I Love New Year - Hala Stulecia / Wrocław - 31.12.08

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: I love new year 2008

Postprzez JohnnyKnoxville 02 sty 2009, 19:29

Dopiero co wróciłem do domu... Ja to jak zwykle żałuje kilku rzeczy, ale przede wszystkim jednego zdania które powiedziałem do pewnej dziewczyny która do mnie przyszła... :( gdy człowiek napatrzy sie na te wszystkie szybkie i lekkie panny to, zapomina że są też normalne dziewczyny.... Ale to nigdy z tym nie zgadniesz i akurat spudłowałem w jej przypadku :((( Chyba się starzeje troche już tak wogóle, musze zmienić tempo zabawy i przerzucić się na wyjazdy na zupełnym lajcie, żeby spotkać sie ze znajomymi i posłuchać muzyki, a nie napie..alać całą noc na maxa że aż sie ludzie patrzą...:DDDD Ciężko się zmienić, ale będe musiał....
Teraz podziękowania... Dzięki Bachor za telefon... !!!! Mało pogadalismy bo i ja i Ty już byliśmy zrobieni, ale to czego mi życzyłeś to było to czego szczerze potrzebuje, pierwszym słowem trafiłeś w to o czym wszystkim ludziom mówiłem żeby mi życzyli jak do mnie ktoś dzwonił.... Chodzi o prostą sprawe- zdrowie.... Stawiam flache gdzieś jak sie spotkamy, bo bedzie o czym gadać :D

Bardzo się ciesze ze spotkania z Nexusem, miło było pogadać, posmiać sie i wypić piwko.... Nexus nie zamulilismy i było momentami na prawde wesoło jak sie ogarniałem :DDD

Teraz co do ILNY
Po pierwsze tak było strasznie dużo ludzi, ktostam mówił o 12 tysiącach, nie wiem czy to prawda, ale z 10 mogło być.... Wszędzie był cały czas ścisk, wszystkie trybuny zajęte, wszystkie miejscówki, na parkiecie non stop ludzi full, scena bardzo duża i zajmowała sporo miejsca, całą boczną trybune, szatnia też była częściowo w głównej sali co tez zajmowało sporo miejsca.... Moim zdaniem organizatorzy nie przewidzieli tego, a gdy dowiedzieli sie ile biletów sie sprzedało to zamiast przestać ich dalszej sprzedaży chcieli pewnie zarobić na maxa i sprzedawali do końca, czego skutkiem tyło to że organizacja w środku była tragiczna... Do szatni czekało sie godzinami, miejsc siedzących nigdzie nie było, wszedzie kolejki kilometrowe.... Jak czytam opinie na ftb to są komentarze o kradzieżach kurtek, zniszczonych rzeczach itp. ale dobra w sumie nie ma co rozwodzić sie nad organizacja....
2) Masa przypadkowych ludzi którzy przyszli na tego sylwestra w ostatniej chwili, nie koniecznie nawet wiedząc co tam będzie grane i kto bedzie grał.... Ma to swoje i dobre i złe strony...
3) Z powodu tego że bylismy w małym gronie znajomych cięzko było poczuć atmosfere sylwestra, bardziej czułem sie jak na zwykłym evencie... Inaczej było by gdyby pojechało ode mnie wiecej ludzi, a nie tylko jeden kolega z którym tłuczemy sie po eventach zawsze...
4) Muzycznie średnio, na połowie setu Gelderena stałem w szatni, z tego co słyszałem to zagrał dobrze, zaczął chyba swoim wokalem śpiewając swoje This Way, później poleciały też Mark Norman - Restart, Chakalaka Wippenberga i wiele kawałków które ostro młóciły, był to bardzo techniczny i ostry set mozna nawet powiedzieć.... Power Hower to tragedia takiego gówna w zyciu nie słyszałem na evencie, mixing tragedia, kawałki po minucie, lipne przejście wybijające wogóle z rytmu zabawy i następny numer, z Tranceowych rzeczy było na pewno Something Up, Lost Connection, Smack, La Gitarra, bardzo dużo badziewia i pop tranceu.... Durand jak dla mnie lipa, gra praktycznie zawsze to samo, 80% swoich rzeczy, fajnie było tylko usłyszeć po raz kolejny Brazen Weep, Sander natomias mnie i nie tylko mnie rozwalił końcówką seta, postaram sie odnaleźć jeden numer który grał w klimacie cięzkiego electro jak Eden, ogólnie nie przepadam za nim, bo od jakiegos czasu gra i produkuje lipe, ale + dla niego jednak i co by nie pisać to najlepiej się chyba bawiłem podczas jego seta.... Aly& Fila jak dla mnie średnio zagrali, dziwne przejścia, ogólnie to nie przepadam za 100% upliftami takimi w których sie stoi z rozłożonymi rękami przez pół numeru i wałkami bez jakiegoś pierdol...nięcia, wole wersje upliftów z wysp które są szybsze i bardziej energiczne, a breaki to chwila melodii, po której numer dostaje +2 do pełnej kur..wy i startuje jak rakieta, a takich rzeczy Aly&Fila u nas niestety nie zagrali, chociaz nie byłem do końca ich setu tak że nie wiem co sie działo w końcowych 20 minutach.... Wiem że zagrali na pewno Verracoca - Carte Blanche, Sean Tyas - Melbouren, FKN Feat. Jahala - Still Time (Aly & Fila Remix) + wiele wolnych upliftowych zamulaczy na początku seta, kto lubi 100% upliftingu w upliftingu to może i by mu sie podobało, dla mnie było za mało energii i za wiele przerw w secie na których sie stało.....

Czekając na kurtki z szatni ochłonąłem juz troche i poznałem fajną koleżanke, jednak jej znajomi mi ją zabrali i tez kiepsko było.... Jednym słowek to ciesze sie że nie zamuliłem sie po raz kolejny na domówce, ale z drugiej strony to zabrakło wyjątkowości jakoś w tym sylwestrze....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: I love new year 2008

Postprzez Tulipan aka Nexus 02 sty 2009, 20:04

tutaj niezla imprezowiczke uchwycilem hehehe zal.pl

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: I love new year 2008

Postprzez peterhol9 02 sty 2009, 20:11

ona w stringach czy z gołą?
I LOVE RUSSIAN AND GREEK PROGRESSIVE

Obrazek
Avatar użytkownika
peterhol9
yoma
 
Wiek: 38
Skąd: Tomaszów Lubelski/Lublin

Re: I love new year 2008

Postprzez Tulipan aka Nexus 02 sty 2009, 20:17

striny miala
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: I love new year 2008

Postprzez artur 02 sty 2009, 21:20

też sie z niej zbijaliśmy. Ostra była :D
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez Boguś 02 sty 2009, 21:34

A z twarzy chociaz jakas ladna byla? Bo tu tylko dupe widac :D :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: I love new year 2008

Postprzez yaper 02 sty 2009, 22:14

Co wy od niej chcecie, przeca to rewelacyjna kurewka, przynajmniej od tylca. Z powodzeniem mogła by mi wyplewić ogródek :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: I love new year 2008

Postprzez Tulipan aka Nexus 02 sty 2009, 23:05

zastanawia mnie tylko to czy ona tak przyszla tak na impreze czy co zrobila z dolna czescia swego ubioru ? no i ta tekturka pod stopy hahaha jak pokazalem to zdjecie mojej mamie to powiedziala " o Jezu a co ona robi ? sra ?" <hahaha>
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: I love new year 2008

Postprzez JohnnyKnoxville 02 sty 2009, 23:22

Tulipan aka Nexus napisał(a):tutaj niezla imprezowiczke uchwycilem hehehe zal.pl


Nexus już wiadomo co Ty tam robiłeś zanim sie nie spotkaliśmy :P To ją uchwyciłeś :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: I love new year 2008

Postprzez yaper 02 sty 2009, 23:47

Heh, tekturka niszczy, dopiero teraz to zauważyłem :D Widać, że wyposażona odpowiednio :D
TRANCE ENGINEERING

"Bóg stworzył trance, a następnie człowieka, aby człowiek mógł słuchać trance, lepszego dzieła Bożego oczekiwać nie możemy(...)"

last.fm
Avatar użytkownika
yaper
dole
 
Wiek: 36
Skąd: Małopolska

Re: I love new year 2008

Postprzez Matvel 02 sty 2009, 23:54

Hahaha, ja też za pierwszym razem tektury nie zauważyłem. Na żywo to bym się chyba popłakał ze śmiechu :D
Matvel
 
Wiek: 37
Skąd: B-stok

Re: I love new year 2008

Postprzez Tulipan aka Nexus 03 sty 2009, 0:13

mowie Wam kupa smiechu byla, oczywiscie bez pokemonow sie nie obylo jednak szkoda aparatu na nie, ale smiechy mialem z tej dziewczynki co nie miara

JohnnyKnoxville napisał(a): Tulipan aka Nexus napisał(a):tutaj niezla imprezowiczke uchwycilem hehehe zal.pl



Nexus już wiadomo co Ty tam robiłeś zanim sie nie spotkaliśmy :P To ją uchwyciłeś :D


wydalo sie hehe
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: I love new year 2008

Postprzez sector 03 sty 2009, 1:11

Twoja Stara Squad daje dobrze w dupala na eventach :spank:
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: I love new year 2008

Postprzez benek2411 03 sty 2009, 9:23

jakiś karton po pizzy rozłożyła sobie na glebe i myśli że jest ostra:)
Avatar użytkownika
benek2411
 

Re: I love new year 2008

Postprzez Kubo 03 sty 2009, 10:12

Dla mnie lekkie przegiecie, ale takie tez musza byc ;)
Avatar użytkownika
Kubo
The Invincibles
 
Wiek: 37
Skąd: Zamość

Re: I love new year 2008

Postprzez Margo 03 sty 2009, 10:58

o matko :o gdzie ona dół zgubiła xD
Margo
szo tam się dzieje?
 
Wiek: 35
Skąd: Toruń

Re: I love new year 2008

Postprzez Tulipan aka Nexus 03 sty 2009, 13:05

ale ta ze zdjecia Artura tez niczego sobie wogole to tam kilka takich widzialem co to chyba spodni albo spodniczki w domu nie mialy i do polowy z dupa na wierzchu latały i choc niektore mialy bardzo ladna figure to jednak wygladalo to zalosnie

aha i jescze jedna sprawa, ten cały pozal sie Boze power hour mixowali chyba Second Mind... bo tak slyszalem w jednym z przejsc miedzy trackami, co jak co ale spodziewalem sie czegos lepszego po nich
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: I love new year 2008

Postprzez artur 03 sty 2009, 13:55

no power hour kiepski. Jak sie zaczeło od delerium to myslałem ze bedzie dobrze, ale potem juz tylko hity z eski leciały.

Co mnie jeszcze rozwaliło to samo odliczanie sekund do nowego roku - gdzie po odliczeniu 10 sekund, ekran odliczał od nowa :D smutne troche, niby małe niedociągnięcia techniczne,ale tak naprawde efekt tkwi w detalach ...

No i w tym power hour też im chyba cdplayer umarł ... bo cos tam sie zacinało i przełączyli. Tak cos pamiętam.

Mogli sie bardzie przyłożyć... mogli.
Avatar użytkownika
artur
 
Wiek: 37
Skąd: Katowice/ Wrocław

Re: I love new year 2008

Postprzez Enters 03 sty 2009, 20:11

Tulipan aka Nexus napisał(a):tutaj niezla imprezowiczke uchwycilem hehehe zal.pl
[ Obrazek ]


Oho też ją widziałem i na fotkę część mnie się nawet załapała :)
Ogólne wrażenie po evencie kiepskie. Mnóstwo niedociągnięć i wpadek oraz rozczarowujący PH, po którym spodziewałem się czegoś więcej. Mnóstwo ludzi i ścisk, zdecydowanie za wiele osób.
Co do pół nagich pań, widzieliśmy parę czekając na przestanku na tramwaj. Troszkę się trzęsły ;)
Szkoda tylko, że nie wiedziałem, że będzie tak wiele osób chętnych na piwko. Niestety od 28.12 byłem już we Wrocku i nie miałem dostępu do neta :/ Nic następnym razem :)
aka kaziemierz | GT FTW!
Avatar użytkownika
Enters
 
Wiek: 36
Skąd: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron