Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

popelina forum party
Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez macoson 22 cze 2009, 13:56

dobra biba, co tu duzo pisac :) lokacja tez przednia, w sam raz na taka impreze.
aka Syn Tuska
macoson
 

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Amnes 22 cze 2009, 14:00

Mi jakiś 2wóch miłych panów skrękowało ręce za plecami i pożyczyło parę złotych jak wysiadłem koło 4 z nocnego. Kurwa mać. Ale cóż bywa. Nie spodziewałem się. Długo nie zabalowałem, bo załapałem się w zasadzie na powrót z imprezy, ale było miło podreptać w tak licznie zorganizowanym składzie. Nie miałem niestety sił na dalsze podróżowanie, dlatego też grzecznie pożegnałem się w okolicach centralnego.

Jak to było?: "Szacunek dla was, że podjęliście walkę!" W szczególności dla tych z odległych zakątków Polski. Rafała aka konia rafała aka nostradamusa ponownie oficjalnie przepraszam za nieplanowany cios w twarz. Kajam się.
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Boguś 22 cze 2009, 14:56

Amnes napisał(a):A kto mi powie gdzie byli lotnik i rado?


na kebabie :] mielismy jeszcze wrocic ale jak podbilismy do chaty zacumowac na troche to juz nie bylo sily wychodzic :P
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Sisiek 22 cze 2009, 15:18

Jak czytam posty aż morda sama się cieszy ! Po prostu pięknie ! Oby więcej tak hucznych spotkań a co do miejscówki mówiłem że elegancka. :D Ja coś pewnie jeszcze napisze ale własnie bujam pod Arkadie na urodziny szanownego Pana Prezesa :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Boguś 22 cze 2009, 15:24

Ja tez jeszcze pozniej napisze cos wiecej bo teraz nie mam sily nie chce mi sie spije bro przemysle na spokojnie wszystko :D Poki co moge napisac ze bylo grubo ale w koncu to Ochota :D no i Wirażowa rox nie Radek? :D \\o/ pozdro sasiad wariacie Ty :D
Lotnictwo można pokochać jak kobietę. Nasza ukochana jest tą najwspanialszą, jedyną, najpiękniejszą. Kobiety bardzo często nie lubią maszyn latajacych, czują w nich konkurentki... I może słusznie...
Avatar użytkownika
Boguś
 
Wiek: 39
Skąd: Łowicz/Warszawa

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Rado 22 cze 2009, 15:31

Tak,tak Złote Tarasy, Wirażowa,Park Szczęśliwice to najlepsze miejscówki jakie miałem okazje dotąd poznać w Stolicy ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Tq_-6MQE ... re=related 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Uczen_Sisior_a 22 cze 2009, 20:26

dobrze ze mnie nie bylo :shock: :shock: :shock: dzieki temu jestem o niebo zdrowszy :D :D :D mala awaria silnika glownego :]
"co...Pedaly"
Avatar użytkownika
Uczen_Sisior_a
 
Wiek: 39
Skąd: z Pączy gdzie Chu* z Pizd* sie łaczy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez bAchoR 22 cze 2009, 21:21

no i został nam równie sympatyczny Pan Tomasz, który ma takie same sentymenty do przeszłości jak ja. W sumie trochę moge mu pozazdrościć, że się tak nie upodlił jak my :) :D Mamy już prawie wtorek a ja Ciągle czuje sobote i niedziele :D
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez bAchoR 22 cze 2009, 21:29

Obrazek

Bardacha Soundsystem xD
Dejan S. - Behind The Mountains (Original Mix) <3 <3 -> mój nowy przyjaciel.
bAchoR
Dwight Mayweather
 
Wiek: 38
Skąd: nigdzie i nigdy

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Rado 23 cze 2009, 15:43

Obrazek
Avatar użytkownika
Rado
 
Wiek: 32
Skąd: Siewierz / Silesia

Re: Warszawa @ Park Szczęśliwice 19-21.06.2009

Postprzez Stelmach 27 cze 2009, 11:02

Jako małe i skromne podsumowanie tych wszystkich postów chciałem napisać że:
1) Było mega miło, sympatycznie i przyjemnie :D Dużo muzyczno-popeliniarskich tematów-klimatów :D BTS znów dzięki Ci wielkie za staropolską gościnę, w Holandii sowicie Ci się odwdzięczę.
2) Potwórkę zrobię sobie w sierpniu u Bachora przy okazji jakiegoś weekendu (fajnie byłoby zrobić ustawkę z większą ekipą)
3) Dawać znać proszę częściej o takich "imprezach" na stolicy, mam niedaleko więc melduję swoją obecność jak tylko się uda.

Mam nadzięję że Agnieszka nie przeraziła się naszego towarzystwa i dzielnie dołączy do nas na Mayday.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości

cron