Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

popelina forum party
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Uczen_Sisior_a 20 cze 2009, 16:43

Popelina Sound Systems zaprasza wszytskich na kolejna edycje plenerowej imprezy z cyklu Popelina & Bardacha party :) wszyscy mile widziani gwarantowane liczne atrakcje :)


Line up:

baChoR
Kubo
SiSior
Bts
Stelmach
Uczeń Sisiora
Johnny
Lotnik
Rado
Indecent noise
Nostradamus
Replee
Hanan
Vidiad
Tulypan Nexus
B!

jak kogos pominalem to dpopisze pozniej... a wiec tak zapowaidamy i zapraszamy wszytskich na weekendowe powitanie lata wedlug forum evibes :)

wlasnie kurwa sie zaczyna popelina hehe bedzie jazda bedzie jazda tu bielizan jest nie wazna :)

To pisalem ja Tulypan :)
"co...Pedaly"
Avatar użytkownika
Uczen_Sisior_a
 
Wiek: 39
Skąd: z Pączy gdzie Chu* z Pizd* sie łaczy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez sector 20 cze 2009, 16:57

chetnie bym wpadl, szkoda tylko, ze jeszcze mnie w PL nie ma. Mam nadzieje, ze nastepna edycja bedzie w lepszym dla mnie terminie :- )
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Uczen_Sisior_a 21 cze 2009, 16:15

Twoja stara .... zapierdala. Popeliny ciąg dalszy... lecimy na centrum :D

bAchoR i Rado
"co...Pedaly"
Avatar użytkownika
Uczen_Sisior_a
 
Wiek: 39
Skąd: z Pączy gdzie Chu* z Pizd* sie łaczy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Vidia 21 cze 2009, 18:56

pozwolę sobie napisać kilka słów na temat wczorajszej soboty:>
Co tam się działo to głowa mała:P Nie przypuszczałam że przybędzie aż tyle forumowej i nie tylko forumowej gawiedzi. Najpierw z Siśkiem nie mogliśmy znaleźć schodów na górkę na której wszyscy już byli i kilka razy przemierzyliśmy ten sam odcinek:p Już na dole było słychać, że ktoś na górze krzyczy;p Później jak już weszliśmy to poznałam Bachora, Rado, Kubo, Stelmacha, Macosona. Potem przyszedł Amnes (nie przywiązali;). Niestety nie zdążyłam ze wszystkimi porozmawiać. Bardzo miło rozmawiało mi się z Macosonem, pozdrawiam! (Panele dotykowe rulez;]) BTS to człowiek który prezentuje odpowiedni poziom inteligencji i też bardzo przyjemnie było pogadać. (wozić się taksówkami po Warszawie to burżujstwo :twisted: ;) Z resztą też fajnie było wymieniać poglądy. Widziałam Lotnika ale potem szybko znikł mi z oczu. Nexus szalał, nawet robił pompki (pompuj żołnierzu;) i oczywiście disco polo musiało zostać odśpiewane;] Na koniec wszyscy razem wracaliśmy parkiem do Grójeckiej, ale towarzystwo się podzieliło i nie widziałam już potem Nexusa, Bachora i kilku innych. My grzecznie, w rządku jechaliśmy nocnym do centrum, gdzie wiekszośc poszła do Levela (jak było?). Nie mam teraz czasu napisać więcej. Jednak bardzo Was wszystkich serdecznie pozdrawiam, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie okazja do spotkania. Jak byście do W-wy mieli zawitać, to dajcie znać:)
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Sisiek 21 cze 2009, 19:31

Vidiad napisał(a):Co tam się działo to głowa mała:P Nie przypuszczałam że przybędzie aż tyle forumowej i nie tylko forumowej gawiedzi.


Troszkę się ludzi zjechało :D Niektórzy nieco nieoczekiwanie ale to dobrze. Oby więcej takich spotkań. :)

Vidiad napisał(a):Najpierw z Siśkiem nie mogliśmy znaleźć schodów na górkę na której wszyscy już byli i kilka razy przemierzyliśmy ten sam odcinek:p


Dałem plamę w sumie nie tylko z tym ;) Bardzo Cie przepraszam :oops: Dałbym sobie rękę uciąć, że te schody idą do samego dołu i już bym nie miał ręki :P Ale romantyczny spacer przy blasku księżyca nie był chyba zły :>

Dla mnie było zdecydowanie za dużo. Ledwo żyjący jeszcze po Westbamie i przywitaniu szanownego pana Bachora nie byłem w najlepszej formie żeby brać udział w aż tak dużej popelinie ;) Mam teraz swój "Wyrzut Sumienia" ;) Ale ogólnie Popelina Sound System na którym oblewaliśmy również urodziny Pana Prezesa wyszedł nie najgorzej. Oby do następnego musimy to jeszcze powtórzyć.

Pamiętajcie wujek Sisiek Was kocha :blowkiss:
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Amnes 21 cze 2009, 20:11

A kto mi powie gdzie byli lotnik i rado?
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 21 cze 2009, 21:52

ale bardacha hehehe kabarety ze o rety :) piekna droga powrotna z góry :) hehe ale była popelina co Prezesie ?? Dziekuje wszytskim za wspaniale chwile i zyczenia, zajebiscie daliscie rade ze przyjechaliscie i szacunek dla was ze podjeliscie walke !!
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez replee 21 cze 2009, 23:11

No musze przyznać, że aż tak licznego składu to sie naprawdę nie spodziwałem :-) Śmiechom, tańcom i hulankom na górce końca nie było, niezmiernie miło było mi poznać takie forumowe mordy jak bachor, kubo, rado, amnes, makoson, johnny, lotnik i nie wiem kto jeszcze, ale chyba nikogo nie pominąłem ;-D Wielki respekt przede wszystkim dla tych co się zjawili specjalnie z tej okazji w Warszawie! Masa pozytywnych akcji, które napewo będziemy jeszcze nie raz wspominać, a o to przecież chodzi ;-)

"My grzecznie, w rządku jechaliśmy nocnym do centrum, gdzie wiekszośc poszła do Levela (jak było?)."

O choćby tutaj dobra akcja :-D

Rozstajmy się przy busach na centralnym, no i przechodzimy przez Emilii Plater, BTS i Stelmi zostają na chwilę styłu, ale też za chwilę przechodzą, tylko że... wprost przed psiarskimi x-D Skończyło się na pouczeniu chyba, ale dyskusji z Panami w mundurach końca nie było :->

Do następnego! :-)
"Przedewszystkim nie uważam, by jakakolwiek muzyka była gównem. Muzyka to muzyka, wszystkim nie może podobać się to samo. Jeśli ktoś mówi, że jakaś muzyka jest zła, to nie oznacza, że ona jest zła. Oznacza tylko, że jemu się ona nie podoba, że on lubi co innego, to wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, lubię wszystkie rodzaje muzyki, nie ograniczam się. Najważniejsze, by to, co słyszę, było oryginalne i świeże."
Avatar użytkownika
replee
 
Wiek: 35
Skąd: Warszawa

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Alexandra 22 cze 2009, 8:23

Uczen_Sisior_a napisał(a):B!



:D macie jakies fotki? :P
shhh... be quiet... listen... THIS PLACE IS ROCKING ! ! !

Obrazek
Avatar użytkownika
Alexandra
 
Wiek: 39
Skąd: Katowice

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez bAchoR 22 cze 2009, 9:56

ten obrazek wyjaśnia wszystko. Potem coś skrobne. Oglądam to zdjęcie i brechtam dobrą godzine. :D Jeszcze Johny napisal, że Stelmach czeka na spust xD

Obrazek
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez bts 22 cze 2009, 10:18

Muzycznie było rewelacyjnie :P
Hymnem imprezy, dzięki DJ Bachorowi zostaje Estiva - Strawberry Fields.
Coś więcej napiszę póżniej.

replee napisał(a):...Rozstajmy się przy busach na centralnym, no i przechodzimy przez Emilii Plater, BTS i Stelmi zostają na chwilę styłu, ale też za chwilę przechodzą, tylko że... wprost przed psiarskimi x-D Skończyło się na pouczeniu chyba, ale dyskusji z Panami w mundurach końca nie było :->...

To był typowy patrol zły-dobry glina. Na szczęście starszym stopniem był ten dobry, zły jakby mógł to by nas od razu na 25 lat za kratki wsadził, no ale gościu młody, pewnie całe nastoletnie był ciotą, a teraz pracuje w policji więc wiadomo ;) Zresztą Stelmach rozsiewa wokół siebie pozytywną aurę skoro nawet policja mu życzy smacznego jak idzie z browarem w ręku :D
Chris Harvey - In Dreams With Betty
Basil O'Glue - Angular Momentum (Original Mix)
Rex Mundi - Interstate Of Lightning
Icon & Jam - Estimado
Avatar użytkownika
bts
 
Wiek: 41
Skąd: Warszawa|Radom

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 22 cze 2009, 10:26

Brooklyna nie bylo niestety :P

fotki pozniej
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez pressya 22 cze 2009, 11:01

niestety mnie nie bylo.. male problemy z money :( ale nastepnym razem sie melduje :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ciężko i progresywnie :)
Avatar użytkownika
pressya
Under pressure
 
Wiek: 37
Skąd: z Nienacka

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez bAchoR 22 cze 2009, 11:09

Ya perdole :) Było ślicznie, ale z Panem Wódeczka źle rozpoczęliśmy to wszystko i potem były małe problemy. Miało być po jednym piwie i do spania, a było po 6 piw i tak do zajebania :D Także odpowiedzialność za wyniszczenie mojego organizmu aka reset mózgu ponosi Pan Wódencjusz I (ale nie ostatni xD przyp. Lotnik). Tylko dodam, że w pociągu wypiłem 12 piw i w ogóle nie spałem, bo PKP to największa ku.. w Polsce i nie było gdzie siedzieć. Mało tego, nie było gdzieś stać :D Konduktorzy wyganiali ludzi do domu. xD

Byli sami prawi ludzie. W końcu poznałem Replee (duży z niego chłop :), Alexa, który tam dzielnie cały czas zacieszał całe towarzystwo i prowadził ładnie polemiki muzyczne :) Dobrze było znowu zobaczyć Syna Tuska. Motyw z puszkami na ktorych siedzi jest mistrzowski... Hanan opowowiadał ciekawostki ze świata nauki. Bardzo grzeczny człowiek.... i potem wymienie jeszcze wszystkich.

Aha, jestem pod wrażeniem urody i osobowości pani Wywiad .... wróć, Vidiad albo po prostu Agnieszki :D

http://img132.imageshack.us/i/pict3126.jpg/

Ona zryła mi banie. Z resztą nie tylko mi :D Pół Warszawy się za nią oglądało :D

Ale największe brawa, szacunek i słowa uznania należą się prezesowi Tulipanowi. No kurwa co to jest zajebisty człowiek. Naprawde żal było się z nim żegnać. :D

Stelmach przyjechał i zniszczył wszystkich. Nie pierdolił się w tańcu. Cały czas ta uśmiechnięta wulgarna twarz i taka otwartość.


Johnny : ej bAchoR, REWIRE x 10000000 aż do bólu xDD Pół ochoty zna już ten numer xD

Reszte dopisze później :D

Jakie minusy ? Stałem 14 godzin w pociągach, bo nie było gdzie usiąść ;/ ale w takich chwilach ludzie się jednoczą. Wracałem bez grosza a najebałem się jak świnia. Jakaś grupka mnie wzięła do siebie i piliśmy Żołądkową. :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 22 cze 2009, 11:44

dobra to teraz ja sie do żłoba dorwe bo sie nieco ogarnąłem

gdyby nie to ze tak naprawde impreza zaczela sie po 23 bo ciagle sie ogarnialismy wychodzilismy po siebie itp to bylo by pieknie i cudownie ale tak w zyciu nie jest wiec bylo super :)
Pan Prezes ogarnal mnei ze zajezdni i uderzylismy do Lotnika gdzie schodziły sie forumowe elementy :P Zaraz po wejściu ucieszylem sie bardzo na widok uśmiechnietych twarzy Kubo i baChora (nareszcie żeśmy sie zobaczylismy). Poznałem tez w koncu tajemniczego ucznia Sisiora :) dla którego rowniez pozdrowienia !! w miedzyczasie dzwoniło do Pana Prezesa tysiac telefonów i (tu nie chce mi sie wsyztskiego pisac) po kilku godzinach chlaliśmy juz w parku :) Byli doslownie wszyscy... Stelmi Zajcef Johnny Alex Vidiad Rado Replee Lotnik Bachor Kubo Macoson Sisior Bts Hanan (w końcu sie poznaliśmy byku !!) i Amnes dla którego najwieksze brawa za dotarcie !! oraz moja skromna osoba. rozmowom nie było konca, Rafał ciagle puszczał melodie z komórki, było głośno i wódka lała sie litrami :) bardzo dziekuje za wszytski zyczenia i Wam rowniez wszystkim zycze wszytskieop najlepszego :)

Pozniej wiadomo troche sie rozdzililismy ja szedlem z Prezesem gdyż wszedl mocno na orbite i uskutecznilismy małą popelinkę i bardache :) hehe

nastepnie gdzies sie Pan Prezes zapodzial a odnalezli sie Johnny Kubo oraz bachor i razem z hananem uderzylismy na nocny skąd ja juz niestety pojechalem do domu :/ szkoda było sie zegnac... pewnie nie predko sie zobaczymy znow w takim składzie ale pozostają wspomnienia ktore zyc bedą w nas wiecznie :)

i tak konczy sie historia pierwszego wakacyjnego spotkania forumowego :) oby były nastepne :)

to był naprwde mocny weekend...

Wielka Wajcha dla Wszytskich a Ci ktorzy zostali w Warszawie oraz ci ktorzy wyjechali zapraszam dzis na tory kolejowe za arkadia w oklicach godziny 17 bedzie tam mały poczestunek i spotkanie w sprawie moich urodzin :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

nawet ufo wylądowało !!

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez bAchoR 22 cze 2009, 12:25

Tulipan, wrzuć jak możesz zdjęcia na jakiś serwer :)
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Tulipan aka Nexus 22 cze 2009, 12:47

bAchoR napisał(a):Tulipan, wrzuć jak możesz zdjęcia na jakiś serwer :)



jutro kochany jutro zarobiony jestem dzis :P

http://www.youtube.com/watch?v=ksNHoTmkKKA
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Vidia 22 cze 2009, 12:54

który to syn Tuska?
ode mnie za jakiś czas też będą zdjęcia.
Zaś tych fotek na których ja jestem proszę NIE wrzucać do internetu.
Tulipan aka Nexus napisał(a):Wielka Wajcha dla Wszytskich

:mrgreen:
bAchoR napisał(a):http://img132.imageshack.us/i/pict3126.jpg/

co to jest?
bAchoR napisał(a):Stałem 14 godzin w pociągach,

to jak Ty jechałeś z tej Gdyni do Warszawy? przez Kraków?;>
bts napisał(a):Zresztą Stelmach rozsiewa wokół siebie pozytywną aurę skoro nawet policja mu życzy smacznego jak idzie z browarem w ręku

oj tak to było dobre idziemy z alkoholem w reklamówkach, przechodzimy przez ulicę i kto nas przepuszcza na przejściu? Policyjny samochód. Jedna z jadących nim osób uchyla szybę i krzyczy w kierunku tych, co niosą reklamówki: -Smacznego życzy policja!- xD
Amnes napisał(a):lotnik

lotnik chyba dość szybko się ulotnił, tylko chwilę na początku z nim pogadałam
Sisiek napisał(a):Ledwo żyjący jeszcze po Westbamie

no, ja też, dlatego tak późno, dopiero koło 21.oo przyjechałam. Lekka poimprezowa zamuła, nic mi się nie chciało. Ale teraz w sumie trochę załuję, że nie przybyłam wcześniej:P Takie licznie spotkanie rzadko się zdarza. I tyle osób spoza Warszawy. Wielki szacunek i podziękowania dla Was. Może zobaczymy się jeszcze na jakimś evencie czy czymś innym.
szkoda że nie zdążyłam porozmawiać na tematy muzyczne;p Słyszałam że np. Bachor i Johnny prowadzili zapamiętałą dyskusję:]
Miło było zobaczyć Hanana, bo od imprezy w Magnetiku go nie widziałam. Pozdro:)
bAchoR napisał(a):Aha, jestem pod wrażeniem urody i osobowości pani Wywiad .... wróć, Vidiad albo po prostu Agnieszki

;) też jestem pod wrazeniem Twojej przystojności i osobowości:-P
Uczen_Sisior_a napisał(a):Line up:
(...)
Vidiad

;) Vidiad na tej imprezie co prawda nie grała (stwierdziła, że na takim nagłośnieniu to ona grać nie będzie;DxP), ale za to robiła za tancerkę pomiędzy pętlą autobusową a parkiem Szczęśliwickim podczas melodyjnych transowych kawałków puszczanych i zapętlanych przez Rafała/Bachora :mrgreen:
Jak wracaliśmy przez park to Amnes też rozkręcał imprezę:D
Nexus, jak dojechać z Pragi pod Arkadię?? nie będzie mnie już w necie więc jakby co to kom.
Vidia
Die Sehnsucht.
 
Skąd: Mazowsze

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez bAchoR 22 cze 2009, 13:16

Agnieszka, to nie ten link :D Miałem go dac w związku z czym innym. :)

14 godzin w 2 strony :D


To jest dopiero obora :D

Image not Found - Admin
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Rado 22 cze 2009, 13:52

Chciałem bardzo wszystkim podziękować, Amnes uwineliśmy się na kjebab ale już póżniej nie dotarliśmy. Tylko 2 godziny mojego snu w piątek spowodowane bardzo wczesnym odbiorem Bachora z PKP spowodowały, że brakło mi już sił.Napiszę coś więcej jak trochę ochłone bo teraz nie jestem w stanie ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości