Trance Energy - Utrecht / Holandia - 07.03.09

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez sector 15 gru 2008, 23:59

ogolnie nie ma rewelacji, nie jest to to samo co listopad 07 ale co robic. W sumie ja bym chcial posluchac:

tyDi !
Patterson
John O'Callaghan
Judge Jules
Bas & Ram

wiec nie za wiele z tak *ekskluzywnej* imprezy
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Vibez 16 gru 2008, 0:08

Lineup bardzo w porządku :) W sumie to pojechał bym gdzieś w końcu na balety za granice. Kwestia kasy tylko :>
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Amnes 16 gru 2008, 0:15

Vibez konieczne na asot 400!

A z tego składu jak dla mnie połowa do posłuchania.
Ale nie chce mi się jechać...
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Vibez 16 gru 2008, 0:18

Amnes napisał(a):Vibez konieczne na asot 400!


Kto go tam wie :) W maju, ta?
Avatar użytkownika
Vibez
aka Douglas Howarth
 
Wiek: 35
Skąd: Jastrzębie Zdrój | Kraków

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez sector 16 gru 2008, 0:37

Vibez napisał(a):
Amnes napisał(a):Vibez konieczne na asot 400!


Kto go tam wie :) W maju, ta?


kto wie, nigdy nie bylem w NL. Wjazd tam i tak jest za friko nie? (asot). Moze sie wybiore :P
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez JohnnyKnoxville 16 gru 2008, 13:58

TyDi na main ???? :shock: to aż taka gwiazda ?????
Dziwny ten skład taki jakiś, wydaje mi sie że rok temu było wszystkiego więcej i lepiej.... Ale ja tam sie ciesze ze składu i już teraz z całą pewności witam Kearneya na EnTrance 2009 :!: :!: :!: Downey i Kearney i chyba wiadomo jaką impreze wybrać !!!!!!!!! Trance Energy musi niestety poczekać do następnego roku.....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Stelmach 16 gru 2008, 23:02

Powiem tyle - w sumie 6 biletów już leży i czeka na 7 marca. Koncial kołuje hotel a ja urlop w robocie. Line-up rewelacja, brak przereklamowanych nazwisk oprócz oczywiście Armina którego i tak olewam po tym co odstawił 2 tyg. temu w Poznaniu. PVD liczę na fenomenalny set jak choćby z TE 2003 czy Sensation 2004 (miazga). Poza tym:

Patterson - który aktualnie zalicza się do pierwszej 10 DJ
Cliff Coenraad - niech no tylko pociśnie choćby swoje produkcje które gra Sherry a już będzie dobrze
Aly & Fila - ciekawe uplifty, dlaczego nie... ?
Joop - który znany jest z niezłych progresywno-technicznych mixów
Scot Project i Yves Deruyter - reklama tych postaci, szczególnie tej drugiej zbyteczna.

Moją jedyną uwagę mąci obecność John O'Callaghan'a który aktualnie jest najsłabszym ogniwem z całego Discover - gra i tworzy same zamulacze a ostatni Subculture na niezłym poziomie słyszałem chyba przed wakacjami.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Vexilium 16 gru 2008, 23:36

JohnnyKnoxville napisał(a):TyDi na main ???? :shock: to aż taka gwiazda ?????.

Raczej ma to związek z australijską edycją Trance Energy w przyszłym roku.

BTW podobno organizatorzy myślą o polskiej edycji... Tylko jaki jest sens skoro i tak pewnie dostaniemy LU w typowym polskim (średnim) wydaniu?
Obrazek
Avatar użytkownika
Vexilium
 
Wiek: 34
Skąd: Sosnowiec

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez koncial 17 gru 2008, 1:16

jedzie sążna ekipa spróbować sławnego zznaczku japońskiej marki samochodów na M o kolorze zielonym co ponoć 6h sie po tym lata :D
koncial
 

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Rapture 17 gru 2008, 17:46

koncial napisał(a):jedzie sążna ekipa spróbować sławnego zznaczku japońskiej marki samochodów na M o kolorze zielonym co ponoć 6h sie po tym lata

A jednak mozna sie bawic bez narkotykow i alko :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Rapture
Syn Wisternoffa, Brat Rosena
 
Wiek: 34
Skąd: Szczecin/Wrocław, PL

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez koncial 17 gru 2008, 22:17

można ale po co xD
koncial
 

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez p3ps1 23 gru 2008, 9:21

witam .. koncial jakim transportem wybieracie sie na TE .. ? chetnie bym sie podlaczyl jak kupie bilet :d
Obrazek
Avatar użytkownika
p3ps1
 
Wiek: 41
Skąd: Wrocław

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez JohnnyKnoxville 23 gru 2008, 11:41

p3ps1 napisał(a):witam .. koncial jakim transportem wybieracie sie na TE .. ? chetnie bym sie podlaczyl jak kupie bilet :d

Pepsi atakuj Stelmacha w sprawie biletu, z tego co wiem powinien mieć jeszcze jeden w zanadrzu....
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez sector 03 sty 2009, 22:38

W sumie powiem szczerze ze zastanawiam sie nad przylotem na imprezke :P ale sam jeszcze nie wiem jak to bedzie. Urlop, nocleg, imieniny cioci i takie tam...
Avatar użytkownika
sector
the king of bongo!
 
Wiek: 38
Skąd: /dev/null

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez TBk2000 04 sty 2009, 4:14

Kurde, jeszcze kilka lat temu to bylo nie do pomyslenia, zeby PvD gral razem z Armin-em na jednej imprezie. W ogole obecnosc Armin-a na imprezie TE wzbudzaloby dawniej niemala konsternacje. Teraz wszystko sie to jakos ujednolicilo. Dawne imprezy mialy swoj osobliwy charakter, dzieki czemu na takim evencie jak TE niektore nazwiska po prostu nigdy by nie przeszly. A teraz wszyscy wszedzie graja, malo tego, wiekszosc gra podobnie, zeby nie powiedziec, tak samo. Imprezy jakos stracily swoj klimat, bo wszedzie jest jednakowo - ze tak sie pozale zanim pojde spac :mrgreen:.
Avatar użytkownika
TBk2000
Allah Akbar !
 
Wiek: 42
Skąd: tak

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Stelmach 08 lut 2009, 16:13

Mała kwestia organizacyjna.
Czy ktoś jedzie jeszcze oprócz naszej ekipy? Mam możliwość załatwienia super taniego noclegu po 25 EUR za łba + śniadanie w hotelu Ibis 30 km od Utrechtu. Ważne do 13.02.09. Jakby co proszę o pw lub tel.
Stelmach
Rave on!
 
Skąd: Łódź

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Technik303 12 lut 2009, 2:20

A mnie się nie chce ;) Wole coś bliżej choćby Time Warp !! :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Sisiek 02 mar 2009, 19:29

Stelmach napisał(a):Czy ktoś jedzie jeszcze oprócz naszej ekipy?


Wszyscy mają imieniny cioci więc tylko sążna ekipa wybiera się narozrabiać w Holandii :D Myślę że sama podróż i zwiedzanie Amsterdamu będzie bardzo "ciekawe" :D Wyjemy wszystkie grzybki ze sklepów i rozmontujemy wiatraki :D A co dopiero wrażenia muzyczne :D Kabarety gwarantowane :D
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez JohnnyKnoxville 10 mar 2009, 17:41

No i jak było ???? Piszcie coś w końcu..... I to jak najdłuższe relacje możecie.... :P Co do setów to jestem ciekawy czy ktoś z was był na secie O'Callaghana ??? Bo jak tak sobie go słucham to druga jego część podchodzi pod geniusz \o/ ciekawe jakie wrażenie sprawiał na żywo ????
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Sisiek 10 mar 2009, 18:05

JohnnyKnoxville napisał(a):Dziwny ten skład taki jakiś, wydaje mi sie że rok temu było wszystkiego więcej i lepiej

TBk2000 napisał(a):Imprezy jakos stracily swoj klimat, bo wszedzie jest jednakowo - ze tak sie pozale zanim pojde spac :mrgreen:.

sector napisał(a):ogolnie nie ma rewelacji, nie jest to to samo co listopad 07 ale co robic.


Wszyscy którzy tak napisali powinni dostać prztyczka w nos :D i nie mam wyjścia jak powiedzieć że jak zwykle pierdolicie głupoty :D
To co tam się działo to po prostu bajka. Na razie zajmę się jedynie opisem spraw organizacyjno muzycznych o kwestiach towarzysko turystycznych napisze pewnie Stelmi. Pojechaliśmy na kilka dni więcej żeby jeszcze sobie pozwiedzać itp. jednak głównym naszym celem było zobaczenie jednej z najsłynniejszych imprez muzyki dance na świecie. W sobotę po zwiedzaniu Hagi i dobrej kolacji w hotelu składającej się z zupki chińskiej i konserwy zapijanej tzw. drinczekami :P ruszyliśmy na Utrecht. Wcześniej musiałem z terroryzować Stelmiego żeby się nie zamulał i nie spał :D bo my z Damianem nakręcaliśmy już atmosferę Technclubem od Talli 2XLC i sążnym setem Kintara :D Podróż do Jaarbeurs Utrecht upłynęła szybciutko i zaparkowaliśmy na pięknym 5 poziomowym parkingu ... za te 15 baniek :D:D:D W końcu byłem pewien że jedziemy na Trance Energy a nie Energy 2000 w Przytkowicach :D:D:D Stelmi z Madzią udali się do hali a my z chłopakami: Łysym, Stefanem i Damianem postanowiliśmy ogarnąć sobie jeszcze mały beforek w typowym polskim stylu czyli -> 1 literek dobrego humoru skroplony do postaci o skupieniu 40%. Sprawa poszła sprawnie i szybko, w końcu na 4 takich chłopów jak my to raczej nie jest duża ilość. No ale nikt nie jechał tam po to żeby pić :P
Potem szybciutko udaliśmy się pod wejście i sprawa numer jeden. Każdy pewnie pamięta choćby wejscie na ostatnie Armin Only w Arenie gdzie kolejki ciągnęły się kilometrami a w tłumie wciąż dochodziło do zamieszek. Jak wiadomo TE jest o wiele mniejszą imprezą i przychodzi na nią o jedyne 30 tysięcy osób więcej wiec ... nie zdziwiło nas to że nie ma kolejek :D Wejście zajęło nam max 5 minut i po dokładnym obszukaniu połączonym z żartami z ochroną znaleźliśmy się w środku. Dla każdego na dzień dobry ładna książeczka z TT i mapką kompleksu Jaarbeurs. Do tego od razu w oczy rzucił nam się około 30 metrowy telebim led na którym dodatkowo wyświetlany był TT. Parę foteczek, obchód hali, poszczególnych scen i musieliśmy udać się do łazienki :P Tu kolejne zdziwienie, również zero kolejek, nic nie pozalewane, nikt nie ćpa, nie latają pojebane wygrzane koksy. Do umycia rączek mydełko w płynie które pewnie w naszych klimatach zaraz by ktoś ukradł. Nie było też o dziwo na wejściu starej babci która sępi jeszcze za łazienkę dodatkowe 2 zł za każde wejście. Po prostu nie możliwe ze tak może być xD Miałem pewne problemy z kranem który uruchamiał się w dość dziwny sposób. Nie czekałem nawet 5 sekund i już podbiegł do mnie ochroniarz i ładnie pokazał jak się to obsługuje :P Człowiek od razu czuje ze został zaproszony na impreze na której czuje się jak gość.
Kwestia korytarzy i stoisk. Pełno najrozmaitszych stanowisk z pamiątkami, jedzeniem, piwem, za żetony można płacić kartą. Ładnie wydzielona strefa do palenia, ławeczki, pełna kulturka. Klimatyzacja ustawiona tak, że jedynie dobrze grający DJ może rozgrzać do czerwoności :P Sceny różnie zrobione od najbogatszego Main stage gdzie ilość laserów, rozmaitych świateł aż przytłaczała przez fajnie zorganizowane sceny Classic i High Contrast po bardziej ubogą scenę Future Stage. Kwestia dźwięku wszystko wysterowane tak że dźwięk nawet bez zatyczek brzmi idealnie. Zachowane proporcje bassu i góry. 7 godzin które spędziłem na Classic Stage przy samych głośnikach to 7 godzin muzycznej uczty gdzie ani przez chwile nie miałem dość. Każdy breakdown i tak dalej to pełne "rączki w górę" i odlot :P Na innych scenach w sumie nie spędziłem nawet 30 minut ale podejrzewam że tam też tak było :D Na pewno Stelmi się wypowie bo co przychodził do mnie na Classic to jarał się laserami z main jak małe dziecko :D Zresztą nie tylko on :D Pierwsze impreza od 10-15 eventów na której tak wyśmienicie się bawiłem i można powiedzieć że muzyka była moim narkotykiem hehe :D MC dobrze zagrzewał do walki a zawodnicy jak Yves De Rutyer Talla, Gielen pozamiatali !! Już w czasie podroży rozkminialiśmy co może być grane na Classicu i czy nazwa sceny wiąże się tylko z tym że grają tam starzy wyjadacze. Jednak już po pierwszej wizyty w czasie obchodu hali zobaczyliśmy co będzie się tam działo chociaz akurat For An Angel nie zrobiło na nas wrażenia. Jak zauważył Stelmi który na początku zamulał się na JoCu grane były same klasyki ale te z lepszej półki niż PvD :D To co wyprawiali zwłaszcza Gielen z Yvesem do dziś sprawia szeroki uśmiech na mojej twarzy. Mimo, że muzyką interesuje się od dość zamierzchłych czasów to w związku z wiekiem oraz polskimi tradycjami sążnej vixy nie miałem okazji być na evencie na którym przy tak wspaniałym nagłośnieniu można by dosłownie polatać przy takich wałach jak:
- Cosmic Gate - Fire Wire http://www.youtube.com/watch?v=3PcTTRy3Fd8 !!
- Katana - Fancy Fair,
- Underworld - Born Slippy (Yves DeRuyter Remix),
- Svenson & Gielen - Twisted,
- DJ Tiesto - Flight 643,
- Gouryella - Ligaya (Vocal Mix),
- Cygnus X - Superstring (Rank 1 Deep Dub) [Edit],
- S.O. Projekt - Direkt Dizko,
- Armani & Ghost - Airport,
- Nalin & Kane - Open Your Eyes,
- Three Drives on a Vinyl - Greece 2000,
- Chemical Brothers - Hey Boy, Hey Girl [Remix],
- Ernesto vs Bastian - Dark Side Of The Moon,
- Rank 1- Awakening,
- Johan Gielen - Magnitude,
- Southside Spinners - Luvstruck 2000,
- Plastikman - Spastik (Randy Katana Remix),
- System F - Out Of The Blue http://www.youtube.com/watch?v=5f4d2Xq1xX4
- Talla 2XLC - Shine,
- Iio - Rapture,
- Mr. Sam - lyteo
- Tiesto - Adagio for Strings http://www.youtube.com/watch?v=NV62XaK9ZPk
- Da Hool - Meet Her at the Love Parade
- Rank 1 - Airwave http://www.youtube.com/watch?v=tcaIqaXcoPA
- Faithless - Insomnia http://www.youtube.com/watch?v=vcOAOrpTuOE
i wiele wiele innych bo wszystkie trudno zapamiętać ale można poszperać na YouaTube. Większość numerów w dobrych techowych remixach. Czysty mocny trance !! Poleciało też trochę dobrej niemieckiej vixy jak Andre Visior - Speed Up czy bodajże coś od Future Breez :D Długo by tu jeszcze wymieniać ale wszystko było pięknie ułożone, gdy myślałem ze to już koniec i nie może być lepiej za 10 minut poprawiało się jeszcze bardziej !! Coś niesamowitego co wyprawiał Talla http://www.youtube.com/watch?v=93cecXWt4gc, http://www.youtube.com/watch?v=rsXA8i8hBms :D. W związku z tym powiedziałem tylko jedno zdanie: Nigdzie nie idę i pier.. Arminów, Van Dajków, Paterrsonów i tak dalej. Przez cały event zero zamuły. Non stop Classics Stage. Szkoda jedynie że musiałem opuścić końcówkę Bas & Rama (http://www.youtube.com/watch?v=ixZFQjKt0wE) którzy po intro z Communication Armina, zaczęli pociskać gęsty hard trance i Scot Projecta no ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego a i tak ledwo wyszedłem z hali bo już nie mogłem chodzić.
Ludzie bawili się zajebiście, skakali, krzyczeli, jeden typ gwizdał sobie na gwizdku :D Od małolatów po kobiety w wieku ok 50 lat które stały tez przy samych barierkach a jedna to chciała nawet żebym wziął ją na barana :D Wszyscy weseli, zagadywali skąd jesteśmy, jak się bawimy a na słowo Poland reagowali bardzo pozytywnie :D Bardzo fajna atmosfera. Jedyne na co mogę narzekać to że na obrzeżach stages nie było miejscówek do siedzenia i nie dało się troszkę po odpoczywać. Ławeczki były postawione trochę dalej ale tam już nie było takiej atmosfery jak pod barierkami.
To mniej więcej tyle ode mnie jak coś sobie przypomnę to wyedutuje posta. Stelmi doda pewnie inne szczegóły bo on latał jeszcze po innych scenach. Ja nie żałuje ani jednej minuty spędzonej na Classics spełniło się wiele moich marzeń i mam dzięki temu super humor :P Za rok na pewno też jedziemy mam nadzieje że jeszcze większą ekipą :) Najpiękniejszy event w życiu. Oczywiście inne mniej oficjalne kwestie związane z wyjazdem też na najwyższym poziomie ale na co stać naszą ekipę każdy wie :D Sporo popeliny w Amsterdamie i Den Haag :D Czekamy na TE 2010 a po drodze jak dobrze pójdzie w planach festiwal Luminosity w lipcu :D Na koniec mogę jeszcze dodać ze w ch.. mam Polskie pseudo eventy i jak stwierdziliśmy ze Stelmim bujamy tylko w obce strony :P
Ostatnio edytowano 10 mar 2009, 18:11 przez Sisiek, łącznie edytowano 1 raz
5-hydroksytryptamina | 3,4-dihydroksyfenyloetyloamina
Obrazek
Avatar użytkownika
Sisiek
Let's Go Techno
 
Wiek: 39
Skąd: Kraina Złudzeń

Następna strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 14 gości