Trance Energy - Utrecht / Holandia - 07.03.09

Wszystko o zbliżających się imprezach. Line-upy, tracklisty, zdjęcia, opinie.

Powrót do Imprezy

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Amnes 13 mar 2009, 19:01

Zrobię ota ale jest tu taki bajzel, że niczego to nie zmieni: Co to za wał na wejściu joc'a?
Amnes
Mr. Ogien w (_o_)
 
Wiek: 35

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez JohnnyKnoxville 13 mar 2009, 19:41

Kasper napisał(a):relacje z impry już były pora na to relacje zza... sceny
Groopies najlepsze \o/ kvrva ale Ci dje mają zajebiście, toż te panny tam by stały i tydzień i zrobiły wszystko co by tylko którykolwiek z djów im powiedział..... No ale..... żeby mieć.... trzeba grać :D
skromnie :P
John Askew - The Witch
Rory James - Memory Flush (The Viceroy remix)
The Viceroy & KOTO - The Horror
Iio - Rapture (Ian Betts Rework)
Tony De Vit - I Don't Care (Lee Haslam's Tech Trance Remix)
Liquid Soul - Global Illumination (McMahon & Marcuscha Remix)
McMahon & Marcuscha - Act Like You Know !!!! \o/
Sash - Mysterious Times (John Dopping Remix) !!!! \o/
John Dopping - Cognition !!!! \o/
Nick Sentience feat. DJ Kristian - Threshold
Kaeno & Denzo - North Star (Des Mcmahon Remix)
Avatar użytkownika
JohnnyKnoxville
John Askew fan
 
Skąd: http://www.recoverworld.com Parczew/Lublin

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez totempotem 14 mar 2009, 2:37

JohnnyKnoxville napisał(a):
Kasper napisał(a):relacje z impry już były pora na to relacje zza... sceny
Groopies najlepsze o/ kvrva ale Ci dje mają zajebiście, toż te panny tam by stały i tydzień i zrobiły wszystko co by tylko którykolwiek z djów im powiedział..... No ale..... żeby mieć.... trzeba grać :D

W końcu to gwiazdy popkultury. :)
po co teraz, skoro mozna potem
totempotem
 

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Technik303 14 mar 2009, 18:09

Ja dodam tylko tyle, że do Czech jest bliżej i tam imprezy też są na wysokim poziomie ! :P i jeszcze nie na przelicznik euro :P
15.04.2011 Progressive Tunes @ LOFT Club / Wrocław
Deep in Progress
Tanie kasztany @ piwnica we Wrocławskim Wiksolocie ;)
Avatar użytkownika
Technik303
 
Skąd: WrocLove :P

Re: 07.03.09 - Trance Energy - Utrecht

Postprzez Tulipan aka Nexus 17 mar 2009, 21:16

Sisiek napisał(a):
sector napisał(a):Sisior czy myslisz ze wszyscy narzekaja tylko dla zasady? Myslisz ze nikt by nie pojechal mimo wszystko, pomijajac mase minusow, czy tez przeszkod, na event na ktorym by mu zalezlo z powodu jego wybranych/ulubionych grajkow? Np. taki wszystkim znany i lubiany Nexus, ktory sam na forum napisal ze nie wie czy wybierze sie na jakis event w PL bo na chwile obecna nie ma nic ciekawego? W sumie jego tez potraktujesz jako ciaglego narzekacza? Wiadomo, ze takich 'prawdziwych narzekaczy' tez nie brakuje, bo wola sobie ponarzekac i ogladnac event na youtube niz pojechac i zobaczyc, jednak nie mierz wszystkich mala miarka :P


Tak narzekają dla zasady, pierdoląc trzy po trzy. W sumie większość nigdzie nie była a pierdolą że już wszystko widzieli znowu coś tam ... znowu Menno, znowu Marco V, znowu ktoś tam. Każda wymówka dobra żeby nie jechać i smęcić. Ja tam pamiętam swój pierwszy event w rozwalonej hali na Służewcu gdzie o takich rzeczach jak lasery czy nawet ogrzewanie można było zapomnieć. Jednak do końca życia zostanie mi w pamięci dzięki takim właśnie postaciom jak Marco V, Marcel Woods, Push. Od tamtej pory nigdy na 2 pierwszych się nie zawiodłem. Do tego grona mogę doliczyć również Gielena, Judges Julesa i jeszcze kilku innych. Ale nie o to chodzi. Na tym jak i innych forach piszą same dzieciaki, znawcy wszystkiego zza monitora. Młodzi ludzie obecnie po 20 nieraz trochę mniej lat. Ja w tym wieku wszędzie latałem, chciałem wszystko zobaczyć. Nie wyobrażam sobie tekstu nie jadę bo nie mam kasy. Po to są dwie ręce żeby sobie zarobić a nie używać łapek tylko do pisania postów na klawiaturze.
A co do Nexusa proszę mi się tu nim nie wykręcać. My z Panem Prezesem wszędzie jedziemy nie dla muzyki tylko po to żeby nasiać popeliny :D ... No i nie chce mi się więcej pisać :D Może kiedyś dokończę.

sector napisał(a):Jednak jak juz pisalem wiekszosc ludzi, przynajmniej u nas na forum, jezdzi na imprezy dla konkretnej/ych osob, bo chca zobaczyc swojego idola na zywo czy tez uslyszec swoje ulubione tjuny na wzglednie poteznym i dobrym naglosnieniu.


Niech zaczną kupować Bravo z plakatami Britney Spears.



Na serio mowiac to jest ok kto chce niech mowqi o mnie co chce tak na prawde liczy sie dla mnie zdanie tych co mnie znaja i ze mna zaimprezowali, liczy sie to kto jedzie na impreze i jak umie sie bawic a nie kto gra i kto zrobi wieksza popeline ogolnie to wtym momencie mam dosc wszytskiego a zwlaszcza imprez
Kod: Zaznacz cały
peterhol9: ojjj tutaj nie ściągniesz nic niestety :( tutaj za to poczytasz o niezłych imprezach, ciastkach i ... wkleisz sety, których i tak nikt nie przesłucha :D :D
Avatar użytkownika
Tulipan aka Nexus
bania trwa nadal!
 
Wiek: 39
Skąd: Marki-Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości