajfstrimie (moja dziewczyna niby) oraz dwoch swierzakow ode mnie z roboty
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: I love new year 2008

Postprzez JohnnyKnoxville 29 gru 2008, 23:56

Tulipan aka Nexus napisał(a):zapomniales Johnny o tym dla ktorego bedzie to 11 sty event w tym roku :P ruszamy spora grupa z wawy i prawdopodobnie bedziemy we wro okolo 18:30 wiec jakby co chetnie sie ustawimy, bedzie Darek, Diana :) hihi, Anita ktora poznales pewnie na lajfstrimie (moja dziewczyna niby) oraz dwoch swierzakow ode mnie z roboty


Nexus a coza Diana ????? :DD i czego takie śmichy chichy ???? :DDDD U mnie to dopiero jazda jest, nie jade z Parczewa, tylko z Wawy i jutro bede w Wawie juz :P To sie szykuje gruby skład :D i coraz bardziej sie zaczynam cieszyć :D Jak by co to wez napisz do mnie bo, albo zadzwoń na ten numer co podałem zebyśmy sie jakoś stykneli czy w Wawie czy tam na miejscu, bo ja nie wiem czy mam Twój juz z tego wszystkiego :DDDDDD W dziwnych stanach sie przeważnie widywaliśmy :DDDD a z ZOO to pamietam same piękne kotki tak że nie wiem co powiedzieć :DDDD Do usłychy, juz za 5 minut ze jutro :DDDD

A i tak wogóle to ja nie wiem która to już ta Twoja dziewczyna bo Ty co event to z inną jesteś :DDDD

Ludzie piszcie do mnie bo ja do mało kogo mam numeracje, a jak mamy sie spotkac tam to lepiej cos zaplanować !!!!!! <<<<< Apelinio mój :DDD
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: I love new year 2008

Postprzez Tulipan aka Nexus 02 sty 2009, 13:11

Życzenia zdrowia i szczescia w nowym roku przesyla Tulipan !!

kilka slow o imprezie, ogolnie cienko cienko cienko...

ale po kolei... wesola druzyna odjechala z warszawy z duzym zaopatrzeniem napojow eneretycznych i podroz mijala bardzo przyjemnie i szybko pozniej udalismy sie do hali, nie bylo duzych kolejek do wejscia wiec juz o 21:30 bylismy w hali i od razu pierwszy minus ktory okazal sie byc glownym gwozdziem do trumny tej imprezy czyli szatnia. Kolejki i jesczze 2 zlote za szatnie to skandal no ale dobra weszlismy na imprezie i uwage zwracala ogromna wrecz kolosalna jak na Hale Ludowa scena. Oczywiscie zajmowala kilka trybun wiec do siedzenia miejsc bylo malo no ale pojechalismy sie bawic a nei siedziec. Scena byla gigantyczna jednak malo efektowna, slabe lasery i wisualizacje wogole bardzo slabe. Naglosnienie tez slabiutkie, na niektorych wokalach wogole nie mozna bylo zrozumiec co jest spiewane. JEdnak dali rade dje z Durandem na czele. zagral swietnie, nie przepadalem za nim ale jego wystep podobal mi sie najbardziej, gdy weszlimy do hali gral Raul Rincon ktory cisnal z jakims zajebistym kawalkiem w ktorym koles glosno darl glosno morde RA papapap parapapa bardzo mi sie ten kawalek podobal i Raul gral calkiem fajnie. Wokalnie zaczal Ronald van Gelderen ktorego set mi sie rowniez podobal a zwlaszcza ograne juz Chakalaka Wippenberga. Pozniej Power Hour - o jesssu ale bieda slabe fajerwerki i dziwne utwory ale Smack na koncu skosilo parkiet heheh. Pozniej wszedl jak to mowiono przez glosniki gwiazda wieczoru czyli Sander, zaczal nawet janie bo z poczatku poszedl Ali Wilson - Shakedown i pozniej poszedlem sie z Johnnym ustawic na piwko :) Milo bylo Twoja morde zobaczyc oraz twojego zioma Rafala, poszlismy na Sandera i troche pobrykalismy jednak taka muzyka mi sie nie podoba. Durand zagral jak juz wsponialem swietnie bardzo mi sie podobalo i pozniej poszedlem cos zjesci i na piwo heheh i w sumie na Ali & Fila bylem tylko kilka chwil wiec ich seta nie bede ocenial jednak to co slyszalem mi sie nie podobalo. powoli zaczynallismy sie ustawiac w ogromnej kolejce po kurtki a byla odzian 4 nad ranem !! Te debile z MSM sie wogole nie postaraly, duza kolejka byla juz o 2 nad ranem !! Po Dantejskich scenach jakie dzialy sie w szatni i 40 minutach stania w scisku gorącu i bólu jaki zadawali sobie nawzajem klubowicze udalo mi sie wyjsc ale juz bylem bardzo zmeczony. Na chwile poszedlem na hale jesczze gdzie cisnal Mischa Daniels ktory akurat gral Silence Deleriuma i wyszeldem z hali. W drodze powrotnej w pociagu dosiadl sie jakis koles tzn kolega (bo jak mi powiedzial nie wolno mowic koles bo to obraza jak na frajera) ktory swiezo wyszedl z kryminalu i rył nam banie od Skierniewic do Warszawy i powiedzial ze jak chcesz to zawsze bedziesz mial kase... wystarczy ze ukradniesz :/ no debil totalny.

Pozdrowienia dla Johnego i Jego kumpla Rafala, z wami ta impreza byla lepsza

Ogolnie slaba impreza ale ciesze sie ze pojechalem i nie zamulilem hehehe

Jesczze raz zycze wszystkiego najlepszego w nowym roku 2009

P.S. ma ktos dostep do jakihs tracklist ??
a moze ktos byl i zna tytul ostatniego kawalka z seta Duranda ?? :)
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: I love new year 2008

Postprzez artur 02 sty 2009, 14:13

niestety nie wiem o jaki kawałek chodzi ...

Ja do Hali dotarłem z Karoliną ok. 22:00 najpierw stalismy kupe czasu do baraku z fmt bo bilet, potem w kolejce do srodka, chociaz i tak nie było źle, przypominając sobie to co było na tiesto to ciezko nawet mówić o kolejce :) Co mnie zaskoczyło juz na samym początku, to fakt że w imprezie brali udział ludzie w wieku moich rodziców. Pierwszy raz sie z tym spotkałem, zeby obok mnie na płycie bujał sie koles przed 50. Ciekawe :)

Co do muzyki. Gwiazda wieczoru Sander, nigdy dla mnie nie świeciła zbyt jasno. Nie trafia do mnie koleś. Leciał kawałek Out of space , to find another race... ;) Bawi mnie jego remix do kawałka apologize ... troche smutne są takie produkcje :D

Nastepny ziomal zagrał lepiej, bardziej melodyjnie mimo iz pierwszy raz się z Gelderenenem na żywo widze i wczesniej mało co go w ogóle słyszałem.

Dla mnie błędem było ustawienie lineupu. Na impreze przyciągła mnie obecność Aly & Fila, którzy grali dopiero o 3:30 ... Poskakałem wiec na ich secie tylko 40 minut , bo już myslałem że umre ze zmeczenia. Egipcjanie zagrali hmmm fajnie, bez fajerwerków, ale bardzo przyjemnie.

O sztaniach szkoda w ogóle sobie przypominać. Stałem pół godziny , po czym ochroniarz mnie wypchnął i powiedział , że jak mi sie nie podoba to mam iść gdzie indziej , do innej szatni. Kuwa zawsze mam pecha na cwaniaków z ochrony. Powiedziałem mu zeby uwazał co gada bo jest tu w pracy, wiec niech nie szefuje. To sie obrócił plecami blokując mi kolejke , tak ze poszlismy do innej stajni kutrek ... Nienawidze pajaców!!!!!!!!!!!!!!!
(Ja za szatnie nic nie musiałem płacić, mimo iz wisiało na kartce opłata 2 zł )

Niestety telefon mi padł, takze nie dało rady zadzwonic do dżonego i sie tez ustawic, a szkoda, moze by event lepiej wypdał.

Ogólnie .. impreza w skali 1-10 dostaje 5. Słabą piątke... Chyba wyrastam z tego typu masowych eventów. Nie wiem czy jest to kwestia abstynencji alkoholowej, czy zmęczenia po pracy, ale na takiego sylwestra juz się raczej nie wybiore.

kilka fotek : (na ostatnim zdjeciu kobieta obok fajnie ubrana :D ), wrzuciłbym jakies filmiki, ale mój aparat nie nagrywa głosu...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do Siego !!!
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez Tulipan aka Nexus 02 sty 2009, 15:10

Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron